لوله بازکنی گیشا

خدماتینو > لوله بازکنی غرب تهران > لوله بازکنی گیشا
لوله بازکنی گیشا با رعایت بهداشت، استفاده بهترین فنر برقی با توانایی باز کردن انواع گرفتگی سخت در گیشا

ارائه کلیه خدمات فقط در شهر تهران (شمال، جنوب، شرق و غرب)

ارائه خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی در منطقه گیشا

 • نام منطقه: گیشا
 • منطقه: 2 تهران
 • خیابان ها و محله های تحت پوشش خدمات: بزرگراه چمران (اتوبان پارک وی)، بزرگراه شیخ فضل‌الله نوری (بزرگ راه طرشت-ایوبی)، بزرگراه حکیم (اتوبان داریوش)، بزرگراه جلال آل احمد (بزرگ راه فرحزاد)، خیابان گیشا، خیابان حسین فرحزادی، خیابان یاس، خیابان جوادی
 • زمان رسیدن لوله بازکن: معمولا 30 دقیقه
 • عمده ترین مشکلات سیستم فاضلاب: گرفتگی لوله های فاضلاب، گرفتگی توالت ایرانی و فرنگی، پر شدن چاه، افتادن اشیا در چاه توالت، انتشار بوی بد فاضلاب.

مسدود شدن لوله های فاضلاب و ورود آب و فاضلاب به داخل خانه از آن دسته مشکلاتی است که شبیه به کابوس می ماند. گرفتگی لوله فاضلاب زمانی اتفاق می افتد که مسیر راه آب لوله به دلایل مختلف که در ادامه توضیح خواهیم داد، بگیرد و امکان خروج فاضلاب از لوله وجود نداشته باشد. خیلی مواقع این گرفتگی ها را خودمان نمیتوانیم باز کنیم و حتما باید از یک لوله بازکن کمک بگیریم. لوله بازکنی در گیشا از جمله خدماتی است که مجموعه خدماتینو آن را در غرب تهران ارائه می دهد. لوله بازکنی در گیشا توسط بهترین سرویسکاران مجرب و با استفاده از دستگاه های پیشرفته صورت می گیرد تا نیازی نباشد شما کاری انجام دهید و بدون دغدغه تنها شاهد رفع مشکلتان در کوتاه ترین زمان ممکن باشید. علاوه بر این، برای کم کردن نگرانی شما مشتریان عزیز، تمامی مراحل انجام کار با احتیاط جهت کم کردن میزان کثیف کاری صورت می گیرد تا جایی کثیف نشود.

علت گرفتگی لوله چیست؟ آیا میتوان از این مشکل جلوگیری کرد؟

علت گرفتگی لوله چیست و آیا میتوان از این مشکل جلوگیری کرد؟

علت گرفتگی لوله چندین مورد است که اکثر آنها به دلیل بی احتیاطی خودمان باعث مسدود شدن راه آب فاضلاب می شوند. به عنوان مثال ریختن بیش از حد دستمال کاغذی در توالت، به مرور سبب بالا زدن چاه توالت خواهد شد.

به طور کلی دلایل اصلی گرفتگی لوله عبارتند از:

