لوله بازکنی نیرو هوایی

خدماتینو > لوله بازکنی شرق تهران > لوله بازکنی نیرو هوایی

ارائه خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی در خیابان نیرو هوایی

 • نام منطقه: نیرو هوایی
 • منطقه: سیزده تهران
 • بافت ساختمان ها: نسبتا قدیمی
 • اعزام سرویسکار از: خیابان پیروزی، خیابان دماوند، بزرگراه امام علی و 30 متری نیرو هوایی
 • زمان رسیدن لوله بازکن نیرو هوایی: معمولا 30 دقیقه
 • عمده ترین مشکلات سیستم فاضلاب: گرفتگی لوله های فاضلاب، گرفتگی توالت ایرانی و فرنگی، پر شدن چاه، افتادن اشیا در چاه توالت، انتشار بوی بد فاضلاب

لوله بازکنی نیرو هوایی تحت نظارت شعبه شرق تهران، آماده سرویس دهی در این منطقه می باشد. این خدمات وقتی که لوله فاضلابی میگیرد یا وسیله ای داخل آن می افتد که باعث مسدود شدن و پس زدن آب از لوله می شود مورد استفاده قرار میگیرد.

اگر ساکن خیابان نیرو هوایی هستید باید بدانید که شرکت خدماتینو، لوله بازکنی خیابان نیرو هوایی را شبانه روزی (24 ساعته) با حداقل کثیف کاری و همچنین تضمینی و فوری انجام می شود. ضمانت این مجموعه برای لوله بازکنی همواره تحویل لوله باز شده بطور کامل به مشتری می باشد تا خیال مشتریان از بابت باز بودن مسیر خروجی فاضلاب راحت باشد. اگر نیاز به چاه بازکنی دارید، میتوانید همین حالا با شماره درج شده جهت استفاده از خدمات لوله بازکنی نیرو هوایی استفاده نمایید.

لوله بازکنی خیابان نیرو هوایی با دستگاه پیشرفته و حداقل کثیف کاری

لوله بازکنی خیابان نیرو هوایی با حداقل کثیف کاری

خدماتی که در خیابان نیرو هوایی تهران ارائه داده می شود همچون لوله بازکنی پیروزی است. در حقیقت تمامی کارهایی که در نقاط مختلف تهران انجام می دهیم با یک کیفیت و قیمت می باشد. چاه بازکنی نیرو هوایی تهران همانطور که گفته شد توسط یک فرد متخصص با تجربه بالا و دستگاه پیشرفته به نام ژنراتور صورت می گیرد.

این دستگاه با توجه به کارایی و بازدهی که دارد بهترین انتخاب جهت رفع گرفتگی لوله فاضلاب می باشد. مراحل انجام کار با حداقل کثیف کاری است تا مشتری اذیت نشود. به عنوان مثال جهت باز کردن لوله توالت، نیرو متخصص به همراه دستگاه به داخل سرویس میرود و تمام کارها را همان جا انجام می دهد و چیزی به داخل حال یا پذیرایی منزل شما وارد نمی شود.

این مزیت هم به خاطر کوچک بودن دستگاه است و هم به خاطر اینکه در این چند سال خدمت به شما عزیزان، نیروهای فنی ما تخصص کافی در انجام سرویس لوله بازکنی نیرو هوایی را کسب کرده اند و می دانند چه کارهایی انجام بدهند تا کثیف کاری نداشته باشد.

مهمترین نکته این است که لوله بازکن خیابان نیرو هوایی به خوبی تجربه و تخصص تشخیص نوع و شدت گرفتگی را دارد تا بتواند به خوبی آن را از بین ببرد و شما را از شر گرفتگی های مجدد و زود هنگام خلاص کند.

خدماتی در همین زمینه: لوله بازکنی شرق تهران

دلیل پس زدن و بالا زدن آب و فاضلاب از لوله و چاه چیست؟

گرفتگی لوله کف شوی آشپزخانه

زمانی که گرفتگی در لوله ایجاد می شود، آب از چاه فاضلاب بالا میزند. گرفتگی فاضلاب میتواند دلایل مختلفی داشته باشد و برای هر خانه یا ساختمانی رخ دهد. عمده ترین دلایلی که سبب گرفتگی و پس زدن آب از لوله فاضلاب می شوند عبارتند از:

