بوی بد فاضلاب را از خانه بیرون کنید، قبل از اینکه بوی فاضلاب شما را بیرون کند !

بوی بد فاضلاب اگر شدید شود، واقعا غیر قابل تحمل خواهد بود و اگر درمانی برای رفع بوی بد توالت از خانه پیدا نکنید، این بو شما را مجبور به ترک خانه خواهد کرد 🙁 بوی بد فاضلاب در طبقه اول و دیگر طبقات به دلیل انتشار گازهای فاضلابی نظیر سولفید هیدروژن، آمونیاک، دی اکسید کربن، متان، نیتروژن و هیدروژن می باشد که به دلایل مختلف مثل رسوب گرفتگی جداره لوله یا وجود پسماند در لوله مانند چربی و … منتشر می شود. درمان قطعی بوی بد فاضلاب مستلزم از بین بردن منبع ایجاد گازهای فاضلاب می باشد. تا زمانی که اینکار انجام نشود، قطعا بوی بد فاضلاب از توالت، حمام یا آشپزخانه رفع نخواهد شد. همین حالا به دنبال درمان قطعی بوی بد فاضلاب باشید !

بوی بد فاضلاب ، رفع بوی بد فاضلاب ، علت بوی بد فاضلاب در طبقه اول

رفع بوی بد فاضلاب توالت ، آشپزخانه و حمام خانه شما را ضمانت می کنیم !

برای رفع بوی بد توالت در اپارتمان نیاز به یک متخصص دارید تا بتواند واقعا مشکل را از ریشه حل کند. برای حل این مشکل لازم است که علت بوی فاضلاب در آپارتمان مشخص شود و سپس اقدام به رفع آن گردد. در شرکت خدماتینو یکی از خدمات تخصصی ما علاوه بر لوله بازکنی رفع بوی بد توالت در اپارتمان ، حمام و آشپزخانه می باشد.

علت بوی بد فاضلاب چیست؟

خیلی از سوالاتی که مردم از ما میپرسند شامل سوالاتی نظیر علت بوی بد توالت در آپارتمان ، علت بوی فاضلاب در طبقه اول ، بوی بد دستشویی در آپارتمان ، علت بوی فاضلاب در آپارتمان و علت بوی بد فاضلاب آشپزخانه و خیلی از سوالات دیگر که قرار است در اینجا به آنها پاسخ دهیم و از بین بردن بوی بد فاضلاب را بررسی نماییم.

گازهای سپتیک

همانطور که در ابتدای این صفحه توضیح دادیم گازهای سپتیک بر اثر موارد زیادی ایجاد می شوند که مهم ترین آنها وجود رسوب، جرم و چربی در دیواره لوله می باشد. متاسفانه اگر از اسید استفاده کنید چون مایع است تنها کف لوله را تمیز می کند در صورتی که دیواره و سقف لوله همچنان دارای منبع انتشار گاز می باشد، علاوه بر این اسید باعث پوسیده شدن اتصالات لوله و از بین رفتن چسب آنها می شود که در نهایت نشتی فاضلاب را به همراه خواهد داشت. پس پیشنهاد می کنیم تا حد ممکن از اسید و مواد شیمیایی استفاده نکنید چون فایده ای ندارد.

مشکل در شتر گلویی

زانویی لوله ها که به اصطلاح به آن شتر گلویی می گویند جایی است که شبیه به تله می باشد و هر چیزی میتواند در آنجا گیر کند. یکی از مهمترین ویژگی های شتر گلویی نگه داشتن آب می باشد تا به وسیله آن مانع از خروج گاز به فضای خانه شود. اگر شتر گلویی مشکل داشته باشد و نتواند آب را بصورت استاندارد در خود نگه دارد، گازهای سپتیک وارد فضای منزل خواهند شد و شما آنها را به شکل بو استشمام خواهید کرد. استاندارد نبودن شتر گلویی یکی از موارد مهم در انتشار بوی فاضلاب می باشد.

