افتادن اشیا در چاه توالت

برای در اوردن اشیا از چاه توالت واقعا میخوای دستت رو بکنی تو توالت؟ میدونی راه های ساده تری هم هست؟!

افتادن جسم در چاه توالت اتفاقی است که هر لحظه ممکن است برای شما هم رخ دهد. اتفاقی که می تواند ارزشمندترین چیز شما یعنی حلقه ازدواجتان را هم برای همیشه از شما بگیرد. روزانه صدها نفر در تهران با مشکل افتادن خمیر دندان در چاه دستشویی ، افتادن وسیله در چاه توالت و … مواجه می شوند که بدون اطلاع داشتند از روش های در اوردن جسم از لوله فاضلاب دستشویی فورا دستان خود را درون چاه توالت فرو میکنند، غافل از اینکه امکان آسیب رسیدن به دست به علت گیر کردن آرنج در لوله فاضلاب همیشه وجود دارد و نمیدانند که راه های ساده تری هم برای بیرون آوردن طلا و اشیا از چاه سرویس بهداشتی وجود دارد و خبر خوب این است که امروز میخواهیم روش های فوری و آسانی را به شما عزیزان آموزش دهیم.

افتادن جسم در توالت ، افتادن انگشتر در چاه توالت ، افتادن اشیا در چاه توالت ، در اوردن طلا از چاه توالت

برای در اوردن طلا و اشیا از توالت ۱۰۰% تضمینی بصورت ۲۴ ساعته همین حالا تماس بگیرید.

با توجه به اینکه لوله فاضلاب ۹۹% سرویس بهداشتی ساختمان های تهران بیش از ۵۰ سانتی متر است به همین خاطر در آوردن اشیا از چاه توالت با دست غیر ممکن است و نیاز به ابزار مخصوص دارد. سرویسکاران ما مجهز به بهترین ابزارها برای بیرون اوردن جسم از دستشویی هستند و بصورت ۲۴ ساعته در تمامی روزهای سال آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشند.
توجه توجه توجه !

بعد از افتادن اشیا در چاه توالت هرگز داخل توالت آب نریزید و از سرویس هم استفاده نکنید.

توجه داشته باشید که هنگام مواجه شدن با افتادن صابون در چاه دستشویی ، افتادن وسیله در توالت ، افتادن اشیا در چاه توالت، افتادن جسم در چاه توالت، افتادن کلید یا سوئیچ در توالت، افتادن مسواک و خمیر دندان در توالت، افتادن دستگیره در توالت حتما و حتما از ریختن آب در کاسه دستشویی و تا حد ممکن از فشردن دکمه فلاش تانک خودداری نمایید. همچنین اگر اطلاع دارید که وسیله شما در چاه سرویس بهداشتی افتاده، از دستشویی به هیچ عنوان استفاده نکنید. مخصوصا اگر در توالت عمومی این اتفاق برای شما رخ داده و وسیله شما قیمتی است، اجازه ندهید کسی از توالت استفاده کند. مورد بعدی این است که اگر قصد دارید جسم را با دست یا سیخ و میله از چاه دستشویی خارج کنید و تخصصی در این زمینه ندارید و مطمئن نیستید بتوانید این کار را انجام دهید، برای اینکه شی قیمتی خود را از دست ندهید، به هیچ عنوان اقدام به انجام این کار نکنید.

نکات مهم بعد از افتادن اشیا در توالت فرنگی

نکات مهم قبل از در اوردن وسیله از چاه دستشویی

بعد از افتادن اشیا در چاه توالت برای در اوردن آن حتما دستکش بپوشید.

استفاده از دستکش

با توجه به اینکه لوله فاضلاب توالت میتواند منبع انواع باکتری ها و ویروس های خطرناک بیماری زا باشد، پس حتما قبل از هر چیز یک جفت دستکش بپوشید تا نکات ایمنی را رعایت نمایید و پوست دستتان با فاضلاب داخل لوله تماس نداشته باشد.
بعد از در اوردن جسم از توالت حتما آن را با آب بشویید

شستن جسم با آب

پس از در آوردن جسم از چاه سرویس بهداشتی حتما برای رعایت اصول بهداشتی آن را با آب سرد خوب بشویید. البته این مورد برای زمانی است که شی مورد نظر پس از خارج کردن هم قابل استفاده باشد. گوشی، گوشواره، حلقه، انگشتر و سوئیچ.
بعد از در اوردن شی از چاه توالت حتما پس از شستن با آب آن را با الکل ضد عفونی نمایید.

ضد عفونی کردن جسم

پس از شستن جسم مورد نظر بهتر است برای اینکه خیالتان از نبود باکتری و ویروس راحت شود، و همچنین برای از بین بردن بوی نامطبوع آن، از الکل استفاده نمایید. برای اینکار مقداری الکل را روی پنبه بریزید و به خوبی روی شی مورد نظر بکشید.

۴ روش فوری و آسان درآوردن اشیا از چاه توالت

برای در اوردن طلا از چاه توالت یا درآوردن اشیا از چاه توالت میتوانید از ۴ روشی که در ادامه توضیح داده می شود استفاده نمایید. دقت داشته باشید که طبق توضیحات قبل اگر با مشکل افتادن اشیا در چاه توالت مواجه شده اید و برای در اوردن وسیله از دستشویی تجربه کافی ندارید و احساس می کنید که امکان دارد با انجام یک اشتباه شی قیمتی را برای همیشه از دست بدهید و آن را داخل چاه بیندازید، بهتر است با متخصصین ما تماس بگیرید تا سریعا در محل حاضر شوند و شی شما را از لوله فاضلاب بیرون بیاورند.

