لوله بازکنی دربند

خدماتینو > لوله بازکنی شمال تهران > لوله بازکنی دربند
لوله بازکنی دربند

ارائه خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه در منطقه دربند

 • نام محله: دربند
 • منطقه: 1 تهران
 • محله ها و خیابان های تحت پوشش: خیابان دربند، خیابان فناخسرو (ثبت)، خیابان غلام جعفری (جعفرآباد)، خیابان ظهیرالدوله، خیابان ولیعصر، خیابان دزاشیب، خیابان شریعتی
 • عمده ترین ایراد سیستم فاضلاب: پس زدن چاه فاضلاب لوله های فاضلاب، پس زدن چاه فاضلاب توالت ایرانی و فرنگی، پر شدن چاه، افتادن اشیا در چاه توالت، منتشر شدن بوی بد فاضلاب.

لوله بازکنی دربند آماده ارائه خدمات به افرادی می باشد که در شمال تهران و منطقه 1 سکونت دارند و دچار پس زدن چاه فاضلاب لوله شده اند. در این سرویس یک فنر زن لوله حرفه ای به کمک پیشرفته ترین دستگاه فنر به محل میگردند.

لوله مسدود شده هر علتی که داشته باشد، سرویسکاران مرکز خدماتینو میتوانند به‌صورت کامل و از همه مهتر با ضمانت آن را باز کنند. ضمانت در هر کاری سبب میشود تا خیالتان از بابت رفع شدن گرفتگی لوله آسوده باشد.

اگر نیاز به لوله بازکنی دربند تهران دارید میتوانید همین الان برای فرستادن سرویسکار با شماره موجود در سایت تماس بگیرید. در ادامه با لوله بازکنی تهران خدماتینو همراه باشید تا اطلاعات بیشتری از نحوه ارائه این سرویس کسب کنید.

خدمات لوله بازکنی در دربند تهران

لوله بازکنی حمام با فنر برقی

پس زدن لوله فاضلاب از جمله مشکلاتی می باشد که هر لحظه میتواند برای هر کسی پیش آید. این مشکل معمولا با پس زدن چاه، کند شدن تخلیه فاضلاب، منتشر شدن بوی بد فاضلاب در توالت و … ایجاد میگردند. پس زدن چاه فاضلاب میتواند دلایل مختلفی داشته باشد و نحوه ارائه چاه بازکنی دربند نیز میتواند بستگی به نوع پس زدن چاه فاضلاب داشته باشد. اکثرا لوله هایی که مسدود می شوند علل مشخصی دارند که بعضی از آنها عبارتند از:

 • رسوب و جرم
 • روغن و چربی
 • شن و ماسه
 • دستمال کاغذی
 • اشیا
 • کم بودن شیب لوله
 • ریختن مصالح ساختمانی در لوله

در خدمات لوله بازکنی تخلیه چاه دربند همگی این پس زدن چاه فاضلاب ها را میتوان با فنر برقی رفع کرد، منتها بعضا فنر هم نمیتواند بالا زدن چاه فاضلاب را رفع کند، در چنین مواقعی ابدا نباید نگران باشید زیرا هر موقع که از سرویس لوله بازکنی دربند استفاده می کنید ما لوله را رفع شده به شما تحویل می دهیم.

اگر فنر نتواند گرفتگی لوله را رفع کند ما ابزار های مختلفی برای اینکار داریم که یکی از آنها تراکم هوا می باشد. در بعضی موارد برای رفع کردن پس زدن چاه فاضلاب از تراکم هوا استفاده می کنیم تا مشکل را به طور کل حل کنیم. منتها این را باز هم بگوییم که اکثرا مسدود شدن لوله ها را میتوان با فنر بصورت کامل رفع کرد.

مشکل هر چیزی که باشد، وقتی از لوله بازکنی تخلیه چاه دربند شرکت خدماتینو استفاده می کنید، باید اعتماد داشته باشید که سرویسکاران این مرکز بالا زدن چاه را بصورت کامل رفع می کنند و بعد از آزمایش رفع گرفتگی راه آب، آن را به شما تحویل می دهند.

آیا میتوان جلوی پس زدن لوله فاضلاب را گرفت؟

به عنوان جواب کوتاه باید گفت خیر، همچین چیزی امکان پذیر نمیباشد!

ساختار لوله های فاضلاب به طوری می باشد که نه صرفا در ایران بلکه در هیچ جای دنیا نمیتوان کاری کرد که گرفتگی لوله فاضلاب اتفاق نیافتد. اگر به دنبال راه حل این کار میباشید به نتیجه نخواهید رسید. در عوض باید به دنبال راه هایی باشید که بعد از ارائه خدمات لوله بازکنی دربند، بتوانید از مسدود شدن لوله زود هنگام و یا مکرر پیشگیری کنید. بعضی از راه ها در ادامه این مطلب آموزش داده خواهد شد.