وجود پسماند و مواد فاسد در داخل لوله

این مواد اصلا باعث گرفتگی نمی شوند هر چند میزان بسیار کمی داشته باشند، اما بسیار مشکل ساز هستند. مواد عذایی یا فاضلابی که در حال تخلیه شدن از لوله فاضلاب است، امکان دارد مقداری از آن به لوله بچسبد و پس از مدتی فاسد شود و باعث ایجاد رسوب گردد. همان رسوب با تحریک شدن میتواند گاز فاضلاب تولید نماید. تا وقتی که این منبع از بین نرود شما همچنان مشکل بوی فاضلاب خواهید داشت.

کهنه شدن، پر شدن و نشت چاه فاضلاب

گاهی اوقات علت بوی فاضلاب در طبقه اول به خاطر چاه فاضلاب می تواند باشد. اما درصد آن خیلی پایین است چون اگر چاه به مشکل خورده باشد، حجم گازهای خارج شده به قدری زیاد است که شما را از خانه فراری خواهد داد. اما اگر اینطور نیست امکان دارد حجم آب چاه بالا آمده باشد، چاه نشت کرده باشد یا به دلیل کهنه شدن چاه، دیواره آن نیاز به لایروبی و کف تراشی داشته باشد. به هر حال اگر اینطور باشد، نیاز به بازدید توسط یک کارشناس و متخصص از بین بردن بوی فاضلاب می باشد.

لوله وِنت

گاهی اوقات لوله ونت ساختمان هم به مشکل میخورد و باعث ایجاد گازهای فاضلاب و نهایتا بوی فاضلاب می گردد. لوله ونت همان لوله ای است که برای خروج گاز از دهانه چاه یا لوله فاضلاب شهری به بالا ساختمان کشیده شده است و هواکش های توالت به آن وصل هستند. اگر این لوله به مشکل بخورد قطعا کل ساختمان با بوی فاضلاب مواجه می شوند. برای اینکه مطلع شوید لوله ونت اشکال دارد یا خیر بهتر است به پشت بام ساختمان خود بروید و لوله های فاضلابی که از سطح ساختمان بیرون آمده اند را چک کنید. ارتفاع این لوله ها باید چیزی بین ۱.۵ الی ۲ متر باشد و سر آنها زانویی یا کلاهک داشته باشد.

برای از بین بردن بوی فاضلاب از ساختمان از روش های زیر استفاده کنید.

روش های زیادی برای از بین بردن بوی بد فاضلاب از خانه وجود دارد که ما بهترین و موثرترین آنها را آموزش خواهیم داد. البته توجه نمایید که این روش ها بیشتر برای پیشگیری هستند تا درمان! یعنی زمانی که کار از کار گذشته باشد و آپارتمان شما به مشکل خورده باشد، نیاز به کار اساسی و متخصص دارد تا بتواند با تجربه و دستگاه های مخصوص مشکل را حل نماید. اما اگر مشکل خیلی جدی نیست میتوانید از روش های رفع بوی فاضلاب در خانه که در قسمت بعد توضیح داده شده استفاده نمایید.

۱. سرکه و جوش شیرین

سرکه و جوش شیرین بهترین محلول خانگی است که میتوان به راحتی ساخت. برای اینکار کافی است لوله ای که بوی فاضلاب می دهد را پیدا کنید و تقریبا نصف استکان جوش شیرین داخل آن بریزید و سپس بلافاصله یک لیوان الی دو لیوان سرکه بصورت مرحله ای روی آن اضافه نمایید. این دو ماده باعث ایجاد واکنش شیمیایی غیر خطرناک می شوند که میتوانند رسوب و چربی را تا حد قابل توجهی از بین ببرند. البته این روش پس از انجام خدمات رفع بوی فاضلاب بسیار موثرتر است.

