لوله بازکنی تهرانپارس

خدماتینو > لوله بازکنی شرق تهران > لوله بازکنی تهرانپارس

ارائه خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی در تهرانپارس

 • نام منطقه: تهرانپارس
 • منطقه: 8 شهرداری تهران
 • خیابان ها و محله های تحت پوشش: تهرانپارس، فرجام، بزرگراه باقری، بزرگراه بابایی، بزرگراه رسالت، بزرگراه یاسینی، بزرگراه زین الدین
 • زمان رسیدن لوله بازکن: معمولا 30 دقیقه
 • عمده ترین مشکلات سیستم فاضلاب: گرفتگی لوله های فاضلاب، گرفتگی توالت ایرانی و فرنگی، پر شدن چاه، افتادن اشیا در چاه توالت، انتشار بوی بد فاضلاب.

لوله بازکنی تهرانپارس برای آن دسته از افرادی که در این منطقه ساکن هستند مناسب است. البته گروه خدماتینو امکان ارائه خدمات به سراسر تهران را دارد. اما لوله بازکنی در تهرانپارس به همشهریان ساکن در این منطقه کمک می کند تا در زمان کوتاه و محدودی بتوانند مشکل خود را رفع کنند. چون همانطور که میدانید رفع گرفتگی لوله و پیش آمد معضلات مرتبط با آن امری عادی و در عین حال خطیر است که نباید سرسری از کنار آن عبور کرد. از این رو لوله بازکنی محدوده تهرانپارس این نوید را به شما می دهد تا در کمترین زمان مشکلات لوله های خانه یا محل کار خود را حل شده ببینید.

تهرانپارس بخش عظیمی از شمال شرق تهران را شامل می شود و این به معنی لزوم وجود لوله بازکنی تهرانپارس شامل یک شعبه خدماتینو است. برای لوله بازکنی خیابان تهرانپارس سعی ما این است که از نزدیکترین نقطه

انجام لوله بازکنی تهرانپارس به دست بهترین متخصصین

همه ما خوب می دانیم که سپردن کار به دست کاردان آن باعث می شود تا از نتایج مربوط به آن راضی باشیم و مشکل خود را حل شده بیابیم. لوله ها شامل هر مشکلی که باشند با یک بررسی کلی و جزئی قابل رفع خواهند بود حال آنکه برخی مشکلات بنیادی تر هستند و در صورتیکه به درستی رفع نشوند ممکن است به خدماتی بیشتر از لوله بازکنی تهرانپارس احتیاج داشته باشید.

از جمله خدماتی که در این رابطه در خدماتینو ارائه می شود می توان به رفع گرفتگی لوله، یا عوض کردن لوله های قدیمی و فرسوده که در طول زمان دچار مشکل می شوند، تخلیه چاه یا رفع بوی بد فاضلاب اشاره کرد. این موارد از مشکلات پررنگ و تکراری در این رابطه هستند که توسط متخصصان این حوزه انجام می شوند. تنها یک تماس کافیست تا مشکل لوله بازکنی خود را حل شده بدانید.

لوله بازکنی شرق تهران منطقه تهرانپارس

خدمات لوله بازکنی تهرانپارس خدماتینو
 • لوله بازکنی تهرانپارس با دستگاه مخصوص لوله بازکنی تراکم هوا مشکل لوله هایتان را رفع می کند.
 • لوله بازکنی شرق تهران تهرانپارس بو و مشکلات مشابه را به صورت قطعی و تضمینی از بین خواهد برد.
 • لوله بازکن تهرانپارس در کمترین زمان ممکن راه آب حمام و گرفتگی چاه خانه شما را حل خواهد کرد.
 • به واسطه لوله بازکنی منطقه تهرانپارس شما می توانید اشیا و وسایل ارزشمند مانند موبایل یا زیور آلات را از سیفون توالت به راحتی بیرون بیاورید.
 • لوله بازکنی تهرانپارس خدمات رفع گرفتگی لوله و نم رطوبت ساختمان های مسکونی یا تجاری را در اسرع وقت صورت می دهد.
 • ارائه خدمات لوله بازکنی تهرانپارس در کمترین زمان و کاملا تضمینی با دستگاه های به روز و پیشرفته در گروه خدماتینو امکان پذیر است.
 • تشخیص ترکیدگی لوله توسط متخصصان لوله بازکنی تهرانپارس به صورت تضمینی
 • بازکردن و رفع گرفتگی لوله با فنر به صورت حرفه ای بدون مشکل مجدد
 • رفع گرفتگی فاضلاب و موارد مشابه یا نصب سیفون توالت ایرانی و فرنگی بدون محدودیت در این گروه قابل انجام است.
 • دستگاه هایی مانند ژنراتور با فنر فولادی در لوله بازکنی تهرانپارس نشان از به روز بودن متخصصان و کارایی تدابیر لازم با دستگاه های مذکور است.

