بوی بد فاضلاب را از خانه بیرون کنید، قبل از اینکه بوی فاضلاب شما را بیرون کند !

بوی بد فاضلاب اگر شدید شود، واقعا غیر قابل تحمل خواهد بود و اگر درمانی برای رفع بوی بد توالت از خانه پیدا نکنید، این بو شما را مجبور به ترک خانه خواهد کرد 😭 بوی بد فاضلاب در طبقه اول و دیگر طبقات به دلیل انتشار گازهای فاضلابی نظیر سولفید هیدروژن، آمونیاک، دی اکسید کربن، متان، نیتروژن و هیدروژن می باشد که به دلایل مختلف مثل رسوب گرفتگی جداره لوله یا وجود پسماند در لوله مانند چربی و … منتشر می شود. درمان قطعی بوی بد فاضلاب مستلزم از بین بردن منبع ایجاد گازهای فاضلاب می باشد. تا زمانی که اینکار انجام نشود، قطعا بوی بد فاضلاب از توالت، حمام یا آشپزخانه رفع نخواهد شد🤢. برای نجات خود و خوانواده تان بهتر است همین حالا به دنبال درمان قطعی بوی بد فاضلاب باشید !

بوی بد فاضلاب ، رفع بوی بد فاضلاب ، علت بوی بد فاضلاب در طبقه اول

رفع بوی بد فاضلاب توالت ، آشپزخانه و حمام خانه شما را ضمانت می کنیم !

برای رفع بوی بد توالت در اپارتمان نیاز به یک متخصص دارید تا بتواند واقعا مشکل را از ریشه حل کند. برای حل این مشکل لازم است که علت بوی فاضلاب در آپارتمان مشخص شود و سپس اقدام به رفع آن گردد. در شرکت خدماتینو یکی از خدمات تخصصی ما علاوه بر لوله بازکنی رفع بوی بد توالت در اپارتمان ، حمام و آشپزخانه می باشد.

علت بوی بد فاضلاب چیست؟

خیلی از سوالاتی که مردم از ما میپرسند شامل سوالاتی نظیر علت بوی بد توالت در آپارتمان ، علت بوی فاضلاب در طبقه اول ، بوی بد دستشویی در آپارتمان ، علت بوی فاضلاب در آپارتمان و علت بوی بد فاضلاب آشپزخانه و خیلی از سوالات دیگر که قرار است در اینجا به آنها پاسخ دهیم و از بین بردن بوی بد فاضلاب را بررسی نماییم.

گازهای سپتیک

همانطور که در ابتدای این صفحه توضیح دادیم گازهای سپتیک بر اثر موارد زیادی ایجاد می شوند که مهم ترین آنها وجود رسوب، جرم و چربی در دیواره لوله می باشد. متاسفانه اگر از اسید استفاده کنید چون مایع است تنها کف لوله را تمیز می کند در صورتی که دیواره و سقف لوله همچنان دارای منبع انتشار گاز می باشد، علاوه بر این اسید باعث پوسیده شدن اتصالات لوله و از بین رفتن چسب آنها می شود که در نهایت نشتی فاضلاب را به همراه خواهد داشت. پس پیشنهاد می کنیم تا حد ممکن از اسید و مواد شیمیایی استفاده نکنید چون فایده ای ندارد.

مشکل در شتر گلویی

زانویی لوله ها که به اصطلاح به آن شتر گلویی می گویند جایی است که شبیه به تله می باشد و هر چیزی میتواند در آنجا گیر کند. یکی از مهمترین ویژگی های شتر گلویی نگه داشتن آب می باشد تا به وسیله آن مانع از خروج گاز به فضای خانه شود. اگر شتر گلویی مشکل داشته باشد و نتواند آب را بصورت استاندارد در خود نگه دارد، گازهای سپتیک وارد فضای منزل خواهند شد و شما آنها را به شکل بو استشمام خواهید کرد. استاندارد نبودن شتر گلویی یکی از موارد مهم در انتشار بوی فاضلاب می باشد.

وجود پسماند و مواد فاسد در داخل لوله

این مواد اصلا باعث گرفتگی نمی شوند هر چند میزان بسیار کمی داشته باشند، اما بسیار مشکل ساز هستند. مواد عذایی یا فاضلابی که در حال تخلیه شدن از لوله فاضلاب است، امکان دارد مقداری از آن به لوله بچسبد و پس از مدتی فاسد شود و باعث ایجاد رسوب گردد. همان رسوب با تحریک شدن میتواند گاز فاضلاب تولید نماید. تا وقتی که این منبع از بین نرود شما همچنان مشکل بوی فاضلاب خواهید داشت.

کهنه شدن، پر شدن و نشت چاه فاضلاب

گاهی اوقات علت بوی فاضلاب در طبقه اول به خاطر چاه فاضلاب می تواند باشد. اما درصد آن خیلی پایین است چون اگر چاه به مشکل خورده باشد، حجم گازهای خارج شده به قدری زیاد است که شما را از خانه فراری خواهد داد. اما اگر اینطور نیست امکان دارد حجم آب چاه بالا آمده باشد، چاه نشت کرده باشد یا به دلیل کهنه شدن چاه، دیواره آن نیاز به لایروبی و کف تراشی داشته باشد. به هر حال اگر اینطور باشد، نیاز به بازدید توسط یک کارشناس و متخصص از بین بردن بوی فاضلاب می باشد.

لوله وِنت

گاهی اوقات لوله ونت ساختمان هم به مشکل میخورد و باعث ایجاد گازهای فاضلاب و نهایتا بوی فاضلاب می گردد. لوله ونت همان لوله ای است که برای خروج گاز از دهانه چاه یا لوله فاضلاب شهری به بالا ساختمان کشیده شده است و هواکش های توالت به آن وصل هستند. اگر این لوله به مشکل بخورد قطعا کل ساختمان با بوی فاضلاب مواجه می شوند. برای اینکه مطلع شوید لوله ونت اشکال دارد یا خیر بهتر است به پشت بام ساختمان خود بروید و لوله های فاضلابی که از سطح ساختمان بیرون آمده اند را چک کنید. ارتفاع این لوله ها باید چیزی بین ۱.۵ الی ۲ متر باشد و سر آنها زانویی یا کلاهک داشته باشد.

برای از بین بردن تضمینی بوی فاضلاب از ساختمان از روش های زیر استفاده کنید.

روش های زیادی برای از بین بردن بوی بد فاضلاب از خانه وجود دارد که ما بهترین و موثرترین آنها را آموزش خواهیم داد. البته توجه نمایید که این روش ها بیشتر برای پیشگیری هستند تا درمان! یعنی زمانی که کار از کار گذشته باشد و آپارتمان شما به مشکل خورده باشد، نیاز به کار اساسی و متخصص دارد تا بتواند با تجربه و دستگاه های مخصوص مشکل را حل نماید. اما اگر مشکل خیلی جدی نیست میتوانید از روش های رفع بوی فاضلاب در خانه که در قسمت بعد توضیح داده شده استفاده نمایید.