رفع بوی بد فاضلاب با سرکه و جوش شیرین
ریختن آب در شترگلویی برای رفع بوی بد توالت

۲. ریختن آب در شتر گلو

اگر توضیحات قسمت های قبل را کامل خوانده باشید توضیح دادیم که وظیفه شتر گلویی نگه داشتن آب برای جلوگیری از نفوذ گاز به خارج از لوله فاضلاب توالت می باشد. اگر توالت شما دارای شتر گلویی است بهتر است آن را بررسی کنید که آیا آب را در خود نگه می دارد یا خیر؟ اگر آبی داخل زانویی سرویس بهداشتی نبود باید بصورت مرتب آب درون لوله توالت بریزید تا با اینکار مانع از خروج گازهای سپتیک شوید. توجه داشته باشید که این روش، یک راه حل همیشگی و نهایی برای رفع بوی بد دستشویی در آپارتمان نیست بلکه با اینکار به مدت محدود از شر بوی بد توالت و فاضلاب در ساختمان خلاص خواهید شد. برای اینکه کاملا بوی فاضلاب را از بین ببرید، حتما باید از یک کارشناس کمک بخواهید تا بررسی شود که چرا آب درون شتر گلویی نمی ماند.

۳. نوشابه و جوش شیرین

شاید شنیده باشید که نوشابه میتواند لوله فاضلاب را باز کند اما ندانید چرا نوشابه همچین قدرتی دارد؟ نوشابه به دلیل فرمول ساختاری که دارد میتواند عامل گرفتگی را نرم کند و نهایتا مسیر لوله را باز نماید. برای رفع بوی بد توالت هم میتوان از نوشابه استفاده کرد البته به همراه جوش شیرین ! این محلول قدرت بالایی در پاک سازی لوله فاضلاب دارد و میتواند پسماندها، چربی ها و رسوب را از بین ببرد. با از بین رفتن عوامل ایجاد گازهای فاضلابی قطعا میتوان باعث از بین رفتن بوی بد فاضلاب هم شد. برای اینکار مقداری جوش شیرین (بهتر است به اندازه یک فنجان باشد) آماده نمایید و آن را داخل لوله توالت بریزید. بلافاصله نوشابه را مرحله به مرحله درون دستشویی بریزید. پس از یک ساعت لوله را با آب سرد شتشو دهید.

رفع بوی فاضلاب با نوشابه. ریختن نوشابه به همراه جوش شیرین میتواند چربی های لوله فاضلاب را از بین ببرد و نهایتا باعث رفع بوی بد فاضلاب از توالت شود.
از بین بردن بوی فاضلاب توالت با مخمر نان و آب

۴. آب همراه با مخمر نان

یک کاسه آب جوش آماده نمایید و یک بسته مخمر نان را درون آن بریزید تا حل شود. مخمر نان در واقع می تواند لوله را از هر گونه مواد فاسد مانند چربی، پسماند غذایی و رسوب پاکسازی نماید. پس از حل شدن مخمر نان، باید آن را درون لوله ای که بوی فاضلاب می دهد بریزید. بعد از اینکار باید یک شبانه روز به آن مهلت دهید تا کار خود را در لوله انجام دهد. پس از آن لوله مورد نظر را با آب سرد به خوبی شستشو دهید. در صورت نتیجه نگرفتن می توانید این کار را برای چند نوبت دیگر تکرار کنید. اگر چندین بار تکرار کردید و باز بوی فاضلاب از بین نرفت، مشکل جدی است و نیاز به یک سرویسکار متخصص دارید تا خدمات حرفه ای ارائه دهد.

دلایل نشت بوی بد فاضلاب در قسمت های مختلف خانه

بوی فاضلاب در آپارتمان علت های زیادی دارد که هر کدام را بصورت تفکیک شده در اینجا توضیح می دهیم تا بدانید که چرا آشپزخانه ، توالت و حمام بوی چاه توالت می دهند.
رفع بوی بد فاضلاب توالت ، توالت بو میده ، بوی بد دستشویی

