لوله بازکنی فرجام

خدماتینو > لوله بازکنی شرق تهران > لوله بازکنی فرجام
لوله بازکنی فرجام با رعایت بهداشت، استفاده از ماسک و فوری. لوله بازکنی خیابان فرجام، لوله بازکنی محدوده فرجام

ارائه خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی در خیابان فرجام

 • نام منطقه: فرجام
 • منطقه: 4 شهرداری تهران
 • خیابان ها و محله های تحت پوشش:خیابان فرجام، بزگراه شهید باقری، بزرگراه شهید قاسم سلیمانی، تهرانپارس، میدان رسالت، خیابان هنگام و نارمک
 • زمان رسیدن لوله بازکن: معمولا 30 دقیقه
 • عمده ترین مشکلات سیستم فاضلاب: گرفتگی لوله های فاضلاب، گرفتگی توالت ایرانی و فرنگی، پر شدن چاه، افتادن اشیا در چاه توالت، انتشار بوی بد فاضلاب.

لوله بازکنی فرجام سرویسی است که شرکت خدماتینو آن را با بهترین کیفیت در شرق تهران انجام می دهد. قطعا شما که هم اکنون این مطلب را مطالعه می کنید با گرفتگی لوله مواجه شدید و میدانید چه دردسرهایی دارد و حتما باید سریعا رفع شود در غیر اینصورت، در کمترین زمان همه جا کثیف می گردد. گرفتگی لوله فاضلاب مشکلی است که نمیتوان راهی برای جلوگیری از آن پیدا کرد و این موضوع تنها برای ساختمان های تهران یا شهرهای دیگر ایران نیست، بلکه در تمام دنیا لوله های فاضلاب امکان مسدود شدن و پس زدن فاضلاب را دارند. به همین دلیل هنگام مواجه با این مشکل باید از خدمات لوله بازکنی خیابان فرجام استفاده کنید تا خیلی فوری لوله باز شود و کثیفی ها از بین برود. برای اینکار کافی است از سرویس لوله بازکنی در تهران خدماتینو استفاده نمایید.

لوله بازکنی خیابان فرجام با تعهد باز کردن لوله

لوله بازکنی خیابان فرجام با تعهد باز کردن لوله

این روزها خیلی از شرکت های لوله بازکنی فرجام هیچگونه تعهدی در کار خود ندارند و فقط به فنر زدن لوله اکتفا می کنند. باید بدانید این شما هستید که باید یک شرکت معتبر و متعهد را انتخاب کنید تا مشکلتان به درستی برطرف شود، و باید این را بدانید که اگر یک لوله بازکن غیر معتبر کار شما را انجام دهد و تعهدی در کار خود نداشته باشد، این شما هستید که مسئول کار خودتان می باشید و مطمئن باشید آن فرد مورد نظر هیچ مسئولیتی را قبول نخواهد کرد. اما یک شرکت معتبر هدفش رفع مشکل است و تمام تلاش خود را می کند که لوله را باز شده به مشتری تحویل دهد. دقیقا ویژگی که شرکت خدماتینو از همان ابتدای کارش در اولویت خود قرار داد تا رضایت مشتریان عزیز را جلب نماید.

در مجموعه خدماتینو، سرویسکاران ما موظف هستند بصورت تضمینی لوله را باز کنند و رفع گرفتگی لوله فاضلاب را در مقابل مشتری آزمایش نمایند، پس از حصول اطمینان مشتری، آن را تحویل دهند. این ویژگی سبب می شود هنگام استفاده کردن از لوله بازکنی فرجام خیالتان از بابت باز شدن لوله راحت باشد.

چطور متوجه شویم به لوله بازکنی فرجام نیاز داریم؟

چطور متوجه شویم به لوله بازکنی فرجام نیاز داریم؟

فهمیدن اینکه چه زمانی باید از چاه بازکنی فرجام استفاده کنیم بسیار ساده است. تنها کافی است به چند نشانه دقت کنید تا اگر حتی یکی از آنها را دید متوجه شوید که حالا وقت استفاده از خدمات باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب در فرجام با فنر برقی است.

