آیا می توان به لوله بازکنی سیار اعتماد کرد؟

خدماتینو > وبلاگ > آیا می توان به لوله بازکنی سیار اعتماد کرد؟
آیا می توان به لوله بازکنی سیار اعتماد کرد؟

لوله بازکنی سیار، تبلیغاتی که امروزه بر روی دیوارهای شهر، روزنامه، اپلیکیشن هایی مانند دیوار و شیپور و جاهای مختلف دیگر خیلی به چشم میخورد! نکنه بسیار مهم پاسخ به این سوال است، آیا میتوان به افرادی که خدمات لوله بازکنی تهران را بصورت سیار ارائه می دهند اعتماد کرد؟ چه نکات و فاکتورهایی را باید در نظر گرفت تا بتوان با اطمینان کامل از خدمات فرد مورد نظر استفاده نمود؟

امروز در این مطلب از لوله بازکنی شرکت خدماتینو با شما هستیم که با هم مسائلی را بررسی کنیم تا به این نتیجه برسیم، آیا استفاده از خدمات لوله بازکنی سیار برای ما خوب است یا بد؟ و یا در صورت مثبت بودن پاسخ، کدام لوله بازکن های سیار را برای انجام سرویس انتخاب نماییم؟

آیا میتوان به لوله بازکن های سیار اطمینان کرد؟ مراقب افراد شیاد باشید!

با تغییرات چشم گیر در سبک زندگی و همچنین نگرش افراد در جامعه، ایده ها و مشاغل جدید خلق شدند. برخی از این مشاغل و بیزینس ها مورد توجه مخاطبان زیادی قرار گرفته چون در بعضی از آنها ویژگی های بسیاری نهفته است. به عنوان مثال در گذشته لوله بازکن ها خیلی زیاد نبودند و فقط تعداد محدودی لوله بازکن در سطح شهر دارای مغازه یا دفتر کاری بودند که هر کس نیاز به آنها داشت با مراجعه به مغازه یا دفتر فرد مورد نظر، خدمات لوله بازکنی یا تخلیه چاه را از وی دریافت می نمود.

با افزایش جمعیت و گسترش شهرهای بزرگ، دسترسی به این افراد سخت تر شد. نیاز شدید مردم به این خدمات نیز سبب شد تا افراد بیشتری به سمت شغل لوله بازکنی روی بیاورند. سختی دریافت مجوز و دردسرهای موجود در آن سبب شد تا افراد زیادی در این حرفه بدون داشتن مجوز و تنها به عنوان یک فرد حقیقی شروع به فعالیت به عنوان لوله بازکنی سیار نمایند. پس از افزایش نیروهای فنی در این کسب و کار، سهولت در دسترسی، رسیدن سریع سرویسکار به محل و همچنین ارائه خدمات بصورت شبانه روزی به میان آمد تا خیلی از مردم از خدمات لوله بازکنی سیار رضایت داشته باشند.

اما این مسئله تنها در ابتدای کار بود و رفته رفته همانطور که در بسیاری از مشاغل افراد سودجو وجود دارند، در لوله بازکنی سیار نیز چنین افرادی شروع به فعالیت کردند. با روی کار آمدن افراد سودجو و شیاد، لوله بازکنی سبک و سیاق جدیدی به خود گرفت. لوله بازکن های شیاد شروع به استفاده از ترفندهای غیر اخلاقی برای دریافت پول بیشتر از مشتریان کردند. به مرور زمان همین موضوع باعث سلب اعتماد مشتریان نسبت به لوله بازکنی سیار شد.

با تمام این تفاسیر باز هم نمیتوان گفت تمام افراد و نیروهای فنی که بصورت سیار فعالیت می کنند افراد سودجو و شیادی هستند. چرا که نیروهای فنی بسیار زیادی هستند که به عنوان لوله بازکن سیار کاملا سالم کار می کنند و با مشتریان صاف و صادق هستند. اما مسئله مهم این است که پیدا کردن چنین سرویسکارانی در میان خیل عظیمی از افراد کلاهبردار بسیار سخت و طاقت فرساست.

با این وجود بهترین کار استفاده از شرکت ها و وبسایت های معتبر لوله بازکنی است. چون معمولا این افراد پاسخگوی مشتریان هستند و پشتیبانی این شرکت ها بصورت شبانه روزی آماده رسیدگی به شکایات نیز می باشند. لازم به ذکر است که تمامی وبسایت های اینترنتی نیز معتبر نیستند و امکان دارد افراد شیاد پشت پرده مدیریت این وبسایت ها را بر عهده داشته باشند.

شرکت خدماتینو در طول فعالیت خود در سال های اخیر سعی نموده تا با جذب لوله بازکن ها و نیروهای فنی با تجربه، با اخلاق و متعهد این مشکل را تا حدودی حل نماید. همین مسئله سبب شده تا رضایت حجم زیادی از مشتریان را کسب نماییم تا با این موفقیت بیش از پیش تلاش کنیم تا کیفیت ارائه خدمات لوله بازکنی را افزایش دهیم.

