لوله بازکنی رسالت

خدماتینو > لوله بازکنی شرق تهران > لوله بازکنی رسالت
لوله بازکنی رسالت با فنر زدن حرفه ای انجام می شود. در صورت نیاز به لوله بازکنی خیابان رسال میتوانید با شماره شرکت خدماتینو تماس بگیرید.

ارائه خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی در منطقه رسالت

 • نام منطقه: رسالت
 • منطقه: 8 تهران
 • محله ها و خیابان های تحت پوشش خدمات: فرجام، دماوند، بزرگراه رسالت (بزرگراه شهید قاسم سلیمانی)، نارمک، مجیدیه، میدان رسالت، تهران نو و فلکه اول تهرانپارس.
 • زمان رسیدن لوله بازکن رسالت: معمولا 30 دقیقه
 • عمده ترین مشکلات سیستم فاضلاب: گرفتگی لوله های فاضلاب، گرفتگی توالت ایرانی و فرنگی، پر شدن چاه، افتادن اشیا در چاه توالت، انتشار بوی بد فاضلاب

خدمات لوله بازکنی رسالت زمانی توسط ساکنین این منطقه مورد استفاده قرار می گیرد که مشکلات فاضلابی داشته باشند. این مشکلات میتواند پر شدن چاه فاضلاب، گرفتگی لوله، بوی فاضلاب و بالا زدن چاه آشپزخانه، توالت یا حمام باشد.

خدماتینو شرکت لوله بازکنی تهران بصورت 24 ساعته شبانه روزی بدون تعطیلی آماده اعزام نیرو  برای انجام خدمات لوله بازکنی رسالت به مشتریان عزیز می باشد. اگر نیاز خدمات دارید این شرکت سرویس های خود را با عنوان لوله بازکنی منطقه رسالت یا لوله بازکنی خیابان رسالت ارائه می دهد.

لوله بازکنی رسالت با اعزام سریع نیرو

لوله بازکنی رسالت با اعزام سریع نیرو زیر 30 دقیقه

لوله بازکنی رسالت یکی دیگر از خدماتی است که این شرکت بصورت شبانه روزی آن را ارائه می دهد. این سرویس شامل رفع مشکلات زیر می باشد:

برای استفاده از تمام این سرویس ها به ویژه لوله بازکنی بزرگراه رسالت میتوانید با شماره موجود در سایت تماس بگیرید تا در کمتر از 30 دقیقه، سرویسکار مجرب به محل اعزام شود. زمان کوتاه برای رسیدن نیروی فنی به این دلیل است که فرد مورد نظر از نزدیکترین نقطه به شما اعزام می شود تا فورا در محل حاضر شود. هنگام مسدود شدن را آب لوله و بالا زدن چاه میتوانید با خدماتینو تماس بگیرید.

پیشنهاد میکنیم قبل از ثبت درخواست خدمات لوله بازکنی در رسالت ابتدا با روش های تشخیص گرفتگی قطعی لوله فاضلاب آشنا شوید.

خدماتی در همین زمینه: لوله بازکنی شرق تهران

چطور متوجه گرفتگی لوله فاضلاب شویم؟

خیلی از مردم دقیقا نمی دانند که لوله فاضلاب منزلشان گرفته یا نه!

گاهی اوقات شرایط طوری است که نمیدانیم لوله فاضلاب ما گرفته یا مشکل چیز دیگری است. مسلما در این شرایط نمیدانیم که باید از لوله بازکن رسالت کمک بگیریم یا خیر!

نشانه هایی وجود دارد که اگر هر یک از آنها را شناسایی کنید به سادگی میتوانید تشخیص دهید که لوله منزلتان گرفته و باید فنر زده شود و یا اتفاق خاصی نیست و نیاز به فنر زدن ندارد!

