لوله بازکنی میرداماد

خدماتینو > لوله بازکنی شمال تهران > لوله بازکنی میرداماد

ارائه خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی در منطقه میرداماد

 • نام منطقه: میرداماد
 • منطقه: 3 تهران
 • بافت ساختمان ها: غالبا نوساز
 • اعزام سرویسکار از: خیابان میرداماد، خیابان دکترمصدق، خیابان ظفر، خیابان شریعتی، خیابان ولی‌عصر، بزرگراه آفریقا (جردن)، بزرگراه مدرس و خیابان مصدق (نفت پیشین).
 • زمان رسیدن لوله بازکن میرداماد: معمولا 30 دقیقه
 • عمده ترین مشکلات سیستم فاضلاب: گرفتگی لوله های فاضلاب، گرفتگی توالت ایرانی و فرنگی، پر شدن چاه، افتادن اشیا در چاه توالت، انتشار بوی بد فاضلاب.

اعزام لوله بازکن در میرداماد

برای درخواست اعزم فوری سرویسکار و انجام لوله بازکنی میرداماد میتوانید همین حالا با شماره چاه بازکن منطقه میرداماد بصورت شبانه روزی تماس بگیرید.

لوله بازکنی حرفه ای میرداماد

با توجه به سابقه سرویسکاران ما، چون فنر زدن لوله فاضلاب توسط چاه بازکن میرداماد بصورت حرفه ای انجام می شود، معمولا کثیف کاری در کمترین حد ممکن می باشد.

همچنین تلاش ما باز کردن گرفتگی بصورت کامل است تا مشکل مجددا رخ ندهد. به همین منظور لوله بازکن میرداماد موظف است پس از فنر زدن و باز کردن گرفتگی، باز بودن خروجی فاضلاب را در مقابل مشتری عزیز، آزمایش نماید.

با خیالی آسوده از خدمات چاه بازکنی میرداماد این شرکت بصورت 24 ساعته استفاده کنید.

اعزام لوله بازکن در میرداماد

لوله بازکنی میرداماد با توجه به اینکه زیر نظر شعبه شمال تهران می باشد، اعزام لوله بازکن میرداماد را به سرعت در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می دهد. زمانی که قسمتی از ساختمان مانند سرویس بهداشتی، حمام، آشپزخانه، حیاط، پارکینگ، پشت بام و … دچار گرفتگی لوله فاضلاب می شود، نیاز به خدمات لوله بازکنی خیابان میرداماد خواهید داشت. این سرویس توسط شرکت خدماتینو با ضمانت تحویل لوله باز شده به مشتریان ارائه داده می شود.

لوله بازکنی خیابان میرداماد

محله میرداماد (داوودیه) در منطقه 3 شهرداری تهران واقع شده است که از شمال تا قلهک، از جنوب تا بزرگراه همت، از غرب تا خیابان ولیعصر و از شرق تا خیابان شریعتی در بر میگیرد. این دسترسی سبب شده تا لوله بازکنی میرداماد فوری و سریع انجام شود.

همانطور که گفته شد خدمات لوله بازکنی بلوار میرداماد زمانی مورد استفاده قرار میگیرد که سیستم فاضلابی ساختمان مسدود و یا با گرفتگی مواجه شده باشد. در سیستم فاضلاب ساختمان دو نوع گرفتگی به وجود می آید که عبارتند از:

نوع اول: این مورد در لوله فرعی یا همان لوله فاضلاب داخل واحد اتفاق می افتد. به بیان ساده تر، هر لوله دارای یک شتر گلو یا سیفون می باشد که امکان دارد هر چیزی (رسوب، چرم، چربی، مو، اشیا، دستمال کاغذی و غیره) در آن گیر کند و باعث گرفتگی شود.

نوع دوم: در مورد نوع دوم میتوان گفت، گرفتگی در لوله اصلی یا مشاع می باشد. زمانی که لوله اصلی مسدود شود، با گرفتگی سختی رو به رو خواهد شد که نیاز به فنر بلند و قوی برای باز کردن آن می باشد.

مشکل در هر بخشی باشد، لوله بازکن میرداماد مجموعه لوله بازکنی خدماتینو با استفاده از دستگاه های بروز و حرفه ای که دارای فنرهای مختلف است، لوله های مسدود شده را باز می کنند. نیروهای فنی خدماتینو با توجه به نوع گرفتگی و شدت آن به خوبی می دانند که از چه روشی برای باز کردن مسیر خروجی فاضلاب باید استفاده کنند تا مشکل بصورت کامل و استاندارد حل شود.