بوی بد فاضلاب توالت در آپارتمان

چرا توالت بو میده؟ سوالی که شاید خیلی از مردم از خود بپرسند و برای رفع بوی بد سرویس بهداشتی جواب و راه حلی نداشته باشند. در واقع بوی بد چاه توالت به دلایل مختلف مثل رسوب گرفتگی لوله، وجود پسماندهای فاسد، اشکال در لوله ونت، به مشکل خوردن شتر گلویی، درزهای موجود در توالت فرنگی و روشویی یا پر شدن چاه می باشد. البته در ۹۹% موارد بوی بد دستشویی در آپارتمان به دلیل اشکال در لوله های فاضلاب است و برای از بین بردن بوی بد چاه سرویس بهداشتی باید حتما لوله ها توسط لوله بازکن و یک متخصص با تجربه بررسی شوند. ما نیروهایی داریم که متخصص در زمینه رفع بوی بد چاه توالت هستند و میتوانند این بو را کاملا از بین ببرند.

بوی بد فاضلاب چاه آشپزخانه در خانه ، رفع بوی بد فاضلاب لوله آشپزخانه در آپارتمان

علت بوی بد فاضلاب آشپزخانه

بوی فاضلاب آشپزخانه و بوی بد لوله سینک از دیگر معضلاتی است که بسیاری از مردم از آن شکایت دارند و برای رفع بوی فاضلاب لوله با ما تماس میگیرند. این بو علت های زیادی دارد اما براساس تجربه ما در چندین سال فعالیت، مشخص شده که رسوب و چربی و فاسد شدن فاضلاب داخل لوله دلیل اصلی انتشار این بو است. البته درزهای موجود در لوله های زیر سینک، لباسشویی و ظرفشویی نیز یکی دیگر از علل انتشار گاز و بوی بد فاضلاب است. برای رفع بوی چاه آشپزخانه ، رفع بوی بد سینک ظرفشویی ، رفع بوی بد لباسشویی و رفع بوی بد ماشین ظرفشویی باید از محل بازدید شود و یا با کارشناس شرکت خدماتینو تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

رفع بوی بد فاضلاب حمام

بوی بد لوله های فاضلاب حمام

برای برطرف شدن بوی بد فاضلاب حمام باید ابتدا مشخص شود که بوی منتشر شده از لوله کفشور حمام است یا اگر در حمام توالت فرنگی نصب شده مشکل از آن است یا خیر؟! اگر بوی فاضلاب از لوله کفشور حمام خارج شود، بدون شک مشکل از لوله های فاضلاب است و چون در حمام موی بلند در لوله ته نشین می شود، پس از مدتی لوله رسوب میگیرد و گاز فاضلاب از طریق آن تولید می گردد. اگر مشکل فرنگی باشد، قطعا درزهایی در کاسه توالت فرنگی وجود دارد که باعث می شوند گازهای سپتیک از آنها خارج شوند، مثل مشکل داشتن واشرها، بوگیر و … در هر صورت سرویسکاران رفع بوی فاضلاب شرکت خدماتینو می توانند این بو را کاملا از بین ببرند.

علت بوی فاضلاب در طبقه اول میتواند از توالت ، آشپزخانه یا حمام باشد و نیاز به بررسی دارد.

علت بوی فاضلاب در طبقه اول

به جرات میتوان گفت بوی بد فاضلاب در طبقه اول از مهمترین و بیشترین شکایاتی است که مردم تهران دارند و برای از بین بردن بوی بد دستشویی اپارتمان با ما تماس میگیرند. معمولا بوی بد فاضلاب در طبقه اول آپارتمان بیشتر از سایر طبقات است و علت اصلی آن رد شدن لوله مشاع از طبقه اول و مسلما حجم زیاد فاضلابی است که از آنجا رد می شود. این مسئله میتواند به سرعت لوله های فرعی داخل واحدهای طبقه اول را دچار مشکل کند و سبب تولید گازهای فاضلاب شود و بوی فاضلاب را در طبقه اول ساختمان پخش نماید. این بو قابل رفع است و نیاز به انجام کارهایی دارد که توسط سرویسکاران رفع بوی بد فاضلاب طبقه اول شرکت خدماتینو انجام می شود.