نشانه هایی که با استفاده از آنها میتوانید تشخیص دهید لوله گرفته یا نه عبارتند از:

 • بالا زدن آب فاضلاب از لوله: خیلی از مردم این مورد را با پر شدن چاه اشتباه می گیرند. مخصوصا زمانی که خودشان آبی داخل لوله نریخته باشند و بی دلیل آب از کف آشپزخانه یا جای دیگر بالا بزند. این نشانه معمولا مهمترین و اصلی ترین چیزی است که میتوان گفت 100% لوله گرفته و باید فنر زده شود. البته اگر در طبقه دوم به بالا رخ دهد. اما اگر در طبقات اول، همکف و یا پارکینگ باشد میتوان احتمال داد که چاه پر شده اما این احتمال قطعی نیست.
 • شنیدن صدای قل قل کردن آب: گاهی اوقات قل قل کردن آب نشان از این است که بزودی شما با گرفتگی لوله فاضلاب رو به رو خواهید شد. در بسیاری از موارد زمانی که این صدا شنیده می شود، امکان دارد همان روز لوله بگیرد یا اینکه چند روز یا چند هفته زمان ببرد.
 • بوی بد و گازهای فاضلابی: انتشار بوی بد و گازهای فاضلاب یکی دیگر از نشانه های گرفتگی می باشد.
 • تخلیه کند آب از طریق لوله: این نشانه ای شایع است که خیلی از مردم آن را تجربه کرده اند. مثلا زمانی که شما از سینک استفاده می کنید خیلی زمان میبرد تا آب تخلیه شود. یا اینکه وقتی جایی را میشویید، آب دور لوله جمع می شود و پس از چند دقیقه یا چند ساعت پایین می رود.

همه این نشانه ها میتواند در یک ساعت، یک روز یا چند روز سبب گرفتگی لوله شوند. وقتی این اتفاق بیفتد قطعا نیاز به خدمات لوله بازکنی رسالت خواهید داشت تا فردی متخصص مشکل شما را حل کند.

روش های خانگی هم برای رفع گرفتگی وجود دارد که پیشنهاد می کنیم اگر به دنبال روش های ساده هستید مقاله 10 روش رفع گرفتگی لوله فاضلاب را مطالعه نمایید.

لوله بازکنی بزرگراه رسالت با خدمات فنر زنی با حداقل کثیف کاری

لوله بازکنی بزرگراه رسالت با خدمات فنر زنی بدون کثیف کاری

همه ما میدانیم که خدمات چاه بازکنی رسالت تقریبا کثیف کاری دارد. البته بسیاری از مردم تجربه تلخ هم داشته اند که به خاطر دستگاه غیر حرفه ای بوده و یا به خاطر رعایت نکردن سرویسکار مورد نظر کثیف کاری بسیار زیادی اتفاق افتاده.

در شرکت خدماتینو ما با بروز کردن دستگاه ها که همگی آنها ژنراتور هستند به علاوه استخدام سرویسکارانی که تا حد ممکن بهداشت را رعایت می کنند، توانسته ایم کثیف کاری را به حداقل برسانیم. در حقیقت اگر گرفتگی در سرویس بهداشتی و یا حمام باشد هیچگونه کثیف کاری ندارد. گرفتگی که در آشپزخانه اتفاق می افتد هم تا حد ممکن بدون کثیف کاری صورت می گیرد که البته بستگی به نوع و شدت آن دارد.

اگر میخواهید خدمات لوله بازکنی خیابان رسالت را با حداقل کثیف کاری تجربه کنید، خدماتینو این سرویس را با نهایت کیفیت به شما عزیزان ارائه می دهد.

سرویس لوله بازکنی رسالت تهران شبانه روزی در خدمت شما

در گذشته اگر لوله فاضلاب ساعات آخر شب می گرفت، قطعا باید تا صبح منتظر می ماندید تا کسی را به منزل بیاورید که مشکل را رفع کند. اما امروز با پیشرفت تکنولوژی تنها یک گوشی متصل به اینترنت لازم است تا نزدیکترین لوله بازکنی در رسالت را پیدا کنید و در کمتر از 1 دقیقه سفارش خود را جهت خدمات دهی ثبت نمایید. امروز هم کمتر شرکتی وجود دارد که بصورت شبانه روزی یعنی 24 ساعته بدون تعطیلی در دسترس عموم مردم باشد.

