رفع گرفتگی لوله تراس و بالکن – بدون تخریب و کثیف کاری

خدماتینو > وبلاگ > رفع گرفتگی لوله تراس و بالکن – بدون تخریب و کثیف کاری
رفع گرفتگی لوله تراس و رفع گرفتگی لولهبالکن

گرفتگی لوله تراس و گرفتگی لوله بالکن میتواند به خاطر فضولات پرندگان، شن، ماسه، گل، برگ درختان یا غیره اتفاق بیافتد. رفع گرفتگی کفشوی تراس و بالکن با دستگاه فنر برقی لوله بازکنی کاملا تضمینی، بدون تخریب و کثیف کاری انجام می شود.

گرفتگی لوله تراس

تراس یا بهار خواب، فضایی بدون سقف که از مساحت اصلی آپارتمان محسوب نمی شود. معمولا تراس ها برای اوقات فراغت و استراحت بسیار مناسب هستند. این مکان به دلیل اینکه غیر مسقف است امکان جمع شدن شن و ماسه، برگ درختان، فضولات پرندگان و غیره را دارد. ورود همین مواد به کفشوی فاضلاب میتواند باعث گرفتگی لوله تراس شود و سبب بالا زدن آب چاه گردد.

از دلایل دیگر گرفتگی لوله فاضلاب تراس میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

 • افتادن سنگ درون لوله
 • افتادن اشیا کوچک
 • رسوب و چربی
 • کم شدن قطر لوله به دلایل مختلف
 • ریختن مصالح ساختمانی مثل سیمان، دوغاب و غیره

در حقیقت دلایل زیادی برای گرفتگی لوله تراس وجود دارد که سبب مسدود شدن راه آب فاضلاب و همچنین بالا زدن چاه می شود. گاهی اوقات گرفتگی به این شکل است که مثلا به دلیل کم شدن قطر لوله فاضلاب، آب اطراف کفشور تراس جمع می شود و پس از چند دقیقه یا چند ساعت فروکش می کند.

گرفتگی لوله بالکن

گرفتگی لوله تراس و دلیل گرفتگی لوله بالکن چیست

فضای بالکن از الحاقات آپارتمان است و دارای سقف می باشد و از یک یا دو طرف رو به فضای بیرون است، مساحت بالکن در مساحت آپارتمان محاسبه می شود. این فضا دارای کفشوری که معمولا سایز لوله آن ۶ می باشد. سایز کوچک لوله های کفشوی دلیل خوبی برای گرفتگی زود هنگام فاضلاب می باشند، اما این تنها دلیل گرفتگی لوله بالکن نیست و علل زیر نیز از دیگر مواردی است که سبب بالا زدن آب چاه از لوله بالکن می گردد:

 • فضولات پرندگان
 • شن، ماسه، گرد و خاک
 • برگ درختان
 • گِل
 • سنگ ریزه
 • افتادن اشیا کوچک مانند اسباب بازی کودکان و …
 • مصالح ساختمان به دلیل بازسازی یا ساخت و ساز

همه این موارد به تنهایی میتوانند عاملی برای گرفتگی لوله بلکن باشند و شما را با مشکل جدی رو به رو کنند.

با توجه به این توضیحات در ادامه به روش های لوله بازکنی گرفتگی لوله تراس و گرفتگی لوله بالکن میپردازیم تا ببینیم کدام دستگاه میتواند هر نوع گرفتگی را هر چند سخت باشد تضمینی باز کند بدون اینکه تخریب یا کثیف کاری اتفاق بیافتد.

در همین زمینه بخوانید: درآوردن اشیا از چاه توالت

نحوه لوله بازکنی گرفتگی فاضلاب تراس و بالکن

نحوه لوله بازکنی گرفتگی لوله تراس و بالکن
 • دستگاه فنر برقی ژنراتور: بهترین دستگاه رفع گرفتگی بدون نیاز به تخریب و بدون کثیف کاری که سخت ترین گرفتگی بر اثر سیمان و قیر را هم میتواند کاملا باز کند.
 • دستگاه تراکم هوا: کمی کثیف کاری دارد و همچنین هزینه انجام این خدمات بالاست. علاوه بر این تراکم هوا برای باز کردن هر نوع گرفتگی مناسب نیست.
 • پمپ ساکشن: از این پمپ معمولا برای درآوردن اشیا از چاه توالت استفاده می شود.
 • محلول های شیمیایی: شرکت خدماتینو به هیچ عنوان از محلول های شیمیایی استفاده نمکند و به مشتریان هم توصیه میکند استفاده نکنند چون خطرات زیادی دارد و معمولا هم گرفتگی را به خوبی باز نمکیند.
 • روش های خانگی: از روش های خانگی رفع گرفتگی لوله فاضلاب بیشتر برای پیشگیری از گرفتگی استفاده می شود که بهترین آنها محلول سرکه و جوش شیرین است.

با توجه به توضیحات بالا قطعا متوجه شدید که دستگاه لوله بازکنی با فنر برقی بهترین راه برای باز کردن انواع گرفتگی لوله تراس، لوله بالکن، کفشور آشپزخانه، توالت و حمام می باشد. این دستگاه با آلیاژهای انعطاف پذیر ساخته می شود و هیچگونه آسیبی به لوله و کاسه توالت وارد نمی کند.

فنر برقی قادر است تمامی گرفتگی های سطحی و پیچیده را باز کند. سخت ترین نوع گرفتگی لوله تراس و گرفتگی لوله بالکن با سیمان می باشد. تنها دستگاهی که میتواند این گرفتگی را باز کند فقط فنر برقی است.

لوله بازکنی شرکت خدماتینو در چه مناطقی از تهران انجام می شود؟

این شرکت برای رفاه حال شهروندان استان تهران، بسیاری از فنی کاران را استخدام کرده تا در سراسر تهران خدمات خود را ارائه دهد. در حال حاضر ۲۲ منطقه از استان تهران تحت پوشش خدمات رفع گرفتگی لوله تراس و رفع گرفتگی لوله بالکن شرکت خدماتینو می باشند. شما عزیزان به راحتی میتوانید از هر جای تهران با کارشناسان ما تماس بگیرید و درخواست اعزام سرویسکار به محل را ثبت نمایید.

اعزام سرویسکار لوله بازکن به محل چقد زمان میبرد؟

به دلیل اینکه لوله بازکن های زیادی را در مناطق مختلف تهران مستقر نموده ایم، زمان اعزام سرویسکار به محل معمولا زیر نیم ساعت است. در واقع بعد از تماس مشتری، نزدیکترین سرویسکار به محل اعزام می شود تا سریعا جهت خدمات لوله بازکنی حاضر شود. در هر ساعت از شبانه روز که به مشکل خورده باشید میتوانید از این شرکت خدمات دریافت کنید. ما بصورت ۲۴ ساعته و بدون تعطیلی فعال هستیم.

4.3/5 - (6 امتیاز)

یک دیدگاه بگذارید

تماس با شرکت خدماتینو

۰۹۱۹۸۷۷۵۲۴۰

۰۹۱۹۸۷۷۵۲۴۰

خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران با رعایت بهداشت | ۲۴ ساعته بدون تعطیلی
+