۱. سرکه و جوش شیرین

سرکه و جوش شیرین بهترین محلول خانگی است که میتوان به راحتی ساخت. برای اینکار کافی است لوله ای که بوی فاضلاب می دهد را پیدا کنید و تقریبا نصف استکان جوش شیرین داخل آن بریزید و سپس بلافاصله یک لیوان الی دو لیوان سرکه بصورت مرحله ای روی آن اضافه نمایید. این دو ماده باعث ایجاد واکنش شیمیایی غیر خطرناک می شوند که میتوانند رسوب و چربی را تا حد قابل توجهی از بین ببرند. البته این روش پس از انجام خدمات رفع بوی فاضلاب بسیار موثرتر است.

رفع بوی بد فاضلاب با سرکه و جوش شیرین
ریختن آب در شترگلویی برای رفع بوی بد توالت

۲. ریختن آب در شتر گلو

اگر توضیحات قسمت های قبل را کامل خوانده باشید توضیح دادیم که وظیفه شتر گلویی نگه داشتن آب برای جلوگیری از نفوذ گاز به خارج از لوله فاضلاب توالت می باشد. اگر توالت شما دارای شتر گلویی است بهتر است آن را بررسی کنید که آیا آب را در خود نگه می دارد یا خیر؟ اگر آبی داخل زانویی سرویس بهداشتی نبود باید بصورت مرتب آب درون لوله توالت بریزید تا با اینکار مانع از خروج گازهای سپتیک شوید. توجه داشته باشید که این روش، یک راه حل همیشگی و نهایی برای رفع بوی بد دستشویی در آپارتمان نیست بلکه با اینکار به مدت محدود از شر بوی بد توالت و فاضلاب در ساختمان خلاص خواهید شد. برای اینکه کاملا بوی فاضلاب را از بین ببرید، حتما باید از یک کارشناس کمک بخواهید تا بررسی شود که چرا آب درون شتر گلویی نمی ماند.

۳. نوشابه و جوش شیرین

شاید شنیده باشید که نوشابه میتواند لوله فاضلاب را باز کند اما ندانید چرا نوشابه همچین قدرتی دارد؟ نوشابه به دلیل فرمول ساختاری که دارد میتواند عامل گرفتگی را نرم کند و نهایتا مسیر لوله را باز نماید. برای رفع بوی بد توالت هم میتوان از نوشابه استفاده کرد البته به همراه جوش شیرین ! این محلول قدرت بالایی در پاک سازی لوله فاضلاب دارد و میتواند پسماندها، چربی ها و رسوب را از بین ببرد. با از بین رفتن عوامل ایجاد گازهای فاضلابی قطعا میتوان باعث از بین رفتن بوی بد فاضلاب هم شد. برای اینکار مقداری جوش شیرین (بهتر است به اندازه یک فنجان باشد) آماده نمایید و آن را داخل لوله توالت بریزید. بلافاصله نوشابه را مرحله به مرحله درون دستشویی بریزید. پس از یک ساعت لوله را با آب سرد شتشو دهید.

رفع بوی فاضلاب با نوشابه. ریختن نوشابه به همراه جوش شیرین میتواند چربی های لوله فاضلاب را از بین ببرد و نهایتا باعث رفع بوی بد فاضلاب از توالت شود.
از بین بردن بوی فاضلاب توالت با مخمر نان و آب

۴. آب همراه با مخمر نان

یک کاسه آب جوش آماده نمایید و یک بسته مخمر نان را درون آن بریزید تا حل شود. مخمر نان در واقع می تواند لوله را از هر گونه مواد فاسد مانند چربی، پسماند غذایی و رسوب پاکسازی نماید. پس از حل شدن مخمر نان، باید آن را درون لوله ای که بوی فاضلاب می دهد بریزید. بعد از اینکار باید یک شبانه روز به آن مهلت دهید تا کار خود را در لوله انجام دهد. پس از آن لوله مورد نظر را با آب سرد به خوبی شستشو دهید. در صورت نتیجه نگرفتن می توانید این کار را برای چند نوبت دیگر تکرار کنید. اگر چندین بار تکرار کردید و باز بوی فاضلاب از بین نرفت، مشکل جدی است و نیاز به یک سرویسکار متخصص دارید تا خدمات حرفه ای ارائه دهد.

دلایل نشت بوی بد فاضلاب در قسمت های مختلف خانه

بوی فاضلاب در آپارتمان علت های زیادی دارد که هر کدام را بصورت تفکیک شده در اینجا توضیح می دهیم تا بدانید که چرا آشپزخانه ، توالت و حمام بوی چاه توالت می دهند.
رفع بوی بد فاضلاب توالت ، توالت بو میده ، بوی بد دستشویی

بوی بد فاضلاب توالت در آپارتمان

چرا توالت بو میده؟ سوالی که شاید خیلی از مردم از خود بپرسند و برای رفع بوی بد سرویس بهداشتی جواب و راه حلی نداشته باشند. در واقع بوی بد چاه توالت به دلایل مختلف مثل رسوب گرفتگی لوله، وجود پسماندهای فاسد، اشکال در لوله ونت، به مشکل خوردن شتر گلویی، درزهای موجود در توالت فرنگی و روشویی یا پر شدن چاه می باشد. البته در ۹۹% موارد بوی بد دستشویی در آپارتمان به دلیل اشکال در لوله های فاضلاب است و برای از بین بردن بوی بد چاه سرویس بهداشتی باید حتما لوله ها توسط لوله بازکن و یک متخصص با تجربه بررسی شوند. ما نیروهایی داریم که متخصص در زمینه رفع بوی بد چاه توالت هستند و میتوانند این بو را کاملا از بین ببرند.

بوی بد فاضلاب چاه آشپزخانه در خانه ، رفع بوی بد فاضلاب لوله آشپزخانه در آپارتمان

علت بوی بد فاضلاب آشپزخانه

بوی فاضلاب آشپزخانه و بوی بد لوله سینک از دیگر معضلاتی است که بسیاری از مردم از آن شکایت دارند و برای رفع بوی فاضلاب لوله با ما تماس میگیرند. این بو علت های زیادی دارد اما براساس تجربه ما در چندین سال فعالیت، مشخص شده که رسوب و چربی و فاسد شدن فاضلاب داخل لوله دلیل اصلی انتشار این بو است. البته درزهای موجود در لوله های زیر سینک، لباسشویی و ظرفشویی نیز یکی دیگر از علل انتشار گاز و بوی بد فاضلاب است. برای رفع بوی چاه آشپزخانه ، رفع بوی بد سینک ظرفشویی ، رفع بوی بد لباسشویی و رفع بوی بد ماشین ظرفشویی باید از محل بازدید شود و یا با کارشناس شرکت خدماتینو تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

رفع بوی بد فاضلاب حمام

بوی بد لوله های فاضلاب حمام

برای برطرف شدن بوی بد فاضلاب حمام باید ابتدا مشخص شود که بوی منتشر شده از لوله کفشور حمام است یا اگر در حمام توالت فرنگی نصب شده مشکل از آن است یا خیر؟! اگر بوی فاضلاب از لوله کفشور حمام خارج شود، بدون شک مشکل از لوله های فاضلاب است و چون در حمام موی بلند در لوله ته نشین می شود، پس از مدتی لوله رسوب میگیرد و گاز فاضلاب از طریق آن تولید می گردد. اگر مشکل فرنگی باشد، قطعا درزهایی در کاسه توالت فرنگی وجود دارد که باعث می شوند گازهای سپتیک از آنها خارج شوند، مثل مشکل داشتن واشرها، بوگیر و … در هر صورت سرویسکاران رفع بوی فاضلاب شرکت خدماتینو می توانند این بو را کاملا از بین ببرند.