در ادامه توضیحی مختصر در مورد انواع گرفتگی و شدت آنها داده ایم که پیشنهاد می کنیم برای درک بهتر موضوع آن را مطالعه نمایید.

خدماتی در همین زمینه: لوله بازکنی شمال تهران

انواع دلایل مسدود شدن راه آب فاضلاب و شدت گرفتگی آنها

دلایل مسدود شدن راه آب فاضلاب

شاید با خود بگویید که گرفتگی که همیشه به یک شکل است با کمی تفاوت! اما آیا میدانید گرفتگی ها میتوانند دلایل مختلف و همچنین شدت کم و زیاد داشته باشند؟ در این مورد مشتریانی که با پشتیبانی شرکت تماس میگیرند نیز وقتی کارشناس پشتیبان از آنها سوالاتی را در مورد نحوه گرفتگی، شدت و نوع آن  میپرسند، تا حدودی تعجب می کنند. اما واقعیت این است که گرفتگی ها دلایل بسیار متعددی دارند و همانطور که گفته شد میتوانند در شترگلو واحد شما باشند یا لوله اصلی ساختمان که عبارتند از:

 • گرفتگی با مو: معمولا گرفتگی شدیدی را ایجاد می کند که هم میتواند در لوله اصلی اتفاق بیافتد و هم در سیفون واحدها.
 • افتادن اشیا درون لوله: این مورد بستگی به اندازه شی دارد. اگر شی بزرگ باشد، سبب افت میزان خروجی فاضلاب خواهد شد و اما اگر وسیله بزرگ باشد، قطعا سبب مسدود شدن فاضلاب و بالا زدن آب می گردد.
 • رسوب و جرم: یکی از سخت ترین نوع گرفتگی ها که شدت و پیچیدگی گرفتگی میتواند بستگی به میزان رسوب و جرم داشته باشد.
 • روغن و چربی: این مورد به مرور زمان ایجاد می شود. ابتدا با کند شدن تخلیه آب خود را نشان میدهد و در موارد دیگر میتواند لوله را کاملا مسدود نماید.
 • ریختن مصالح ساختمانی مثل سیمان داخل لوله: از جمله سخت ترین نوع گرفتگی که باز شدن مسیر لوله ای که با این مواد گرفته کاملا بستگی به میزان آن دارد، همین مورد می باشد. اگر لوله کامل مسدود شده باشد، امکان باز شدن آن بسیار پایین است. اما اگر نیمی از قطر لوله مسدود شده باشد به احتمال زیاد با استفاده از فنر زنی باز شود. پیشنهاد میکنیم برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله گرفتگی لوله فاضلاب با سیمان مراجعه نمایید.

با خواندن این موارد قطعا بهتر درک خواهید کرد که چقدر گرفتگی ها میتواند متفاوت باشد. البته ما گرفتگی های جزئی که دلیل آنها میتواند دستمال کاغذی، مدفوع (گرفتگی توالت ایرانی یا فرنگی)، نوار بهداشتی و … باشد را توضیح ندادیم، اما اینها هم میتوانند باعث مسدود شدن مسیر فاضلاب شوند.

سوال بعدی که ذهن همه را مشغول میکند این است که تمام این گرفتگی ها را با استفاده از چه دستگاهی میتوان باز کرد؟

لوله بازکنی میرداماد با بهترین دستگاه

لوله بازکنی میرداماد با دستگاه فنر برقی

آیا میدانید بهترین دستگاه لوله بازکنی در میرداماد کدام است؟ شاید هر کسی که کمی اطلاعات در مورد لوله های فاضلاب داشته باشد، بتواند حدس هایی در این مورد بزند. اگر جوابتان دستگاه فنر برقی است، کاملا درست پاسخ داده اید.

فنر برقی، دستگاهی است بسیار قوی که انجام کار با آن با حداقل کثیف کاری می باشد. این ابزار قدرتمند میتواند هر نوع گرفتگی را به راحتی باز کند. با این ویژگی هاست که این دستگاه در تمام شرکت های چاه بازکنی میرداماد استفاده می شود و به بهترین وسیله برای باز کردن لوله های مسدود شده تبدیل شده است.

نحوه کارکرد فنر برقی:

همانطور که در تصویر میبینید این دستگاه یا شبیه به یک کیف کوچک است با رنگ های متفاوت که عموما زرد، مشکی یا قرمز می باشد. یا اینکه شبیه به موتور کولر آبی است. هر دو نوع یک کارایی دارند و قدرتشان در یک حد است.

این دستگاه دارای فنرهای متفاوتی هم می باشد که توسط شرکت های معتبر با بهترین آلیاژها ساخته می شوند. به همین دلیل است که فنرها انعطاف پذیر هستند و هیچگونه آسیبی به لوله فاضلاب یا کاسه وارد نمی کنند.

