لوله بازکنی ونک

لوله بازکنی ونک، لوله بازکنی ده ونک، لوله بازکنی ونک تهران، لوله بازکن در ونک

ارائه کلیه خدمات فقط در شهر تهران (شمال، جنوب، شرق و غرب)

ارائه خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی در منطقه ونک

 • نام منطقه: ونک
 • منطقه: 3 شهرداری تهران
 • بافت ساختمان ها: محله ای با اصالت اما مدرن
 • اعزام سرویسکار از: خیابان آفریقا، چهارراه جهان کودک، ده ونک، خیابان شیخ بهائی، میدان ونک، آرارات، بزرگراه نیایش، یوسف آباد، بزرگراه همت، بزرگراه کردستان، بزرگراه حقانی و مدرس
 • زمان رسیدن لوله بازکن: معمولا 30 دقیقه
 • عمده ترین مشکلات سیستم فاضلاب: گرفتگی لوله های فاضلاب، گرفتگی توالت ایرانی و فرنگی، پر شدن چاه، افتادن اشیا در چاه توالت، انتشار بوی بد فاضلاب.

لوله بازکنی ونک از جمله سرویس های شرکت خدماتینو است که در شمال تهران به مشتریان ارائه می شود. زمانی که با گرفتگی لوله رو به رو شوید باید از خدمات لوله بازکنی منطقه ونک استفاده کنید. گرفتگی لوله میتواند در هر قسمتی از ساختمان مثل توالت، آشپزخانه، حمام، کف شوی ها و غیره رخ دهد. مکان گرفتگی نیز میتواند متفاوت باشد و در سیفون یا لوله اصلی اتفاق بیفتد. شرکت خدماتینو با بیش از 20 سال سابقه در زمینه لوله بازکنی تجربه بی نظیری در تشخیص علت و محل گرفتگی به دست آورده است. این تجربه سبب می شود خدماتی با کیفیت را به شما عزیزان ارائه دهیم و به شما این اطمینان را میدهیم که از دریافت سرویس لوله بازکنی ما رضایت داشته باشید.

لوله بازکنی منطقه ونک با تضمین کیفیت

گرفتگی لوله فاضلاب دلایل مختلفی دارد و شدت آن هم بسته به نوع گرفتگی میتواند متفاوت باشد. با توجه به مشکلات متعددی که میتوانند سبب مسدود شدن لوله فاضلاب و بالا زدن آب از چاه شوند، میتوان گفت لوله بازکن ونک باید تخصص زیادی در این زمینه داشته باشد تا بتواند گرفتگی را کاملا رفع کند. کسب تخصص لازم حاصل چندین سال تجربه در انجام کار می باشد که در صنف لوله بازکنی ونک هر کسی آن را ندارد. پس بهتر است برای دریافت خدمات به دنبال شرکت های قدیمی با سرویسکاران مجرب باشید.

همیشه کیفیت انجام خدمات در کارهای فنی نشان از تخصص و تجربه سرویسکار و شرکت مورد نظر می باشد. همانطور که در ابتدای مطلب ذکر کردیم، نیروهای فنی مجموعه خدماتینو بیش 15 سال تجربه در باز کردن سخت ترین گرفتگی های لوله دارند. با توجه به همین تجربه کم نظیر است که خدمات لوله بازکنی تهران را با تضمین کیفیت به مشتریان خوبمان ارائه می دهیم. در این چند سال خدمت به مشتریان در تهران، با چالش های فراوانی رو به رو بوده ایم. سختی های راه سبب شده تا در این کار پخته شویم و تجربه بی نظیری در باز کردن انواع گرفتگی های سخت و پیچیده که کار هر کسی نیست کسب کنیم. از جمله سخت ترین گرفتگی ها میتوان به گرفتگی لوله با قیر، سیمان و دیگر مصالح ساختمانی اشاره نمود که انجام کار با کیفیت عالی برای سرویسکاران ما یک وظیفه است.

کیفیت لوله بازکنی ونک شامل موارد زیر می باشد:

 • باز کردن لوله فاضلاب با هر نوع گرفتگی
 • در آوردن هر گونه اشیا قابل خروج از لوله برای جلوگیری از گرفتگی مجدد و مکرر
 • فنر زنی با کمترین کثیف کاری
 • استفاده از دستگاه های مناسب

همواره تضمین شرکت خدماتینو برای انجام لوله بازکنی ونک، تحویل لوله باز شده به مشتری می باشد. ما هزینه خدمات را در صورت باز شدن لوله از شما دریافت خواهیم کرد.

