لوله بازکنی الهیه

خدماتینو > لوله بازکنی شمال تهران > لوله بازکنی الهیه
لوله بازکنی الهیه با ضمانت تحویل لوله باز شده به مشتری، چاه بازکنی الهیه، تخلیه چاه لوله بازکنی الهیه

ارائه خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه در منطقه الهیه

 • نام محله: الهیه
 • منطقه: 1 تهران
 • محله ها و خیابان های تحت پوشش: بزرگراه چمران، بزرگراه صدر، خیابان فرشته، خیابان مریم، خیابان شریعتی، محمودیه، خیابان ولیعصر، بلوار صبا، قیطریه، زرگنده
 • عمده ترین مشکلات سیستم فاضلاب: گرفتگی لوله های فاضلاب، گرفتگی توالت ایرانی و فرنگی، پر شدن چاه، افتادن اشیا در چاه توالت، انتشار بوی بد فاضلاب.

تخلیه چاه لوله بازکنی الهیه آماده خدمات رسانی به عزیزانی است که در غرب تهران و منطقه 1 ساکن هستند و دچار گرفتگی لوله شده اند. در این خدمات یک لوله بازکن حرفه ای به وسیله بهترین دستگاه ها برای انجام کار به محل اعزام می شود.

لوله مسدود شده هر علتی که داشته باشد، سرویسکاران مجموعه خدماتینو میتوانند به‌صورت کامل و از همه مهتر تضمینی آن را رفع کنند. ضمانت در انجام کار سبب می شود تا خیالتان از بابت باز شدن لوله راحت باشد.

اگر نیاز به چاه بازکنی الهیه تهران دارید میتوانید همین حالا جهت اعزام سرویسکار با شماره موجود در سایت تماس بگیرید. در ادامه با لوله بازکنی تهران خدماتینو همراه باشید تا اطلاعات بیشتری از نحوه انجام این خدمات کسب نمایید.

لوله بازکنی در الهیه تهران

گرفتگی لوله فاضلاب از جمله مشکلاتی است که هر لحظه میتواند برای هر کسی رخ دهد. این مشکل معمولا با بالا زدن چاه، کند شدن تخلیه فاضلاب، انتشار بوی بد فاضلاب و … ایجاد می شود. گرفتگی لوله میتواند دلایل مختلفی داشته باشد و روش انجام لوله بازکنی الهیه نیز میتواند بستگی به نوع گرفتگی داشته باشد. اغلب لوله هایی که می گیرند علل مشخصی دارند که برخی از آنها عبارتند از:

 • رسوب و جرم
 • روغن و چربی
 • شن و ماسه
 • دستمال کاغذی
 • اشیا
 • کم بودن شیب لوله
 • ریختن مصالح ساختمانی در لوله

در تخلیه چاه لوله بازکنی الهیه تمامی این گرفتگی ها را میتوان با فنر برقی باز کرد، اما گاهی اوقات فنر هم نمیتواند گرفتگی را باز کند، در چنین شرایطی اصلا نباید نگران باشید چون زمانی که از لوله بازکنی الهیه استفاده می می کنید ما لوله را باز شده به شما تحویل می دهیم.

اگر فنر نتواند لوله را باز کند ما دستگاه های مختلفی برای اینکار داریم که یکی از آنها تراکم هوا می باشد. در برخی موارد برای باز کردن گرفتگی از تراکم هوا استفاده می کنیم تا مشکل را به طور کل حل کنیم. اما این را باز هم بگوییم که اغلب گرفتگی ها را میتوان با فنر بصورت کامل باز کرد.

مشکل هر چیزی که باشد، وقتی از لوله بازکنی الهیه شرکت خدماتینو استفاده می کنید، باید اطمینان داشته باشید که سرویسکاران این مجموعه گرفتگی را بصورت کامل باز می کنند و پس از آزمایش باز بودن راه آب، آن را به شما تحویل می دهند.

آیا میتوان جلوی گرفتگی لوله فاضلاب را گرفت؟

به عنوان پاسخ کوتاه باید گفت خیر، چنین چیزی امکان پذیر نیست!

ساختار لوله های فاضلاب به گونه ای است که نه تنها در ایران بلکه در هیچ جای دنیا نمیتوان کاری کرد که گرفتگی لوله فاضلاب اتفاق نیافتد. اگر به دنبال راه حل این کار هستید به نتیجه نخواهید رسید. در عوض باید به دنبال روش هایی باشید که پس از انجام لوله بازکنی الهیه، بتوانید از گرفتگی های زود هنگام و یا مکرر جلوگیری کنید. برخی از روش ها در ادامه همین مطلب آموزش داده خواهد شد.

