لوله بازکنی یوسف آباد

خدماتینو > لوله بازکنی مرکز تهران > لوله بازکنی یوسف آباد
لوله بازکنی در منطقه یوسف آباد

ارائه کلیه خدمات فقط در شهر تهران (شمال، جنوب، شرق و غرب)

ارائه خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی در منطقه یوسف آباد

 • نام منطقه: یوسف آباد
 • منطقه: 6 شهرداری تهران
 • اعزام سرویسکار از: خیابان های سید جمال الدین اسدآبادی (خیابان یوسف آباد)، مستوفی (عبدالمجید اکبری)، شهید جهان آرا (دوم ژوئن)، مهرام (مدبر)، بیستون و خیابان چهلستون، فتحی شقاقی (هشتم یوسف آباد)، کاج شمالی و ابن سینا، بزرگراه همت و کردستان
 • زمان رسیدن لوله بازکن: معمولا 30 دقیقه
 • عمده ترین مشکلات سیستم فاضلاب: گرفتگی لوله های فاضلاب، گرفتگی توالت ایرانی و فرنگی، پر شدن چاه، افتادن اشیا در چاه توالت، انتشار بوی بد فاضلاب.

لوله بازکنی یوسف آباد در مرکز تهران با بهترین سرویسکاران مجرب و همچنین دستگاه های حرفه ای توسط شرکت خدماتینو انجام می شود. شرکت خدماتینو کلیه سرویسکاران خود را موظف به استفاده از ماسک در شرایط کرونا و رعایت بهداشت در ارائه خدمات لوله بازکنی نموده است. تمامی پروسه انجام کار با کمترین میزان کثیف کاری صورت می گیرد و لوله به طور کامل باز شده تحویل مشتری داده می شود. خدمات لوله بازکنی زمانی مورد نیاز شماست که یکی از لوله های فاضلاب با گرفتگی رو به رو شود. در چنین شرایطی تنها یک تماس با خدماتینو کافی است تا نزدیکترین سرویسکار به شما سریعا به محل اعزام شود. ما بصورت شبانه روزی در خدمت شما هستیم تا خدمات لوله بازکنی در منطقه یوسف آباد را با بهترین کیفیت ارائه دهیم.

لوله بازکنی در یوسف آباد با تضمین رفع گرفتگی

لوله بازکنی در یوسف آباد با تضمین رفع گرفتگی

ضمانت رفع گرفتگی یعنی چه؟ ضمانت در هر کاری به معنی انجام کار با کیفیت بالا می باشد. در شغل لوله بازکنی هم اگر کیفیت وجود نداشته باشد، گرفتگی به طور کامل باز نخواهد شد و لوله فاضلاب منزل شما دوباره خواهد گرفت. و این یعنی دردسر بیشتر، کثیف کاری بیشتر و آوردن دوباره سرویسکار به منزل!

اما اگر همان موقع لوله منزل شما با دقت بیشتر و کیفیت بالاتر باز میشد، تا مدت ها از شر گرفتگی لوله خلاص میشدید. این دقیقا همان کاری است که لوله بازکن های یوسف آباد شرکت خدماتینو انجام می دهند. یعنی لوله فاضلاب منزل یا محل کار شما که دچار گرفتگی شده، بصورت کامل باز میکنند. منظور از باز کردن کامل گرفتگی این است که با توجه به تجربه بالا سرویسکاران این مجموعه، صرفا فنر زنی هدف ما از ارائه خدمات نیست، بلکه اگر بعد از فنر زدن و باز کردن لوله مشخص شود چیزی داخل لوله گیر کرده و یا افتاده، آن را از بین خواهند برد. و این دقیقا همان کیفیتی است که خیلی از مردم به دنبال آن هستند.

با انجام اینکار علاوه بر رفع گرفتگی با استفاده از دستگاه فنر برقی، عامل انسداد لوله نیز از بین خواهد رفت (معمولا در صورت وجود اشیا و وسیله داخل لوله، توسط سرویسکاران به وسیله ابزارهای مخصوص بعد از باز کردن لوله خارج می شوند). با اینکار مطمئن می شوید که لوله 100% تضمینی باز شده و با کشیدن سیفون و ریختن آب توسط سرویسکار، باز بودن مسیر لوله نیز تست می شود.