علت بوی فاضلاب در طبقه اول میتواند از توالت ، آشپزخانه یا حمام باشد و نیاز به بررسی دارد.

علت بوی فاضلاب در طبقه اول

به جرات میتوان گفت بوی بد فاضلاب در طبقه اول از مهمترین و بیشترین شکایاتی است که مردم تهران دارند و برای از بین بردن بوی بد دستشویی اپارتمان با ما تماس میگیرند. معمولا بوی بد فاضلاب در طبقه اول آپارتمان بیشتر از سایر طبقات است و علت اصلی آن رد شدن لوله مشاع از طبقه اول و مسلما حجم زیاد فاضلابی است که از آنجا رد می شود. این مسئله میتواند به سرعت لوله های فرعی داخل واحدهای طبقه اول را دچار مشکل کند و سبب تولید گازهای فاضلاب شود و بوی فاضلاب را در طبقه اول ساختمان پخش نماید. این بو قابل رفع است و نیاز به انجام کارهایی دارد که توسط سرویسکاران رفع بوی بد فاضلاب طبقه اول شرکت خدماتینو انجام می شود.

بوی بد فاضلاب هنگام بارندگی ، بوی فاضلاب موقع بارندگی ، بوی فاضلاب بعد از باران

بوی بد فاضلاب هنگام بارندگی

بوی فاضلاب بعد از باران میتواند به سه دلیل اتفاق بیفتد. اول اینکه احتمال دارد لوله ونت به مشکل خورده باشد و چون بارندگی است نمیتواند گازهای سپتیک را به بیرون انتقال دهد یا لوله ونت دچار گرفتگی شده. دومین مسئله این است که اگر ساختمان چاه داشته باشد، موقع بارندگی حجم آب چاه افزایش پیدا می کند و گازهای سپتیک متراکم می شوند و به سمت لوله های فاضلاب منزل حرکت می کنند و از درزها خارج می شوند با تشخیص محل چاه فاضلاب میتوان این مشکل را حل کرد. مورد سوم که بوی فاضلاب موقع بارندگی به خاطر افزایش رطوبت ساختمان است چرا که با افزایش رطوبت ساختمان رسوب و چربی داخل لوله های تحریک شده و گاز سپتیک تولید می کنند.

بوی بد فاضلاب در گرما ، بوی بد فاضلاب با گرم شدن هوا ، بوی بد فاضلاب در تابستان

بوی بد فاضلاب با گرم شدن هوا

خیلی از مردم تهران از بوی بد فاضلاب با گرم شدن هوا یا شروع فصل تابستان شکایت دارند. این اتفاق می تواند از لوله های فاضلاب باشد چرا که با گرم شدن هوا، دمای ساختمان و لوله های فاضلاب نیز افزایش پیدا می کند و همین مسئله به دلیل تحریک رسوب، پسماند و چربی های داخل لوله ها، باعث می شود گاز سپتیک تولید شود و نهایتا منجر به بوی فاضلاب در تابستان شود. این مشکل به راحتی توسط سرویسکاران حرفه ای شرکت خدماتینو قابل رفع است و اگر به دنبال علت بوی بد فاضلاب در ساختمان و آپارتمان خود هستید کافی است برای دریافت مشاوره و اعزام سرویسکار به محل جهت رفع بوی توالت از خانه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

برای رفع بوی بد فاضلاب از آپارتمان همین حالا تماس بگیرید.

دوست داری خونه ات بوی گل بده یا بوی توالت ؟

همه مردم دنیا به ویژه خانم ها دلشان میخواهد بجای بوی توالت، ماهی گندیده، فاضلاب و خیلی از بوهای زننده دیگه، خانه شان بوی گل بدهد 🙂

تجربه کافی و تخصص کامل سبب شده تا به مشتریان خود قول دهیم که پس از بررسی بوی فاضلاب میتوانیم علت بوی فاضلاب در آپارتمان را تشخیص دهیم و آن را کاملا از بین ببریم.

تمامی سرویسکاران تشخیص و  رفع بوی بد فاضلاب شرکت خدماتینو از بین برترین نیروهای فنی استان تهران استخدام شده اند و چندین سال بصورت تخصصی روی این مسئله کار می کنند و به همین دلیل تجربه عالی و ارزشمندی را در این زمینه کسب نموده اند.

همانطور که دلایل و روش هایی برای از بین بردن بوی فاضلاب توضیح دادیم و گفتیم که در بسیاری از موارد نیاز به بازدید و کارشناسی وجود دارد تا کار توسط یک متخصص صورت گیرد. توضیح دادیم که استفاده از محلول های شیمیایی نظیر اسید ۹۹% نه تنها نمیتواند بوی فاضلاب را از بین ببرد بلکه میتواند اتصالات لوله های فاضلاب را که با چسب آب بندی شده اند از بین ببرد و سبب نشتی لوله های فاضلاب گردد.

پس بهتر است این کار را به یک متخصص بسپارید تا کار بصورت استاندارد انجام شود و با خیالی آسوده از شر بوی بد فاضلاب خلاص شوید.

برای اعزام سرویسکار میتوانید با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید. کارشناسان ما منتظر شنیدن صدای گرم شما عزیزان هستند.

بوی بد فاضلاب را رفع می کنیم تا منزل شما بوی گل بده.

در صورت نیاز به خدمات رفع بوی فاضلاب با شماره موجود در سایت در تماس باشید، تا برای انجام کار و رفع بوی بد فاضلاب برای شما سرویسکار مجرب اعزام شود.

