لوله بازکنی وحیدیه تهران

خدماتینو > لوله بازکنی شرق تهران > لوله بازکنی وحیدیه تهران

ارائه خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی در وحیدیه

 • نام منطقه: وحیدیه
 • منطقه: 4 شهرداری تهران
 • خیابان ها و محله های تحت پوشش: شهید مدنی، دماوند، شهید داوودی، سبلان، سبلان جنوبی، سبلان شمالی، بخت آزاد و کلیه محله های منطقه 4
 • زمان رسیدن لوله بازکن: معمولا 30 دقیقه
 • عمده ترین مشکلات سیستم فاضلاب: گرفتگی لوله های فاضلاب، گرفتگی توالت ایرانی و فرنگی، پر شدن چاه، افتادن اشیا در چاه توالت، انتشار بوی بد فاضلاب.

لوله بازکنی وحیدیه تهران منطقه 4 و در شرق تهران توسط سرویسکاران مجرب این محدوده با استفاده از دستگاه های پیشرفته انجام می شود. ما همواره سعی می کنیم نزدیکترین سرویسکار به مشتری را اعزام کنیم تا هر چه زودتر به محل برسد و مشکل را برطرف نماید. شما مشتریان عزیز زمانی که با گرفتگی لوله فاضلاب در توالت، آشپزخانه، حمام یا مکان های دیگر مواجه شدید میتوانید با یک تماس نزدیکترین لوله بازکن در وحیدیه را پیدا کنید و درخواست اعزام لوله بازکن به محل را ثبت نمایید. ما شبانه روز آماده خدمت به شما هستیم.

انجام لوله بازکنی وحیدیه توسط سرویسکاران با تجربه

انجام لوله بازکنی وحیدیه توسط سرویسکاران با تجربه

در کار لوله بازکنی چیزی که از همه مهمتر است تجربه و تخصص یک لوله بازکن می باشد. چون لوله بازکنی های با تجربه کارها و پروژه های بیشتری انجام داده اند و با چالش های بیشتری در کار رو به رو بوده اند. به همین دلیل توانایی بهترین در باز کردن لوله های فاضلاب با کیفیت بالا دارند.

در شرکت خدماتینو اصل مهم برای انتخاب لوله بازکن ها در وحیدیه، داشتن تجربه بالا و تخصص کافی در این زمینه می باشد. خوشبختانه در حال حاضر از سرویسکارانی برای انجام کار مشتریان استفاده می شود که توانایی ویژه ای در باز کردن انواع گرفتگی های سخت و پیچیده دارند و قادر هستند سخت ترین گرفتگی لوله فاضلاب را نیز باز کنند.

با استفاده از این نیروهای فنی که تجربه بسیار بالایی دارند، توانسته ایم 99% گرفتگی های فاضلابی را باز کنیم و رضایتمندی حداکثری مشتریان را کسب نماییم. یکی از مهمترین ویژگی های خدماتینو در این خدمات، باز کردن کامل لوله می باشد. این یعنی هدف ما تنها فنر زدن و باز کردن سطحی گرفتگی نیست، بلکه سرویسکاران ما بعد از فنر زدن متوجه هر مشکلی می شوند و مثلا اگر داخل لوله وسیله ای افتاده باشد یا چیزی گیر کرده باشد که عامل گرفتگی همان وسیله باشد، آن را با ابزارهای مخصوص از لوله خارج می کنند. به این ترتیب شما از گرفتگی های مکرر و زود هنگام خلاص خواهید شد.

سعی و تلاش ما ارائه خدمات با کیفیت لوله بازکنی در وحیدیه می باشد، تا مشتریان از این خدمات رضایت کامل داشته باشند. در این مسیر همواره از سرویسکاران با تجربه استفاده میکنیم تا گرفتگی لوله فاضلاب را به طور کامل برطرف نماییم.

روش انجام لوله بازکنی در وحیدیه تهران

انتخاب روش انجام لوله بازکنی خیابان وحیدیه بستگی به نوع، شدت و مکان گرفتگی دارد. به طور کلی عواملی همچون مو، پرز، رسوب، چربی، مصالح ساختمانی و خیلی از موارد دیگر باعث گرفتگی لوله های فاضلاب می شوند که با تشخیص آنها میتوان بهترین روش را برای باز کردنشان استفاده کرد.