قبل از هر چیز باید بدانید علت گرفتگی لوله فاضلاب چیست تا بتوانید با آنها مقابله کنید و کمتر از لوله بازکنی الهیه استفاده کنید.

لوله بازکنی توالت ایرانی با فنر برقی

دلایل مسدود شدن راه آب فاضلاب عبارتند از:

 • روغن یا چربی
 • رسوب یا جرم
 • شن و ماسه
 • مو یا پرز
 • مصالح ساختمانی به ویژه سیمان
 • کم بودن شیب لوله
 • اشیا بزرگ و کوچک
 • پسماند غذا، میوه و سبزیجات

همانطور که میبینید دلایل مختلفی سبب گرفتگی فاضلاب می شوند که اگر جلوی ورود آنها به لوله گرفته شود (که تقربا غیر ممکن است) میتوان از دفعات گرفتگی لوله کم کرد. این موارد میتواند علت اصلی گرفتگی توالت ایرانی و گرفتگی توالت فرنگی هم باشند.

برای اینکار معمولا قرار دادن توری های استاندارد و مناسب بر روی لوله های کفشور، سینک و … بهترین راه کار می باشد تا حجم ورود مواد اضافی به داخل لوله کمتر شود.

با اینکار گرفتگی دیرتر اتفاق می افتد و همچنین پس از استفاده از لوله بازکنی الهیه با انجام اینکار قطعا دیگر گرفتگی مجدد و زود هنگام نخواهید داشت.

لوله بازکنی کفشور حیاط با فنر برقی

قسمت های مختلف لوله فاضلاب که دچار گرفتگی می شوند

معمولا گرفتگی در دو بخش ایجاد می شود که برای باز کردن آنها میتوانید از لوله بازکنی الهیه استفاده کنید. این دو بخش عبارتند از:

1. شترگلو (سیفون): شتر گلو یا گلویی که اصطلاحا به سیفون لوله گفته می شود، محل جمع شدن آب داخل لوله می باشد تا حشرات و گاز سپتیک به داخل ساختمان نفوذ نکنند. شکل سیفون شبیه به U می باشد. به همین دلیل قسمت انحنا شکل شترگلو، مانند تله عمل می کند و همانطور که آب را داخل خود نگه می دارد، میتواند هر آنچه که داخل لوله میریزد را درون خود نگه دارد. این موضوع گاهی اوقات سبب گرفتگی می شود که نیاز به لوله بازکنی در الهیه دارد تا مشکل با دستگاه رفع شود.

2. لوله مشاع (اصلی): لوله مشاع یا اصلی دقیقا همان لوله ای است که از بالاترین نقطه ساختمان به پاسسن ساختمان کشیده شده و همه لوله های واحدهای مختلف به آن متصل شده اند تا فاضلاب از طریق آن به خارج ساختمان هدایت شود. گهی اوقات در لوله اصلی گرفتگی شدید ایجاد شده و باعث می شود فاضلاب از نزدیکترین نقطه بالا بزند. در چنین شرایطی تنها راه استفاده از فنر زدن در لوله بازکنی الهیه می باشد.

خدمات مرتبط: لوله بازکنی غرب تهران

لوله بازکنی الهیه چه زمانی نیاز است؟

این سوال برخی از کسانی است که نمیدانند چه زمانی از لوله بازکنی الهیه استفاده کنند. این کار بسیار ساده است تنها کافی است چند مورد از نشانه های زیر را ببینید تا متوجه شوید باید از لوله بازکنی در الهیه استفاده کنید. این نشانه ها عبارتند از:

 • انتشار بوی بد فاضلاب
 • بالا زدن کف از لوله
 • بالا زدن آب یا لجن از لوله
 • دیده شدن حشرات اطراف لوله
 • پس زدن آب
 • صدای قل قل
 • جمع شدن آب و فاضلاب

هر موقع یکی یا چند مورد از این نشانه ها را دیدید معنی آن این است که احتمالا به زودی با گرفتگی لوله مواجه خواهید شد. پس بهتر است قبل از رخ دادن این مشکل، به موقع از سرویس فنر زنی و چاه بازکنی الهیه استفاده نمایید تا منزل یا محل کارتان کثیف و پر از فاضلاب نشود.

اگر به موقع از لوله بازکنی تخلیه چاه الهیه استفاده نکنید، مشکلات زیادی برای شما به بار خواهد آمد که چند مورد از مهمترین آنها، بالا زدن فاضلاب و ورود آن به داخل سالن، انتشار بوی بسیار بد فاضلاب، ورود نجاست به منزل، کثیف شدن بخش زیادی از خانه می باشد.

لوله بازکنی در الهیه 24 ساعته باز است!

