لوله بازکنی حکیمیه

خدماتینو > لوله بازکنی شرق تهران > لوله بازکنی حکیمیه

ارائه خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی در حکیمیه

 • نام منطقه: حکیمیه
 • منطقه: 4 شهرداری تهران
 • بافت ساختمان ها:نسبتا قدیمی
 • اعزام سرویسکار از: بلوار بهار، بلوار بابائیان، بلوار فجر، بلوار اتحاد، خیابان بهشت، خیابان خرم، خیابان شقایق، خیابان فرهنگ، خیابان نشوه، خیابان بوستان، خیابان شاهین و بزرگراه بابایی
 • زمان رسیدن لوله بازکن: معمولا 30 دقیقه
 • عمده ترین مشکلات سیستم فاضلاب: گرفتگی لوله های فاضلاب، گرفتگی توالت ایرانی و فرنگی، پر شدن چاه، افتادن اشیا در چاه توالت، انتشار بوی بد فاضلاب.

لوله بازکنی حکیمیه یکی دیگر از خدماتی است که شرکت خدماتینو در محله شرق تهران آن را به مشتریان عزیز خود ارائه می دهد. وقتی به لوله بازکنی نیاز پیدا می کنید که یکی از لوله های فاضلاب منزلتان مسدود شود و فاضلاب از آن پس بزند. در این شرایط اگر خودتان کاری نتوانید بکنید باید بدون فوت وقت با یک شرکت لوله بازکنی در حکیمیه تماس بگیرید تا یک متخصص جهت برطرف کردن گرفتگی شما را کمک کند. متخصصین لوله بازکنی منطقه حکیمیه که شرکت خدماتینو آنها را برای باز کردن لوله های گرفته شده به محل اعزام می کند دارای تجربه بالا هستند و در این زمینه کاملا حرفه ای می باشند. لازم به ذکر است اعلام کنیم که به دلیل استفاده از ژنراتور و با تکیه بر تخصص و تجربه لوله بازکن های خود توانسته ایم، این خدمات را با حداقل کثیف کاری ارائه دهیم و درصد بالایی از رضایتمندی مشتریان را کسب کنیم.

لوله بازکنی حکیمیه با ضمانت باز کردن کامل گرفتگی

در این چند سال تجربه در زمینه لوله بازکنی تهران حکیمیه و مناطق دیگر، همواره سعی کرده ایم رضایت مشتری جزء اولویت هایمان باشد. از این رو خدمات چاه بازکنی را با ضمانت باز کردن لوله ارائه می دهیم. این یعنی ما هزینه را زمانی از مشتری دریافت می کنیم که گرفتگی فاضلاب باز شده باشد. تضمینی بودن انجام کار به شما این اطمینان را می دهد که مشکلتان در بدترین شرایط هم برطرف خواهد شد. ما از تجربه و تخصص لوله بازکن های حکیمیه در شرکت خدماتینو به قدری مطمئن هستیم که این ضمانت را به شما می دهیم تا شما هم با خیالی آسوده از خدماتمان استفاده نمایید.

در این مجموعه از دستگاه های پیشرفته و حرفه ای استفاده می شود. بهترین دستگاه برای باز کردن لوله، فنر برقی است که دارای انواع فنر با قدرت های متفاوت است و میتواند اغلب گرفتگی ها را رفع کند. متخصصین ما ابتدا با این دستگاه اقدام به رفع مشکل می کنند که معمولا هم بدون هیچ مشکلی گرفتگی رفع می شود. زمانی از دستگاه های دیگر مانند تراکم هوا و غیره استفاده می کنیم که فنر برقی نتواند گرفتگی را رفع کند.

با انتخاب لوله بازکنی شرکت خدماتینو این اطمینان را به شما می دهیم که در صورت باز نشدن لوله هزینه ای بابت خدمات پرداخت نخواهید کرد. به همین دلیل ما تمام تلاشمان باز کردن کامل لوله و رضایتمندی شماست. این یعنی نهایت کیفیت در لوله بازکنی حکیمیه!