خدماتی در همین زمینه: لوله بازکنی شرق تهران

مراحل انجام لوله بازکنی تهرانپارس

مراحل انجام لوله بازکنی تهرانپارس

مراحل مختلفی بسته به مشکلات یک لوله طی می شود که مهمترین آن تشخیص عیب است. این یکی از ویژگی های اساسی یک مرکز لوله بازکنی است که می بایست قبل از هر اقدامی از ریسک های احتمالی مرتبط با آن آگاه شد، سپس تمام جوانب کار را در نظر گرفت و در نهایت اقدام به باز کردن و رفع گرفتگی لوله کرد. بعد از اقدام لازم تمامی شرایط توسط متخصصان خدماتینو مجدداً بررسی می شود تا در صورتیکه مشکل کامل رفع شده باشد. در صورتیکه شرایط لوله و گرفتگی چاه یا موارد دیگر به صورت کامل رفع نشود اقدامی دیگر در جهت رفع مشکل صورت می گیرد. یکی از جمله ویژگی های کارشناسان این گروه تعهد و تجربه کافی است که به آنها این امکان را میدهد تا در صورت عدم رفع مشکل راهکار دیگری بیابند. همین مسئله لزوم تماس و برقراری ارتباط با یک متخصص را نشان می دهد.

باز کردن گرفتگی لوله و تخلیه آن می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. شاید راه آب توالت یا حمام یا حتی سینک به قدری با رسوبات پر شده است که لازم است از دستگاه های به روز و مدرن برای تخلیه آن استفاده شود. در چنین شرایطی رفع گرفتگی لوله با تراکم هوا یا موارد مشابه امکان پذیر نیست. و گاهی هم تنها استفاده از این دستگاه مشکل لوله شما را حل می کند. تفکیک کردن این دو امر ساده و نسبتا ابتدایی از هم در طی تجربه و کار مداوم در این رابطه به دست می آید.
گرفتگی لوله ها و اسید!

یکی از جمله روش هایی که شاید زیاد در مورد آن شنیده اید یا اینکه در جایی در مورد آن خوانده اید باز کردن راه لوله ها به واسطه اسید است. این روشی است که در حوزه رفع گرفتگی لوله ممکن است مورد استفاده قرار گیرد اما، ریسک های احتمالی مرتبط با آن هر متخصص را از انجام آن منع می کند. در واقع اگر از اسید استفاده شود مواد شیمیایی لوله ها را دچار خوردگی می کنند یا باعث نشستی می شوند. چرا که اسید می تواند روی کارایی و عمر استفاده از لوله ها نیز تاثیر بگذارد. حال مشکل دو چندان خواهد شد.

با توجه به اینکه استفاده از چنین امکانی به شما دید بهتری برای وقوع مشکل در سوراخ شدن لوله یا خوردگی آنها نمی دهد بنابراین ممکن است موقعی متوجه آن شوید که بخشی از ساختمان به دلیل سوراخ و نشست لوله دچار آسیب شده اند. با توجه به اینکه لوله ها انواع مختلفی دارند و هر کدام بنا به پلی اتیلن، آهنی، سیمانی، چدنی یا پولیکا یک روش و ساختار خاص برای باز کردن نیاز دارند. از این رو، متخصصان لوله بازکنی تهرانپارس خدماتینو به شما در رفع گرفتگی هریک از این لوله ها یک راهکار مشخص ارائه می دهند. هر کدام از این لوله ها با یک درجه تحمل خاص یک روش لوله بازکنی ویژه را می طلبند و ریختن اسید برای بازکردن لوله آخرین راهکاری است که می توان به آن فکر کرد.

