لوله بازکنی چیتگر

خدماتینو > لوله بازکنی غرب تهران > لوله بازکنی چیتگر
لوله بازکنی چیتگر با کمترین حد کثیف کاری، با فنر برقی فوری انجام می شود

ارائه کلیه خدمات فقط در شهر تهران (شمال، جنوب، شرق و غرب)

ارائه خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه در منطقه چیتگر

 • نام محله: چیتگر
 • منطقه: 22 تهران
 • معروف به: یکی از مدرن ترین شهرک های مسکونی کشور
 • بافت ساختمان ها: نسبتا نوساز
 • محله ها و خیابان های تحت پوشش: چیتگر، بوستان، سروستان، نارنجستان، پژوهش، بلوار ایران خودرو، اتوبان های شهید همدانی، شهید همت و شهید خرازی، دریاچه، بلوار کوهک و دهکده المپیک
 • زمان رسیدن لوله بازکن چیتگر: معمولا 30 دقیقه

لوله بازکنی چیتگر توسط سرویسکاران با تجربه و متخصص شعبه غرب تهران شرکت خدماتینو با بهترین کیفیت و با حداقل کثیف کاری انجام می شود. لوله بازکنی در چیتگر به وسیله دستگاه های بروز فنر برقی (ژنراتور) که تقریبا کثیف کاری ندارند و فاضلابی حین باز کردن گرفتگی لوله به اطراف پاشیده نمی شود، صورت میگیرد. لازم به ذکر است خدمات لوله بازکنی چیتگر شبانه روزی، فوری و سریع انجام می شود. کاملا تضمینی لوله را باز شده تحویل شما می دهیم.

لوله بازکنی منطقه چیتگر

چیتگر ، لوله بازکنی منطقه چیتگر

منطقه ای به بزرگی چیتگر را تصور کنید که تمام فاضلاب ساختمان ها و شرکت های موجود در آن توسط لوله ها و سیستم فاضلابی تخلیه می شود. اگر مشکلی برای این سیستم ها پیش بیاید، باید شرکت هایی که خدماتی در این زمینه ارائه می دهند، مشکل را برطرف کنند. حال اگر مرکزی جهت ارائه چاه بازکنی و رفع مشکلات فاضلابی برای منطقه 22 (چیتگر) نباشد چه می شود؟ قطعا تمام کارها مختل خواهد شد.

از جمله این مشکلات میتوان به گرفتگی لوله های فاضلاب، پر شدن چاه، افتادن اشیا درون چاه توالت، گرفتگی سینک ظرفشویی، لباسشویی، توالت ایرانی و فرنگی، جمام، لوله پارکینگ، حیاط و پشت بام اشاره نمود.

با راه اندازی شعبه غرب تهران خدماتینو، کلیه این خدمات به وسیله شرکت لوله بازکنی چیتگر در منطقه 22 شعبه غرب تهران انجام می شود. این خدمات کاملا تخصصی است و نیروهای فنی ما قادر هستند با تجربه ای بیش از 15 سال، کلیه امور و مشکلات مربوط به فاضلاب را به راحتی برطرف نمایند.

چاه بازکنی شهرک چیتگر یا لوله بازکنی شهرک امام رضا هر دو یک خدمت از خدماتیو هستند که در این منطقه بزرگ انجام می شوند. چیتگر را میتوان یک مجموعه مسکونی، تفریحی، اداری و تجاری دانست. با توجه به بافت ساختمان های آن که غالبا نوساز هستند و اکثر آنها را برج ها و ساختمان های بلند تشکیل می دهند، امکان وجود مشکلات به دلیل ساختار سیستم های فاضلاب آن وجود دارد.

اگر با مشکلاتی که مربوط به گرفتگی، بوی بد فاضلاب، چاه فاضلاب و مواردی از این قبیل می شود رو به رو شده اید، میتوانید همین حالا جهت رفع اساسی آنها با ما تماس بگیرید.

