خدمات چاه بازکنی با فنر برقی و پمپ هوا

خدماتینو > وبلاگ > خدمات چاه بازکنی با فنر برقی و پمپ هوا
چاه بازکنی ، چاه بازکنی در تهران

چاه بازکنی خدماتی است که وقتی لوله فاضلاب مسدود می شود و یا آب و فاضلاب را به سختی از خود عبور میدهد به آن نیاز پیدا خواهید کرد. خدمات چاه بازکنی در تهران توسط نیروهای فنی شرکت خدماتینو بصورت شبانه روزی در سراسر تهران بزرگ ارائه داده می شود.

چه زمانی به خدمات چاه بازکنی نیاز داریم؟

چاه بازکنی یا لوله بازکنی به عنوان یکی از خدمات ضروری برای هر ساختمان به ویژه در شهر تهران شناخته می شود که در صورت استفاده باعث می شود تا از شر گرفتگی های مکرر و همچنین بالا زدن چاه خلاص شوید. شاید برای شما هم سوال باشد که چه زمانی برای استفاده از سرویس باز کردن لوله فاضلاب بهتر است؟

فرض کنید هنگام شستشوی ظروف به یکباره متوجه شوید که آب و فاضلاب از کف شوی آشپزخانه پس می زند. یا هنگام ورود به سرویس بهداشتی ببینید کاسه توالت پر از فاضلاب است و نمیدانید چه کاری باید انجام دهید. در چنین مواقعی قطعا نیاز به چاه بازکن دارید.

یک متخصص و نیروی فنی چاه بازکنی با استفاده از دستگاه های پیشرفته مانند فنر یا پمپ هوا، میتواند گرفتگی لوله فاضلاب، چاه حمام یا توالت را به خوبی باز کند. البته در مواقع گرفتگی لوله فاضلاب معمولا اکثریت قریب به اتفاق مردم از اسیدها استفاده می کنند، فارغ از اینکه اسید نه تنها خطر جانی برای شما دارد بلکه میتواند به مرور زمان باعث پوسیده شدن اتصالات لوله شود.

دقت نمایید که شاید استفاده از اسید بتواد گرفتگی لوله را باز کند، اما باید این موضوع را در نظر داشته باشید که اسید خاصیت خورندگی دارد و میتواند اتصالات و درزهای لوله را از بین ببرد. همین مسئله سبب ایجاد نشتی در لوله های فاضلاب می گردد. پیشنهاد می کنیم برای چاه بازکنی از روش های بی خطر مثل فنر یا پمپ هوا استفاده نمایید.

چه کار کنیم تا چاه فاضلاب نگیرد؟

چه کار کنیم تا چاه فاضلاب نگیرد؟

گرفتگی و بالا زدن چاه فاضلاب دلایل مختلفی دارد. اگر برخی از موارد ساده را رعایت کنید میتوانید از گرفتگی های مکرر جلوگیری کنید و نیازی به چاه بازکنی در تهران هم نداشته باشید. این موارد عبارتند از:

 • از ریختن مو داخل لوله خودداری کنید: خیلی مواقع داخل لوله سینک، حمام یا حتی توالت مو ریخته می شود. مو میتواند به مرور زمان هر چیزی را به خود بچسباند و از عبور فاضلاب جلوگیری کند. پس از مدتی چاه فاضلاب به خاطر مسدود شدن راه آب بالا خواهد زد. پس بهتر است از ریختن مو به داخل لوله با قرار دادن توری و یا راه کارهای دیگر جلوگیری شود.
 • درون لوله های فاضلاب روغن و چربی نریزید: این مواد قاتل لوله های فاضلاب هستند! چربی و روغن در مجاورت با آب سرد میتوانند سفت شوند و به دور لوله بچسبند. پس از مدتی با زیاد شدن حجم روغن، مسلما لوله فاضلاب با گرفتگی سختی رو به رو خواهد شد.
 • افتادن اشیا درون لوله: اگر وسیله ای داخل لوله بیفتد، قطعا لوله را مسدود خواهد کرد. در چنین شرایطی بدون شک نیاز به خدمات چاه بازکنی خواهید داشت.
 • جلوی ورود پسماند مواد غذایی و میوه جات به داخل لوله را بگیرید: خیلی از گرفتگی ها بر اثر ورود این مواد به داخل لوله فاضلاب به ویژه سینک و لوله کفشور آشپزخانه میفتد. اگر بتوانید از ورود این مواد جلوگیری کنید از گرفتگی های مکرر خلاص خواهید شد. این کار با قرار دادن توری های مناسب تا حد زیادی امکان پذیر است.

البته اینها تنها دلایل گرفتگی نیستند که با جلوگیری کردن از ورود آنها به داخل لوله بتوانید باعث پیگیری از گرفتگی لوله های فاضلاب شوید. بلکه موارد دیگری مثل کم بودن شیب لوله، وجود مصالح ساختمانی مثل قیر و غیره مثل گرفتگی لوله با سیمان، اشکال در لوله کشی و … میتواند سبب پس زدن فاضلاب از لوله ها شود.