 • افتادن اشیا در لوله: هر نوع اشیایی چه بزرگ چه کوچک احتمال مسدود شدن مسیر خروجی فاضلاب را بالا میبرد. بهتر است برای تمامی لوله ها از درپوش یا توری های مخصوص استفاده کنید.
 • روغن و هر گونه چربی: معمولا در لوله آشپزخانه به دلیل شستن ظروف روغنی یا پاک کردن گوشت و مرغ، چربی و روغن وارد لوله ها می شود. این مواد به مرور زمان باعث تجمع چربی درون لوله و رسوب گرفتگی می شوند. بهتر است از ریختن روغن و چربی در لوله آشپزخانه خودداری کنید. در غیر اینصورت اگر با گرفتگی مواجه شوید باید از خدمات لوله بازکنی در گیشا استفاده نمایید.
 • مو و پرز: موها در شترگلو گیر می کنند و به دیواره لوله میچسبند. از همه بدتر مو سبب چسبیدن چربی و مواد دیگر به لوله می شود، همین امر سبب گرفتگی شدید خواهد شد. بهتر است موهای اصلاح شده را درون سطل زباله بریزید. همچنین حتما از توری های مخصوص در حمام استفاده کنید.
 • مصالح ساختمانی: معمولا در خانه های نوساز، وجود مصالح ساختمانی مثل سیمان، قیر، گچ و … سبب گرفتگی لوله ها می شوند. در خانه های قدیمی هم این اتفاق میتواند زمان بازسازی منزل رخ دهد. برای رفع گرفتگی لوله با سیمان باید از خدمات لوله بازکنی گیشا استفاده کنید تا مشکل به طور کامل توسط متخصص با تجربه رفع شود.
 • کم بودن شیب لوله ها: در بعضی ساختمان ها دیده شده که کم بودن شیب لوله و اشکال در لوله کشی سبب گرفتگی های مکرر و زود هنگام می شود. برای حل این معضل، نیاز به بازسازی لوله کشی است.
 • دستمال کاغذی: ریختن دستمال کاغذی در توالت ایرانی یا فرنگی، سبب بالا آمدن چاه توالت می شود. برای جلوگیری از این اتفاق، بهتر است پس از انداختن دستمال در توالت، چندین بار سیفون را بکشید تا از خروج دستمال ها از لوله مطمئن شوید. در غیر اینصورت اگر لوله بگیرد، تنها راه فنر زدن می باشد.
 • رسوب و جرم: رسوب به مرور زمان تشکیل می شود و هر چیزی میتواند رسوب را ایجاد کند. به عنوان مثال اگر مدت ها درون لوله ها آب ریخته نشود، لوله رسوب می کند و یا اگر درون شترگلو اشغال یا اشیایی افتاده باشد، به مرور باعث رسوب گرفتگی می شود. تنها راه تراشیدن رسوب، فنر لوله بازکنی و ابزارهای دیگر در صورت نیاز می باشد.

اگر به دنبال این هستید که راهی پیدا کنید تا با استفاده از آن جلوی گرفتگی لوله ها را بگیرید، سخت در اشتباه هستید، چون راهی وجود ندارد! گرفتگی لوله در هر جای دنیا یک مشکل طبیعی است و به مرور زمان دیر یا زود اتفاق می افتد. شما فقط میتوانید با یک راه حل ساده از وقوع مکرر و زود به زود این مشکل جلوگیری کنید. تنها راه، قرار دادن توری بر روی تمامی لوله های کفشور و همچنین قرار دادن چاه بست در سرویس بهداشتی است.

چه زمانی نیاز به لوله بازکن گیشا داریم؟

گرفتگی لوله فاضلاب همانطور که توضیح دادیم دلایل مختلفی دارد و میتواند شدید یا سطحی باشد. اغلب مردم تا با یک گرفتگی مواجه می شوند، بدون اینکه بررسی کنند مشکل چیست، به سرعت یک بطری اسید داخل لوله خالی می کنند. غافل از اینکه اسید یک ماده خورنده است و میتواند به مرور زمان آسیب های جدی به لوله کشی ساختمان وارد کند.

هر زمان که لوله منزل یا محیط کارتان مسدود شد، بهترین کار تماس با شماره لوله بازکن گیشا است. ما برای سهولت شما مشتریان عزیز، شماره پشتیبانی در سایت قرار داده ایم تا بتوانید از طریق همکاران ما نزدیکترین لوله بازکن به خودتان را برای انجام کار لوله بازکنی در گیشا پیدا کنید. نیروهای فنی ما با استفاده از فنر زنی، هر گرفتگی شدید و پیچیده ای را می توانند باز کنند.

به طور کلی هنگام مواجه به یکی از نشانه های زیر میتوانید با خدماتینو تماس بگیرید:

 • آب هنگام خروج از لوله قل قل می کند
 • آب دور لوله، داخل سینک و داخل کاسه سرویس جمع می شود و پس از چند دقیقه پایین می رود
 • بوی فاضلاب به مشام میرسد
 • حشرات ریز اطراف لوله دیده می شوند
 • هنگام باز کردن آب، فاضلاب از لوله پس میزند

هر زمان یکی از موارد بالا را مشاهده کردید میتوانید از خدمات لوله بازکنی گیشا استفاده کنیم.

خدمات مرتبط: لوله بازکنی غرب تهران

خدمات لوله بازکنی شبانه روزی در گیشا

تا چند سال پیش، شاید واژه چاه بازکنی شبانه روزی کمی نا آشنا به نظر می رسید. اما امروز به دلایل مختلف از جمله نیاز مردم به برخی خدمات، اغلب کارها مثل لوله بازکنی تهران، شبانه روزی شده اند و مردم میتوانند هر ساعتی که نیاز به سرویس دهی داشتند، با شرکت های مورد نظر تماس بگیرند.