اما نشانه هایی که به شما اخطار میدهند که به زودی یا همین حالا لوله مسدود خواهد شد عبارتند از:

 • انتشار بوی بد فاضلاب
 • جمع شدن آب یا فاضلاب در اطراف لوله
 • بالا زدن فاضلاب
 • پس زدن فاضلاب از لوله های داخل دیوار مثل سینک ظرفشویی یا روشویی
 • تخلیه کند توالت ایرانی یا فرنگی
 • جمع شدن آب اطراف لوله و تخلیه بسیار کند

هر یک از این نشانه ها خبر از این میدهند که به زودی لوله مسدود خواهد شد. هر موقع یکی از این نشانه ها را دیدید باید هر چه سریع تر از خدمات فنر زدن فاضلاب استفاده کنید تا بتوانید مشکلتان را بدون اینکه به دردسر بزرگ تبدیل شود رفع نمایید.

مجموعه خدماتینو با استخدام نیروهای فنی مجرب توانسته لوله بازکنی منطقه فرجام را تحت پوشش خدمات خود قرار دهد تا به محض تماس مشتری با شرکت، نزدیکترین لوله بازکن سریعا در محل حضور پیدا کند.

اسید یا فنر برقی، کدام روش بهتر است؟

خیلی از مردم فکر میکنند تا لوله ای مسدود شد اگر داخل لوله اسید بریزند، مسیر راه آب باز خواهد شد. اما این یک باور غلط است، چون خیلی مواقع اسید نه تنها کارساز نیست بلکه ممکن است وضعیت را بدتر هم بکند. به عنوان مثال در یکی از خدماتمان (لوله بازکنی تهرانپارس) یکی از مشتریان در لوله توالت خود که دچار گرفتگی شده بود اسید ریخته بود و همین مسئله سبب ترکیدگی لوله شده و نه تنها با ریختن اسید لوله باز نشده بود بلکه خسارت شدیدی هم به ساختمان وارد شده بود. پس اسید همیشه کارساز نیست و بهتر است هیج وقت از اسید استفاده نکنید، چون اگر خدایی نکرده محلول اسیدی باعث آسیب دیدن لوله ها شود، خسارت سنگینی به شما وارد خواهد شد.

اما روش لوله بازکنی فرجام با فنر برقی کار بدون ریسک و بسیار عالی است. فنرهای لوله بازکنی دارای آلیاژ انعطاف پذیر هستند و معمولا هیچگونه آسیبی به لوله وارد نمی کنند. در حال حاضر نیز دستگاه های فنر برقی جدیدتر و پیشرفته تر شده اند و ضربه زدنشان نیز کمتر از دستگاه هایی مانند دریل شده است. به عنوان مثال دستگاه ژنراتور که شرکت خدماتینو از آن استفاده می کند قدرت بالا و در عین حال ضربه زدن کمتری دارد و بدون آسیب وارد کردن به لوله، گرفتگی را باز می کند. نیروهای فنی ما در خدمات لوله بازکنی خیابان فرجام از این دستگاه ها استفاده می کنند.

خدمات مرتبط: لوله بازکنی شرق تهران

لوله بازکنی شبانه روزی فرجام با فنر برقی

لوله بازکنی شبانه روزی فرجام با فنر برقی

لوله بازکنی فرجام از آن دسته خدماتی است که خیلی سریع باید انجام شود. چون هنگام گرفتگی لوله ها معمولا مسیر خروجی فاضلاب مسدود می شود و امکان دارد هر لحظه برگشت فاضلاب ایجاد شود و همه جا را کثیف کند، مخصوصا اگر سرویس بهداشتی باشد که این کثیف کاری با نجاست نیز همراه خواهد بود. شرکت خدماتینو با در نظر گرفتن این موضوع، خدمات لوله بازکنی در فرجام را بصورت شبانه روزی و فوری انجام می دهد.

هر زمان و در هر مکان از محدوده خیابان فرجام که بودید میتوانید با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید تا پشتیبانی سریعا نیروی فنی کاربلد و مطمئن را به محل اعزام نماید.