بوی بد فاضلاب هنگام بارندگی ، بوی فاضلاب موقع بارندگی ، بوی فاضلاب بعد از باران

بوی بد فاضلاب هنگام بارندگی

بوی فاضلاب بعد از باران میتواند به سه دلیل اتفاق بیفتد. اول اینکه احتمال دارد لوله ونت به مشکل خورده باشد و چون بارندگی است نمیتواند گازهای سپتیک را به بیرون انتقال دهد یا لوله ونت دچار گرفتگی شده. دومین مسئله این است که اگر ساختمان چاه داشته باشد، موقع بارندگی حجم آب چاه افزایش پیدا می کند و گازهای سپتیک متراکم می شوند و به سمت لوله های فاضلاب منزل حرکت می کنند و از درزها خارج می شوند با تشخیص محل چاه فاضلاب میتوان این مشکل را حل کرد. مورد سوم که بوی فاضلاب موقع بارندگی به خاطر افزایش رطوبت ساختمان است چرا که با افزایش رطوبت ساختمان رسوب و چربی داخل لوله های تحریک شده و گاز سپتیک تولید می کنند.

بوی بد فاضلاب در گرما ، بوی بد فاضلاب با گرم شدن هوا ، بوی بد فاضلاب در تابستان

بوی بد فاضلاب با گرم شدن هوا

خیلی از مردم تهران از بوی بد فاضلاب با گرم شدن هوا یا شروع فصل تابستان شکایت دارند. این اتفاق می تواند از لوله های فاضلاب باشد چرا که با گرم شدن هوا، دمای ساختمان و لوله های فاضلاب نیز افزایش پیدا می کند و همین مسئله به دلیل تحریک رسوب، پسماند و چربی های داخل لوله ها، باعث می شود گاز سپتیک تولید شود و نهایتا منجر به بوی فاضلاب در تابستان شود. این مشکل به راحتی توسط سرویسکاران حرفه ای شرکت خدماتینو قابل رفع است و اگر به دنبال علت بوی بد فاضلاب در ساختمان و آپارتمان خود هستید کافی است برای دریافت مشاوره و اعزام سرویسکار به محل جهت رفع بوی توالت از خانه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

برای رفع بوی بد فاضلاب از آپارتمان همین حالا تماس بگیرید.

دوست داری خونه ات بوی گل بده یا بوی توالت ؟

همه مردم دنیا به ویژه خانم ها دلشان میخواهد بجای بوی توالت، ماهی گندیده، فاضلاب و خیلی از بوهای زننده دیگه، خانه شان بوی گل بدهد 🙂

تجربه کافی و تخصص کامل سبب شده تا به مشتریان خود قول دهیم که پس از بررسی بوی فاضلاب میتوانیم علت بوی فاضلاب در آپارتمان را تشخیص دهیم و آن را کاملا از بین ببریم.

تمامی سرویسکاران تشخیص و  رفع بوی بد فاضلاب شرکت خدماتینو از بین برترین نیروهای فنی استان تهران استخدام شده اند و چندین سال بصورت تخصصی روی این مسئله کار می کنند و به همین دلیل تجربه عالی و ارزشمندی را در این زمینه کسب نموده اند.

همانطور که دلایل و روش هایی برای از بین بردن بوی فاضلاب توضیح دادیم و گفتیم که در بسیاری از موارد نیاز به بازدید و کارشناسی وجود دارد تا کار توسط یک متخصص صورت گیرد. توضیح دادیم که استفاده از محلول های شیمیایی نظیر اسید ۹۹% نه تنها نمیتواند بوی فاضلاب را از بین ببرد بلکه میتواند اتصالات لوله های فاضلاب را که با چسب آب بندی شده اند از بین ببرد و سبب نشتی لوله های فاضلاب گردد.

پس بهتر است این کار را به یک متخصص بسپارید تا کار بصورت استاندارد انجام شود و با خیالی آسوده از شر بوی بد فاضلاب خلاص شوید.

برای اعزام سرویسکار میتوانید با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید. کارشناسان ما منتظر شنیدن صدای گرم شما عزیزان هستند.

بوی بد فاضلاب را رفع می کنیم تا منزل شما بوی گل بده.

