لوله بازکنی پونک

خدماتینو > لوله بازکنی غرب تهران > لوله بازکنی پونک

ارائه خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی در منطقه پونک

 • نام منطقه: پونک
 • منطقه: 5 تهران
 • بافت ساختمان ها: غالبا نوساز
 • اعزام سرویسکار از: سردارجنگل، میرزابابایی، بلوار همیلا، بلوار اشرفی اصفهانی، پارک نهج البلاغه، بلوار عدل، بلوار کمالی، محله حصارک، سیمون بولیوار، بزرگراه حکیم، بزرگراه همت، بزرگراه اشرفی اصفهانی و بزرگراه نیایش.
 • زمان رسیدن لوله بازکن پونک: معمولا 30 دقیقه
 • عمده ترین مشکلات سیستم فاضلاب: گرفتگی لوله های فاضلاب، گرفتگی توالت ایرانی و فرنگی، پر شدن چاه، افتادن اشیا در چاه توالت، انتشار بوی بد فاضلاب.

لوله بازکنی پونک از خدمات غرب تهران شرکت خدماتینو آماده خدمات رسانی به منطقه پونک شمالی و پونک جنوبی می باشد. این خدمات زمانی مورد نیاز است که یکی از لوله های فاضلاب با مشکلی مانند گرفتگی و مسدود شدن مسیر خروجی فاضلاب مواجه شود. در چنین وضعیتی باید از خدمات لوله بازکنی یا فنر زنی در پونک استفاده نمایید تا یک فرد متخصص با استفاد از دستگاه مسیر خروجی لوله را کاملا باز کند.

لوله بازکنی منطقه پونک

لوله بازکنی منطقه پونک

منطقه پونک در شمال غرب و در منطقه 5 شهرداری تهران واقع شده است. خوش مسیر بودن و همچنین دسترسی های بی نظیر این محله سبب شده تا لوله بازکن پونک بتواند خود را سریعا به مشتری برساند و مشکل او را حل کند. شرکت خدماتینو سرویسکاران متعددی را در مسیرهای مختلف که در ابتدا نام برده شد مستقر نموده تا اعزام سرویسکار در خدمات لوله بازکنی پونک سریع و فوری انجام شود.

زمان رسیدن نیروی متخصص به محل معمولا 30 دقیقه می باشد. انجام کار هم بستگی به نوع و شدت گرفتگی دارد. اما مشکل هر چیزی باشد، نیروهای فنی خدماتینو سعی می کنند سریعا کار را انجام دهند تا بیش از حد در منزل مشتری نمانند (این مورد در شرایط انتشار ویروس کرونا می باشد تا از انتقال آن جلوگیری کنیم). همچنین خدمات چاه بازکنی پونک با کیفیت عالی صورت می گیرد و سرویسکار موظف است لوله را 100% تضمینی، باز شده تحویل مشتری دهد. این کیفیت به این دلیل است که سرویسکار با تشخیص میزان و شدت گرفتگی، بهترین راه برای انجام کار را انتخاب می کند.

پیشنهاد می کنیم در ادامه با ما همراه باشید تا با انواع گرفتگی و دلایل آن آشنا شوید.

خدماتی در همین زمینه: لوله بازکنی غرب تهران

انواع گرفتگی لوله فاضلاب و بهترین روش برای رفع مشکل

با توجه به اینکه گرفتگی ها دلایل مختلفی دارد اما خیلی از مردم گمان می کنند تمامی گرفتگی ها یک علت دارند و همگی با یک فنر و دستگاه باز می شوند. در صورتی که اصلا اینطور نیست و در این بخش میخواهیم دلایل مختلف مسدود شدن راه آب فاضلاب را با هم بررسی کنیم و ببینیم کدام روش لوله بازکنی پونک تهران از همه بهتر است.

انواع دلایل مختلف بسته شدن مسیر خروجی فاضلاب در ساختمان ها عبارتند از:

 • موی بلند یا کوتاه: خیلی از مردم به ویژه خانم ها موهای اصلاح شده را درون توالت یا روشویی سرویس بهداشتی میریزند. البته گاهی اوقات هم چون این لوله با سایر لوله ها مثل حمام مشترک است وارد توالت می شوند. ورود هر گونه مو به داخل لوله میتواند به سرعت سدی را ایجاد کند که گرفتگی سختی را به وجود آورد.
 • رسوب و جرم: این مورد بسیار اتفاق می افتد که رسوب باعث کم شدن قطر لوله می شود و نهایتا به بالا زدن چاه ختم می گردد. رسوب و جرم در اثر گذر زمان ایجاد می شوند که امری طبیعی است و به راحتی میتوان آن را بدون تعویض لوله با استفاده از دستگاه از بین برد.
 • چربی و روغن: در بسیاری از موارد خانم ها روغن و چربی را درون سینک ظرفشویی میریزند. همین مسئله به مرور زمان جداره لوله را با چربی فراوانی میپوشاند. این مشکل هم نهایتا باعث پس زدن آب از سینک ظرفشویی یا کف شوی آشپزخانه می گردد.
 • افتادن اشیا درون لوله: افتادن هر نوع اشیا داخل لوله یا چاه توالت باعث مسدود شدن مسیر خروجی فاضلاب می شود.
 • ریختن مصالح ساختمانی داخل لوله: معمولا بعد از هر بازسازی یا تمام شدن مراحل ساخت خانه های نوساز، امکان ورود دوغاب یا مصالح دیگر داخل لوله وجود دارد. گرفتگی لوله با گچ و سیمان از سخت ترین موارد مسدود شدن راه آب است که اگر با فنر برقی باز نشود باید تخریب صورت بگیرد.
 • دستمال کاغذی: انداختن دستمال کاغذی در توالت میتواند به مرور زمان گرفتگی شدیدی ایجاد نماید.