ما در شرکت خدماتینو:

 • ابتدا از فنر برقی برای فنر زنی لوله فاضلاب استفاده می کنیم. در اکثر موارد دستگاه ژنراتور که همان وسیله ای است که فنر به آن متصل می شود (که در فیلم بالا هم نشان داده شده است)، میتواند تمامی گرفتگی ها، حتی آنهایی که سخت و پیچیده هستند را هم باز کند. (البته درصدی از این موفقیت نیز بستگی به تجربه سرویسکار دارد. همانطور که در بخش قبلی گفتیم، ما از لوله بازکن های با تجربه در وحیدیه استفاده می کنیم تا به خوبی بتوانیم، لوله ها را باز کنیم)
 • اگر فنر قادر به باز کردن گرفتگی نباشد، نوبت به دستگاه های دیگر میرسد که در وهله دوم ما از دستگاه تراکم هوا استفاده می کنیم. این دستگاه بسیار قدرتمند است و میتواند لوله هایی را که چیزی در آنها گیر کرده به خوبی باز کند.
 • در موارد خاص، اگر گرفتگی در منهول یا اگو باشد، از ماشین های ساکشن استفاده می کنیم تا به وسیله مکنده بتوانیم گرفتگی را رفع نماییم.
 • گاهی اوقات افتادن وسیله در چاه توالت میتواند راه آب فاضلاب را مسدود کند. در این شرایط از ابزارهای مخصوص مثل چنگک یا انبر استفاده می کنیم.

برای هر مشکلی یک راه حل داریم، شما عزیزان با اطمینان میتوانید به خدماتینو اعتماد کنید. ما تمام تلاشمان این است که گرفتگی را باز شده تحول شما دهیم تا از شر گرفتگی خلاص شوید.

کمترین حد کثیف کاری حین انجام کار

لوله بازکنی وحیدیه با کمترین حد کثیف کاری حین انجام کار

قطعا شما هم مانند هر شخص دیگری نگران کثیف شدن منزل یا محیط کاریتان هستید. این نگرانی واقعا بجاست چون با وجود کثیف کاری های شغل لوله بازکنی ما هم مثل شما نمی خواهیم کسی منزلمان را کثیف کند!

با درک این موضوع مهم، تلاش کردیم از سرویسکارانی استفاده کنیم که متعهد به قوانین مجموعه هستند. تمامی لوله بازکن های وحیدیه شرکت خدماتینو موظف به رعایت بهداشت می باشند. تا به امروز توانسته ایم با انجام لوله بازکنی با حداقل کثیف کاری رضایت اکثریت مشتریان را کسب نماییم که این برای ما افتخار بزرگی است.

به جرات میتوانیم بگوییم جزء اولین شرکت هایی بودیم که این دغدغه بزرگ مشتریان را از بین بردیم و با استفاده از دستگاه های پیشرفته فنر برقی، توانستیم به وسیله سرویسکاران با تجربه و متخصص، با کمترین حد کثیف کاری لوله بازکنی وحیدیه را انجام دهیم.

در حال حاضر شما بدون نگرانی و بدون داشتن دغدغه از بابت کثیف شدن منزلتان، میتوانید برای یکبار هم که شده خدمات چاه بازکنی در وحیدیه را با کمترین حد کثیف کاری تجربه نمایید.

اعزام فوری لوله بازکن وحیدیه به محل

از آنجا که گرفتگی لوله فاضلاب در ابتدا مشکل کوچکی است، اما اگر فورا به آن رسیدگی نشود و به سرعت مسیر لوله باز نشود، به یک مشکل بزرگ بدل می شود که کوچکترین معضل آن میتواند کثیف شدن منزل یا محل کار باشد! پس هنگام مواجه شدن با بالا زدن چاه فاضلاب، باید به سرعت در پی استفاده از خدمات لوله بازکنی در وحیدیه باشید.

ما برای افزایش سرعت اعزام سرویسکاران خود در منطقه وحیدیه شرق تهران، تلاش میکنیم نیروهای فنی را از خیابان ها و محله هایی که در ابتدای این مطلب گفتیم اعزام کنیم. اعزام سرویسکار از شرق تهران و از نزدیکترین نقطه به مشتری سبب می شود تا خدمات چاه بازکنی وحیدیه را سریع تر انجام دهیم.

