لوله بازکنی زعفرانیه

خدماتینو > لوله بازکنی شمال تهران > لوله بازکنی زعفرانیه

ارائه خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی در منطقه زعفرانیه

 • نام منطقه: زعفرانیه
 • منطقه: 1 تهران
 • بافت ساختمان ها: نوساز
 • اعزام سرویسکار از: زعفرانیه، تجریش، ولنجک، خیابان ولیعصر و محمودیه
 • زمان رسیدن لوله بازکن: معمولا 30 دقیقه
 • عمده ترین مشکلات سیستم فاضلاب: گرفتگی لوله های فاضلاب، گرفتگی توالت ایرانی و فرنگی، پر شدن چاه، افتادن اشیا در چاه توالت، انتشار بوی بد فاضلاب.

لوله بازکنی زعفرانیه از جمله خدمات تخصصی دیگر از شرکت خدماتینو است که تحت نظارت کامل شعبه شمال تهران ارائه داده می شود. اگر دچار مشکلاتی از قبیل گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه، لباسشویی، سینک، حمام، توالت و … شده اید میتوانید تنها با یک تماس در زمان بسیار کوتاه بهترین و تخصصی ترین سرویس لوله بازکنی زعفراینه را از شرکت خدماتینو دریافت نمایید. این شرکت با بیش از 15 سال سابقه واقعی در زمینه لوله بازکنی و تخلیه چاه، کاملا تضمینی گرفتگی لوله را باز شده تحویل مشتری میدهد.

لوله بازکنی در زعفرانیه با بهترین کیفیت

زعفرانیه یکی از بهترین مناطق شمال تهران می باشد که در منطقه 1 شهرداری واقع شده است. این محله مانند اکثر مناطق تهران دسترسی بسیار خوبی جهت ارائه خدمات دارد. تجریش، ولنجک، نیاوران، خیابان ولیعصر و محمودیه، اتوبان چمران و خیابان شریعتی سبب شده تا سرویسکاران و لوله بازکن های منطقه زعفرانیه به سرعت در کوتاهترین زمان ممکن جهت انجام کار در محل حاضر شوند.

زمانی که با گرفتگی لوله مواجه شده اید میتوانید از این خدمات استفاده کنید. در واقع وقتی لوله مسدود می شود، آب فاضلاب بالا میزند، فاضلاب از لوله پس میزند و در مواقع شبیه به این مشکلات، شما نیاز به خدمات لوله بازکنی زعفرانیه خواهید داشت. مجموعه خدماتینو بصورت شبانه روزی آماده شنیدن صدای گرم شما عزیزان است تا بهترین سرویسکاران خود را جهت رفع مشکل شما، به محل مورد نظر اعزام نماید.

لوله بازکنی زعفرانیه تا حد ممکن با حداقل کثیف کاری انجام می شود تا شما اذیت نشوید و جایی از منزل شما کثیف نشود.

آیا گرفتگی لوله فاضلاب در ساختمان دلایل مختلفی دارد؟

آیا گرفتگی لوله فاضلاب در ساختمان دلایل مختلفی دارد؟

به عنوان پاسخ کوتاه باید بگوییم بله قطعا همین طور است!

خیلی از مردم تنها ظاهر قضیه را میبینند در صورتی که باطن قضیه دلایل زیادی دارد. شاید زمانی که لوله فاضلاب بگیرد، نظر هر کسی در وهله اول این است که یه چیزی باعث مسدود شدن لوله شده. اما آیا همین افراد میدانند که چند نوع گرفتگی داریم؟ آیا شما میدانید گرفتگی در کدام قسمت های لوله اتفاق می افتد؟

قطعا خیلی از شما پاسخ این سوالات را نمیدانید. در این بخش قصد داریم خیلی کوتاه در مورد این مشکلات توضیح دهیم تا با دلایل مختلف گرفتگی لوله آشنا شوید.

دلایل مختلف گرفتگی در فاضلاب:

 • مو
 • روغن
 • چربی
 • آشغال
 • رسوب
 • جرم
 • مصالح ساختمانی
 • شکستگی لوله
 • شیب کم لوله
 • اشکال در شترگلو
 • تفاله مواد غذایی و میوه جات

هر کدام از این موارد بدون شک به تنهایی میتوانند گرفتگی های سختی را در لوله فاضلاب ایجاد نمایند. البته در میان تمام این موارد، به ترتیب گرفتگی با مصالح، رسوب و چربی سخت ترین نوع گرفتگی می باشند که اگر با چنین مشکلی رو به رو شوید، حتما باید از خدمات لوله بازکنی در زعفرانیه با فنر برقی استفاده نمایید.

موضع بعدی در مورد دلایل گرفتگی این است که هر کدام از این موارد میتوانند گرفتگی را در دو قسمت از سیستم لوله کشی فاضلاب ایجاد نمایند.