در صورت نیاز داشتن به خدمات رفع بوی فاضلاب با شماره موجود در سایت در تماس باشید و در صورت داشتن سوال نیز میتوانید از طریق بخش نظرات همین مطلب سوال خود را از کارشناسان پشتیبان بپرسید.

28 پاسخ
 1. سهیلا هاشمی

  سلام کارتون عالیه و همانطور که انتظار داشتم حرفه ای و بدون کثیف کاری خاص. اولش تردید داشتم ازتون کمک بخوام تا کسی رو برای رفع بوی بد فاضلاب به خونم بفرستید ولی بعد از تماس و اومدن سرویسکار شما و انجام کارها و بعد از اون برطرف شدن بوی فاضلاب، مطمئن شدم که انتخابم اشتباه نبوده. دستتون درد نکنه.

 2. soraya morovati

  سلام رفع بوی فاضلاب چقدر زمان میبره انجام بدید؟ خونه مادرم دستشوییشون خیلی بوی بدی میده انگار گازه سر ادم درد میاد. تو جیحون میشینن اونجا هم میاید؟

 3. hashemi

  چیزی با عنوان محلول حذف بوی فاضلاب هست ادم بخره و بتونه باهاش بوی بد فاضلاب توالت رو از بین ببره؟؟ یا شما کسی رو میفرستید با دستگاه اینکارو انجام بده؟ ممنون میشم توضیح بدید.

  1. خدماتینو

   سلام محلول های زیادی تو این زمینه هست که تبلیغات خیلی از اون ها رو دیدیم ولی ما محلول پیشنهاد نمیدیم چون ابتدا باید علت ایجاد بوی بد فاضلاب مشخص بشه و در مرحله بعد اقدام به رفع اون بصورت اصولی بشه.

 4. حسین از حوالی سیدخندان

  سلام . ما در طبقه اول ، بالای همکف ساختمان ۵ طبقه تکواحدی زندگی میکنیم و مستاجریم . یک طبقه هم پارکینگه که زیر همکفه
  بوی گاز فاضلاب در حمام و در پاگرد ساختمان که فکر میکنم از داخل آسانسور میاد به مشام میرسه حالا نمیدونم این ساختمان اصلا لوله ونت تخلیه فاضلاب داره یا نه
  به نظر شما این ساختمان که ۱۴ ساله هست امکان پرشدن چاه فاضلاب رو داره ؟ برای فهمیدن اینکه چاه پر شده روش خاصی هست یا اینکه حتما باید سر چاه باز بشه و داخل اون دیده بشه ؟
  اینکار چقدر زمان میبره و حدودا چقدر هزینه ؟ چون باید همه اهالی رضایت بدن .با تشکر از جواب شما

  1. خدماتینو

   سلام دوست عزیز
   رفع بوی فاضلاب تقریبا در هر صورتی قابل رفع هست فقط باید مشخص بشه علت چیه. بوی فاضلاب در حمام معمولا به راحتی رفع میشه ولی نیاز به سرویسکار با تجربه داره.
   در مورد قسمت دوم سوالتون، یکی از نشانه های مهم تشخیص پر شدن چاه فاضلاب، اینه که آب و فاضلاب از لوله ها بزنه بالا و شما هر چی فنر هم میزنید نره پایین. روش دیگه اینه که فنر میزنن تا بفهمن پر شده یا نه ولی در کل برای اطمینان 100% باید درب چه باز بشه.
   زمان انجام رفع بوی فاضلاب امکان داره از نیم ساعت باشه بستگی به کارش داره. برای اطلاع از هزینه ها لطفا با پشتیبانی که شمارش داخل سایت تو همه صفحات هست تماس بگیرید تا شما رو راهنمایی کنن.

 5. مریم

  سلام میشه بگید بوی بد چاه از چی میتونه باشه؟
  شما سرویسکار میفرستید آیا؟ که بیاد مشکل مارا حل کنه بابا دیگه تحمل نداریم از این بوی گند نجاتمون بدید.