توجه نمایید:

با وجود افزایش افراد سودجو در حوزه لوله بازکنی سیار باید مراقب این باشید که در دام این اشخاص نیفتید. یکی از ترفندهای لوله بازکنی های سیار که کلاهبرداری می کنند، این است که در تماس تلفنی قیمت را بسیار پایین اعلام می کنند تا مشتری را جذب نمایند. قافل از این مشتری خبر ندارد چه دامی برای وی پهن شده. با وجود رکود اقتصادی و افزایش قیمت تمامی خدمات و اجناس باید به این مسئله واقف باشید که قیمت های پایین شاید برای خیلی از مردم راضی کننده و وسوسه کننده باشد، اما پوششی است برای کلاهبرداری های بزرگ! مراقب حساب بانکی خود باشید تا با یک وسوسه خالی نشود! همه لوله بازکن های سیار صرفا کلاهبردار نیستند اما پیدا کردن کسانی که سالم کار می کنند کار خیلی سختی است. پس بهترین کار استفاده از شرکت های معتبر لوله بازکنی و تخلیه چاه است.

آیا خدماتینو سرویس لوله بازکنی سیار را ارائه میدهد؟

آیا خدماتینو سرویس لوله بازکنی سیار را ارائه میدهد؟

بله اما با کمی تفاوت! همانطور که توضیح دادیم مشاغل سیار عمدتا ساماندهی نشده اند و امکان ایجاد مشکل در آنها خیلی زیاد است. همچنین با توجه به بستری که در لوله بازکنی سیار یا لوله بازکنی ارزان به وجود آمده متاسفانه افرادی که کاملا سالم و درست فعالیت می کنند کم شده اند.

شرکت خدماتینو برای ارائه لوله بازکنی سیار به این ترتیب عمل میکند که ابتدا نیروهای فنی و لوله بازکن های سیار یا غیر سیار ار که در حرفه خود تجربه خوبی دارند (حداقل 10 سال) جذب و استخدام می کند. سپس با آزمون و خطا حین انجام کار کلیه نیروها را نسبت به همدیگر با فاکتورهایی که در ادامه ذکر می شود میسنجد تا افراد سودجو میان آنها نباشند:

 • تمامی سرویسکاران موظف هستند بیشتر از نرخی که طبق فاکتورهای موجود برای تعین قیمت لوله بازکنی وجود دارد دریافت نکنند. (شدت و نوع گرفتگی، متراژ فنر)
 • لوله بازکن های خدماتینو نباید با استفاده از ترفندهای مختلف سعی در کلاهبرداری و افزایش بی دلیل قیمت ها داشته باشند.
 • تمامی سرویسکاران در ابتدای مراحل استخدام کاملا سنجیده می شوند تا صحت انجام کارشان تایید شود.

ما در طول چندین سال فعالیت خود همواره سعیمان بر این بوده که بی دلیل قیمت را افزایش ندهیم و رضایتمندی مشتری برایمان بسیار مهم باشد. همچنین همیشه تلاش می کنیم تا افراد با وجدان و با اخلاق را استخدام کنیم تا نیروهای ما نیز انجام کار با اخلاق سر لوحه فعالیشان باشد و هیچ وقت وسوسه نشوند تا برای چند 10 یا چند 100 هزار تومان از مشتری کلاهبرداری نکنند.

نیروهای فنی خدماتینو برای رفع گرفتگی از چه دستگاهی استفاده می کنند؟

نیروهای فنی خدماتینو برای رفع گرفتگی از چه دستگاهی استفاده می کنند؟

قطعا شما هم میدانید که معروف ترین دستگاه در این حوزه، فنر برقی است. اما مجموعه خدماتینو علاوه بر فنر برقی از دستگاه های دیگر نظیر پمپ، و ساکشن نیز استفاده می کند.

دلیل استفاده تمام شرکت ها از فنر برقی به دلایل زیر می باشد:

 • فنر قادر به باز کردن انواع گرفتگی معمولی، سخت و پیچیده است.
 • حمل و نقل آسان تری دارد.
 • به دلیل داشتن قطر و متراژهای بلند برای انواع لوله مناسب است.
 • کثیف کاری آن حداقل می باشد.
 • به لوله ها آسیب نمیرساند.
 • انجام کار با استفاده از فنر برقی سریع می باشد.

به همین خاطر شرکت خدماتینو نیز در وهله اول از فنر جهت باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب استفاده می کند. اگر فنر به هر دلیل نتواند گرفتگی را رفع کند، در مراحل بعد از دستگاه های دیگر استفاده می گردد.

نحوه درخواست لوله بازکنی در خدماتینو چگونه است؟

نحوه ثبت درخواست در مجموعه خدماتینو بسیار ساده است و در زمان کوتاهی انجام می شود. برای اینکار کافی است با شماره پشتیبانی موجود در سایت تماس بگیرید تا همکاران ما جهت اعزام لوله بازکن سیار مطمئن به محل، اطلاعات لازم را از شما دریافت نمایند. چاه بازکنی در کمتر از 1 دقیقه انجام می شود و اعزام سرویسکار لوله بازکن نیز معمولا 30 دقیقه زمان لازم دارد.