1- گرفتگی در شترگلو یا سیفون: مسدود شدن لوله فاضلاب و بالا زدن آب از چاه در هر صورت دردسر ساز است اما اگر این مورد از گرفتگی برای منزل شما رخ دهد، رفع و باز کردن آن بسیار آسان تر است. هر لوله دارای سیفون یا به اصطلاح شترگلو می باشد که مانند تله عمل میکند تا از ورود گاز فاضلاب و انتشار بوی بد فاضلاب به منزل جلوگیری نماید. اما همین مزیت گاهی اوقات باعث ایجاد مشکل می شود. این مشکل میتواند گرفتگی کامل باشد یا کم شدن قطر لوله که نتیجه آن تخلیه کند و زمان بر می باشد. در حقیقت چنین مشکلی با یک فنر کوتاه در خدمات لوله بازکنی زعفرانیه به راحتی حل می شود مگر آن که گرفتگی جدی تر و سخت تر باشد.

2- گرفتگی در لوله اصلی یا مشاع: نوع دیگر گرفتگی لوله که کمی پیچیده و سخت تر از نوع اول آن است، گرفتگی در لوله اصلی یا مشاع می باشد. لوله اصلی در واقع همان لوله است که تمامی لوله های فرعی داخل واحد ها به آن وصل شده تا از طریق آن وارد چاه فاضلاب یا فاضلاب شهری شوند. گاهی اوقات به دلیل رعایت نکردن ساکنین یک ساختمان و ریختن آشغال امکان گرفتگی این لوله وجود دارد. نکنه مهم این قضیه این است که گرفتگی معمولا نزدیک یکی از واحد ها اتفاق می افتد. به همین خاطر گاهی اوقات بدون دلیل از توالت، کفشور آشپزخانه و جاهای دیگر آب چاه بالا میزند. این نوع گرفتگی معمولا با فنر بلند چاه بازکنی قابل رفع است.

خدماتی در همین زمینه: لوله بازکنی شمال تهران

لوله بازکنی زعفرانیه بدون نیاز به تخریب

لوله بازکنی زعفرانیه بدون نیاز به تخریب

در لوله بازکنی زعفرانیه که توسط شرکت خدماتینو انجام می شود، نیاز به هیچگونه کنده کاری و تخریب نیست. سرویسکاران این مجموعه برای باز کردن گرفتگی لوله از یک دستگاه به نام ژنراتور استفاده می کنند که خیلی از مردم آن را با نام فنر برقی می شناسند.

فنر برقی وسیله ای است که میتواند 99% گرفتگی ها را چه ساده و چه سخت به راحتی باز کند. در واقع فنر برقی به دلیل انعطاف پذیری بالا و به دلیل عملکرد دوارانی خود، با چرخیدن و جلو رفتن در لوله، موانع و موادی که سبب گرفتگی شده اند را میتراشد، بدون اینکه به لوله آسیبی برساند.

شرکت خدماتینو نیز برای لوله بازکنی در زعفرانیه تهران از دستگاه ژنراتور استفاده می کند. تصویری که مشاهده می کنید یکی از نمونه های این دستگاه است. همانطور که میبینید ژنراتور اندازه کوچکی دارد و به مشتریانی که نگران کثیف شدن منزل خود هستند، این اطمینان را میدهد که کلیه مراحل انجام کار به دلیل کوچک بودن دستگاه و جا گیر نبودن آن، در مکان گرفتگی مثل سرویس بهداشتی یا حمام انجام می شود و چیزی در حال یا پذیرایی آورده نخواهد شد.

با اطمینان شما عزیزان می توانید از خدمات لوله بازکنی زعفرانیه با حداقل کثیف کاری لدت ببرید و تجربه خوبی از خدمات نوین لوله بازکنی شبانه روزی تهران داشته باشید.

خدمات تخلیه چاه زعفرانیه

خدمات تخلیه چاه زعفرانیه

تخلیه چاه فاضلاب زمانی نیاز است که چاه جذبی یا سپتیک تانک پر شده باشد و دیگر جایی برای ورود آب و فاضلاب نباشد. تخلیه چاه تهران شرکت خدماتینو به وسیله تانکرهای بزرگ و کوچک مکنده (ساکشن) و پمپ های کف کش و لجن کش انجام می شود.

تیم تخلیه چاه خدماتینو هنگام ارائه این خدمات کلیه کارهایی که نیاز باشد را انجام می دهد. که شامل موارد زیر می شود:

 • پیدا کردن محل دقیق چاه فاضلاب
 • باز کردن درب چاه
 • تخلیه به وسیله تانکر
 • بستن درب چاه

کلیه کارها توسط متخصصین و افراد با تجربه صورت می گیرد.

برای استفاده از خدمات لوله بازکنی زعفرانیه تهران کافی است با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید. کارشناسان پشتیبان ما آماده شنیدن صدای گرم شما عزیزان هستند تا به سرعت جهت رفع مشکل، سرویسکار مورد نظر را به محل اعزام نمایند.

5/5 - (2 امتیاز)

یک دیدگاه بگذارید

تماس با شرکت خدماتینو

۰۹۲۱۸۸۳۹۲۶۳

۰۹۲۱۸۸۳۹۲۶۳

خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران با رعایت بهداشت | ۲۴ ساعته بدون تعطیلی
+