خدماتی در همین زمینه: لوله بازکنی غرب تهران

چاه بازکنی با فنر برقی بهتر است یا پمپ هوا؟

چاه بازکنی با فنر برقی بهتر است یا پمپ هوا؟

مقایسه این دو دستگاه کاملا بستگی به نوع و شدت گرفتگی دارد. نمیتوان از همین ابتدا گفت که فنر برقی بهتر است یا پمپ هوا!

اگر دستگاه فنر برقی را دیده باشید مطمئنا میدانید که تمام شرکت های لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران از این دستگاه برای تمامی گرفتگی های لوله فاضلاب استفاده می کنند. دلیل اینکه همه از این دستگاه استفاده می کنند این است که این دستگاه با قدرت و توان بالا میتواند تمامی گرفتگی های ساده و پیچیده را باز کند. اشاره کردیم که فنر برقی حتی میتوانید گرفتگی با مصالح ساختمانی را هم باز کند. این یعنی فنر برای هر نوع گرفتگی و لوله فاضلابی مناسب می باشد. مگر اینکه مشکل بسیار خاص باشد و رفع گرفتگی نیازمند پمپ هوا باشد.

پمپ هوا دستگاهی است که با استفاده از فشار زیاد هوا و خالی کردن آن بصورت یکباره درون لوله، گرفتگی را رفع می کند. این دستگاه برای گرفتگی هایی مناسب است که چیزی درون لوله گیر کرده باشد. البته این نوع گرفتگی را هم فنر میتواند باز کند.

مورد بعدی در خصوص هزینه استفاده از این دو دستگاه است. در خدمات چاه بازکنی تهران، ارائه سرویس با دستگاه فنر برقی هزینه ای به مراتب کمتر از پمپ هوا دارد.

با توجه به توضیحات، حال انتخاب با خودتان است که از فنر برقی استفاده کنید یا پمپ هوا، چون ما به دستور مشتریان عزیزمان دستگاه های مورد نیاز را جهت انجام کار به همراه سرویسکاران مجرب به محل اعزام می کنیم.

ارائه خدمات در سراسر تهران

سرویس چاه بازکنی شرکت خدماتیو در سراسر تهران ارائه داده می شود. در ادامه تمامی مناطق و محله های تحت پوشش این خدمات نام برده شده است:

شمال تهران: تجریش، نیاوران، قلهک، جماران، ازگل، لویزان، مینی سیتی، سوهانک، دروس، حسین‌آباد_مبارک‌آباد، اقدسیه، زعفرانیه،آجودانیه، محمودیه، فرمانیه، کامرانیه، داودیه، دزاشیب، جردن، الهیه، ولنجک، اوین، ظفر، درکه، فرحزاد، پونک، سعادت آباد ، شهرک غرب،ونک و جنت آباد.

شرق تهران: تهران نو، تهرانپارس، نارمک، شهرک امید، شهرک ویلایی زیتون، سرخه حصار، پیروزی، گرگان، وحیدیه، کالاد، شمس‌آباد، حکیمیه، نیروی هوایی، نظام آباد، مجیدیه، حشمتیه، منصورآباد.

غرب تهران: شهرک آزادی، ستارخان، آریاشهر، (تهران)، شهر زیبا، شهران، طرشت، گیشا، چیتگر، شهرک اکباتان، کوی بیمه، تهرانسر، حصارک، آزادی، فردوس، دهکده المپیک.

جنوب تهران: مشیریه، شهرک مسعودیه، افسریه، خانی آباد نو، نازی‌آباد، نعمت‌آباد، یاخچی‌آباد، امیربهادر، آذری، اتابک، خراسان، خزانه فلاح، خزانه بخارایی، شاپور، مولوی، سیروس، دروازه غار، جوادیه، یافت‌آباد، منیریه، امیریه، شوش، بازار تهران، شهرری، کوی سیزده آبان، دولت‌آباد، یافت آباد.

مرکز تهران: یوسف آباد، امیرآباد، عباس‌آباد، جلفا، خواجه عبدالله، بهارشیراز، زرتشت، بهجت آباد، تخت جمشید (طالقانی)، تخت طاووس، سهروردی، آپادانا، توحید، جمهوری (نادری)، استانبول، توپخانه، لاله زار، باغ صبا، فاطمی، آرژانتین، آذربایجان.