لوله بازکنی حمام با فنر برقی

در گذشته برای پیدا کردن لوله بازکن در ساعات پایانی شب هیچ راهی وجود نداشت مگر اینکه از قبل آشنایی داشته باشیم تا به آن دسترسی پیدا کنیم. اما امروزه به لطف اینترنت به راحتی با یک جستجوی ساده میتوان ده ها یا حتی صدها شرکت لوله بازکنی در الهیه را پیدا کرد.

شرکت خدماتینو یکی از مراکزی است که چاه بازکنی الهیه را به‌صورت شبانه‌روزی (24 ساعته) ارائه می دهد. تنها یک تماس کافی است تا سرویسکار مطمئن و قابل اعتماد از سوی شرکت به محل اعزام شود.

سرویسکارانی که در ساعات پایانی شب و حتی از 12 بامداد به بعد به محل اعزام می شوند کاملا مطمئن و قابل اعتماد هستند. بدون دغدغه و نگرانی میتوانید سفارش اعزام لوله بازکنی به الهیه تهران را صب کنید تا نیروی فنی در سریع ترین زمان ممکن در محل حضور یابد.

حداقل کثیف کاری در انجام کار لوله بازکنی

لوله بازکنی کفشور با فنر برقی

اگر انجام کار لوله بازکنی در منطقه الهیه برای شما هم مهم است باید شرکتی را انتخاب کنید که به این موضوع اهمیت دهد. خیلی از شرکت ها صرفا فنر میزنند و رعایت بهداشت برایشان چندان مهم نیست. اما در شرکت خدماتینو رعایت بهداشت یک اصل مهم و موضوعی است که در اولویت کارهای ما جهت جلب رضایت مشتری می باشد.

انجام کار لوله بازکنی در محدوده الهیه با استفاده از فنر برقی است و هنگام فنر زدن در سرویس بهداشتی یا حمام کثیف کاری نخواهد شد و در سایر قسمت ها مثل آشپزخانه با کمترین حد کثیف کاری خدمات ارائه داده می شود.

حالا اگر به دنبال شرکتی هستید که لوله گرفته شده منزلتان را با حداقل کثیف کاری انجام دهد، متیوانید شرکت خدماتینو را انتخاب کنید. سرویسکار ما آماده انجام لول بازکنی در الهیه هستند.

تخلیه چاه الهیه

در شرکت خدماتینو تمامی سرویس های لازم جهت انجام کار مربوط به فاضلاب ارائه داده می شود. یکی از این خدمات، تخلیه چاه در الهیه می باشد.

زمانی که چاه فاضلاب پر می شود، حتما باید برای جلوگیری از خطرات ناشی از آن نظیر ریزش چاه و نشت فاضلاب، آن را تخلیه نمود.

تخلیه چاه الهیه دقیقا خدماتی است که شما را در رفع این مشکل کمک می کند. خدمات تخلیه چاه در تهران شامل مراحل زیر می باشد.

 • پیدا کردن چاه فاضلاب
 • باز کردن دهانه چاه
 • تخلیه چاه با تانکر مکنده و پمپ لجن کش در الهیه
 • لایروبی و کف تراشی در صورت نیاز
 • بستن دهانه چاه

هر زمان نیاز به خدمات لوله بازکنی الهیه یا تخلیه چاه در این محدوده داشتید، کافی است با شماره داخل سایت تماس بگیرید تا هماهنگی های لازم توسط پشتیبانی شرکت خدماتینو انجام شود. همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن جهت انجام کار در محل حضور پیدا می کنند.

چطور متوجه شویم به لوله بازکنی فرجام نیاز داریم؟

سوالات متداول لوله بازکنی الهیه

تضمین لوله بازکنی در الهیه چیست؟

با استفاده از خدمات لوله بازکنی الهیه تهران باید خیالتان از بابت باز شدن لوله راحت باشد. چون ما تضمین می دهیم لوله را باز کنیم و پس از آزمایش باز بودن راه آب فاضلاب آن را به شما تحویل دهیم.

آیا لوله بازکنی الهیه با فنر برقی کثیف کاری دارد؟

کثیف کاری بیش از حد در لوله بازکنی الهیه برای گذشته بود چون دستگاه ها کارایی خوبی نداشتند. امروزه با وجود دستگاه هایی مانند ژنراتور، دیگر نیاز به نگرانی بابت کثیف کاری در لوله بازکنی الهیه نیست. چون ما با حداقل کثیف کاری، گرفتگی لوله را باز می کنیم.

زمان رسیدن سرویسکار به محل چقدر است؟

معمولا 30 دقیقه

5/5 - (1 امتیاز)

یک دیدگاه بگذارید

تماس با شرکت خدماتینو

۰۹۱۹۸۷۷۵۲۴۰

۰۹۱۹۸۷۷۵۲۴۰

خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران با رعایت بهداشت | ۲۴ ساعته بدون تعطیلی
+