لوله بازکنی آزادی

خدماتینو > لوله بازکنی غرب تهران > لوله بازکنی آزادی
لوله بازکنی خیابان آزادی ، لوله بازکنی میدان آزادی ، لوله بازکنی آزادی

ارائه خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه در منطقه آزادی

 • نام محله: آزادی
 • منطقه: 6 تهران
 • محله ها و خیابان های تحت پوشش: خیابان آزادی، میدان آزادی، بلوار اکبری، خیابان دکتر هوشیار، خیابان استاد معین، خیابان تیموری، بزرگراه جناح، بزرگراه سعیدی، بزرگراه یادگار امام، خیابان جیحون، خیابان آذربایجان و …
 • زمان رسیدن لوله بازکن آزادی: معمولا 30 دقیقه
 • عمده ترین مشکلات سیستم فاضلاب: گرفتگی لوله های فاضلاب، گرفتگی توالت ایرانی و فرنگی، پر شدن چاه، افتادن اشیا در چاه توالت، انتشار بوی بد فاضلاب.

همه سیستم های لوله کشی ساختمان ها نه تنها در ایران بلکه در هر جای دنیا دچار گرفتگی می شوند. هیچ راهی برای جلوگیری از ایجاد این مشکل بزرگ وجود ندارد. تنها راه این است که تا حد ممکن از ریختن مواد اضافی به داخل لوله جلوگیری کنید تا کمتر دچار مسدود شدن لوله فاضلاب شوید. اما اگر به هر دلیل این مشکل برای شما به وجود آمد بهترین راه استفاده از خدمات لوله بازکنی آزادی می باشد. در این خدمات، بهترین لوله بازکن خیابان آزادی به محل اعزام می شود تا به وسیله دستگاه های پیشرفته لوله و مسیر خروجی فاضلاب را باز کند. گرفتگی میتواند ساده یا شدید و پیچیده باشد، این اصلا مهم نیست چون در شرکت خدماتینو بصورت تضمینی انواع لوله های فاضلاب را باز شده به مشتری تحویل می دهیم. این تضمین باعث می شود مطمئن باشید که لوله فاضلاب منزل یا محل کارتان بصورت کامل باز می شود.

لوله بازکنی محدوده خیابان آزادی

لوله بازکنی محدوده خیابان آزادی

ساختمان های بسیار زیادی در محدوده خیابان آزادی وجود دارند که هر لحظه امکان دارد یکی از این ساختمان ها با مشکل بالا زدن چاه مواجه شوند. مسدود شدن راه آب فاضلاب میتواند دلایل مختلفی داشته باشد اما هر علت یک راهکار نیز دارد و به راحتی میتوان آن را رفع کرد. ما در شرکت خدماتینو برعکس عموم مردم که برای هر نوع گرفتگی از اسیدهای مختلف استفاده میکنند، دستگاه مخصوص به کار میبریم. به طور کلی فنر برقی اغلب گرفتگی ها را باز می کند اما با توجه به شرایط ما از دستگاه های تراکم هوا، ساکشن و پمپ نیز استفاده می کنیم.

هدف ما در لوله بازکنی میدان آزادی باز کردن کامل لوله از هر نوع گرفتگی می باشد. اسید راه حل تمامی گرفتگی ها نیست پس ما به هیچ عنوان از محلول های اسیدی استفاده نمی کنیم و به جای آن بهترین دستگاه های لوله بازکنی در تهران را به کار می بریم.

مسئله مهم بعدی، ارائه خدمات فوری می باشد. از آنجا که بالا زدن چاه هر لحظه میتواند کثیفی زیادی به بار آورد به همین خاطر باید سریعا مشکل رفع شود. در همین راستا سرویسکاران زیادی را در سراسر شهر تهران از جمله غرب مستقر نموده ایم تا به محض تماس مشتری، بتوانیم فورا مشکل شما عزیزان را رفع کنیم. پس از این به بعد میتوانید برای دسترسی فوری به خدمات میتوانید با شماره تماس لوله بازکنی ازادی ارتباط بگیرید تا نزدیکترین نیروی فنی به محل اعزام شود.

چطور جلوی مسدود شدن راه آب فاضلاب را بگیریم؟

چطور جلوی مسدود شدن راه آب فاضلاب را بگیریم؟ لوله بازکنی آزادی

در ابتدای همین مطلب توضیح دادیم که در هیچ جای دنیا حتی با بهترین سیستم های لوله کشی فاضلاب نمیتوان جلوی گرفتگی راه آب فاضلاب را گرفت. پس وقت خود را برای پیدا کردن راه حل جهت جلوگیری از ایجاد این مشکل هدر ندهید.