لذت استفاده از سرویس لوله بازکنی سیار مطمئن، سریع، با کیفیت و با حداقل کثیف کاری را با خدماتینو تجربه نمایید.

4 پاسخ
 1. محبی

  بسیار مطلب مفیدی بود. اطلاعات خوبی حداقل به بنده دادید که بتونم تصمیم بگیرم چه خدماتی را استفاده کنم.
  تشکر از سایت خوب خدماتینو

 2. عماد

  اقا متنی که نوشتید عالی بود واقعا یسری از لوله بازکن ها خیلی نامردن تا جیب ادم را خالی نکنن ول کن نیستن. بازک شما که حقیقت رو نوشتید. جدا دمتون گرم

یک دیدگاه بگذارید

مطالب اخیر

گرفتگی لوله فاضلاب حیاط مشکلی است که برای باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب حیاط باید از دستگاه فنر برقی استفاده شود.
3 روش ساده باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب حیاط
فوریه 27, 2021
گرفتگی توالت فرنگی با مدفوع ، گرفتگی توالت با دستمال کاغذی ، رفع گرفتگی توالت فرنگی ، رفع گرفتگی توالت فرنگی با روش های خانگی
10 روش رفع گرفتگی توالت فرنگی با مدفوع ، دستمال کاغذی ، پلاستیک و نوار بهداشتی
فوریه 24, 2021
افتادن صابون در چاه دستشویی مشکلی است که برای همه پیش می آید. 6 روش برای در اوردن صابون از توالت فرنگی و ایرانی
افتادن صابون در چاه دستشویی – ۵ روش درآوردن صابون از توالت
فوریه 23, 2021
باز کردن لوله فاضلاب با فنر ، فنر زنی لوله فاضلاب
باز کردن لوله فاضلاب با فنر
فوریه 18, 2021
چاه بازکنی ، چاه بازکنی در تهران
خدمات چاه بازکنی با فنر برقی و پمپ هوا
دسامبر 31, 2020
چگونه گرفتگی لوله فاضلاب را باز کنیم ، 4 روش رفع گرفتگی لوله فاضلاب
چگونه گرفتگی لوله فاضلاب را باز کنیم؟
دسامبر 2, 2020
لوله بازکنی ارزان ، ارزان ترین و سریعترین لوله بازکنی ، لوله بازکنی ارزان تهران ، لوله بازکنی ارزان قیمت
لوله بازکنی ارزان – ارزان ترین و سریعترین لوله بازکنی
نوامبر 1, 2020
گرفتگی لوله فاضلاب با سیمان از جمله گرفتگی های سخت است که میتوان آن را با فنر برقی باز کرد.
باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب با سیمان، گچ، قیر و دیگر مصالح ساختمانی
اکتبر 1, 2020
رفع گرفتگی لوله پشت بام ، رفع گرفتگی لوله ناودان پشت بام ، باز کردن لوله راه آب باران در پشت بام
باز کردن گرفتگی لوله پشت بام ، ناودان و راه آب باران
آوریل 30, 2020
رفع گرفتگی لوله تراس و رفع گرفتگی لولهبالکن
رفع گرفتگی لوله تراس و بالکن – بدون تخریب و کثیف کاری
آوریل 23, 2020

لوله بازکنی شمال تهران

لوله بازکنی زعفرانیه
ژانویه 14, 2021
لوله بازکنی میرداماد
اکتبر 30, 2020
لوله بازکنی ولنجک
سپتامبر 23, 2020
لوله بازکنی سعادت آباد
آگوست 21, 2020
لوله بازکنی تجریش
جولای 10, 2020
لوله بازکنی نیاوران
می 22, 2020

لوله بازکنی غرب تهران

لوله بازکنی تهرانسر
فوریه 5, 2021
لوله بازکنی مهرآباد جنوبی
ژانویه 28, 2021
لوله بازکنی پونک
ژانویه 9, 2021
لوله بازکنی صادقیه
نوامبر 12, 2020
لوله بازکنی چیتگر
سپتامبر 17, 2020
لوله بازکنی بلوار فردوس
آگوست 13, 2020

لوله بازکنی شرق تهران

لوله بازکنی نیرو هوایی
دسامبر 5, 2020
لوله بازکنی رسالت
اکتبر 15, 2020
لوله بازکنی نارمک
سپتامبر 5, 2020
لوله بازکنی مجیدیه
جولای 30, 2020
لوله بازکنی پیروزی
جولای 2, 2020
لوله بازکنی تهرانپارس
ژوئن 5, 2020
تماس با شرکت خدماتینو

۰۹۱۹۲۶۰۴۳۱۳

۰۹۱۹۲۶۰۴۳۱۳

خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران با رعایت بهداشت | ۲۴ ساعته بدون تعطیلی
+