تشخیص دلیل گرفتگی و رفع آن با بهترین روش

تشخیص دلیل گرفتگی و رفع آن با بهترین روش

گرفتگی میتواند دلایل مختلفی داشته باشد. همچنین امکان دارد محل گرفتگی نیز در هر ساختمانی مختلف باشد. به طور کلی، گرفتگی لوله در دو نقطه ایجاد می شود که عبارتند از:

1. سیفون (شترگلو): هر لوله فاضلاب کف شوی یک سیفون یا به اصلاح شتر گلو دارد که وظیفه آن جلوگیری از خروج گازهای سپتیک یا بوی بد فاضلاب است و همچنین این قسمت از ورود حشرات به داخل ساختمان نیز جلوگیری می کند. سیفون برخلاف تمام ویژگی هایی که دارد، یک مزیت منفی دارد و آن هم عملکرد تله مانند آن است! یعنی هر چیزی ممکن است درون آن گیر کند و باعث گرفتگی لوله شود. یکی از جاهایی که گرفتگی زیادی دارد همین قسمت است.

2. لوله مشاع (اصلی): تمامی لوله های فرعی داخل واحد ها به یک شاه لوله اصلی متصل هستند. این لوله وظیفه خروج و هدایت تمام فاضلاب ساختمان را به چاه یا اگو (فاضلاب شهری) دارد. خیلی مواقع امکان دارد لوله اصلی دچار گرفتگی شود که در چنین شرایطی آب از نزدیکترین لوله متصل شده به آن که میتواند هر طبقه از ساختمان باشد بالا بزند.

اما دلایل متداول گرفتگی در این دو قسمت:

 • مو
 • پرز
 • چربی
 • روغن
 • دستمال کاغذی
 • پوشک بچه
 • نوار بهداشتی
 • اشیا و وسیله
 • شیب کم لوله
 • سیمان، دوغاب، قیر، گچ و …

لوله بازکن های حکیمیه که توسط مجموعه خدماتینو به محل اعزام می شوند با تجربه بالا و تعداد پروژه های زیادی که انجام داده اند میتوانند علت و محل گرفتگی را تشخیص دهند. با تشخیص علت و محل گرفتگی، رفع تضمینی آن کار دشواری نیست و همین مسئله شرکت خدماتینو را از سایر شرکت ها متمایز می کند.

ما این اطمینان را به شما می دهیم که علاوه بر تشخیص علت گرفتگی، میتوانیم آن را بصورت کامل با کیفیت عالی توسط بهترین متخصصین و دستگاه ها، از بین ببریم.

لوله بازکنی در حکیمیه تهران با کمترین کثیف کاری

لوله بازکنی در حکیمیه تهران با کمترین کثیف کاری

کثیف کاری در هر شغلی میتواند وجود داشته باشد، اما در لوله بازکنی منطقه حکیمیه این کثیف کاری مربوط به فاضلاب می شود که کمی با بقیه مشاغل فرق دارد. به عنوان مثال اگر بهداشت رعایت نشود امکان دارد هنگام باز کردن گرفتگی چاه توالت همه جا کثیف و از همه مهمتر نجس شود. به همین خاطر نیاز است از شرکتی خدمات دریافت کنید که بهداشت را رعایت می کنند و تا حد ممکن کار را بدون کثیف کاری انجام می دهند.

ما در شرکت خدماتینو دقیقا روی همین مسئله یعنی لوله بازکنی حکیمیه بدون کثیف کاری تاکید داریم تا بتوانیم خدماتی لایق مشتریان عزیزمان ارائه دهیم. انجام کار توسط نیروهای فنی ما به این صورت است که در تمام مراحل کار سعی بر این است که واقعا با حداقل کثیف کاری، لوله فاضلاب را باز کنند. به عنوان مثال برای باز کردن گرفتگی توالت، سرویسکار هر ابزار و دستگاهی که لازم است را در سرویس بهداشتی قرار میدهد و درب آن را میبینند تا حین انجام کار کثیف کاری به بیرون از سرویس انتقال پیدا نکند. مهمتر از همه این است که در داخل سرویس نیز کثیف کاری به هیچ وجه وجود ندارد.

اگر بابت کثیف کاری لوله بازکنی در حکیمیه نگران هستید، میتوانید به تخصص و تجربه بیش از 15 سال ما اعتماد کنید. انجام کار توسط ما در توالت، حمام و آشپزخانه واقعا با حداقل کثیف کاری است تا شما بزرگواران نگران چیزی نباشید.