لوله بازکنی شبانه روزی تهرانپارس

قیمت لوله بازکنی تهرانپارس

گاهی اوقات ممکن است گرفتگی لوله فاضلاب ساعتی از شبانه روز رخ دهد که شما ندانید با کدام شرکت باید تماس بگیرید. به عنوان مثال ممکن است هنگام استفاده از سرویس بهداشتی در ساعت 2 بامداد متوجه شوید که لوله توالت با گرفتگی مواجه شده است. این یک امر طبیعی است و برای هر کسی میتواند رخ دهد، پس نباید نگران چیزی باشید چون شرکت خدماتینو 24 ساعته در کنار شماست!

ما برای رفاه حال شما عزیزان خدمات خود را شبانه روزی ارائه می دهیم. این خدمات در تمامی روزهای سال فعال می باشد و جهت رفع هر نوع گرفتگی میتوانید بدون محدودیت در زمان با شماره پشتیبانی شرکت تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید. سرویسکاران ما در تمامی ساعات شبانه روز برای خدمت رسانی به شما حاضر هستند.

باز کردن لوله فاضلاب با حداقل کثیف کاری

یکی از اهداف ما در زمینه خدمات لوله بازکنی تخلیه چاه تهرانپارس این است که باز کردن لوله را با حداقل کثیف کاری ارائه دهیم. به همین منظور از متخصصینی استفاده می کنیم که تجربه بالا در این زمینه دارند و به خوبی می دانند که باید در مراحل انجام کار کمترین میزان کثیف کاری را داشته باشند تا مشتری اذیت نشود. علاوه بر این لوله بازکن تهرانپارس از دستگاه حرفه ای به نام “ژانراتور” استفاده می کند که دیگر مانند دریل ضربه نمیزند و به همین خاطر فاضلاب هم به جایی پاشیده نمی شود. این یعنی کمترین میزان کثیف کاری که هر کسی انتظار آن را دارد.

اگر به دنبال شرکت لوله بازکنی در تهرانپارس هستید، خدماتینو میتواند بهترین گزینه برای شما باشد. چون این شرکت تضمین تحویل لوله باز شده به مشتری را دارد و همچنین هزینه خدمات در صورت باز کردن لوله دریافت خواهد شد. با این شرایط شما با خیالی آسوده میتوانید خدماتی که لایقتان است را دریافت کنید و از این بابت مطمئن هستید که گرفتگی لوله شما با تلاش نیروهای فنی شرکت خدماتینو با بهترین کیفیت باز خواهد شد.

برای دریافت خدمات و ثبت درخواست میتوانید همین حالا با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید.

لوله بازکنی تهرانپارس در شرایط کرونایی چطور ارائه می شود؟

در شرایط کرونایی ما نیز مانند هر انسان دیگری خود را موظف به رعایت نکات بهداشت میدانیم. برای آسودگی خاطر مشتریانمان، باید بگوییم تمام نیروهای فنی این شرکت موظف به استفاده از ماسک هستند و تا حد ممکن باید بهداشت را رعایت نمایند.

لوله بازکنی تضمینی یعنی چه؟

لوله بازکنی تضمینی خدماتینو یعنی باز کردن کامل لوله از هر نوع گرفتگی. یعنی ما لوله را باز شده تحویل مشتری میدهیم و در صورت تمایل مشتری، حتما باز بودن مسیر راه آب آزمایش خواهد شد.

لوله بازکنی تهرانپارس کثیف کاری هم دارد؟

تمامی سرویسکاران ما موظف هستند تا حد ممکن به خوبی نکات بهداشتی را رعایت کنند و این یعنی کثیف کاری در لوله بازکنی خدماتینو، کمترین میزان را دارد.. البته این مورد را متذکر میشویم که لوله بازکنی در توالت و حمام اصلا کثیف کاری ندارد و در آشپزخانه با حداقل کثیف کاری می باشد.

ساعت کاری شرکت خدماتینو

7 روز هفته 24 ساعته بدون تعطیلی

نحوه ثبت درخواست و دریافت خدمات

جهت ثبت درخواست میتوانید با پشتیبانی به شماره (09192604313) تماس بگیرید و درخواست اعزام سرویسکار دهید. پرسنل شرکت به سرعت لوله بازکن مجرب را محل اعزام می کنند.

5/5 - (4 امتیاز)
1 پاسخ

یک دیدگاه بگذارید

تماس با شرکت خدماتینو

۰۹۲۱۸۸۳۹۲۶۳

۰۹۲۱۸۸۳۹۲۶۳

خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران با رعایت بهداشت | ۲۴ ساعته بدون تعطیلی
+