106 پاسخ
 1. مهدی

  سلام وقت بخیر از شهرستان رشت پیام میدم واقعا ما هم از بوی بد فاظلاب دستشویی کلافه شدیم لطفا راهنماییم کنید میتونید حظوری خدمت برسید مشکل مارو برطرف کنید

 2. اسماعيل

  سلام ماطبقه اول يك خونه نوساز هستيم كه تازه ٤ ماهه ساكن شديم طبقه هاي اين خونه هم تازه پر شدن يني ميخوام بگم خونش يكسالم نيس ساخته شده
  چاه دسشويي خيلي بوي بد ميده گاهيي اوقات مشكل چيست؟؟؟

  1. ناشناس

   ماهم همین مشکل رو داریم خونه تازه دوماه افتتاح شده و سایر طبقات هم همینطور ما طبقه اولیم واقعا بوی بد چاه دستشویی ارامش. و از ما گرفته لطفا راهنمایی کنید ممنون

   1. خدماتینو

    سلام
    کل این محتوا راهنمایی مشکل و راه حل هست
    بیشتر از این رو واقعا نمیشه ندیده و بررسی نکرده راهنمایی کرد. حرفه ای ترین افراد با سابقه بالا هم تا وقتی بررسی نکنن نمیتونن علت دقیق رو بگن.

 3. علی

  ما طبقه آخر یک ساختمان ۱۴ طبقه ای قدیمی زندگی میکنیم از چاه حمام که فرنگی هم نصب شده بوی بسیار نا مطبوعی به مشام میرسه و گاهی هم هنگام روشن کردن ماشین لباسشویی که در آشپزخانه هست همین بو از آشپزخانه میاد. راهنمایی میفرمایید

  1. خدماتینو

   سلا دوست عزیز
   برای رفع مشکل فرنگی حتما باید یک متخصص بیاد چون مشکل از زیر فرنگی هست و نیاز هست فرنگی برداشته بشه و مشکلات رفع و بعد دوباره نصب بشه
   بوی بد لباسشویی هم میتونه به خاطر وجود پرز، مو و رسوب داخل لوله دیوار باشه و یا به خاطر آب بندی نبودن لوله

   1. داوود کرمی

    سلام بنده خانه ویلای را تازه اجاره کردم روز اول بوی سرویس بهداشتی خیلی اذیت می کرد بنده خدا صاحب خانه کف سرویس بهداشتی را کند و دوباره لوله کشی کرد ولی باز با این حال بوی نامطبوع سرویس بهداشتی از بین نرفت تازه بیشتر هم شده ،بنده خودم چند بار هم از آب آهک استفاده کردم ولی تاثیری نداشت واقعا کلافه شدم چکار باید بکنم؟؟

    1. خدماتینو

     سلام
     لوله توالت شترگلو داره؟ اگه داره تراز هست یا خیر؟
     اگر شترگلو ایراد داشته باشه میتونه مشکل ساز باشه. همچنین لوله روشویی داخل سرویس هم میتونه مشکل داشته باشه

 4. سمیه

  سلام.ما ی ساختمون۸واحدی هستیم.ماطبقه ۳هستیم.چندوقت پیش طبقه اول دستشوییش گرفت آوردن فنر زدن.بعد از اون دستشویی ما بوی بدی میاد در طول روز.مداوم نیست.ولی میادو بعد از ۱۰دقیقه قطع میشه.علت کجاس.خسته شدم اینقدر شستم و اب ریختم.ممنون

  1. خدماتینو

   سلام
   انتطار نداشته باشید ندید کسی بتونه بگه مشکل شما چیه
   کلیات رو تو همین مطلب توضیح دادیم
   با شستن، ریختن اسید، ریختن لوله بازکن و … حل نخواهد شد. باید توسط متخصص بررسی و ایراد مشخص بشه تا روش رفع هم مشخص بشه

 5. رها

  سلام ما تو ی خونه ی ۲ طبقه زندگی می‌کنیم ،طبقه ی بالا میشینیم ،تولتمونم
  در منزل هستش، و همیشه هم بوی نامطبوع میدع چاره چیس؟!

  1. خدماتینو

   سلام
   همه مشکلات رو تو همین مطلب توضیح دادیم. اگر دنبال جواب قطعی هستید کسی بدون بازدید نمیتونه بگه مشکل شما چیه
   هر ساختمان مشکل خاص خودش رو داره

 6. محبوبه میرمجربیان

  باعرض سلام ودرود برکارشناسان محترم بنده توی یک آپارتمان ۴ واحدی زنگی میکنم طبقه اول مدتی هست توی توالت ایرانی ما بوی خیلی بدی خارج میشه لطفا منو راهنمایی کنید که چطور ازاین بو رها شوم متشکرم ازراهنمایی شما

  1. خدماتینو

   سلام
   بدون اینکه کسی از منزل شما بازدید کنه و چیزی رو بررسی نکرده بتونه یه راه حل بده که مشکلتون حل بشه، وافعا امکان پذیر نیست!
   تمام مشکلات یک راه حل نداره!!! و انتظار نداشته باشید هر کسی اومد گفت ما مشکل بو داریم بگیم برید فلان کار رو انجام بدید 100% مشکلتون رفع میشه!!!!!!!

 7. محمدرضا سلیمانی

  سلام وقتتون بخیر من توی ساختمان ۴ طبقه هستم موضوعی که هست طبقات دیگه از سرویس استفاده می‌کنند حالا چه فرنگی یا چه ایرانی حمام من خیلی زیاد بو میپیچه انگار گازها خارج نمی‌شوند به سمت بالا پشت بام که لوله ونت هستش. یه وقتایی هم بوی خیلی بدی توی حمام وسط سالن میپیچه خواستم راهنمایی بفرمایید مشکل از کجا میتونه باشه.
  البته ناگفته نماند که من توالت فرنگی حمام رو خودم نصب کردم و احساس می کنم بعد از نصب این مشکل خیلی زیاد شده ممنونم

  1. خدماتینو

   سلام
   احتمال 99% مشکل از فرنگی هست. زمانی که داخل لوله آب ریخته میشه مقداری از گازهای سپتیک داخل آب حل نمی شن و داخل لوله میان. به خاطر همین هر جا درز یا ایرادی وجود داشته باشه میتونه به داخل واحد های دیگه نشت پیدا کنه. احتملا فرنگی به درستی نصب نشده و باید توسط متخصص رفع بوی فاضلاب اینکار انجام بشه و گار ایرادی دیگه ای هم باشه بعد از بررسی قابل حل شدن هست.
   اگر ساکن تهران هستید میتونید با پشتیبانی تماس بگیرید.

  2. رام

   سلام ما طبقه دوم هستیم در حمام فقط فرنگی هست روشویی نیست. اتاق خواب کنار حمام .بوی فاضلاب بدی در اتاق خواب و حمام میاد. لوله روی پشت بام هم ۲متر بلند کردیم و کلاهک هم دارد. دلیلش چی میتونه باشه ؟

   1. خدماتینو

    سلام
    نیاز به بررسی داره یا از فرنگی و یا از کفشور
    مشکل شما از داخل واحد هست و ربطی به لوله ونت نداره

 8. هادی

  سلام
  فاضلاب آشپزخانه بوی بسیار بدی می دهد، اما این بو دائمی نیست.
  چند دقیقه بوی بد به مشام میرسه و بعد قطع میشه.
  به نظرتون علتش چی میتوه باشه؟

  1. خدماتینو

   سلام
   علل مختلفی میتونه داشته باشه
   1- آب بندی نبودن سیفون سینک، لوله لباسشویی
   2- نداشتن شترگلو
   3- مشکل داشتن شترگلو
   4- وجود رسوب و روغن و چربی داخل لوله که به مرور زمان به دلیل فاسد شدن بوی بدی منتشر میکنن

 9. میثم

  سلام خسته نباشید
  ما تو طبقه همکف ساختمان دوطبقه زندگی ميکنيم.
  هرموقع همسایه بالایی ميره توالت تو خونه ما خیلی بوی بدی میپیچه البته توالت بیشتره و غیرقابل تحمل. ولی وقتی اونا نیستن زیاد بو نمیده.