دلیل مسدود شدن لوله چیست و چطور باید از گرفتگی مکرر جلوگیری کنیم؟

دلیل مسدود شدن لوله چیست و چطور باید از گرفتگی مکرر جلوگیری کنیم؟

بالا زدن آب و فاضلاب از لوله میتواند دلایل مختلفی داشته باشد. معمولا بیشترین گرفتگی لوله های فاضلاب به خاطر دلایل زیر رخ می دهد:

 • جرم
 • رسوب
 • مو
 • پرز
 • روغن
 • چربی
 • اشیا
 • مصالح ساختمانی
 • کم بودن شیب لوله
 • دستمال کاغذی
 • تفاله چای، قهوه، مواد غذایی و میوه جات
 • لجن

گرفتگی لوله فاضلاب امری طبیعی است و با داشتن بهترین سیستم لوله کشی هم امکان گرفتن لوله به هر دلیلی وجود دارد. علت اصلی این است که لوله فاضلاب با هر جنسی (پولیکا، چدن و …) به علت جریان داشتن انواع اشغال و مواد اضافی به مرور زمان دچار رسوب گرفتگی و انباشته شدن چربی می شود و همین مسئله به مرور زمان باعث بالا زدن آب از چاه می شود. در چنین مواقعی تنها راه رهایی از مشکل به وجود آمده استفاده از خدمات لوله بازکنی ونک می باشد. در غیر اینصورت با گرفتگی شدید لوله و انتشار بوی بد فاضلاب مواجه خواهید شد.

چطور از گرفتگی های زود هنگام لوله جلوگیری کنیم؟

همانطور که گفتیم نمیتوان از گرفتگی لوله جلوگیری کرد اما می توان با رعایت برخی نکات از گرفتگی های زود هنگام جلوگیری کرد. این نکات شامل موارد زیر می باشد:

1. بهتر است از توری های جنس خوب استفاده کنید که دارای سوراخ های ریز هستند تا از ورود تفاله هم جلوگیری شود.

2. سعی کنید حد الامکان هیچ روغن، تفاله و مواد اضافی را درون لوله ها نریزید. بهتر است ظروف روغنی را با دستمال کاغذی تمیز کنید بعد آنها را بشویید.

3. سعی کنید شی یا وسیله ای را چه بزرگ و چه کوچک درون لوله ها نیاندازید.

4. اگر از دستمال کاغذی در سرویس بهداشتی استفاده می کنید، آنها را درون توالت نریزید و از سطل آشغال استفاده کنید.

5. میتوانید برای کم کردن حجم چربی و از بین بردن لجن ها، هفته ای یکبار، یک کتری آب داغ درون لوله ها بریزید.

بهترین روش های لوله بازکنی در ونک

بهترین روش های لوله بازکنی در ونک

راه های زیادی برای باز کردن لوله گرفته شده وجود دارد. اما مسئله مهم شدت و نوع گرفتگی است که بهترین روش لوله بازکنی در ونک را مشخص می کند. به عنوان مثال اگر گرفتگی خیلی سطحی و چیز مهمی نباشید میتوان از روش های لوله بازکنی خانگی استفاده کرد. ولی اگر گرفتگی سخت و شدید باشد حتما باید از روش های تخصصی استفاده کرد.

سرویسکاران شرکت خدماتینو با بررسی مشکل و شرایط کار، بهترین روش برای باز کردن لوله را انتخاب می کنند که به ترتیب شامل موارد زیر می باشد:

 • فنر برقی: مطمئنا با این دستگاه آشنا هستید. چون فنر بهترین روش لوله بازکنی است، بیشترین استفاده را در میان شرکت های لوله بازکنی ونک دارد. فنر برقی میتواند هر نوع گرفتگی را باز کند و خیلی کم پیش می آید که فنر نتواند لوله را باز نکند. اگر فنر نتواند گرفتگی را باز کند، در این صورت ما سراغ دستگاه های دیگر می رویم.
 • تراکم هوا: زمانی که فنر نتواند لوله مسدود شده را باز کند، میتوان از تراکم هوا استفاده کرد. تراکم هوا دستگاهی است که با فشار خیلی زیاد هوای متراکم شده، گرفتگی را باز می کند.
 • ساکشن: دستگاه مکنده زمانی که چیزی درون لوله افتاده باشد، کارایی دارد.

برای لوله بازکن های ونک شرکت خدماتینو فرقی ندارد گرفتگی لوله چه چیزی باشد، هر نوع گرفتگی را میتوانیم باز کنیم حتی اگر مصالح ساختمانی باشد!