  1. خدماتینو

   سلام دلیل انتشار بوی بد چاه به خاطر چیزهایی هست که تو همین مطلب توضیح دادیدم. در موارد دیگه سرویسکار برای بررسی و کارشناسی به محل اعزام میشه. اگر ساکن تهران هستید تماس بگیرید و درخواست خودتون رو ثبت کنید.

 6. توسلی

  سلام
  منزل ما در شهر لنگرود هست و تقریبا بیشتر خانه های اینجا مشکل گاز فاضلاب را دارند،شما در این زمینه چه کمکی میتونید بکنید .
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. خدماتینو

   سلام متاسفانه مشکل گاز فاضلاب طوری نیست که بشه تو بخش نظرات یک راه حل داد یا دو خط توضیح داد و با استفاده از اون بتونید مشکلتون رو رفع کنید. این مشکل جدی تر از این حرف هاست و نیاز به بررسی و انجام برخی کارها داره. پیشنهاد میکنم تو شهر خودتون از یک متخصص یا لوله بازکنی که تخصص و تجربه رفع بوی فاضلاب هم داره کمک بگیرید.

 7. شادلو

  با سلام مدتیست مشکل ورود بوی نامطبوع ساختمان به منزل مسکونی واقع در طبقه پنجم (طبقه آخر) رو داریم که مشخص نیست از پنجره نور گیر یا سوراخ های سقف کاذب وارد منزل میشود که موجب سرفه شدید و سردرد میگردد وبا مشکل تنفسی مواجه میشویم این بو بعداز ظهر ها بیشتر است خصوصا ساعت 4بامداد ببعد که بسیار شدید میشود. میخواستم جهت بازدید و کارشناسی هماهنگی ایجاد شود و هزینه کارشناسی رو بپرسم با تشکر

  1. خدماتینو

   سلام دوست عزیز
   اگر ساکن تهران هستید برای اطلاع از شرایط کارشناسی و استعلام قیمت لطفا با شماره موجود در سایت تماس بگیرید.

 8. بهروز

  سلام برای رفع بوی فاضلاب از یک شرکت دیگه سرویسکار اوردم فنر زد از 3جا 600 هزارتومان پول گرفت ولی بازم بوی بوی فاضلاب میزنه تو خونه

  1. خدماتینو

   سلام دوست عزیز
   گاهی اوقات براساس شرایط و مشکلاتی که در یک واحد ساختمانی وجود داره، فنر زدن به تنهایی کفایت نمیکنه و امکان داره نیاز به درز گیری قسمت هایی که گازهای سپتیک از اونجا نشت می کنند و باعث ایجاد بوی بد فاضلاب میشن داشته باشه و همچنین کارهای دیگه. سرویسکار متخصص رفع بوی فاضلاب شرکت خدماتینو این مسئله رو به خوبی میدونه و براساس تجربه بالای این متخصص کلیه کارهایی که نیاز باشه انجام میشه. حتی نیروی متخصص مجموعه خدماتینو قبل از انجام کار تمام مشکلات رو بررسی میکنه و با مطلع شدن از علت ایجاد این بو، روش درستی رو برای از بین بردن اون انتخاب میکنه که فنر زدن میتونه یکی از اون موارد باشه.
   اگر از شرکت دیگه خدمات گرفتید و ناراضی بودید، . اگر ساکن تهران هستید میتوانید با شماره پشیبانی خدماتینو که در سایت درج شده تماس بگیرید تا جهت بررسی و کارشناسی سرویسکار براتون اعزام بشه.

 9. حنا

  سلام ما مشکل بوی فاضلاب داریم که بوش از روشویی میاد بیرون اولش فکرمیکردیم از چاه فاضلابه ولی وقتی چاهو کور کردیم وبه فاضلاب شهری وصل کردیم بازم همون بو میاد ولی نه بشدت قبل بنظر شما مشکل از چی میتونه باشه؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. خدماتینو

   سلام یکی از دلایل انتشار بوی بد فاضلاب، شترگلو و لوله های فاضلاب هستش. داخل شتر گلو یا همون سیفون، لجن و رسوباتی جمع میشه که به مرور زمان فاسد میشن و گازهای سپتیک تولید می کنن. همین قضیه باعث به وجود امدن اون بو میشه. البته این فقط یکی از دلایل اصلی هست و نمیشه گفت قطعا همینه. چون این کار نیاز به بررسی و بازدید داره. اگر ساکن تهران هستید میتونید با شماره داخل سایت تماس بگیرید و درخواست کارشناسی ثبت کنید.