۱. در اوردن شی از توالت با دست

اولین و ساده ترین روشی که به ذهن همه میرسد این است که پس از افتادن شی در سرویس بهداشتی سریعا دستشان را درون توالت ببرند تا آن را بیرون بکشند. اما غافل از اینکه همین روش میتوان جان شما را به خطر بیندازد. چون قبل از انجام این کار باید حتما ارتفاع و قطر لوله را نسبت به بلندی و سایز دست خود بررسی نمایید. اگر ارتفاع لوله بیش از ۳۰ سانتی متر است بهتر است اصلا فکر بردن دست درون توالت هم به ذهنتان خطور نکند. یا اینکه اگر دست شما چاق است امکان دارد آرنجتان در لوله گیر کند و با ورم کردن دستتان آسیب به آن برسد. پس از بررسی این موارد و اطمینان از امنیت خودتان، یک جفت دستکش بپوشید و دستتان را تا سیفون داخل لوله ببرید و به دنبال شی بگردید. دقت کنید که به آرامی دستتان را در سیفون بچرخانید تا ضربه ای به شی نخورد و آن را هل ندهد. پس از پیدا کردن وسیله، آن را بشویید و کارهایی که در قسمت قبل گفته شد را انجام دهید.

در اوردن شی از توالت با دست

۲. در اوردن وسیله از توالت با قلاب

در صورت نداشتن ابزار مثل چنگک یا انبر مخصوص فاضلاب باید از داشته هایتان در خانه ابزار بسازید. یکی از ساده ترین و بهترین روش ها این است که یک آویز لباس فلزی را آماده کنید و آن را به وسیله انبردست همانند تصویر صاف نمایید و فقط سر آن را به شکل قلاب درست کنید. توجه کنید که ارتفاع این میله باید حداقل یک متر باشد تا بتوانید برای درآوردن طلا از توالت یا در اوردن اشیا از چاه توالت اقدام نمایید. برای اینکار میله را تا جایی که به سیفون توالت برسد، داخل لوله فاضلاب ببرید. پس از آن به وسیله قلاب به دنبال شی خود باشید و سعی کنید مانند ماهی گیری شی را به قلاب بچسبانید تا بتوانید آن را بیرون بکشید. پس از خارج کردن شی از دستشویی حتما به نکات مهمی که در بخش قبلی گفته شد عمل کنید.

در اوردن وسیله از توالت با قلاب آویز

۳. درآوردن اشیا از توالت با جارو برقی

روش فوری و ساده برای بیرون آوردن وسیله از لوله فاضلاب آشپزخانه ، حمام و توالت استفاده از جارو برقی است. اما نه هر جارو برقی، این دستگاه حتما باید دکمه تر و خشک داشته باشد تا بتوانید جارو برقی را روی حالت تر قرار دهید. اگر این دستگاه را در منزل دارید همین حالا آن را بیاورید و لوله جارو برقی را درون لوله فاضلاب دستشویی قرار دهید. چند لحظه به جارو برقی اجازه دهید تا آن چه که در سیفون توالت وجود دارد را مکش نماید. سپس جاروبرقی را باز کنید و به دنبال شی خود بگردید. قطعا اگر پس از افتادن وسیله در لوله فاضلاب ، داخل آن آب نریخته باشید شی شما درون جارو برقی خواهد بود.

درآوردن اشیا از توالت با جارو برقی

۴. خارج کردن وسیله از دستشویی با بلند کردن توالت فرنگی

اگر توالت شما فرنگی است احتمال اینکه شی مورد نظر داخل لوله فاضلاب افتاده باشد و در زانویی زیر فرنگی گیر کرده باشد وجود دارد. اگر اینطور است حتما باید چسب فرنگی جدا شود و کاسه کنار گذاشته شود، سپس در لوله زیر فرنگی به دنبال شی خود بگردید. برای اینکار ابتدا به وسیله یک چاقو چسب فرنگی را جدا کنید و به آرامی کاسه را کنار بگذارید. سپس با استفاده از ابزار، دست یا همان قلابی که در مورد دوم آموزش دادیم، به دنبال شی مورد نظر خود بگردید و آن را خارج کنید. دقت داشته باشید که برای نشت گیری فرنگی حتما باید کاسه را درست در جای خود نصب کنید و چسب آن را هم به خوبی بزنید.

خارج کردن وسیله از دستشویی با بلند کردن توالت فرنگی

اگر موفق به در آوردن اشیا از توالت نشده اید، با خدماتینو تماس بگیرید!

گاهی اوقات به هر دلیل افراد عادی نمی توانند پس از افتادن وسیله در توالت آن را از چاه دستشویی در بیاورند. این میتواند به خاطر ارتفاع بلند لوله فاضلاب سرویس بهداشتی باشد یا اینکه فرد مورد نظر تخصص کافی در این زمینه نداشته است. شرکت خدماتینو با استخدام برترین سرویسکاران استان تهران، خدماتی را ارئه می دهد که سرویسکاران ما بصورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته با تخصص و تجربه عالی در این زمینه می توانند هر وسیله ای که داخل چاه دستشویی افتاده را کاملا حرفه ای بیرون بیاورند. برای اینکه اشیا قیمتی و غیر قیمتی خود را به دست بیاورید و آنها را از چاه توالت خارج کنید میتوانید همین حالا با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید و درخواست اعزام سرویسکار به محل را ثبت نمایید.

تماس با شرکت خدماتینو

۰۹۱۹۲۶۰۴۳۱۳

۰۹۱۹۲۶۰۴۳۱۳

خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران با رعایت بهداشت | ۲۴ ساعته بدون تعطیلی
+