امکان ثبت سفارش خدمات چاه بازکنی تهران بصورت شبانه روزی

امکان ثبت سفارش خدمات چاه بازکنی تهران بصورت شبانه روزی

با توجه به اینکه گرفتگی لوله فاضلاب زمان خاصی ندارد و مشخص نیست چه موقعی چاه فاضلاب بالا خواهد زد، به همین خاطر با درک این موضوع علاوه بر خدمات چاه بازکنی، سرویس های زیر نیز توسط شرکت خدماتینو بصورت شبانه روزی (24 ساعته) ارائه داده می شود:

 • لوله بازکنی
 • تخلیه چاه
 • لایروبی چاه
 • باز کردن درب چاه
 • پیدا کردن محل دقیق چاه
 • رفع گرفتگی توالت ایرانی و فرنگی
 • رفع بوی بد فاضلاب
 • تعمیر فرنگی

شما عزیزان در سراسر تهران میتوانید بصورت شبانه روزی جهت استفاده از خدمات چاه بازکنی با یک تماس در کمتر از 1 دقیقه سفارش خود را ثبت نمایید.

یک دیدگاه بگذارید

مطالب اخیر

گرفتگی لوله فاضلاب حیاط مشکلی است که برای باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب حیاط باید از دستگاه فنر برقی استفاده شود.
3 روش ساده باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب حیاط
فوریه 27, 2021
گرفتگی توالت فرنگی با مدفوع ، گرفتگی توالت با دستمال کاغذی ، رفع گرفتگی توالت فرنگی ، رفع گرفتگی توالت فرنگی با روش های خانگی
10 روش رفع گرفتگی توالت فرنگی با مدفوع ، دستمال کاغذی ، پلاستیک و نوار بهداشتی
فوریه 24, 2021
افتادن صابون در چاه دستشویی مشکلی است که برای همه پیش می آید. 6 روش برای در اوردن صابون از توالت فرنگی و ایرانی
افتادن صابون در چاه دستشویی – ۵ روش درآوردن صابون از توالت
فوریه 23, 2021
باز کردن لوله فاضلاب با فنر ، فنر زنی لوله فاضلاب
باز کردن لوله فاضلاب با فنر
فوریه 18, 2021
آیا می توان به لوله بازکنی سیار اعتماد کرد؟
آیا می توان به لوله بازکنی سیار اعتماد کرد؟
دسامبر 22, 2020
چگونه گرفتگی لوله فاضلاب را باز کنیم ، 4 روش رفع گرفتگی لوله فاضلاب
چگونه گرفتگی لوله فاضلاب را باز کنیم؟
دسامبر 2, 2020
لوله بازکنی ارزان ، ارزان ترین و سریعترین لوله بازکنی ، لوله بازکنی ارزان تهران ، لوله بازکنی ارزان قیمت
لوله بازکنی ارزان – ارزان ترین و سریعترین لوله بازکنی
نوامبر 1, 2020
گرفتگی لوله فاضلاب با سیمان از جمله گرفتگی های سخت است که میتوان آن را با فنر برقی باز کرد.
باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب با سیمان، گچ، قیر و دیگر مصالح ساختمانی
اکتبر 1, 2020
رفع گرفتگی لوله پشت بام ، رفع گرفتگی لوله ناودان پشت بام ، باز کردن لوله راه آب باران در پشت بام
باز کردن گرفتگی لوله پشت بام ، ناودان و راه آب باران
آوریل 30, 2020
رفع گرفتگی لوله تراس و رفع گرفتگی لولهبالکن
رفع گرفتگی لوله تراس و بالکن – بدون تخریب و کثیف کاری
آوریل 23, 2020

لوله بازکنی شمال تهران

لوله بازکنی زعفرانیه
ژانویه 14, 2021
لوله بازکنی میرداماد
اکتبر 30, 2020
لوله بازکنی ولنجک
سپتامبر 23, 2020
لوله بازکنی سعادت آباد
آگوست 21, 2020
لوله بازکنی تجریش
جولای 10, 2020
لوله بازکنی نیاوران
می 22, 2020

لوله بازکنی غرب تهران

لوله بازکنی تهرانسر
فوریه 5, 2021
لوله بازکنی مهرآباد جنوبی
ژانویه 28, 2021
لوله بازکنی پونک
ژانویه 9, 2021
لوله بازکنی صادقیه
نوامبر 12, 2020
لوله بازکنی چیتگر
سپتامبر 17, 2020
لوله بازکنی بلوار فردوس
آگوست 13, 2020

لوله بازکنی شرق تهران

لوله بازکنی نیرو هوایی
دسامبر 5, 2020
لوله بازکنی رسالت
اکتبر 15, 2020
لوله بازکنی نارمک
سپتامبر 5, 2020
لوله بازکنی مجیدیه
جولای 30, 2020
لوله بازکنی پیروزی
جولای 2, 2020
لوله بازکنی تهرانپارس
ژوئن 5, 2020
تماس با شرکت خدماتینو

۰۹۱۹۲۶۰۴۳۱۳

۰۹۱۹۲۶۰۴۳۱۳

خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران با رعایت بهداشت | ۲۴ ساعته بدون تعطیلی
+