رسیدن سریع سرویسکار به محل جهت رفع گرفتگی فاضلاب

گاهی اوقات یک لحظه غفلت برای باز کردن لوله فاضلاب میتواند مشکلات زیادی را به بار بیاورد. به همین خاطر این خدمات باید سریعا ارائه شود تا مشکل جدی رخ ندهد. مجموعه خدماتینو با درک این موضوع اقدام به راه اندازی یکی از سریع ترین خدمات لوله بازکنی حکیمیه در شرق تهران نموده تا مشتریان بیش از حد منتظر نمانند و مشکلشان فورا حل شود.

برای بهبود سرعت ارائه خدمات، سرویسکاران زیادی را در سراسر تهران مستقر کرده ایم تا به موقع به محل برسیم. از این پس شما می توانید تنها با یک تماس به سرعت به سرویسکار مجرب دسترسی داشته باشید و با ثبت درخواست، نیروی فنی مورد نظر سریعا در محل حاضر شود. زمان رسیدن سرویسکار به محل معمولا 30 دقیقه می باشد.

خدمات تخلیه چاه در حکیمیه

خدمات تخلیه چاه در حکیمیه

گاهی اوقات بالا زدن آب و فاضلاب از لوله به ویژه هنگام پس زدن فاضلاب از لوله حیاط یا پارکینگ، در ظاهر نشانه های گرفتگی را دارد اما در باطن میتواند پر شدن چاه فاضلاب باشد. برای تشخیص پر بودن چاه فاضلاب باید از خدمات فنر زنی لوله فاضلاب استفاده کرد. هنگام باز کردن لوله با فنر اگر لوله گرفته باشد باز خواهد شد، ولی در صورت باز نشدن گرفتگی لوله، قطعا چاه پر شده و باید با استفاده از تانکرهای ساکشن یا پمپ لجن کش آن را تخلیه نمود.

برای همین منظور خدمات تخلیه چاه حکیمیه برای چنین مواقعی آماده ارائه به مشتریان می باشد تا در صورت پر بودن چاه نگرانی بابت تخلیه آن نداشته باشند. تخلیه چاه این شرکت توسط متخصصین مجرب و ماشین های ساکشن و پمپ لجن کش عالی انجام می شود.

نگاهی کلی به مراحل تخلیه چاه حکیمیه:

 • پیدا کردن درب چاه (در صورت اطلاع نداشتن مشتری از محل دقیق چاه)
 • باز کردن دهانه چاه
 • تخلیه چاه
 • لایروبی و کف تراشی (در صورت نیاز)
 • بستن درب چاه

در صورت نیاز به خدمات لوله بازکنی حکیمیه و یا دیگر خدمات، کافی است با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید. همکاران ما سریعا به درخواست شما رسیدگی می کنند و بهترین سرویسکار را برای رفع مشکل شما به محل اعزام می کنند.

سوالات متداول در مورد لوله بازکنی حکیمیه

در شرایط کرونایی، لوله بازکنی حکیمیه چطور انجام می شود؟

در شرایط کرونا سرویسکاران ما موظف هستند بهداشت را رعایت کنند و همواره از ماسک های بهداشتی استفاده نمایند. علاوه بر این باید کار را سریع انجام دهند تا بیش از حد در منزل مشتری نمانند.

تضمین لوله بازکنی حکیمیه چیست؟

ضمانت شرکت خدماتینو باز کردن لوله گرفته شده و دریافت هزینه خدمات بعد از باز کردن لوله می باشد. با این تضمین خیالتان از بابت رفع گرفتگی راحت باشد.

چاه بازکنی حکیمیه کثیف کاری دارد؟

کثیف کاری در خدمات لوله بازکنی حکیمیه شرکت خدماتینو به قدری کم است که میتوان گفت خیر کثیف کاری ندارد و تمام سرویسکاران ما تا حد ممکن رعایت می کنند تا جایی کثیف نشود.

ساعات کاری شرکت خدماتینو

7 روز هفته 24 ساعته بدون تعطیلی

نحوه ثبت درخواست و دریافت خدمات

جهت ثبت درخواست میتوانید با پشتیبانی به شماره (09192604313) تماس بگیرید و درخواست اعزام سرویسکار دهید. پرسنل شرکت به سرعت لوله بازکن مجرب را محل اعزام می کنند.

5/5 - (3 امتیاز)

یک دیدگاه بگذارید

تماس با شرکت خدماتینو

۰۹۲۱۸۸۳۹۲۶۳

۰۹۲۱۸۸۳۹۲۶۳

خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران با رعایت بهداشت | ۲۴ ساعته بدون تعطیلی
+