اما مجموعه خدماتینو با درک این موضوع که امکان دارد خیلی از مردم زمانی به مشکل بخورند که پیدا کردن یک فرد متخصص برای آنها سخت و دشوار باشد، تصمیم به راه اندازی شیفت شب خود گرفته است. در حال حاضر تمام نقاط شهر تهران تحت پوشش خدمات این مجموعه می باشد. مشتریان عزیز با خیالی آسوده حتی بعد از 12 بامداد نیز میتوانند درخواست خود را جهت استفاده از سرویس چاه بازکن رسالت ثبت نمایند تا سرویسکار در کمترین زمان ممکن در محل حاضر شود.

تخلیه چاه رسالت

علاوه بر خدمات چاه بازکنی، تخلیه چاه رسالت نیز با استفاده از تانکرهای مخصوص که هم مجهز به پمپ هستند و هم دستگاه ساکشن، ارائه داده می شود. تانکرها براساس نیاز مشتری بصورت بزرگ و کوچک موجود هستند تا تخلیه به درستی انجام شود. تخلیه چاه زمانی نیاز است که شما مطمئن باشید چاه پر شده است، اگر نسبت به این موضوع اطمینان ندارید، متخصصین این شرکت به راحتی می توانند متوجه این موضوع شوند. اعزام تانکر هم همه روزه انجام می شود. فقط برای هماهنگی باید از قبل با کارشناسان و پشتیبانی شرکت که شماره آن در سایت درج شده تماس بگیرید و وقت تعیین کنید.

لازم به ذکر است که اگر درب چاه ساختمان شما باز نباشد، تیم فنی خدماتینو درب چاه را پیدا کرده و آن را بصورت استاندارد با اندازه های ایمن باز می کند تا مراحل تخلیه چاه رسالت به درستی انجام شود. همچنین آخر کار درب چاه بسته شده تحویل مشتری داده می شود. اگر نیاز به تخلیه چاه رسالت دارید، همین حالا با ما در تماس باشید.

ضمانت لوله بازکنی رسالت چیست؟

تضمین ما برای باز شدن لوله است. یعنی ما ضمانت می دهیم لوله بازکن مجموعه خدماتینو، لوله گرفته شده را باز شده به شما تحویل دهد. برای اطمینان خاطر شما عزیزان، باز بودن مسیر راه آب آزمایش می شود.

در شرایط کرونایی، فنر زدن لوله چطور انجام می شود؟

کلیه سرویسکاران ما باید نظافت در در حین انجام کار رعایت کنند و همچنین در طی ارائه خدمات از ماسک استفاده می شود. مهمتر از همه تمامی تلاش ما ارائه خدمات لوله بازکنی با حداقل کثیف کاری است.

زمان رسیدن سرویسکار به محل چقدر است؟

معمولا 30 دقیقه ای به محل میرسیم.

5/5 - (5 امتیاز)
2 پاسخ
 1. جباری

  سلام از خدماتتون استفاده کردم یکی از نیروهای شما آمد برای باز کردن توالت فرنگی منزل ما. کار ایشون خوب بود و از همه مهمتر تمیز کار کرد و فنر بیرون از سرویس بهداشتی نیومد که خانمم خیلی از این کار ایشون رضایت داشت.

یک دیدگاه بگذارید

تماس با شرکت خدماتینو

۰۹۱۹۸۷۷۵۲۴۰

۰۹۱۹۸۷۷۵۲۴۰

خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران با رعایت بهداشت | ۲۴ ساعته بدون تعطیلی
+