بهترین روش برای باز کردن لوله کدام است؟ برای تمامی این گرفتگی ها بهترین دستگاه و روش استفاده از فنر برقی است. در منطقه غرب خدمات لوله بازکنی پونک نیز با استفاده از این دستگاه انجام می شود. تضمین این شرکت باز کردن لوله و تحویل لوله باز شده به مشتری می باشد.

لوله بازکنی پونک تهران با حداقل کثیف کاری

لوله بازکنی پونک تهران با حداقل کثیف کاری

کمتر کسی است که با مشکل لوله کشی فاضلاب مثل مسدود شدن راه آب یا بالا زدن چاه فاضلاب رو به رو نشده باشد. تمامی کسانی که این مشکلات را داشته و حتی آنها که تا کنون به این مشکلات بر نخورده اند، میدانند که فاضلاب کثیف کاری های خاص خود را دارد.

در گذشته برای باز کردن لوله فاضلاب و یا بهتر بگوییم لوله بازکنی پونک از دستگاه های غیر حرفه ای مانند دریل با فنر استفاده می کردند. این دستگاه به دلیل قدرت پایین و نداشتن توان اینکه قدرت را به فنر انتقال دهد، موقع چرخاندن فنر با ضربه زدن مواجه می شد و همین مسئله باعث پاشیدن فاضلاب به اطراف و ایجاد کثیف کاری های بسیار زیاد می شد.

با توجه به این مسئله اکنون این دستگاه ها دیگر کارایی خاصی ندارند. شرکت خدماتینو نیز برای به حداقل رساندن کثیف کاری در انجام لوله بازکنی خیابان پونک از دستگاه های بروز که نام آن ژنراتور می باشد استفاده می کند. این دستگاه با توان و قدرت بالا تنها فنر را میچرخاند بدون اینکه فاضلاب را به جایی بپاشد. همچنین به دلیل داشتن اندازه کوچک، انجام کار توسط لوله بازکن پونک در محیط سرویس بهداشتی، حمام و غیره صورت می گیرد و چیزی به داخل حال و پذیرایی مشتری وارد نمی شود.

لوله بازکنی پونک شمالی و لوله بازکنی پونک جنوبی با حداقل کثیف کاری انجام می شود تا رضایت مشتری را جلب کنیم. این سرویس شبانه روزی، بدون تعطیلی و کاملا فوری صورت می گیرد. لازم به ذکر است ما ضمانت تحویل لوله باز شده به مشتری را هم میدهیم.

تخلیه چاه پونک با تانکرهای بزرگ و کوچک

تخلیه چاه پونک معمولا زمانی که ساختمان با پر شدن چاه فاضلاب رو به رو می شود نیاز می باشد. خدمات تخلیه چاه در پونک با استفاده از تانکرهای بزرگ و کوچک و همچنین با پمپ یا ساکشن بنا به نیاز موجود در ساختمان انجام می شود.

اگر درب چاه ساختمان باز نباشد، نیروهای فنی و متخصص مجموعه خدماتینو با استفاده از روش های مناسب درب چاه را پیدا کرده و آن را با اصول ایمنی باز می کنند. پس از باز کردن درب چاه، با استفاده از تانکر فاضلاب، تخلیه چاه فاضلاب را انجام می دهند. در آخر باز هم بصورت کاملا استاندارد درب چاه بسته شده به مشتری تحویل داده می شود. در حقیقت 0 تا 100 این سرویس توسط شرکت خدماتینو با بهترین کیفیت صورت می گیرد.

چرا باید خدمات چاه بازکنی پونک شرکت خدماتینو رو انتخاب نماییم؟

شرکت خدماتینو بابت باز کردن لوله فاضلاب به مشتریان خود تضمین کیفیت می دهد. لوله بازکن های پونک این مجموعه تا حد ممکن کارهایی را که برای باز شدن مسیر راه آب فاضلاب آشپزخانه، توالت، حمام و غیره نیاز است انجام می دهند.

دستگاه هایی که ما برای چاه بازکنی در پونک استفاده می کنیم همگی پیشرفته و حرفه ای هستند و قدرت های بالایی دارند. این دستگاه ها بعلاوه تجربه بالای سرویسکاران خدماتینو باعث می شود تا کیفیت انجام کار نیز افزایش پیدا کند.

ویژگی های خدماتینو در یک نگاه:

 • 24 ساعته (شبانه روزی)
 • بدون تعطیلی در ایام سال حتی در روزهای تعطیل رسمی
 • انجام کار با بهترین کیفیت
 • لوله بازکنی پونک با فنر برقی با حداقل کثیف کاری
 • تخلیه چاه با تانکرهای بزرگ و کوچک
 • سرویسکاران مجرب و با اخلاق
 • سرویسکاران بدون سوء پیشینه
 • نیروی فنی متعهد
 • رفع بوی فاضلاب با بهترین روش ها
 • باز کردن گرفتگی های سخت و پیچیده

 

5/5 - (6 امتیاز)
1 پاسخ
 1. رحمانی

  سلام
  لوله بازکنی که فرستادید واقعا حرفه ای و کار بلد بود. خیلی وقت گذاشت روی باز کردنش کلی چربی گرفته بود چندین بار فنر زده شد تا باز بشه. اخر سر هم تست شده تحویل بنده دادن
  از رحمات شما سپاسگزارم

یک دیدگاه بگذارید

تماس با شرکت خدماتینو

۰۹۲۱۸۸۳۹۲۶۳

۰۹۲۱۸۸۳۹۲۶۳

خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران با رعایت بهداشت | ۲۴ ساعته بدون تعطیلی
+