 • مو: اگر مو درون لوله ریخته شود چه سهوا و چه عمدا، میتواند سبب ایجاد گرفتگی های بسیار سخت و پیچیده گردد. ساختار مو به شکلی است که میتواند هر چیز چسبنده ای را به خود بچسباند و به همین ترتیب سد محکمی در لوله ایجاد نماید تا مسیر خروجی آب را مسدود نماید.
 • دستمال کاغذی: یکی از بیشترین دلایل گرفتگی توالت ایرانی و فرنگی، انداختن دستمال کاغذی درون توالت است. شاید اینکار در ظاهر مشکلی ایجاد نکند، اما به مرور زمان میتواند مسیر لوله را ببندد و باعث بالا زدن چاه توالت گردد.
 • جرم و رسوب: رسوب به مرور زمان ایجاد میشودو بسته به نوع لوله میتواند دیر یا زود اتفاق بیفتد. هر چه حجم رسوب و جرم درون لوله بیشتر باشد، گرفتگی به همان مقدار سخت خواهد بود.
 • روغن و چربی: خیلی مواقع روغن و چربی هایی را درون لوله مثل سینک میریزیم که شاید در نظر خودمان هیچ مشکلی ایجاد نکنند. اما اگر روغن حجم کمی هم داشته باشد میتواند به مرور زمان قطر لوله را کم کند و یا نهایتا لوله را مسدود نماید.
 • افتادن اشیا: هر اشیا و وسیله ای که داخل لوله یا چاه توالت بیفتد میتواند باعث گرفتگی و پس زدن اب از لوله شود.

این موارد دلایلی هستند که سبب می شوند هر روز شمار زیادی از ساکنین شهر تهران با مشکل گرفتگی لوله مواجه شوند بدون آن که خیلی از آنها دلیل این اتفاق را بدانند. در چنین مواقعی مسلما تنها یک لوله بازکن و شرکت لوله بازکنی خیابان نیرو هوایی میتواند با استفاده از دستگاه های مخصوص لوله را باز نماید.

لوله بازکنی نیرو هوایی با فنر برقی بدون تخریب  و آسیب به لوله ها

لوله بازکنی نیرو هوایی تهران با فنر برقی

این روزها تقریبا تمام مردم با نام فنر برقی آشنا هستند. این دستگاه همانطور که گفته شد با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا به روز شده و دیگر آن دریل ساده سابق نیست. این یعنی کارایی بهتر، بازدهی بهتر، کثیف کاری کمتر و انجام کار بدون آسیب رساندن به جایی!

شاید با خود بگویید کار لوله بازکنی نیرو هوایی به خودی خود شغلی است که کثیف کاری های خاص خود را دارد. پس چطور می شود با یک دستگاه بروز، کثیف کاری کمتر از قبل باشد؟

شاید این سوال خیلی از مشتریان ما باشد. برای پاسخ به این سوال باید بگوییم که دریل که قبلا از آن برای فنر زدن در منطقه نیرو هوایی استفاده می شد، مشکلات خاص خود را داشت. به عنوان مثال ضربه زدن حین استفاده از فنر برقی و همچنین پاشیدن فاضلاب به اطراف یکی از مشکلات این دستگاه بود. اما امروزه با استفاده از دستگاه ژنراتور این مشکل تا حدودی حل شده به این ترتیب که ژنراتور به اندازه دریل ضربه نمیزند و چون این دستگاه همانطور که در تصویر میبینید دارای پایه است، روی زمین ثابت است و با ضربات کمتر و فقط چرخاندن فنر، فاضلاب به جایی پاشیده نمیشود. به همین خاطر کثیف کاری کمتر از قبل می باشد.

مسئله دیگر فنر زدن و چاه بازکنی نیرو هوایی با فنر برقی بدون آسیب رساندن به جایی می باشد. تمامی فنرها از آلیاژهای مناسبی تهیه می شوند تا علاوه بر انعطاف پذیری، آسیبی به لوله یا کاسه توالت نرسانند. پس با خیالی آسوده میتوانید از خدمات لوله بازکنی خیابان نیرو هوایی استفاده نمایید.

خدمات تخلیه چاه فاضلاب در نیرو هوایی

تخلیه چاه فاضلاب اگر به موقع صورت گیرد، میتواند شما را از خطر ریزش دیواره چاه و یا نشت کردن فاضلاب به اطراف نجات دهد. در واقع اگر برای خالی کردن چاه دیر اقدام کنید، نه تنها فاضلاب به اطراف نفوذ می کند، بلکه میتواند سبب ریزش گلدانی یا دیواره چاه شود.

تخلیه چاه در خیابان نیرو هوایی با استفاده از بهترین تانکرهای مکنده (ساکشن) یا پمپ های لجن کش یا کف کش انجام می شود. شرکت خدماتینو این سرویس را در سراسر تهران از جمله نیرو هوایی در شرق تهران ارائه می شود. تخلیه چاه نیرو هوایی بصورت شبانه روزی، با کیفیت مناسب  و با استفاده از مخزن های بزرگ و کوچک صورت می گیرد.

اگر نیاز به لوله بازکنی نیرو هوایی  یا تخلیه چاه دارید میتوانید همین حالا با شماره درج شده در سایت تکاس بگیرید تا همکاران ما کارهای لازم را جهت ارائه سوریس انجام دهند.

5/5 - (4 امتیاز)

یک دیدگاه بگذارید

تماس با شرکت خدماتینو

۰۹۲۱۸۸۳۹۲۶۳

۰۹۲۱۸۸۳۹۲۶۳

خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران با رعایت بهداشت | ۲۴ ساعته بدون تعطیلی
+