بیرون آمدن فاضلاب از لوله مشکلی است که هیچ وقت خبر نمی کند و هر زمان که اتفاق بیافتد باید به دنبال رفع آن باشید. لوله بازکنی گیشا مجموعه خدماتینو دقیقا برای همین مشکل آماده خدمت به همشهریان عزیز می باشد. در خدماتینو برای انجام چاه بازکنی گیشا، شبانه روز میتوانید از خدمات ما بهره مند شوید. کافی است با شماره پشتیبانی تماس بگیرید و مشکلتان را توضیح دهید تا براساس مشکلی که دارید، متخصص با تجربه به محل اعزام شود.

کلیه سرویسکارانی که در شیف شب به محل کار اعزام می شوند مورد اعتماد مجموعه خدماتینو هستند و هیچ مشکل اخلاقی ندارند. ما تمام نیروهای فنی خود را از میان بهترین لوله بازکن های گیشا استخدام کرده ایم تا خیال خودمان هم از ارائه خدمات مطمئن به مشتریان راحت باشد و همچنین شما مشتریان عزیز بتوانید بدون دغدغه از لوله بازکنی شبانه روزی گیشا استفاده کنید.

ارائه لوله بازکنی در گیشا توسط مجرب ترین سرویسکاران

ارائه لوله بازکنی در گیشا توسط مجرب ترین سرویسکاران

هر زمان احساس کردید لوله منزل یا محل کارتان گرفته اصلا نگران نباشید. برای رفع مشکل تنها یک تماس کافی است تا بهترین سرویسکار لوله بازکنی در گیشا به محل اعزام شود. نیروهای فنی این مجموعه دارای تجربه بالایی هستند و لوله هر نوع گرفتگی که داشته باشید به سرعت برایتان باز می کنند و لوله را باز شده تحویل شما می دهند.

لازم به ذکر است که دستگاه های ما جزء دستگاه های خوب محسوب می شود و قدرت مناسبی برای باز کردن سخت ترین گرفتگی ها دارد. برای اعزام سرویسکار به محل کافی است با شماره پشتیبانی تماس بگیرید و درخواستتان را ثبت کنید تا همکاران ما هماهنگی های لازم را انجام دهند.

همانطور که در ابتدای مطلب توضیح دادیم همه جای گیشا تحت پوشش خدمات ماست و شما به راحتی میتوانید هر ساعت از شبانه روزی درخواست لوله بازکنی گیشا را در خدماتینو ثبت نمایید.

تخلیه چاه گیشا

پر شدن چاه فاضلاب یک مشکل نیست به شرطی که به موقع برای تخلیه آن اقدام شود. اگر به موقع اقدام به تخلیه چاه نکنید، شاهد به وجود آمدن خسارات جبران ناپذیری خواهید بود. از جمله این خسارات میتوان به ریزش چاه و نشست کردن زمین اشاره کرد. بهتر است برای اینکه خطری ساختمانتان را تهدید نکند به موقع اقدام به تخلیه کنید و حداقل سالی یکبار از یک متخصص بخواهید تا وضیعت چاهتان را بررسی کند.

خدمات تخلیه چاه گیشا در شرکت خدماتینو دقیقا برای رفع این مشکلات ارائه داده می شود. تمامی خدماتی که برای تخلیه چاه در گیشا صورت می گیرد عبارتند از:

 • تشخیص محل چاه
 • باز کردن دهانه چاه
 • تخلیه چاه در گیشا با تانکرهای مکنده و پمپ لجن کش
 • بستن دهانه چاه

برای استفاده از خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی گیشا میتوانید همین حالا با شماره پشتیبانی تماس بگیرید تا همکاران ما هماهنگی های لازم را جهت رفع مشکل شما انجام دهند.

تضمین لوله بازکنی گیشا چیست؟

خیلی از شرکت ها هیچ ضمانتی برای لوله بازکنی نمی دهند. اما خدماتینو لوله بازکنی گیشا را تضمینی انجام می دهد. ما ضمانت می دهیم لوله را بصورت کامل باز کنیم و لوله باز شده را تحویل شما دهیم و هزینه خدمات لوله بازکنی گیشا را در صورت باز شدن لوله از شما دریافت نماییم.

کثیف کاری لوله بازکنی با فنر چقدر است؟

خوشبختانه طی این سال ها از سرویسکاران و دستگاه هایی استفاده کرده ایم که کثیف کاری را به حداقل رسانده اند و همین سبب رضایت حداکثری مشتریان عزیزمان شده اند. ما همواره سعی می کنیم خانه مشتریان را کثیف نکنیم و کار خود را تا جای ممکن تمیز انجام دهیم.