  راهکارش چیه.
  هرچی آب هم میریزیم بازم همونطوریه.

  1. خدماتینو

   سلام
   مشکل در چنین مواقعی معمولا به خاطر اشکال در آب بندی است. این مورد نیاز به بررسی داره تا اشکلات پیدا بشن و برای رفع اون ها روش درستی رو به کار برد.

 10. مهدی

  با سلام.
  ساختمان به فاضلاب شهری وصل است. با وجود آنکه نوساز است، از همان ابتدای سکونت در ساختمان، در توالت تمامی واحدها بوی بد فاضلاب وجود دارد. این بو در فصلهای گرم سال خیلی زیاد میشود و در زمستان خیلی کم میشود. مشکل از کجاست ؟

  1. خدماتینو

   سلام
   مشکل میتونه از لوله ونت، آب بندی نشدن لوله ها و نداشتن سیفون باشه. برای پیدا کردن علت دقیق مشکل، باید از محل بازدید بشه.

 11. ناشناس

  تمام چاهها باید بوگیر داشته باشند وان عبارتست از از یک لوله پولیکا که یکسر ان در چاه وسر دیگر ان در بیرون چاه قرار دارد درساختمانهای یک طبقه ارتفاع لوله تا 5 متر هم میرسد

  1. مهدی انصاری

   سلام ما خونمون بو میده سه طبقه هستش ماطبقه اول ساکن هستیم بوی بد همیشه جلوی خونمون هستش صاحب خونه هرروز میاد درخونمون میگه چکار میکنید انقدر بیرون بومیده .خواستم بدونم چه مشکلی داره ؟وباید چکار کرد ممنون میشم راهنمایی کنید

 12. المیرا قربانی

  خدا خیرتان بده تماس گرفتم برای رفع بوی فاضلاب لباسشویی، ظرفشویی و روشویی تشریف آوردید و کار را انجام دادید
  تشکر از زحمات شما

 13. امیراحمدی

  سلام از مشهد مزاحم میشم
  اول اینکه ممنونم بابت مطالبی که گذاشتین و از تجربیاتتون که بقیه ازشون استفاده کنن
  بعد اینکه من تازه اومدم یه خونه جدید الان تا شیر سینک آشپزخونه رو باز میکنم یه بوی بدی میاد که قابل تحمل نیست نا گفته نمونه که این بو از فردای شروع شد که ما اومدیم ولی قبلش خونه اصلا بوی نمی‌داد چه موقعه ای که برا بازدید اومده بودیم یا موقعه ای که اسباب آوردیم از فردای تمیز کاری و شستشوی مت شروع شد همون سرکه و جوش شیرین بریزم کفایت میکنه و آیا جوش شیرین برا لوله ها مضر نیس ممنونم

  1. خدماتینو

   سلام هیچ ضرری نداره چون خورنده نیست مثل اسید
   باید امتحان کنید ببینید جواب میده یا خیر. گاهی اوقات روش های خانگی یا کارساز نیست یا برای مدت کوتاهی مشکل رو رفع میکنه. بهترین کار اوردن متخصص برای رفع کامل مشکل هست.
   موفق باشید

 14. فاطمه

  سلام خسته نباشین ببخشید خونه من کوچیکه تقریبا ۴۰ متره و طبقه اوله ..وسرویس بهداشتی هم به پذیرایی باز میشه و بوی خیلی بدی میده اب میریزی یه کوچولو کم میشه بعد از چند ساعت بازم بوی بدی میاد از سرویس به نظرتون مشکلش از چیه و آیا میشه حلش کرد ؟؟

 15. علی قمی

  سلام بنده قم هستم ایا کارشناس یا شعبه در قم دارید
  واحد ما طبقه ۶هست و از توالت ما بوی بدی میاد خیلی وقتا کمه وخیلی وقتا شدیداز هوا کشم‌کاری ساخته نیست
  کارشناس اوردم فنر زد اما گفت مشکل مال توالت فرنگیه اب توی شتر گلویی نگه نمیداره
  خیلی کم نگه میداره و حشره های ریزیم هرزگاهی توش هست
  کلا بازش کردم گذاشتمش کنار ببینم یه مدت بوی توالت چطور میشه
  کم شده اما بازم بو هست
  لطف کنی راهنماییم کنید راه دوره نمیتونیدبیایید خودم فنی ام میتونم انجام بدم

  1. خدماتینو

   سلام
   شعبه ای تو شهرهای دیگه جز تهران نداریم
   این مشکل شما باید بررسی بشه. اول باید دید مشکل از سنگ فرنگی هست باید تعویض بشه یا خیر و اگر مشکل از سنگ نیست چه ایراد دیگه ای میتونه داشته باشه به عنوان مثال آب بندی نبودن فرنگی.

  2. ناشناس

   شما چند شب تا صبح از دستشویی استفاده نکن و داخل توالت و حمام از جوهر نمک استفاده کن و خالی کن و اب نریز بزار چند ساعت بمونه بعد از چند ساعت لولها شما را باز میکنه و همه چربیها و پسماند ها را از بین میبره

 16. حجت

  درود و خسته نباشید
  .ببخشید این شترگلو در همه توالت ایرانی دراپارتمانها وجودداره؟چون پارسال فندک از جیبم و
  حقیقتش دیروز یک ترک که روسنگ ازقبل بوده،یک تکه مثلثی شکل ازکاشی به دارازای ده سانت
  اندازه انگشت سبابه و کناریش، افتاده تو فاضلاب.خیلی فکرم مشغولکرده میترسم باعث گرفتگی و دردسربشه.تا ارنج دست کردم تو فاضلاب ولی چیزی بدستم نیومد.چراغ انداختم بازم هیچی نبود.گفتم ممکنه شترگلو نداشته باشه و
  و آب که ریختم رد شده باشه رفته جلوتر؟ چون ماهم همکف اپارتمان هستیم بعضی وقتها بوی بد میاد.لوله بازکن میتونن این چیزهای سخت و کوچیک رو دربیارن؟یا میشکونن که تکه تکه بشه تو مسیر بره؟

  1. خدماتینو

   سلام ممنون
   پایین لوله رو نگاه کنید اگر آب جمع شده باشه، شتر گلو داره و اگر آب جمه نشده باشه شتر گلو نداره
   حتما باید خارج بشه، چون احتمال گرفتگی وجود داره و با دست این کار امکان پذیر نیست. نیاز به ابزار مخصوص داره. لوله بازکن میتونه این کار رو انجام بده به شرطی که ابزار خوب و تجربه کافی داشته باشه.