اعزام شبانه روزی لوله بازکن در ونک

شاید تجربه بالا زدن آب و فاضلاب از لوله را در ساعات مختلف شبانه روز داشته باشید. مسدود شدن لوله چیزی نیست که ساعت مشخصی داشته باشد و شما در ساعت مقرر برای دریافت خدمات با شرکت چاه بازکنی ونک تماس بگیرید. از آنجا که اصلا معلوم نیست لوله در چه ساعتی میگیرد، پس باید از شرکتی خدمات دریافت کنید که بصورت شبانه روزی فعال باشد.

شرکت خدماتینو با در نظر گرفتن تمامی جوانب و دغدغه مشتریان از بابت اعزام سریع و به موقع لوله بازکنی در ونک تهران، بصوت شبانه روزی فعال است و هر زمان که به مشکل خوردید به راحتی تنها با یک تماس میتوانید در کمتر از 1 دقیقه سفارش خدمات دهی را ثبت نمایید. همکاران ما به محض دریافت اطلاعات شما، بهترین و مجرب ترین سرویسکار را به محل اعزام می کنند.

کمترین میزان کثیف کاری در باز کردن لوله

کمترین میزان کثیف کاری در باز کردن لوله

شاید بتوان گفت یکی از مواردی که خیلی از مردم به ویژه خانم ها دوست ندارند از خدمات لوله بازکنی ده ونک استفاده کنند، کثیف کاری در این شغل است. اگر این موضوع در گذشته مطرح میشد ما به شما حق میدادیم، اما امروزه دیگر از دستگاه دریل استفاده نمی کنیم و به جای آن دستگاه پیشرفته تری را که مخصوص فنر زنی است به کار می بریم. این دستگاه “ژنراتور” نام دارد.

ژنراتور مانند دریل ضربه نمیزند و چون در جای ثابت قرار می گیرد به همین دلیل کثیف کاری زیادی ندارد. همچنین تجربه بالای سرویسکاران مجموعه خدماتینو این اطمینان را به شما می دهد که با رعایت بهداشت، کمترین میزان کثیف کاری را داشته باشند تا شما اذیت نشوید.

با کمترین میزان کثیف کاری در لوله بازکنی منطقه ونک، خیال شما را از بابت استفاده از خدمات فنر زنی راحت می کنیم.

تخلیه چاه ونک

تخلیه چاه ونک

در حال حاضر با انجام پروژه اگو در بسیاری از مناطق، باز هم شاهد آن هستیم که خیلی از ساختمان ها در محله های مختلف تهران از جمله ونک، هنوز به فاضلاب شهری متصل نشده اند و از چاه فاضلاب یا سپتیک برای دفع فاضلاب استفاده می کنند. به دلیل اینکه چاه جذبی عمر مشخصی دارد و به مرور زمان پر می شود، برای خالی کردن آن باید از خدمات تخلیه چاه ونک تهران استفاده کنید. در این خدمات به وسیله تانکرهای ساکشن یا پمپ های لجن کش، چاه جذبی یا سپتیک به طور کامل تخلیه می شود.

مراحل انجام تخلیه چاه در ونک:

 • پیدا کردن محل چاه (در صورت نداشتن محل چاه توسط مشتری)
 • باز کردن دهانه چاه
 • تخلیه آب و فاضلاب
 • بستن دهانه چاه

در صورتی که نیاز به لوله بازکنی تخلیه چاه ونک دارید میتوانید همین حالا با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید. به محض دریافت سفارش شما توسط همکاران ما، سرویسکار مجرب جهت رفع مشکل به محل اعزام می شود.

سوالات متداول لوله بازکنی ونک

ارائه لوله بازکنی ونک در شرایط کرونا به چه نحوی است؟

در شرایط کرونایی تمامی سرویسکاران موظف هستند از ماسک حین انجام کار استفاده نمایند و بهداشت را هم رعایت کنند.

فنر زنی لوله فاضلاب کثیف کاری دارد؟

در مجموعه خدماتینو ما سعی می کنیم تمامی مراحل لوله بازکنی را با کمترین میزان کثیف کاری انجام دهیم. در همین راستا از دستگاه های پیشرفته نظیر ژنراتور استفاده می کنیم که ضربه نمیزنند و به همین خاطر کثیف کاری خاصی ایجاد نمی کنند. پس در نتیجه لوله بازکنی خدماتینو با کمترین حد کثیف کاری ارائه داده می شود.

ضمانت شرکت خدماتینو برای باز کردن لوله چیست؟

با تکیه بر تجربه و تخصص سرویسکاران خود، این تضمین را به شما میدهیم که گرفتگی را باز شده تحویل شما دهیم. به همین منظور هزینه خدمات در صورت باز شدن گرفتگی از شما دریافت خواهد شد.