به جای این سوال که پاسخی هم ندارد، بهتر است به این مطلب بپردازیم که چرا لوله فاضلاب می گیرد و چطور از گرفتگی های مکرر پیشگیری کنیم؟

لوله فاضلاب به دلایل مختلفی مسدود می شود که عمده ترین عوامل عبارتند از:

 • مو و پرز
 • هر نوع چربی و روغن
 • تمامی مصالح ساختمانی از جمله سیمان، گچ و قیر (گرفتگی لوله با سیمان) جزء سخترین نوع گرفتگی ها می باشد)
 • یونولیت، گونی، پارچه و هر چیزی شبیه اینها
 • دستمال کاغذی
 • اشیا بزرگ و کوچک
 • تفاله چای و قهوه
 • پسماند سبزیجات و مواد غذایی

با توجه به عوامل گرفتگی لوله، میتوانیم بفهمیم که اگر این مواد را داخل لوله ریخته نشود، تا مدت ها با گرفتگی مواجه نخواهید شد. برای پیشگیری از گرفتگی های مکرر و ورود مواد اضافی به لوله، قرار دادن توری های استاندارد و سوراخ های بسیار ریز، راه حل هوشمندانه ای می باشد. اگر از توری برای تمام کف شوی ها و همچنین سینک ها استفاده کنید، مطمئن باشید تا مدت های طولانی گرفتگی نداشته و نیازی هم به لوله بازکنی خیابان ازادی نخواهید داشت.

گرفتگی فاضلاب در چه قسمت هایی از لوله ایجاد می شود؟

گرفتگی معمولا در دوقسمت از لوله ها ایجاد می شود:

 • سیفون (شترگلو): بیشتر گرفتگی ها در این قسمت از لوله اتفاق می افتند. سیفون یا به اصلاح شترگلو قسمت U شکل لوله می باشد که آب را در خود نگه می دارد و وظیفه دارد جلوی ورود حشرات و از همه مهمتر گاز سپتیک را بگیرد. اما با توجه به کارایی مثبت شترگلو، به دلیل اینکه U شکل است شبیه به تله عمل می کند و هر چیزی که داخل آن بیفتد همان جا گیر خواهد کرد. به همین خاطر است که بیشتر گرفتگی ها در این قسمت رخ می دهد. هنگام مسدود شدن خروجی فاضلاب در این قسمت میتوانید از خدمات لوله بازکنی ازادی استفاده کنید تا مشکلتان به طور کامل حل شود.
 • لوله اصلی (مشاع): لوله اصلی همان لوله ای است که از بالا تا پایین ساختمان کشیده شده و قطر بزرگی دارد. تمامی لوله های واحد ها به این لوله متصل می شوند. گاهی اوقات که شدت گرفتگی زیاد است، این قسمت مسدود می شود و نیاز به فنر زدن دارد تا مشکل حل شود.

خدمات مرتبط: لوله بازکنی غرب تهران

چه زمانی باید از لوله بازکنی خیابان آزادی استفاده کنیم؟

تشخیص اینکه چه زمانی باید از لوله بازکنی خیابان آزادی (لوله بازکنی میدان آزادی) استفاده کنید بسیار ساده است. چند نشانه وجود دارد که به شما هشدار میدهند امکان دارد تا چند لحظه دیگر و یا چند روز دیگر لوله فاضلاب منزلتان مسدود شود. این نشانه ها عبارتند از:

 • انتشار بوی بد فاضلاب
 • شنیدن صدای قل قل آب از لوله
 • بالا امدن آب و فاضلاب و پایین رفتن آن از لوله
 • زیاد شدن حشرات دور لوله
 • پس زدن فاضلاب
 • جمع شدن آب و فاضلاب اطراف لوله

هر زمان یکی از این نشانه ها را دیدید میتوانید از سرویس فنر زنی لوله فاضلاب محدوده خیابان آزادی استفاده کنید. گرفتگی لوله فاضلاب میتواند با یکی از موارد بالا خود را نشان دهد، اگر همان لحظه اقدام به رفع آن کنید، مشکلی پیش نخواهد آمد. ولی دیر اقدام کردن میتواند باعث ورود فاضلاب و نجاست به داخل سالن خانه و همچنین ریختن گچ سقف و وارد کردن خسارت به طبقه پایین شود. پس بهتر است برای جلوگیری از ایجاد خسارت و یا کثیف شدن خانه هر چه سریعتر با شرکت خدماتینو تماس بگیرید تا متخصص با تجربه جهت رفع مشکل اعزام کنیم.

لوله بازکنی میدان آزادی با سرویس شبانه روزی

لوله بازکنی میدان آزادی با سرویس شبانه روزی

خیلی از مردم دغدغه پیدا کردن یک شرکت معتبر لوله بازکنی آزادی در ساعات پایانی شب را دارند. از آنجا که هر لحظه امکان بالا زدن چاه و مسدود شدن لوله ها وجود دارد، شرکت خدماتینو بصورت شبانه روزی این خدمات را جهت رفاه حال همشهریان عزیز تهرانی ارائه می دهد.