 17. خیری

  سلام ما زیرزمین زندگی میکنیم توی راه رو جای حمام و دستشویی در آوردن که نساختن ولی لوله هاش هست.خیلی بوی بد میده اصلا نمیشه توی خونه نشست.ولی حمام و توالت داخل خونه بو نمیده.خواهش میکنم راهنمایی کنید.ما یزد زندگی میکنیم وگرنه زنگ میزدم تشریف بیارید مشکل رو حل کنید.

  1. خدماتینو

   سلام
   لوله هایی که قرار دادن رو کامل کور کنید. گاز سپتیک از طریق اون لوله ها که باز هستند به راحتی میتونه خارج بشه. تنها راه بستن مسیر لوله هاست. میتونید از درپوش استفاده کنید و خوب دورش رو با چسب اکواریوم اب بندی کنید که گازی خارج نشه ازش.
   موفق باشید.

 18. Maria

  سلام
  ما طبقه دومیم وقتی باد بلند میشه بوی خیلی بدی از توالت بلند میشه که حتی نمیشه واردش شد..😒
  وقتیم اب میریزی یکم خوب میشه ولی دوباره شروع میشه حتی هواکشم روشن کنی تاثیر نداره
  میشه بگید مشکل کجاس🤢

  1. خدماتینو

   سلام
   این بو به خاطر وجود گازهای سپتیک داخل لوله های فاضلاب هست. زمانی که درز در قسمت های مختلف لوله های فاضلاب وجود داشته باشه این گازها وارد سرویس بهداشتی، اشپزخانه یا جمام می شن. زمانی که باد میاد این اتفاق برای شما میوفته طبیعی هست چون باد باعث برگشت گازهای سپتیک به داخل منزل میشه. اگر جلوی ورودش گرفته بشه دیگه این اتفاق نمیوفته.

 19. maral

  ما قبلا چند وقت پیش از یه شرکتی برای رفع بوی فاضلاب استفاده کردیم یکی رو فرستادن فقط فنر زد. ما گفتیم گرفتگی نداریم ولی کار خودشون رو کردن. چند روز خوب بود ولی باز شروع شد. میخوام ببینم شما هم فنر میزنید فقط؟ اصلا مگه فنر زدن برای گرفتگی لوله نیست؟

 20. کاظم مسیبی

  سلام…من دوساله که ازتوالت فرنگی درحمام استفاده میکنم،نیمه اول سال همیشه مشکل بوی بدفاضلاب حمام دارم ،معلوم نیست ازتوالت فرنگیست،ازکف شوره،یا ازروشویی…بعد حشره های ریزی که پر دارن توشونم هست…من ازوایتکس استفاده میکنم یه روز خوبه بعد دوباره دوروزبعد همون آش وهمون کاسه اس…چیکارکنیم بنظرتون

  1. خدماتینو

   سلام همونطور که خودتون گفتید میتونه از هر سه تاش هم باشه.
   اگر از فرنگی باشه قابل رفع هست و فقط زیر فرنگی باید ایراداتش رفع بشه. وجود هر گونه درز میتونه باعث خروج گازهای سپتیک بشه.
   اگر روشویی مشکل داشته باشه باید چک بشه سیفون داره یا خیر، اگر نداره باید نصب بشه اگر داره امکان وجود درز هست و همچنین آب بندی نبودن سیفون هم میتونه باعث ایجاد بو بشه.
   اما کفشور حمام نیاز به بررسی داره و دلایل مختلفی داره که بعد از بازدید مشخص میشه.
   به طور کلی قابل رفع هست.

 21. عباس

  سلام خونه ی ما بد جور بوی فاضلاب میده واقعا رومون نمیشه دیگه کسی روبه خونمون راه بدیم خواهشاً راهنمایی کنید برای رفع این مشکل

 22. Amir

  عرض ادب
  واقعا خیلی ممنونم از اینکه سرویسکارتون تونست بوی بد فاضلاب فرنگی منزل بنده رو رفع کنه
  از مدیریت شرکت خدماتینو هم سپاسگزارم

 23. امین

  سلام با تشکر از مدیریت شرکت خدماتینو که ضمانت 100% دادن اگر بو رفع نشد پول رو پرداخت میکنید.
  این نشون دهنده این هست که شما کاملا به کارتون مسلط هستید و اطمینان دارید که رفع می کنید. خیال ادم با این تضمین راحت واقعا

  1. خدماتینو

   سلام
   کمترین کاری هست که برای مشتری ها میتونیم انجام بدیم تا با خیالی راحت بتونن از خدمات استفاده کنند.

   1. ناشناس

    سلام از شهرستان مزاحم میشم بوی فاضلاب خونمون خیلی شدیده واقعا تحمل کردنش سخته واسه رفع بو چکار باید کرد؟

 24. عامری

  کارتون بسیار عالی بود
  نما قبلا فنرزن آورده بودیم ولی مشکل بو برطرف نشده بود
  اما خداروشکر با کار شما درست شد. هم خدماتتون عالیه و هم قیمتتون. موید باشید

   1. بختیاری

    با سلام خدمت شما من یه خونه ای تو شمال دارم دوبلکس هست طبقه پایین یه سرویس دستشویی داره طبقه بالا هم یه سرویس و داخل حموم بالا هم یه فرنگی نمیدونم آیا آب ظرفشویی -حمام و توالت با هم یکجا میره داخل چاه میره
    یا خیر الان اگه از حموم استفاده بشه دستشویی کنارش بوی خیلی بدی میده لوله ونت هم از سرویس ها و حمام و توالت به بالا نرفته امکانش هست که از لوله ونت باشه ؟

 25. محبی

  سلام واقعا از خدمات خوبتون ممنونم
  تماس گرفتم بابت رفع بوی فاضلاب سرویسکار فرستادید. از پشتیبانی شرکت که تماس بنده رو هم جواب دادن و پیگیری کردند ممنون هستم.

 26. محمد

  سلام
  من طبقه اول ساختمان ۴واحدی هستم وقتی واحد۳ازدستشویی استفاده میکنه دستشویی من هم بومیادبنظرشما مشکل چی میتونه باشه

 27. امینی

  سلام وقتتون بخیر
  شما در اصفهان هم شعبه دارید یا کسی که بشناسید توی این حیطه بتونه خوب عمل کنه و کار بلد باشه ؟؟؟

 28. اتنا

  سلام
  یه ساختمان 4 واحدی داریم که از تمامی طبقات از قسمت هواکش بوی بد فاضلاب میاد. این علتش چیه چه راهکاری پیشنهاد میدهید؟
  از راهنمایی شما ممنونم.