 10. ناشناس

  سلام
  من تازه دو هفته است که خانه ساختم و وارد خونه شدن ولی بازم خونه بو بد فاضلاب گرفته چی کارکنم خونه نوسازه

 11. ایمانی

  با سلام
  من در طبقه اول یک ساختمان چهار طبقه ساکن هستم.هوا که گرم میشه معمولا بوی خیلی بدی توی واحد من میپیچه که دقیقا نمیتونم بگم منبعش از کجا هست و البته شما دلیلش رو هم توضیح دادید که چرا با گرم شدن هوا بوی نامطبوع توی واحدها به مشام میرسه.اما اتفاق جدیدی که امسال افتاده این هست که برخی مواقع وقتی طبقه سوم از سرویس بهداشتی(فرنگی یا ایرانیش رو نمیدونم ولی احتمالا موقع استفاده از توالت ایرانی باشه) استفاده میکنند بوی زننده و شدیدی توی واحد من به مشام میرسه ولی طبقات دوم و چهارم که از سرویس بهداشتی استفاده میکنند این اتفاق نمیفته.
  دلیل این امر چی میتونه باشه و آیا قابل رفع هست این مساله؟

  1. خدماتینو

   سلام
   با این توضیحات بدون بازدید و بررسی نمیشه علت دقیق رو توضیح داد. ولی احتمالا مشکل از لوله داخل سقف کاذب هست. (البته اگر این بو رو در سرویس بهداشتی دارید) یا میتونه از شتر گلو و ونت باشه. در هر صورت نیاز به بازدید داره. اگر ساکن تهران هستید جهت کارشناسی برای رفع بوی فاضلاب با شماره داخل سایت تماس بگیرید.

 12. مریم

  سلام من طبقه اول زندگی میکنم و شش واحدی از هر طرف بوی بدی میاد چاه توالت من هم بو بدی میده نه همیشه هر وقت آب باز میکنیم بو میزنه بیرون لطفا ی مشاوره کوتاه میدین مچکر

 13. بهزاد از رشت

  با عرض سلام و خدا قوت .ما در طبقه ی چهارم ساختمان هستیم.توالت ما خیلی بوی بد میده البته همیشگی نیست .گاهاواین بو قطع می شه ولی در اغلب موارد بوی بد توالت ما رو از نشستن دررحالدپذیرایی فراری میده.و همسرم اینقد باید آب در توالت بریزد که بویش برای چند ساعتی از بین برود.به نظر شما چه باید کرد؟

  1. خدماتینو

   سلام میتونه از شتر گلو باشه ولی در کل بدون بازدید نمیشه چیزی رو قطعی گفت. بهتره از یک متخصص در شهر خودتون کمک بگیرید تا برای بازدید و کارشناسی بیاد.

 14. فریبا قاسمی

  سلام ما اراک هستیم وخونمون یه طبقست بنایی داشتیم وجای حموم و دستشویی رو تغییر دادیم یعنی تمام لوله کشی هارو عوض کردیم ولی دستشویی به شدت بوی بدی میده و نمیدونم باید چکارکنم دیگه میشه لطفا راهنماییم کنید

 15. ایروانیان

  سلام ووقت بخیر،ماطبقه پنجم هستیم وگاهی اوقات بوی فاضلاب بدی ازتوی حمام میاد به نظرتون این مشکل چی میتونه باشه.ممنون ازراهنمایتونای

یک دیدگاه بگذارید

تماس با شرکت خدماتینو

۰۹۱۹۲۶۰۴۳۱۳

۰۹۱۹۲۶۰۴۳۱۳

خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران با رعایت بهداشت | ۲۴ ساعته بدون تعطیلی
+