چه خدماتی در چیتگر توسط شرکت خدماتینو ارائه می شود؟

چه خدماتی در چیتگر توسط شرکت خدماتینو ارائه می شود؟ لوله بازکنی چیتگر و تخلیه چاه چیتگر

خدماتنیو بسیاری از کارهای فنی مربوط به فاضلاب را به بهترین شکل ممکن، با کیفیت خوب و سرعت بالا در منطقه 22 غرب تهران (چیتگر یا شهرک امام رضا و تمام محدوده اطراف آن) انجام می دهد. از جمله این خدمات میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

 • لوله بازکنی چیتگر
 • تخلیه چاه چیتگر
 • رفع گرفتگی توالت ایرانی و فرنگی
 • باز کردن لوله حمام
 • رفع نشتی و رطوبت ساختمان
 • رفع نشتی توالت فرنگی
 • نصب و تعمیر توالت فرنگی
 • درآوردن اشیا از چاه توالت
 • تعویض و بازسازی لوله های فاضلاب
 • لایروبی و کف تراشی چاه
 • رفع بوی بد فاضلاب از ساختمان
 • تعویض و تعمیر شترگلو
 • نصب سیفون زیر سینک
 • تخلیه سپتیک تانک
 • رفع گرفتگی لوله پارکینگ، حیاط، ناودان و کف شوی پشت بام
 • باز کردن لوله های مسدود شده با مصالح ساختمانی مانند سیمان
 • رفع گرفتگی لوله کف شوی آشپزخانه، سینک ظرفشویی و لباسشویی

خدماتی در همین زمینه: لوله بازکنی غرب تهران

برای لوله بازکنی چیتگر از چه دستگاهی استفاده می شود؟

در ابتدای مطلب ذکر کردیم که دستگاه های مجموعه خدماتینو از بروزترین و بهترین سیستم های باز کردن لوله فاضلاب هستند. این دستگاه ژانراتور نام دارد که با استفاده از فنر برقی گرفتگی را به طور کامل باز می کند.

این دستگاه تقریبا تمام گرفتگی ها را بدون نیاز به تخریب و تا حد ممکن بدون کثیف کاری باز می کند. در واقع میتوان گفت قوی ترین دستگاه برای باز کردن لوله های مسدود شده فنر برقی است. چون با استفاده از این دستگاه بسیاری از پروژه هایی را که لوله ها به وسیله مصالح ساختمانی سخت مانند سیمان، دوغاب، گچ و حتی قیر مسدود شده بودند، سرویسکاران ما آن را کاملا باز کرده اند.

پس میتوان گفت گرفتگی سخت تر از سیمان و قیر نداریم و مابقی گرفتگی ها هر چند پیچیده و عمقی باشند، باز هم میتوان با فنر برقی آنها را باز کرد.

البته علاوه بر فنر برقی، دستگاه های دیگری هم برای لوله بازکنی چیتگر وجود دارد که اگر به هر طریقی فنر نتواند گرفتگی را باز کند، از آنها استفاده می کنیم. این دستگاه ها عبارتند از:

 • لوله بازکنی چیتگر با تراکم هوا
 • دستگاه ساکشن

تراکم هوا معمولا زمانی که انشعابات مختلفی به کار رفته باشد، یا اینکه به دلیل ساختار سیستم فاضلابی منزل فنر قادر به باز کردن گرفتگی نباشد، استفاده می گردد. این دستگاه با وارد کردن فشار هوا با قدرت بالا درون لوله، هر نوع گرفتگی به جز گرفتگی لوله با سیمان را باز می کند.

دستگاه ساکشن نیز زمانی کاربرد دارد که وسیله ای داخل چاه توالت افتاده باشد. در چنین مواقعی از این دستگاه جهت بیرون کشیدن و درآوردن اشیا از چاه توالت استفاده می کنیم.

چه زمانی نیاز به لوله بازکنی چیتگر داریم؟

چه زمانی نیاز به لوله بازکنی چیتگر داریم؟

قطعا زمانی که با گرفتگی لوله فاضلاب مواجه هستید، نیاز به لوله بازکنی چیتگر دارید. البته گرفتگی دلایل و شرایط متفاوتی هم دارد که در ادامه میتوانید در مورد آنها بخوانید:

 • گرفتگی لوله فاضلاب با دستمال کاغذی، کهنه، پارچه، لباس، پوشک بچه و نوار بهداشتی
 • گرفتگی لوله با اشیا بزرگ و کوچک
 • گرفتگی توالت با مو، رسوب و فاضلاب
 • گرفتگی لوله با چربی و روغن
 • مسدود شدن فاضلاب با سیمان و دیگر مصالح ساختمانی

اینها عمده مشکلاتی است که روزانه افراد زیادی در تهران با آن موجه هستند. زمانی که هر یک از این اتفاق ها رخ دهد شما نیاز به لوله بازکنی شهرک چیتگر خواهید داشت.