 29. محمدی از کرج

  با عرض سلام وخسته نباشید خدمت شما دستشوی خانه ما هنگام بارندگی وباد شدید خیلی بوی بد می دهد پارسال ما یک چاه جدید کندیم ولی بعد از چند ماه دوباره بو شروع شد ما در آپارتمان زندگی می کنیم که پنج طبقه و ده واحد است که ما طبقه سوم هستیم ممنون میشم جواب من را بدهید

  1. خدماتینو

   سلام
   اگر همین مطلبی که نوشتیم رو کامل مطالعه کرده بودید به جواب سوالتون مبرسیدید!
   بوی فاضلاب زمان بارندگی معمولا یا به خاطر لوله ونت هست، یا لوله های داخل واحد و یا به دلیل بالا آمدن سطح اب چاه فاضلاب که باعث میشه حجم گازهای سپتیک افزایش پیدا کنه و در صورت وجود درز در لوله ها و یا اشکال در شترگلو و نداشتن سیفون به داخل منزل نشت پیدا کنند و بوی بدی که استشمام می کنید رو حس کنید.

 30. ایروانیان

  سلام ووقت بخیر،ماطبقه پنجم هستیم وگاهی اوقات بوی فاضلاب بدی ازتوی حمام میاد به نظرتون این مشکل چی میتونه باشه.ممنون ازراهنمایتونای

 31. فریبا قاسمی

  سلام ما اراک هستیم وخونمون یه طبقست بنایی داشتیم وجای حموم و دستشویی رو تغییر دادیم یعنی تمام لوله کشی هارو عوض کردیم ولی دستشویی به شدت بوی بدی میده و نمیدونم باید چکارکنم دیگه میشه لطفا راهنماییم کنید

 32. بهزاد از رشت

  با عرض سلام و خدا قوت .ما در طبقه ی چهارم ساختمان هستیم.توالت ما خیلی بوی بد میده البته همیشگی نیست .گاهاواین بو قطع می شه ولی در اغلب موارد بوی بد توالت ما رو از نشستن دررحالدپذیرایی فراری میده.و همسرم اینقد باید آب در توالت بریزد که بویش برای چند ساعتی از بین برود.به نظر شما چه باید کرد؟

  1. خدماتینو

   سلام میتونه از شتر گلو باشه ولی در کل بدون بازدید نمیشه چیزی رو قطعی گفت. بهتره از یک متخصص در شهر خودتون کمک بگیرید تا برای بازدید و کارشناسی بیاد.

 33. مریم

  سلام من طبقه اول زندگی میکنم و شش واحدی از هر طرف بوی بدی میاد چاه توالت من هم بو بدی میده نه همیشه هر وقت آب باز میکنیم بو میزنه بیرون لطفا ی مشاوره کوتاه میدین مچکر

 34. ایمانی

  با سلام
  من در طبقه اول یک ساختمان چهار طبقه ساکن هستم.هوا که گرم میشه معمولا بوی خیلی بدی توی واحد من میپیچه که دقیقا نمیتونم بگم منبعش از کجا هست و البته شما دلیلش رو هم توضیح دادید که چرا با گرم شدن هوا بوی نامطبوع توی واحدها به مشام میرسه.اما اتفاق جدیدی که امسال افتاده این هست که برخی مواقع وقتی طبقه سوم از سرویس بهداشتی(فرنگی یا ایرانیش رو نمیدونم ولی احتمالا موقع استفاده از توالت ایرانی باشه) استفاده میکنند بوی زننده و شدیدی توی واحد من به مشام میرسه ولی طبقات دوم و چهارم که از سرویس بهداشتی استفاده میکنند این اتفاق نمیفته.
  دلیل این امر چی میتونه باشه و آیا قابل رفع هست این مساله؟

  1. خدماتینو

   سلام
   با این توضیحات بدون بازدید و بررسی نمیشه علت دقیق رو توضیح داد. ولی احتمالا مشکل از لوله داخل سقف کاذب هست. (البته اگر این بو رو در سرویس بهداشتی دارید) یا میتونه از شتر گلو و ونت باشه. در هر صورت نیاز به بازدید داره. اگر ساکن تهران هستید جهت کارشناسی برای رفع بوی فاضلاب با شماره داخل سایت تماس بگیرید.

 35. ناشناس

  سلام
  من تازه دو هفته است که خانه ساختم و وارد خونه شدن ولی بازم خونه بو بد فاضلاب گرفته چی کارکنم خونه نوسازه

 36. حنا

  سلام ما مشکل بوی فاضلاب داریم که بوش از روشویی میاد بیرون اولش فکرمیکردیم از چاه فاضلابه ولی وقتی چاهو کور کردیم وبه فاضلاب شهری وصل کردیم بازم همون بو میاد ولی نه بشدت قبل بنظر شما مشکل از چی میتونه باشه؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. خدماتینو

   سلام یکی از دلایل انتشار بوی بد فاضلاب، شترگلو و لوله های فاضلاب هستش. داخل شتر گلو یا همون سیفون، لجن و رسوباتی جمع میشه که به مرور زمان فاسد میشن و گازهای سپتیک تولید می کنن. همین قضیه باعث به وجود امدن اون بو میشه. البته این فقط یکی از دلایل اصلی هست و نمیشه گفت قطعا همینه. چون این کار نیاز به بررسی و بازدید داره. اگر ساکن تهران هستید میتونید با شماره داخل سایت تماس بگیرید و درخواست کارشناسی ثبت کنید.

 37. بهروز

  سلام برای رفع بوی فاضلاب از یک شرکت دیگه سرویسکار اوردم فنر زد از 3جا 600 هزارتومان پول گرفت ولی بازم بوی بوی فاضلاب میزنه تو خونه

  1. خدماتینو

   سلام دوست عزیز
   گاهی اوقات براساس شرایط و مشکلاتی که در یک واحد ساختمانی وجود داره، فنر زدن به تنهایی کفایت نمیکنه و امکان داره نیاز به درز گیری قسمت هایی که گازهای سپتیک از اونجا نشت می کنند و باعث ایجاد بوی بد فاضلاب میشن داشته باشه و همچنین کارهای دیگه. سرویسکار متخصص رفع بوی فاضلاب شرکت خدماتینو این مسئله رو به خوبی میدونه و براساس تجربه بالای این متخصص کلیه کارهایی که نیاز باشه انجام میشه. حتی نیروی متخصص مجموعه خدماتینو قبل از انجام کار تمام مشکلات رو بررسی میکنه و با مطلع شدن از علت ایجاد این بو، روش درستی رو برای از بین بردن اون انتخاب میکنه که فنر زدن میتونه یکی از اون موارد باشه.
   اگر از شرکت دیگه خدمات گرفتید و ناراضی بودید، . اگر ساکن تهران هستید میتوانید با شماره پشیبانی خدماتینو که در سایت درج شده تماس بگیرید تا جهت بررسی و کارشناسی سرویسکار براتون اعزام بشه.