قبل از هر چیز باید اطلاع داشته باشید عامل پس زدن آب و فاضلاب چیست تا بتوانید با آنها مقابله کنید و کمتر از چاه بازکنی دربند استفاده کنید.

لوله بازکنی توالت ایرانی با فنر برقی

دلایل مسدود شدن راه آب فاضلاب عبارتند از:

 • روغن یا چربی
 • رسوب یا جرم
 • شن و ماسه
 • مو یا پرز
 • مصالح ساختمانی به ویژه سیمان
 • کم بودن شیب لوله
 • اشیا بزرگ و کوچک
 • پسماند غذا، میوه و سبزیجات

همان گونه که میبینید دلایل مختلفی سبب پس زدن لوله می شوند که اگر جلوی ورود آنها به لوله گرفته شود (که تقربا غیر ممکن می باشد) میتوان از میزان پس زدن چاه فاضلاب کم کرد.

برای اینکار معمولا گذاشتن توری های مناسب و خوب بر روی لوله های کفشور، سینک و … حرفه ای ترین راه کار می باشد تا مقدار ورود مواد اضافی به داخل لوله کمتر شود.

با اینکار مسدود شدن چاه دیرتر اتفاق می افتد و همچنین بعد از بهره بردن از لوله بازکنی دربند با ارائه اینکار مطمئنا دیگر گرفتگی لوله فاضلاب مجدد و زود هنگام نخواهید داشت.

بخش های متفاوت لوله فاضلاب که دچار پس زدن چاه فاضلاب می شوند

معمولا گرفتگی چاه فاضلاب در دو بخش ایجاد می گردد که برای رفع کردن آنها میتوانید از شرکت لوله بازکنی دربند استفاده کنید. این دو بخش عبارتند از:

1. شترگلو (سیفون): شتر گلو یا گلویی که اصطلاحا به سیفون لوله گفته میشود، محل جمع شدن آب داخل لوله می باشد تا حشرات و گاز سپتیک به داخل ساختمان نفوذ نکنند. شکل سیفون شبیه به U می باشد. به این دلیل بخش انحنا شکل شترگلو، مانند تله عمل می کند و همان گونه که آب را داخل خود نگه می دارد، میتواند هر آنچه که داخل لوله میریزد را درون خود نگه دارد. این موضوع بعضا سبب گرفتگی چاه می گردد که نیاز به لوله بازکنی در دربند دارد تا مشکل با دستگاه فنر برطرف شود.

2. لوله مشاع (اصلی): لوله مشاع یا اصلی دقیقا همان لوله ای می باشد که از بالاترین نقطه ساختمان به پاسسن ساختمان کشیده شده و همه لوله های واحدهای مختلفی به آن متصل شده اند تا فاضلاب از طریق آن به خارج ساختمان هدایت شود. گاهی اوقات در لوله اصلی گرفتگی چاه شدید ایجاد شده و باعث میشود فاضلاب از نزدیکترین نقطه بالا بزند. در چنین مواقعی تنها راه استفاده از فنر زدن در لوله بازکنی دربند می باشد.

سرویس مرتبط: لوله بازکنی شمال تهران

خدمات لوله بازکنی دربند چه وقتی نیاز می باشد؟

این سوال بعضی از کسانی می باشد که نمیدانند چه وقتی از سرویس لوله بازکنی و تخلیه چاه دربند استفاده کنند. این کار بسیار راحت می باشد فقط کافی است چند مورد از علامت های زیر را ببینید تا متوجه شوید باید از لوله بازکنی در دربند استفاده کنید. این علامت ها عبارتند از:

 • منتشر شدن بوی بد فاضلاب
 • پس زدن کف از لوله
 • پس زدن آب یا لجن از لوله
 • دیده شدن حشرات اطراف لوله
 • پس زدن آب
 • صدای قل قل
 • جمع شدن آب و فاضلاب

هر موقع یکی یا چند مورد از این علامت ها را مشاهده کردید معنی آن این می باشد که احتمالا به زودی با گرفتگی لوله فاضلاب رو به رو خواهید شد. پس بهتر است قبل از پیش آمدن این مشکل، به موقع از سرویس فنر زنی و چاه بازکنی دربند استفاده کنید تا یا محل کارتان کثیف و پر از فاضلاب نشود.

اگر به موقع از چاه بازکنی تخلیه چاه فاضلاب دربند استفاده نکنید، معضلات بی شماری برای شما به بار خواهد آمد که چند مورد از مهمترین آنها، پس زدن فاضلاب و ورود آن به داخل سالن، منتشر شدن بوی بسیار بد فاضلاب، ورود نجاست به ، کثیف شدن بخش زیادی از خانه می باشد.

لوله بازکنی در دربند 24 ساعته باز می باشد!