ما نیروی فنی لازم را سریعا به محل اعزام می کنیم تا جهت رفع مشکل به آنجا بیاید.

رفع گرفتگی لوله فاضلاب در چیتگر فوری و سریع

لوله بازکنی منطقه چیتگر سریع و فوری ارائه داده می شود. این خدمات توسط بهترین لوله بازکن هایی که در سراسر چیتگر مستقر شده اند انجام می گردد. در ابتدای همین مطلب ذکر کردیم که لوله بازکن چیتگر از کدام منطقه ها اعزام می شوند. به دلیل اینکه متخصصین متعددی را در این بخش از مناطق مستقر کرده ایم، توانسته ایم خدمات را فوری و سریع ارائه دهیم.

در هر جای چیتگر که باشید میتوانید همین حالا در نیم ساعت خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایید. ما برای رفع مشکل شما شبانه روزی در تلاش هستیم. چاه بازکنی سریع در چیتگر را با خدماتینو تجربه نمایید.

جمع بندی: اگر به دنبال شرکتی هستید که در قبال انجام کار متعهد باشد، یکی از انتخاب های شما شرکت خدماتینو است. شرکتی که بیش از 15 سال سابقه دارد. تمامی سرویسکاران این مجموعه از بهترین و حرفه ای ترین لوله بازکن های تهران هستند. همیشه یک فرد متخصص میتواند مشکل شما را اساسی حل کند تا نیازی به دوباره کاری نداشته باشید. علاوه بر این اعزام سریع نیرو به سراسر تهران، باعث می شود در وقت خود صرفه جویی نمایید و سریعا مشکل خود را رفع کنید. سرویسکاران این مجموعه لوله هایی را باز کرده اند که خیلی از نیروهای فنی شرکت های دیگر قادر به باز کردن آنها نبوده اند. پس با خیالی آسوده میتوانید با تضمین تحویل لوله باز شده از خدمات ما استفاده نمایید.

جهت استفاده از خدمات لوله بازکنی چیتگر میتوانید بصورت شبانه روزی با شماره پشتیبانی تماس بگیرید و درخواست اعزام سرویسکار را ثبت نمایید. همکاران ما سریعا لوله بازکن چیتگر را به محل اعزام می کنند.

لوله بازکنی چیتگر چه تضمینی دارد؟

ما همواره لوله بازکنی چیتگر را با ضمانت باز کردن کامل لوله به مشتریان ارائه می دهیم. این تضمین سبب می شود تا خیال مشتری از بابت باز شدن کامل لوله راحت باشد. سرویسکاران ما تجربه بالایی در باز کردن انواع گرفتگی دارند و به وسیله دستگاه های حرفه ای، لوله را باز شده به شما تحویل می دهند.

باز کردن لوله فاضلاب کثیف کاری دارد؟

در حال حاضر تمام تلاش ما به حداقل رساندن کثیف کاری در لوله بازکنی چیتگر می باشد. خوشبختانه تا حد بسیار زیادی موفق بوده ایم تا با ارائه لوله بازکنی چیتگر با کمترین حد کثیف کاری بتوانیم رضایت مشتریان را جلب کنیم. تمامی سرویسکاران ما موظف هستند با کمترین میزان کثیف کاری، کار را برای شما عزیزان انجام دهند.

چقدر زمان میبرد سرویسکار به محل برسد؟

معمولا نیم ساعته به محل میرسیم.

آیا نیروهای فنی خدماتینو در شرایط کرونایی بهداشت را رعایت می کنند؟

بله هر کسی در این شرایط باید بهداشت را رعایت کند. در خدمات لوله بازکنی این مسئله اهمیت بیشتری دارد. به همین خاطر، کلیه نیروهای فنی خود را موظف به رعایت بهداشت و استفاده از ماسک در شرایط کرونایی کرده ایم. پس خیالتان راحت باشد.