این ویژگی برای شما هم بسیار حائز اهمیت است چون بیش از حد منتظر نخواهید ماند و همچنین اگر گرفتگی لوله فاضلابتان شدید باشد، دیگر لازم نیست نگران ورود فاضلاب به سالن منزل باشید. چون لوله بازکن های خدماتینو خیلی فوری به محل میرسند و مشکل را حل می کنند.

فعالیت شبانه روزی لوله بازکن ها در وحیدیه

حتما میدانید گرفتگی لوله های فاضلاب از قبل خبر نمی کند و هر لحظه که لوله ها با مشکل مواجه شوند، امکان مسدود شدن و بالا زدن چاه وجود دارد. پس این اتفاق می تواند در شب هم رخ دهد. اما مهمترین مسئله این است که شما یک شرکت بنام و معتبر را بشناسید تا بتوانید ساعات پایانی شب هم با اطمینان کامل از خدماتش استفاده کنید.

خدماتینو برای رفاه حال شهروندان عزیز، خدمات لوله بازکنی وحیدیه را 24 ساعته ارائه می دهد، تا مشتریان با اطمینان کامل از تمامی سرویس های مورد نیازشان استفاده کنند. ما برای خدمات شبانه خود، سرویسکاران مطمئنی را به منازل مشتریان اعزام می کنیم. به این ترتیب بدون داشتن نگرانی خاصی میتوانید هر موقع که خواستید، از طریق پشتیبانی دستور اعزام لوله بازکنی به وحیدیه را بدهید. ما گوش به فرمان شما عزیزان هستیم.

تخلیه چاه وحیدیه

تخلیه چاه وحیدیه

یکی دیگر از پر استفاده ترین خدمات توسط مشتریان، تخلیه چاه می باشد. خدماتینو، سرویس تخلیه چاه وحیدیه را 0 تا 100 انجام می دهد. این یعنی نیازی نیست شما کاری انجام دهید و فقط هنگام پر شدن چاه یک تماس کافی است تا ما هماهنگی های لازم را جهت تخلیه چاه در وحیدیه انجام دهیم. مراحل انجام کار نیز به مراتب زیر می باشد:

 • پیدا کردن دهانه چاه (در صورت اطلاع نداشتن مشتری از محل دقیق چاه)
 • باز کردن دهانه چاه
 • تخلیه چاه
 • بستن دهانه چاه

برای استفاده از خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی در وحیدیه کافی است با شماره پشتیبانی تماس بگیرید. همکاران ما به سرعت سرویسکار مجرب و حرفه ای را برای رفع مشکل به محل اعزام می کنند.

آیا خدماتینو، تضمینی بابت لوله بازکنی وحیدیه ارائه می دهد؟

بله ما تمامی خدمات لوله بازکنی را برای گرفتگی های مختلف ضمانت می دهیم. ما به شما تضمین می دهیم که سرویسکارانمان گرفتگی لوله را باز شده به شما تحویل دهند. هزینه خدمات نیز در صورت باز شدن لوله از شما دریافت خواهد شد.

با چه دستگاهی لوله بازکنی انجام می شود؟

ما از دستگاه های مختلفی استفاده می کنیم. اما انتخاب هر کدام بسته به نوع گرفتگی است. به طور کلی از فنر برقی، تراکم هوا، ساکشن و … استفاده می شود.

کثیف کاری لوله بازکنی در چه حدی است؟

لوله بازکنی خدماتینو تقریبا بدون کثیف کاری ارائه می شود. ما تمام تلاشمان این است که با استفاده از دستگاه های پیشرفته و همچنین لوله بازکن های با تجربه و متخصص، بتوانیم با حداقل کثیف کاری، گرفتگی را باز کنیم.

5/5 - (3 امتیاز)
2 پاسخ
 1. رحمتی

  سلام
  ممنون از توضیحات خوبتون
  و همچنین پاسخگویی بی نظیری که دارید، هر موقع تماس گرفتم خیلی سریع جواب دادید
  گرفتگی توالت داشتیم که سرویسکار فرستادید باز کرد. تشکر

یک دیدگاه بگذارید

تماس با شرکت خدماتینو

۰۹۲۱۸۸۳۹۲۶۳

۰۹۲۱۸۸۳۹۲۶۳

خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران با رعایت بهداشت | ۲۴ ساعته بدون تعطیلی
+