باز کردن گرفتگی لوله با حداقل کثیف کاری

یکی از مهمترین ویژگی های یک شرکت لوله بازکنی خیابان فرجام این است که کار فنر زدن و باز کردن لوله را با کثیف کاری کم انجام دهد. مطمئنا شما هم قبل از دریافت خدمات چاه بازکنی به این فکر میکنید که نکند خانه و زندگیتان کثیف شود؟!

ما با درک این دغدغه شما، از سرویسکارانی استفاده می کنیم که کار خود را با حداقل کثیف کاری انجام می دهند. علاوه بر این همانطور که گفتیم دستگاه های ما ژنراتور می باشد و این ابزارها معمولا فاضلابی به اطراف نمی پاشند و همین موضوع سبب کاهش میزان کثیف کاری در حین انجام کار می شود.

اگر میخواهید تجربه خوب لوله بازکنی فرجام با حداقل کثیف کاری را داشته باشید، میتوانید همین حالا با شرکت خدماتینو تماس بگیرید تا بدون کثیف شدن خانه یا محل کارتان، لوله را باز شده تحویل بگیرید.

تخلیه چاه فرجام

یکی دیگر از سرویس های مجموعه خدماتینو، تخلیه چاه در خیابان فرجام شرق تهران می باشد. تخلیه چاه در تهران با تانکر، مناسب کسانی است که در ساختمان خود چاه دارند و حجم زیادی از چاه ساختمانشان پر شده است. در چنین مواقعی برای پیشگیری از خطراتی همچون نشت فاضلاب به اطراف، ریزش چاه و … باید سریعا خدمات تخلیه چاه فرجام صورت گیرد.

زمانی که مشتریان نیاز به تخلیه چاه فرجام دارند، ما تیم خود را به محل اعزام می کنیم تا کارهای زیر صورت گیرد:

 • پیدا کردن محل دقیق چاه (در صورت اطلاع نداشتن مشتری)
 • باز کردن دهانه چاه
 • تخلیه چاه با تانکر مکنده یا پمپ
 • بستن دهانه چاه

تخلیه چاه فرجام توسط شرکت خدماتینو با بهترین کیفیت ارائه می شود و تا حد ممکن آب و لجن باهم تخلیه می گردد.

هر زمان نیاز به تخلیه چاه لوله بازکنی فرجام داشتید، کافی است با شماره داخل سایت تماس بگیرید و درخواست دهید تا همکاران ما سریعا نیروی فنی ماهر را به محل بفرستند.

آیا لوله بازکنی فرجام تضمینی است؟

هر زمان برای رفع گرفتگی لوله با شرکت خدماتینو تماس بگیرید، ما بهترین سرویسکاران را به محل اعزام می کنیم تا گرفتگی را بصورت کامل باز کنند. ما این را تضمین می کنیم که نیروهایمان گرفتگی را رفع کنند و لوله باز شده را به شما تحویل دهند.برای اطمینان خاطر شما عزیزان، باز بودن مسیر راه آب آزمایش می شود.

لوله بازکنی فرجام کثیف کاری دارد؟

میزان کثیف کاری کاملا بستگی به شدت گرفتگی دارد. اما ما در شرکت خدماتینو تمام تلاشمان انجام کار با حداقل کثیف کاری است. در همین راستا از بهترین سرویسکارانی استفاده می کنیم که تجربه بالایی در باز کردن لوله با کثیف کاری کم دارند. همچنین دستگاه هایی که به کار میبریم از بهترین مدل هاست و به همین خاطر بوسیله آنها فاضلاب به اطراف پاشیده نخواهد شد. پس خیالتان راحت باشد.

نحوه ارائه لوله بازکنی فرجام در شرایط کرونایی چطور است؟

کلیه پرسنل این شرکت موظف به رعایت بهداشت و استفاده از ماسک جهت پیشگیری از انتقال ویروس کرونا هستند.

چقدر زمان میبرد تا سرویسکار به محل برسد؟

معمولا 30 دقیقه ای به محل میرسیم.

5/5 - (1 امتیاز)

یک دیدگاه بگذارید

تماس با شرکت خدماتینو

۰۹۱۹۸۷۷۵۲۴۰

۰۹۱۹۸۷۷۵۲۴۰

خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران با رعایت بهداشت | ۲۴ ساعته بدون تعطیلی
+