5/5 - (2 امتیاز)
1 پاسخ
 1. جبرانی

  خیلی ممنون از توضحات خوبتون
  سرویسکار شما از ماسک استفاده می کرد و خیلی تشکر میکنم بابت باز کردن سرویس بهداشتی بنده

یک دیدگاه بگذارید

مطالب اخیر

رفع گرفتگی سینک ظرفشویی با روش های آسان و فوری
5 تکنیک آسان برای رفع گرفتگی سینک ظرفشویی شما
مارس 25, 2021
گرفتگی چاه توالت ، گرفتگی توالت ایرانی ، رفع گرفتگی توالت با روش های اسان و فوری
گرفتگی چاه توالت – 10 روش آسان رفع گرفتگی توالت ایرانی
مارس 15, 2021
گرفتگی لوله فاضلاب حیاط مشکلی است که برای باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب حیاط باید از دستگاه فنر برقی استفاده شود.
3 روش ساده باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب حیاط
فوریه 27, 2021
گرفتگی توالت فرنگی با مدفوع ، گرفتگی توالت با دستمال کاغذی ، رفع گرفتگی توالت فرنگی ، رفع گرفتگی توالت فرنگی با روش های خانگی
10 روش رفع گرفتگی توالت فرنگی با مدفوع ، دستمال کاغذی ، پلاستیک و نوار بهداشتی
فوریه 24, 2021
افتادن صابون در چاه دستشویی مشکلی است که برای همه پیش می آید. 6 روش برای در اوردن صابون از توالت فرنگی و ایرانی
افتادن صابون در چاه دستشویی – ۵ روش درآوردن صابون از توالت
فوریه 23, 2021
باز کردن لوله فاضلاب با فنر ، فنر زنی لوله فاضلاب
باز کردن لوله فاضلاب با فنر
فوریه 18, 2021
چاه بازکنی ، چاه بازکنی در تهران
چاه بازکنی با فنر برقی و پمپ هوا
دسامبر 31, 2020
آیا می توان به لوله بازکنی سیار اعتماد کرد؟
آیا می توان به لوله بازکنی سیار اعتماد کرد؟
دسامبر 22, 2020
چگونه گرفتگی لوله فاضلاب را باز کنیم ، 4 روش رفع گرفتگی لوله فاضلاب، 10 روش تضمینی رفع گرفتگی لوله های فاضلاب
چگونه گرفتگی لوله فاضلاب را باز کنیم؟
دسامبر 2, 2020
لوله بازکنی ارزان ، ارزان ترین و سریعترین لوله بازکنی ، لوله بازکنی ارزان تهران ، خدمات لوله بازکنی ارزان و سریع
لوله بازکنی ارزان – ارزان ترین و سریعترین لوله بازکنی
نوامبر 1, 2020

لوله بازکنی شمال تهران

لوله بازکنی مینی سیتی
آگوست 5, 2021
لوله بازکنی سعادت آباد
جولای 5, 2021
لوله بازکنی تجریش
ژوئن 15, 2021
لوله بازکنی ونک
ژوئن 7, 2021
لوله بازکنی نیاوران
می 4, 2021
لوله بازکنی اقدسیه
آوریل 17, 2021

لوله بازکنی غرب تهران

لوله بازکنی گیشا
آگوست 31, 2021
لوله بازکنی بلوار فردوس
آگوست 18, 2021
لوله بازکنی ستارخان
جولای 20, 2021
لوله بازکنی جنت آباد
آوریل 29, 2021
لوله بازکنی مرزداران
آوریل 20, 2021
لوله بازکنی تهرانسر
فوریه 5, 2021

لوله بازکنی شرق تهران

لوله بازکنی نارمک
اکتبر 16, 2021
لوله بازکنی تهران نو
اکتبر 1, 2021
لوله بازکنی مجیدیه
جولای 26, 2021
لوله بازکنی وحیدیه تهران
جولای 14, 2021
لوله بازکنی تهرانپارس
می 26, 2021
لوله بازکنی حکیمیه
می 20, 2021
تماس با شرکت خدماتینو

۰۹۱۹۲۶۰۴۳۱۳

۰۹۱۹۲۶۰۴۳۱۳

خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران با رعایت بهداشت | ۲۴ ساعته بدون تعطیلی
+