زمانی که لوله بازکن میرداماد، میزان و شدت گرفتگی را با فنر زدن یا بدون آن تشخیص میدهد. هر چیزی که لازم باشد را انتخاب می کند تا آماده باز کردن گرفتگی شود. برای اینکار ابتدا فنر مخصوص را به دستگاه وصل می کند. سپس سر فنر را به داخل لوله هدایت کرده تا به گرفتگی برخورد نماید. در مرحله بعد، ژنراتور را روشن می شود تا فنر به چرخش درآید.

چرخیدن فنر باعث خرد شدن یا از بین رفتن عامل انسداد لوله خواهد شد. در آخر با ریختن آب یا کشیدن سیفون، باز بودن مسیر خروجی توسط سرویسکار تست می شود تا مشکلی وجود نداشته باشد.

انجام خدمات لوله بازکنی منطقه میرداماد با حداقل کثیف کاری

لوله بازکنی منطقه میرداماد با حداقل کثیف کاری

تمام مشتریان مجموعه خدماتینو میدانند که نیروهای فنی این شرکت تا حد ممکن لوله بازکنی میرداماد را با حداقل کثیف کاری انجام میدهند. در سرویس چاه بازکنی چون نیروهای متخصص ما با تجربه هستند و از دستگاه های بروز و پیشرفته استفاده می کنند، تمام مراحل انجام کار را با کمترین کثیف کاری انجام می دهند تا مشتری اذیت نشود.

اگر میخواهید خدمات لوله بازکنی در میرداماد تهران را با حداقل کثیف کاری و رعایت بهداشت تجربه کنید، همین حالا با خدماتینو تماس بگیرید.

تخلیه چاه میرداماد

علاوه بر لوله بازکنی محله میرداماد، تخلیه چاه میرداماد نیز یکی دیگر از سرویس های شرکت خدماتینو است که در منطقه شمال تهران با کیفیت مناسب ارائه داده می شود. در این سرویس نیروهای فنی از تانکرها مکنده و یا پمپ تخلیه چاه در میرداماد استفاده می کنند. این تانکرها در سایزهای بزرگ و کوچک موجود می باشد تا به محض تماس مشتری با شرکت، در کوتاهترین زمان ممکن اکیپ متخصص برای خالی کردن چاه فاضلاب در میرداماد مراجعه نمایند.

سرویس هایی که در کنار خدمات خالی کردن چاه فاضلاب ارائه داده می شوند:

 • تشخیص مکان چاه فاضلاب
 • باز کردن درب چاه بصورت استاندارد
 • لایروبی و کف تراشی در صورت نیاز
 • نصب درب چدنی برای چاه

خدماتینو همه روزه بدون تعطیلی آماده خدمات رسانی به مشتریان عزیز در سراسر تهران می باشد. اگر نیاز به لوله بازکنی میرداماد دارید، همین حالا با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید.

ضمانت شرکت خدماتینو برای لوله بازکنی میرداماد چیست؟

ما تضمین میدهیم سرویسکار با دستگاه لوله بازکنی در میرداماد، گرفتگی را باز کند و پس از آزمایش باز بودن مسیر خروجی لوله، آن را به شما مشتری عزیز تحویل دهد. اگر گرفتگی باز نشده بود سرویسکار گرفتگی را باز و آن را آزمایش کرده و مشکل را رفع می نماید.

آیا لوله بازکنی میرداماد با فنر برقی کثیف کاری دارد؟

ما سعی میکنیم در کارمان کثیف کاری به وجود نیاید. این مسئله کاملا به شدت و نوع گرفتگی مرتبط است. اما همه لوله بازکن های ما حرفه ای هستند و تلاششان انجام کار با حداقل کثیف کاری است. از این بابت نگرانی نداشته باشیدو با خیالی آسوده از خدمات استفاده نمایید.

زمان حضور سرویسکار در محل چقدر است؟

حدودا 30 دقیقه پس از ثبت درخواست شما، لوله بازکن در محل حضور خواهد داشت.

5/5 - (3 امتیاز)
1 پاسخ
 1. رمضان پور

  از خدمات لوله بازکنی که تو منطقه میرداماد انجام می دید ممنونم و سرویسکاری که زحمت کار بنده رو کشید از تشکر میکنم

یک دیدگاه بگذارید

تماس با شرکت خدماتینو

۰۹۲۱۸۸۳۹۲۶۳

۰۹۲۱۸۸۳۹۲۶۳

خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران با رعایت بهداشت | ۲۴ ساعته بدون تعطیلی
+