از این پس در هر ساعتی از شبانه روز می توانید با یک تماس نزدیکترین لوله بازکنی منطقه آزادی را به سرعت پیدا کنید. همکاران ما 24 ساعته منتظر خدمات دهی به شما عزیزان هستند. کلیه پرسنل این مجموعه قابل اعتماد می باشند و اگر مجبور به استفاده از سرویس در ساعات پایانی شب هستید، میتوانید بدون دغدغه و نگرانی از این خدمات نهایت استفاده را ببرید.

لوله بازکنی آزادی با حداقل کثیف کاری در میان شرکت های دیگر

لوله بازکنی آزادی با حداقل کثیف کاری در میان شرکت های دیگر

بعضی از شرکت ها کار تمیز و انجام خدمات لوله بازکنی میدان آزادی بدون کثیف کاری برایشان مهم نیست. اما در مجموعه خدماتینو ارائه سرویس چاه بازکنی خیابان آزادی با حداقل کثیف کاری یک اصل مهم در انجام کار با کیفیت محسوب می شود. در همین راستا بهترین سرویسکاران با تجربه را استخدام کرده ایم که تجربه بالایی در باز کردن لوله ها با حداقل کثیف کاری دارند.

کلیه نیروهای فنی ما به خوبی می دانند که نباید هنگام انجام کار کثیف کاری زیادی داشته باشند و با لوله بازکنی آزادی با حداقل کثیف کاری رضایت مشتری را جلب نمایند.

اگر به دنبال شرکت لوله بازکنی در آزادی هستید که کثیف کاری زیادی در انجام کار نداشته باشند، خدماتینو بهترین گزینه برای شماست، چرا که ما نیز به دنبال این هستیم کارمان را تمیز انجام دهیم تا مشتریان از ما رضایت کامل داشته باشند.

تخلیه چاه خیابان آزادی

هنوز هم خیلی از ساختمان ها در محدوده خیابان آزادی دارای چاه فاضلاب یا مخزن سپتیک هستند. به همین خاطر هر چند سال یکبار نیاز به خدمات تخلیه چاه خیابان آزادی دارند. در شرکت خدماتینو علاوه بر لوله بازکنی میدان آزادی، خالی کردن فاضلاب چاه با استفاده از تانکرهای مکنده و پمپ لجن کش را هم انجام می دهیم.

مراحل انجام کار تخلیه چاه در آزادی به ترتیب زیر می باشد:

 • پیدا کردن محل دقیق چاه فاضلاب (در صورت اطلاع نداشتن مشتری)
 • باز کردن دهانه چاه
 • تخلیه چاه
 • بستن دهانه چاه بصورت استاندارد

هر زمان نیاز به تخلیه چاه لوله بازکنی ازادی داشتید، میتوانید بصورت شبانه روزی با شماره پشتیبانی سایت خدماتینو تماس بگیرید تا پرسنل این مجموعه نزدیکترین سرویسکاران را برای شما پیدا کرده و اعزام نمایند. لازم به ذکر است، اعزام سرویسکار در کوتاهترین زمان ممکن صورت می گیرد چون ما سرویسکار مورد نظر را از نزدیکترین موقعیت به شما اعزام می کنیم.

ضمانت لوله بازکنی آزادی چیست؟

تضمین ما انجام لوله بازکنی به شرط باز شدن لوله می باشد. یعنی ما لوله را باز شده به مشتریان عزیزمان تحویل می دهیم و برای اطمینان خاطرشان، باز بودن مسیر خروجی فاضلاب را هم آزمایش می کنیم.

میزان کثیف کاری فنر زدن فاضلاب چقدر است؟

به عنوان پاسخ کوتاه باید بگوییم حداقل کثیف کاری! با توجه به استخدام لوله بازکن های بسیار حرفه ای و همچنین استفاده از دستگاه های پیشرفته، توانسته ایم میزان کثیف کاری فنر زدن را به طور چشم گیری کاهش دهیم و به حداقل برسانیم. این یعنی آسودگی خاطر از کثیف نشدن منزل یا محل کار شما عزیزان.

زمان رسیدن سرویسکار به محل چقدر است؟

معمولا 30 دقیقه ای به محل میرسیم.

5/5 - (2 امتیاز)

یک دیدگاه بگذارید

تماس با شرکت خدماتینو

۰۹۱۹۸۷۷۵۲۴۰

۰۹۱۹۸۷۷۵۲۴۰

خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران با رعایت بهداشت | ۲۴ ساعته بدون تعطیلی
+