 38. شادلو

  با سلام مدتیست مشکل ورود بوی نامطبوع ساختمان به منزل مسکونی واقع در طبقه پنجم (طبقه آخر) رو داریم که مشخص نیست از پنجره نور گیر یا سوراخ های سقف کاذب وارد منزل میشود که موجب سرفه شدید و سردرد میگردد وبا مشکل تنفسی مواجه میشویم این بو بعداز ظهر ها بیشتر است خصوصا ساعت 4بامداد ببعد که بسیار شدید میشود. میخواستم جهت بازدید و کارشناسی هماهنگی ایجاد شود و هزینه کارشناسی رو بپرسم با تشکر

  1. خدماتینو

   سلام دوست عزیز
   اگر ساکن تهران هستید برای اطلاع از شرایط کارشناسی و استعلام قیمت لطفا با شماره موجود در سایت تماس بگیرید.

 39. توسلی

  سلام
  منزل ما در شهر لنگرود هست و تقریبا بیشتر خانه های اینجا مشکل گاز فاضلاب را دارند،شما در این زمینه چه کمکی میتونید بکنید .
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. خدماتینو

   سلام متاسفانه مشکل گاز فاضلاب طوری نیست که بشه تو بخش نظرات یک راه حل داد یا دو خط توضیح داد و با استفاده از اون بتونید مشکلتون رو رفع کنید. این مشکل جدی تر از این حرف هاست و نیاز به بررسی و انجام برخی کارها داره. پیشنهاد میکنم تو شهر خودتون از یک متخصص یا لوله بازکنی که تخصص و تجربه رفع بوی فاضلاب هم داره کمک بگیرید.

 40. مریم

  سلام میشه بگید بوی بد چاه از چی میتونه باشه؟
  شما سرویسکار میفرستید آیا؟ که بیاد مشکل مارا حل کنه بابا دیگه تحمل نداریم از این بوی گند نجاتمون بدید.

  1. خدماتینو

   سلام دلیل انتشار بوی بد چاه به خاطر چیزهایی هست که تو همین مطلب توضیح دادیدم. در موارد دیگه سرویسکار برای بررسی و کارشناسی به محل اعزام میشه. اگر ساکن تهران هستید تماس بگیرید و درخواست خودتون رو ثبت کنید.

 41. حسین از حوالی سیدخندان

  سلام . ما در طبقه اول ، بالای همکف ساختمان ۵ طبقه تکواحدی زندگی میکنیم و مستاجریم . یک طبقه هم پارکینگه که زیر همکفه
  بوی گاز فاضلاب در حمام و در پاگرد ساختمان که فکر میکنم از داخل آسانسور میاد به مشام میرسه حالا نمیدونم این ساختمان اصلا لوله ونت تخلیه فاضلاب داره یا نه
  به نظر شما این ساختمان که ۱۴ ساله هست امکان پرشدن چاه فاضلاب رو داره ؟ برای فهمیدن اینکه چاه پر شده روش خاصی هست یا اینکه حتما باید سر چاه باز بشه و داخل اون دیده بشه ؟
  اینکار چقدر زمان میبره و حدودا چقدر هزینه ؟ چون باید همه اهالی رضایت بدن .با تشکر از جواب شما

  1. خدماتینو

   سلام دوست عزیز
   رفع بوی فاضلاب تقریبا در هر صورتی قابل رفع هست فقط باید مشخص بشه علت چیه. بوی فاضلاب در حمام معمولا به راحتی رفع میشه ولی نیاز به سرویسکار با تجربه داره.
   در مورد قسمت دوم سوالتون، یکی از نشانه های مهم تشخیص پر شدن چاه فاضلاب، اینه که آب و فاضلاب از لوله ها بزنه بالا و شما هر چی فنر هم میزنید نره پایین. روش دیگه اینه که فنر میزنن تا بفهمن پر شده یا نه ولی در کل برای اطمینان 100% باید درب چه باز بشه.
   زمان انجام رفع بوی فاضلاب امکان داره از نیم ساعت باشه بستگی به کارش داره. برای اطلاع از هزینه ها لطفا با پشتیبانی که شمارش داخل سایت تو همه صفحات هست تماس بگیرید تا شما رو راهنمایی کنن.

 42. hashemi

  چیزی با عنوان محلول حذف بوی فاضلاب هست ادم بخره و بتونه باهاش بوی بد فاضلاب توالت رو از بین ببره؟؟ یا شما کسی رو میفرستید با دستگاه اینکارو انجام بده؟ ممنون میشم توضیح بدید.

  1. خدماتینو

   سلام محلول های زیادی تو این زمینه هست که تبلیغات خیلی از اون ها رو دیدیم ولی ما محلول پیشنهاد نمیدیم چون ابتدا باید علت ایجاد بوی بد فاضلاب مشخص بشه و در مرحله بعد اقدام به رفع اون بصورت اصولی بشه.

 43. soraya morovati

  سلام رفع بوی فاضلاب چقدر زمان میبره انجام بدید؟ خونه مادرم دستشوییشون خیلی بوی بدی میده انگار گازه سر ادم درد میاد. تو جیحون میشینن اونجا هم میاید؟

 44. سهیلا هاشمی

  سلام کارتون عالیه و همانطور که انتظار داشتم حرفه ای و بدون کثیف کاری خاص. اولش تردید داشتم ازتون کمک بخوام تا کسی رو برای رفع بوی بد فاضلاب به خونم بفرستید ولی بعد از تماس و اومدن سرویسکار شما و انجام کارها و بعد از اون برطرف شدن بوی فاضلاب، مطمئن شدم که انتخابم اشتباه نبوده. دستتون درد نکنه.

    1. خدماتینو

     سلام اگه تهران هستید تماس بگیرید با همکارانمون صحبت کنید. ابتدا باید ببینیم مشکلتون دقیقا چیه.

   1. خدماتینو

    با سلام خدمت شما
    مشکلات متفاوت هستند و به خاطر همین روش های رفع بوی فاضلاب هم میتونه متفاوت باشه. ابتدا مشکل شما توسط سرویسکار ما بررسی میشه و بعد از مشخص شدن مشکل، روش رفع بوی فاضلاب هم مشخص میشه.

    1. رضا

     سلام
     خونه ما و۵ تا همسایه مون خونه سازمانی هستش و همگی از بوی بد رنجور هستیم.
     بوی بد خونه ما از حموم فقط میاد و موقع بارندگی این بو بیشتر میشه
     ممنون میشم راهنماییم کنید

     1. خدماتینو

      سلام
      داخل حمام اگر فرنگی دارید، مشکل بوی فاضلاب میتونه از فنرگی، روشویی یا از کفشور باشه. به هر حال چنین مواردی رو با راهنمایی نمیشه حل کرد و یک کار تخصصی هست که متخصص برای رفع باید مراجعه کنه. اگر ساکن تهران هستید تماس بگیرید و درخواست اعزام سرویسکار بدید.

یک دیدگاه بگذارید

تماس با شرکت خدماتینو

۰۹۲۱۸۸۳۹۲۶۳

۰۹۲۱۸۸۳۹۲۶۳

خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران با رعایت بهداشت | ۲۴ ساعته بدون تعطیلی
+