لوله بازکنی کفشور حیاط با فنر برقی

در گذشته برای فنر زن لوله در ساعات پایانی شب هیچ راهی وجود نداشت جز اینکه از قبل آشنایی داشته باشیم تا به آن دسترسی پیدا کنیم. منتها اکنون به لطف اینترنت به آسانی با یک جستجوی راحت میتوان ده ها یا حتی صدها شرکت لوله بازکنی در دربند را یافت.

شرکت خدماتینو یکی از مجموعه هایی می باشد که چاه بازکنی دربند را به‌صورت شبانه‌روزی (24 ساعته) انجام می دهد. فقط یک تماس کافی است تا سرویسکار مطمئن و قابل اعتماد از سوی شرکت به محل شود.

چاه بازکن هایی که در ساعات پایانی شب و حتی از 12 بامداد به بعد به محل می شوند کاملا مطمئن و قابل اعتماد هستند. بدون داشتن نگرانی و دغدغه میتوانید سفارش لوله بازکنی به دربند تهران را ثبت کنید تا نیروی فنی در سریع ترین زمان ممکن در محل حضور یابد.

کمترین میزان کثیف کاری در لوله بازکنی دربند

لوله بازکنی کفشور با فنر برقی

اگر لوله بازکنی در منطقه دربند برای شما هم مهم می باشد باید شرکتی را بیابید که به این موضوع اهمیت دهد. خیلی از شرکت ها صرفا فنر می زنند و انجام دادن کار با حداقل کثیف کاری برایشان چندان مهم نمیباشد. منتها در شرکت خدماتینو انجام دادن کار با حداقل کثیف کاری یک اصل مهم و موضوعی می باشد که در اولویت کارهای ما برای جلب رضایت مشتری می باشد.

چاه بازکنی در خیابان دربند با بهره از فنر برقی می باشد و هنگام فنر زدن در سرویس بهداشتی یا حمام کثیف کاری نخواهد شد و در سایر بخش ها مثل آشپزخانه با کمترین میزان کثیف کاری سرویس ارائه داده می گردد.

حالا اگر به دنبال شرکتی میباشید که لوله مسدود شده منزلتان را با میزان کم کثیف کاری انجام دهد، متیوانید شرکت خدماتینو را انتخاب کنید. سرویسکار ما آماده ارائه لوله بازکنی در دربند هستند.

تخلیه چاه فاضلاب دربند

در شرکت خدماتینو همگی سرویس های لازم مربوط به فاضلاب ارائه داده میشود. یکی از این سرویس ها، تخلیه چاه فاضلاب در دربند می باشد.

هر موقع که چاه فاضلاب پر میشود، حتما باید برای پیشگیری از خطرات ناشی از آن نظیر ریزش چاه و نشت فاضلاب، آن را تخلیه نمود.

تخلیه چاه فاضلاب دربند دقیقا خدماتی می باشد که شما را در برطرف کردن این مشکل کمک می کند. سرویس تخلیه چاه تهران شامل مراحل زیر می باشد.

 • چاه فاضلاب
 • رفع کردن دهانه چاه
 • تخلیه چاه فاضلاب با تانکر مکنده و پمپ لجن کش در دربند
 • لایروبی و کف تراشی در صورت نیاز
 • بستن دهانه چاه

هر زمان نیاز به سرویس چاه بازکنی دربند یا تخلیه چاه فاضلاب در این منطقه داشتید، کافی است با شماره داخل سایت تماس بگیرید تا هماهنگی های لازم توسط پشتیبانی شرکت خدماتینو ارائه شود. همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن برای انجام سرویس در محل حضور پیدا می کنند.

لوله بازکنی توالت فرنگی با فنر برقی

تضمین لوله بازکنی در دربند چیست؟

با استفاده از خدمات لوله بازکنی دربند تهران باید خیالتان از بابت باز شدن لوله راحت باشد. چون ما تضمین می دهیم لوله را باز کنیم و پس از آزمایش باز بودن راه آب فاضلاب آن را به شما تحویل دهیم.

آیا لوله بازکنی با فنر برقی کثیف کاری دارد؟

کثیف کاری بیش از حد در لوله بازکنی برای گذشته بود چون دستگاه ها کارایی خوبی نداشتند. امروزه با وجود دستگاه هایی مانند ژنراتور، دیگر نیاز به نگرانی بابت کثیف کاری در لوله بازکنی دربند نیست. چون ما با حداقل کثیف کاری، گرفتگی لوله را باز می کنیم.

زمان رسیدن سرویسکار به محل چقدر است؟

معمولا 30 دقیقه

5/5 - (2 امتیاز)

یک دیدگاه بگذارید

تماس با شرکت خدماتینو

۰۹۱۹۸۷۷۵۲۴۰

۰۹۱۹۸۷۷۵۲۴۰

خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران با رعایت بهداشت | ۲۴ ساعته بدون تعطیلی
+