لوله بازکنی صادقیه

خدماتینو > لوله بازکنی غرب تهران > لوله بازکنی صادقیه

ارائه خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی در منطقه صادقیه

 • نام منطقه: صادقیه
 • منطقه: 2 و 5 تهران
 • بافت ساختمان ها: غالبا آپارتمان‌های نوساز و مدرن
 • اعزام سرویسکار از: خیابان سازمان آب، خیابان ابوذر، خیابان بهنام، خیابان شهدای صادقیه، خیابان آیت الله کاشانی، بلوارفردوس و بلوار ارمکام.
 • زمان رسیدن لوله بازکن صادقیه: معمولا 30 دقیقه
 • عمده ترین مشکلات سیستم فاضلاب: گرفتگی لوله های فاضلاب، گرفتگی توالت ایرانی و فرنگی، پر شدن چاه، افتادن اشیا در چاه توالت، انتشار بوی بد فاضلاب.

لوله بازکنی صادقیه خدمتی دیگر از شرکت خدماتینو که تحت نظارت 24 ساعته شعبه غرب استان تهران به مشتریان و ساکنین این منطقه ارائه داده می شود. اگر شما هم در این منطقه سکونت دارید و با مشکل گرفتگی لوله فاضلاب مواجه شده اید، میتوانید تنها در کمتر از 1 دقیقه از طریق شماره تماس پشتیبانی لوله بازکنی صادقیه تهران، درخواست اعزام سرویسکار را ثبت نمایید. تمامی نیروهای فنی ما سابقه ای بیش از 15 سال دارند و توانایی باز کردن انواع گرفتگی شدید و پیچیده را نیز دارند.

لوله بازکنی صادقیه را به افراد متخصص بسپارید!

لوله بازکنی صادقیه را به افراد متخصص بسپارید!

شاید خدمات لوله بازکنی از نظر خیلی از مردم کار ساده ای باشد که هر کسی میتواند آن را انجام دهد. اما حقیقت امر این است که خیلی از کارهایی که در ظاهر ساده به نظر می رسند هم نیاز به تخصص و تجربه کافی دارند. چه تعداد مشتریانی که در خدمات لوله بازکنی صادقیه با ما تماس گرفته اند که فردی را جهت باز کردن لوله مسدوده شده توالت یا حمام به منزل آورده اند ولی هر چه تلاش کرده نتوانسته مسیر خروجی فاضلاب را باز کند. مشکل کجاست؟ آیا گرفتگی واقعا با دستگاه قابل باز شدن نبوده یا اینکه فرد مورد نظر تخصص و تجربه کافی نداشته؟

پاسخ بسیار ساده است، گرفتگی هر چقدر هم که شدید باشد، باز هم با دستگاه های مخصوص لوله بازکنی صادقیه امکان باز شدن دارد. مسئله اینجاست که کار چاه بازکنی هر چند در ظاهر کار ساده ای است، اما در باطن نیاز به تجربه و تخصص دارد. لوله بازکن مجرب صادقیه با چم و خم کار آشناست و میداند که گرفتگی های شدید را چطور، با چه دستگاه و با چه روشی باز کند.

شرکت خدماتینو با درک این موضوع و با علم به این که هر تخصصی نیاز به تجربه دارد، در پروسه استخدام نیروهای خود، سعی نموده بهترین و با تجربه ترین لوله بازکن های صادقیه را استخدام کند تا مشکل مشتری را به راحتی حل کنند و مشتری از بابت رفع گرفتگی، لوله خیال آسوده ای داشته باشد.

در خدمات لوله بازکنی صادقیه تهران، نیروی متخصص میداند که باید بررسی نماید گرفتگی چرا اتفاق افتاده، چه نوع گرفتگی پیش رو است و باید از چه روشی استفاده کند.