چقدر طول می کشد سرویسکار به محل برسد؟

معمولا 30 دقیقه ای سرویسکاران به محل می رسند.

آیا نیروهای فنی در شرایط کرونا، بهداشت را رعایت می کنند؟

بله این وظیفه انسانی هر کسی است که در این شرایط بحرانی بهداشت را رعایت کند. ما به سرویسکارانمان گوش زد کرده ایم که موظف به رعایت بهداشت و استفاده از ماسک در منزل یا محل کار مشتری هستند.

5/5 - (2 امتیاز)

یک دیدگاه بگذارید

مطالب اخیر

رفع گرفتگی سینک ظرفشویی با روش های آسان و فوری
5 تکنیک آسان برای رفع گرفتگی سینک ظرفشویی شما
مارس 25, 2021
گرفتگی چاه توالت ، گرفتگی توالت ایرانی ، رفع گرفتگی توالت با روش های اسان و فوری
گرفتگی چاه توالت – 10 روش آسان رفع گرفتگی توالت ایرانی
مارس 15, 2021
گرفتگی لوله فاضلاب حیاط مشکلی است که برای باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب حیاط باید از دستگاه فنر برقی استفاده شود.
3 روش ساده باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب حیاط
فوریه 27, 2021
گرفتگی توالت فرنگی با مدفوع ، گرفتگی توالت با دستمال کاغذی ، رفع گرفتگی توالت فرنگی ، رفع گرفتگی توالت فرنگی با روش های خانگی
10 روش رفع گرفتگی توالت فرنگی با مدفوع ، دستمال کاغذی ، پلاستیک و نوار بهداشتی
فوریه 24, 2021
افتادن صابون در چاه دستشویی مشکلی است که برای همه پیش می آید. 6 روش برای در اوردن صابون از توالت فرنگی و ایرانی
افتادن صابون در چاه دستشویی – ۵ روش درآوردن صابون از توالت
فوریه 23, 2021
باز کردن لوله فاضلاب با فنر ، فنر زنی لوله فاضلاب
باز کردن لوله فاضلاب با فنر
فوریه 18, 2021
چاه بازکنی ، چاه بازکنی در تهران
چاه بازکنی با فنر برقی و پمپ هوا
دسامبر 31, 2020
آیا می توان به لوله بازکنی سیار اعتماد کرد؟
آیا می توان به لوله بازکنی سیار اعتماد کرد؟
دسامبر 22, 2020
چگونه گرفتگی لوله فاضلاب را باز کنیم ، 4 روش رفع گرفتگی لوله فاضلاب، 10 روش تضمینی رفع گرفتگی لوله های فاضلاب
چگونه گرفتگی لوله فاضلاب را باز کنیم؟
دسامبر 2, 2020
لوله بازکنی ارزان ، ارزان ترین و سریعترین لوله بازکنی ، لوله بازکنی ارزان تهران ، خدمات لوله بازکنی ارزان و سریع
لوله بازکنی ارزان – ارزان ترین و سریعترین لوله بازکنی
نوامبر 1, 2020

لوله بازکنی شمال تهران

لوله بازکنی مینی سیتی
آگوست 5, 2021
لوله بازکنی سعادت آباد
جولای 5, 2021
لوله بازکنی تجریش
ژوئن 15, 2021
لوله بازکنی ونک
ژوئن 7, 2021
لوله بازکنی نیاوران
می 4, 2021
لوله بازکنی اقدسیه
آوریل 17, 2021

لوله بازکنی غرب تهران

لوله بازکنی چیتگر
سپتامبر 11, 2021
لوله بازکنی بلوار فردوس
آگوست 18, 2021
لوله بازکنی ستارخان
جولای 20, 2021
لوله بازکنی جنت آباد
آوریل 29, 2021
لوله بازکنی مرزداران
آوریل 20, 2021
لوله بازکنی تهرانسر
فوریه 5, 2021

لوله بازکنی شرق تهران

لوله بازکنی نارمک
اکتبر 16, 2021
لوله بازکنی تهران نو
اکتبر 1, 2021
لوله بازکنی مجیدیه
جولای 26, 2021
لوله بازکنی وحیدیه تهران
جولای 14, 2021
لوله بازکنی تهرانپارس
می 26, 2021
لوله بازکنی حکیمیه
می 20, 2021
تماس با شرکت خدماتینو

۰۹۱۹۲۶۰۴۳۱۳

۰۹۱۹۲۶۰۴۳۱۳

خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران با رعایت بهداشت | ۲۴ ساعته بدون تعطیلی
+