ساعات کاری خدماتینو

خدمات این مجموعه 7 روز هفته شبانه روزی ارائه می شود.

نحوه درخواست اعزام لوله بازکن

برای ثبت درخواست کافی است با شماره پشتیبانی (09192604313) تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را ثبت کنید. در کوتاهترین زمان ممکن، سرویسکار جهت رفع مشکل اعزام می شود.

2 پاسخ
 1. محمد

  سرعت رسیدن سرویسکار جای تشکر داره ساعت 11:30 دقیقه شب همینکه کسی رو سریع میفرستید عالی هستش
  ممنون از خدماتینو

یک دیدگاه بگذارید

مطالب اخیر

رفع گرفتگی سینک ظرفشویی با روش های آسان و فوری
5 تکنیک آسان برای رفع گرفتگی سینک ظرفشویی شما
مارس 25, 2021
گرفتگی چاه توالت ، گرفتگی توالت ایرانی ، رفع گرفتگی توالت با روش های اسان و فوری
گرفتگی چاه توالت – 10 روش آسان رفع گرفتگی توالت ایرانی
مارس 15, 2021
گرفتگی لوله فاضلاب حیاط مشکلی است که برای باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب حیاط باید از دستگاه فنر برقی استفاده شود.
3 روش ساده باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب حیاط
فوریه 27, 2021
گرفتگی توالت فرنگی با مدفوع ، گرفتگی توالت با دستمال کاغذی ، رفع گرفتگی توالت فرنگی ، رفع گرفتگی توالت فرنگی با روش های خانگی
10 روش رفع گرفتگی توالت فرنگی با مدفوع ، دستمال کاغذی ، پلاستیک و نوار بهداشتی
فوریه 24, 2021
افتادن صابون در چاه دستشویی مشکلی است که برای همه پیش می آید. 6 روش برای در اوردن صابون از توالت فرنگی و ایرانی
افتادن صابون در چاه دستشویی – ۵ روش درآوردن صابون از توالت
فوریه 23, 2021
باز کردن لوله فاضلاب با فنر ، فنر زنی لوله فاضلاب
باز کردن لوله فاضلاب با فنر
فوریه 18, 2021
چاه بازکنی ، چاه بازکنی در تهران
چاه بازکنی با فنر برقی و پمپ هوا
دسامبر 31, 2020
آیا می توان به لوله بازکنی سیار اعتماد کرد؟
آیا می توان به لوله بازکنی سیار اعتماد کرد؟
دسامبر 22, 2020
چگونه گرفتگی لوله فاضلاب را باز کنیم ، 4 روش رفع گرفتگی لوله فاضلاب، 10 روش تضمینی رفع گرفتگی لوله های فاضلاب
چگونه گرفتگی لوله فاضلاب را باز کنیم؟
دسامبر 2, 2020
لوله بازکنی ارزان ، ارزان ترین و سریعترین لوله بازکنی ، لوله بازکنی ارزان تهران ، خدمات لوله بازکنی ارزان و سریع
لوله بازکنی ارزان – ارزان ترین و سریعترین لوله بازکنی
نوامبر 1, 2020

لوله بازکنی شمال تهران

لوله بازکنی مینی سیتی
آگوست 5, 2021
لوله بازکنی سعادت آباد
جولای 5, 2021
لوله بازکنی تجریش
ژوئن 15, 2021
لوله بازکنی نیاوران
می 4, 2021
لوله بازکنی اقدسیه
آوریل 17, 2021
لوله بازکنی جردن
مارس 23, 2021

لوله بازکنی غرب تهران

لوله بازکنی چیتگر
سپتامبر 11, 2021
لوله بازکنی گیشا
آگوست 31, 2021
لوله بازکنی بلوار فردوس
آگوست 18, 2021
لوله بازکنی ستارخان
جولای 20, 2021
لوله بازکنی جنت آباد
آوریل 29, 2021
لوله بازکنی مرزداران
آوریل 20, 2021

لوله بازکنی شرق تهران

لوله بازکنی مجیدیه
جولای 26, 2021
لوله بازکنی وحیدیه تهران
جولای 14, 2021
لوله بازکنی تهرانپارس
می 26, 2021
لوله بازکنی حکیمیه
می 20, 2021
لوله بازکنی میدان امام حسین
آوریل 11, 2021
لوله بازکنی پیروزی
آوریل 6, 2021
تماس با شرکت خدماتینو

۰۹۱۹۲۶۰۴۳۱۳

۰۹۱۹۲۶۰۴۳۱۳

خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران با رعایت بهداشت | ۲۴ ساعته بدون تعطیلی
+