اگر از افراد متخصص در زمینه لوله بازکنی صادقیه استفاده کنید، احتمال اینکه نیاز به دوباره کاری باشد یا مشکلی حین انجام کار به وجود آید نیست. افراد متخصص و با تجربه با چم و خم کار آشنا هستند و می دانند چطور مشکل را بصورت استاندارد و تضمینی حل کنند.

اعزام لوله بازکن صادقیه در کوتاه ترین زمان ممکن

یکی از ویژگی های شرکت خدماتینو، اعزام لوله بازکن خدماتینو در زمان کوتاه می باشد. این ویژگی به این دلیل است که در این مجموعه زمانی که مشتری تماس میگیرد با توجه به آدرس مشتری، نزدیکترین سرویسکاری که در محل مستقر میباشد به آدرس مورد نظر اعزام می شود. برای لوله بازکنی صادقیه همانطور که گفته شد، سرویسکار از خیابان سازمان آب، خیابان ابوذر، خیابان بهنام، خیابان شهدای صادقیه، خیابان آیت الله کاشانی، بلوارفردوس و بلوار ارمکام به محل اعزام می شود تا سریعا برای رفع مشکل برسد.

این ویژگی تنها شامل خدمات لوله بازکنی صادقیه نمی شود و شما عزیزانی که در این منطقه ساکن هستید هنگام استفاده از خدمات دیگر که شامل موارد زیر می باشد، این ویژگی شامل حالتان خواهد بود:

در ادامه با ما همراه باشید تا با توضیحاتی که در بخش بعد ارائه داده شده، بتوانید خودتان نوع و شدت گرفتگی لوله را تشخیص دهید.

خدماتی در همین زمینه: لوله بازکنی غرب تهران

علت گرفتگی و مسدود شدن راه آب فاضلاب را خودتان تشخیص دهید!

علت گرفتگی و مسدود شدن راه آب فاضلاب را خودتان تشخیص دهید!

هر چند گرفتگی ها در ظاهر همه شبیه به هم هستند اما باید بدانید گرفتگی های راه آب فاضلاب بسیار متفاوت می باشند و علل مختلفی هم دارند. شاید زمانی که لوله گرفته شده را به خیلی از مردم نشان دهید و از آنها سوال کنید که به نظرتان علت گرفتگی چیست، قریب به اتفاق آنها پاسخشان این باشد که یک چیزی جلوی لوله را گرفته! اما این افراد نمی دانند که علت چیست. به همین خاطر بهترین روش باز کردن مسیر لوله را هم نمی دانند.

در این بخش سعی میکنیم شما را با انواع دلایل گرفتگی فاضلاب آشنا کنیم تا هنگام بروز مشکل بدانید که چه کارهایی باید انجام دهید.

 • گرفتگی با وسیله: معمولا شایع ترین نوع گرفتگی، افتادن وسیله یا شی در فاضلاب می باشد. این نوع گرفتگی احتمال مسدود کردن کامل لوله را هم دارد. برای باز کردن آن حتما نیاز به ابزارهای مخصوص مثل دستگاه فنر برقی است.
 • مسدود شدن لوله با مصالح: گاهی اوقات یک سهل انگاری از طرف مالک یا کارگر ساختمان هنگام کف سابی و یا بازسازی میتواند منجر به ورود مصالح به داخل لوله و در نتیجه گرفتگی لوله فاضلاب با سیمان شود. این مشکل سخت ترین نوع مسدود شدن لوله می باشد که تنها راه حل آن فنر زدن است.
 • رسوب و جرم: معمولا در جاهایی که آب هست، رسوب و جرم نیز وجود دارد. لوله فاضلاب نیز از این قضیه مستثنی نمی باشد و امکان دارد به مرور زمان لوله فاضلاب دچار رسوب و جرم گرفتگی شود. اگر این اتفاق بیافتد، مسلما لوله دچار گرفتگی سختی خواهد شد.
 • مدفوع، دستمال کاغذی و نوار بهداشتی: این مورد معمولا دچار گرفتگی توالت می شود. خیلی از مردم وسیله هایی را داخل توالت می ریزند که فکر میکنند از لوله آن خارج خواهد شد، اما فارغ از اینکه هر وسیله ای هر چند کوچک میتواند، باعث بسته شدن چاه شود. اگر دستشویی با این چیزها بگیرد، سخت و یا جزئی بودن گرفتگی کاملا بستگی به شرایط دارد.

دلایل دیگری هم مثل شکستگی لوله، کم بودن شیب، اشکال در شترگلو و … وجود دارد که مثل دلایل بالا شایع نیستند و کمتر اتفاق می افتند. اما موارد بالا از علل اصلی می باشد و هنگام بروز آنها بهترین راه استفاده از فنر برقی است چرا که فنر میتواند اکثر گرفتگی ها را باز کند بدون اینکه نیاز به تخریب باشد.

روش باز کردن لوله فاضلاب در صادقیه

همانطور که در این مطلب چند بار ذکر کردیم، بهترین روش برای باز کردن عامل انسداد فاضلاب و لوله بازکنی در صادقیه تهران استفاده از دستگاه قدرتمند فنر برقی است. این دستگاه میتواند هر نوع گرفتگی را باز کند حتی اگر مصالح ساختمانی باشد!

روش کار هم بسیار ساده است، فنر به دستگاه متصل می شود، سر فنر در داخل لوله قرار داده می شود، سرویسکار دستگاه را روشن می کند و شروع به از بین بردن گرفتگی می نماید.

نکته مهم این است که اگر از کسی شنیده اید یا خودتان فکر میکنید که فنر زدن برای لوله ضرر دارد و به اصلاح باعث سوراخ شدن و ترکیدن لوله می شود، این اصلا درست نیست. چون فنر با آلیاژ انعطاف پذیر ساخته می شود و کیفیت بسیار خوبی دارد، مناسب این کار است و به هیچ عنوان اگر لوله و کاسه توالت ترک یا سوراخ نداشته باشند، هیچ آسیبی هنگام فنر زنی در خدمات لوله بازکنی صادقیه به آنها نخواهد رسید.

تخلیه چاه صادقیه: ارائه خدمات با تانکر لجن کش و مکنده بسیار قوی

تخلیه چاه صادقیه: ارائه خدمات با تانکر لجن کش و مکنده بسیار قوی

در خدمات تخلیه چاه صادقیه از تانکرهای بزرگ و کوچک در دو نوع پمپ و یا ساکشن استفاده می شود. این تانکرها قادر هستند با قدرت بالا علاوه بر آب، فاضلاب و جامدات چاه را هم بصورت کامل تخلیه نمایند. تانکرهای تخلیه چاه به اصطلاح کف کش هستند.

علاوه بر این خدمات اگر مشتری نداند چاه فاضلاب منزل کجاست، تیم حرفه ای خدماتینو با تجربه بسیار بالا میتوانند درب چاه را پیدا کرده و آن را بصورت ایمن با اندازه های استاندارد باز کنند. پس از این کار، فاضلاب چاه با استفاده از تانکرهای مخصوص تخلیه می شود.

اگر نیاز به خدمات لوله بازکنی صادقیه یا تخلیه چاه صادقیه دارید، کافی است با شماره پشتیبانی شرکت که در سایت درج شده تماس بگیرید تا در کمتر از 30 دقیقه، سرویسکار مورد نظر در محل حاضر شود.

5/5 - (1 امتیاز)
2 پاسخ
  1. خدماتینو

   سلام
   باعث افتخار ماست که از خدمات شرکت ما رضایت دارید و خوشحالیم که مشکلتان رفع شده.

یک دیدگاه بگذارید

تماس با شرکت خدماتینو

۰۹۲۱۸۸۳۹۲۶۳

۰۹۲۱۸۸۳۹۲۶۳

خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران با رعایت بهداشت | ۲۴ ساعته بدون تعطیلی
+