چرا لوله ها مسدود می شوند و راهکار جلوگیری از گرفتگی آنها چیست؟

چرا لوله ها مسدود می شوند و راهکار جلوگیری از گرفتگی آنها چیست؟

گرفتگی لوله امری طبیعی است و در همه جای دنیا اتفاق می افتد. مهم این است که دلایل گرفتگی را بشناسیم و بدانیم که چطور باید از ورود آنها به لوله جلوگیری کنیم تا بتوانیم مدت ها از مسدود شدن راه آب فاضلاب جلوگیری کنیم. به طور کلی علل گرفتگی لوله عبارتند از:

 • گرفتگی با مو و پرز: معمولا در لوله آشپزخانه، لباسشویی و حمام اتفاق می افتد. موهای اصلاح شده اگر از توری حمام رد شوند و درون لوله بروند به مرور باعث رسوب گرفتگی و پس زدن فاضلاب می شوند. همین مسئله در لوله های آشپزخانه به ویژه لباسشویی به دلیل وجود مو و پرزهای چسبیده به لباس ها نیز اتفاق می افتد.
 • گرفتگی با اشیا و وسیله: هر نوع اشیا و وسیله ای که داخل لوله بیفتد، باعث بسته شدن خروجی فاضلاب می گردد. وسیله ها معمولا در شترگلو (سیفون) گیر می کنند و باید حتما خارج شوند تا مسیر لوله هم باز شود.
 • گرفتگی با روغن و چربی: روغن ها از جمله متداول ترین علل گرفتگی لوله در آشپزخانه هستند. روغن به دیواره لوله میچسبد و با ورود آب سرد، سفت می گردد. سپس هر چیزی که وارد لوله می شود را به خود میچسباند. در آخر به مرور زمان، مسیر راه آب گرفته می شود. یکی از بیشترین تماس های مشتریان برای لوله بازکنی یوسف آباد به همین دلیل می باشد.
 • مصالح ساختمانی: این مشکل بیشتر در خانه های نوساز دیده می شود و در برخی موارد خانه هایی که بازسازی کرده اند و یا بنایی های جزئی مثل ریختن دوغاب داشته اند، اتفاق می افتد. باز کردن گرفتگی لوله با سیمان سفید و سیاه و … کار سختی است و باید سرویسکار با تجربه به وسیله دستگاه این کار را انجام دهد.
 • شیب کم لوله: کم بودن شیب لوله مشکل بزرگی است که سبب می شود لوله زود به زود بگیرد. علت به وجود آمدن این مشکل تجمع چربی و لجن به خاطر شیب کم لوله می باشد. ما به مشتریانی که به دنبال لوله بازکن در یوسف اباد هستند می گوییم که تنها راه خلاص شدن از شر این مشکل برای همیشه تخریب و تعویض لوله و همچنین درست کردن شیب آن است.
 • دستمال کاغذی: کسانی که در سرویس بهداشتی از دستمال کاغذی استفاده می کنند با این مشکل رو به رو هستند. همچنین گرفتی توالت با دستمال کاغذی پس از مهمانی به کرات دیده می شود و مشتریانی زیادی هستند که با ما برای رفع این مشکل تماس می گیرند.

راهکاری ساده برای جلوگیری از گرفتگی مجدد بعد از فنر زدن لوله

بهترین راه برای اینکه موارد گفته شده در بخش قبل باعث گرفتگی لوله منزل نشوند، این است که اول از ورود آنها به داخل لوله جلوگیری شود و دوم حتما در تمام لوله های فاضلاب از توری های جنس خوب با سوراخ های ریز استفاده شود تا ورود مو هم تا حد زیادی جلوگیری گردد.

نکته مهم!

برای اینکه بالا زدن چاه فاضلاب منزلتان دیرتر اتفاق بیفتد، میتوانید هر هفته یکبار یا هر دو هفته یکبار با ریختن یک سطل آب جوش از به وجود آمدن این مشکل پیشگیری کنید.

از چه روشی برای لوله بازکنی یوسف آباد استفاده می شود؟

برای لوله بازکنی در یوسف آباد روش های زیادی وجود دارد اما همیشه یک راه وجود دارد که نتیجه بهتری دارد و مقرون به صرفه تر نیز هست و این روش استفاده از فنر برقی است. چرا؟

 • چون فنر برقی هزینه کمتری نسبت به سایر دستگاه ها مثل تراکم هوا، ساکشن و غیره دارد.
 • مقرون به صرفه تر از روش های دیگر
 • قادر به باز کردن اغلب گرفتگی ها، حتی با مصالح ساختمانی
 • کثیف کاری کمتر در دستگاه های جدید
 • تنها روشی که میتوان با آن رسوب گیری و چربی زدایی کرد

با این اوصاف می توان نتیجه گرفت که بهترین روش لوله بازکنی در منطقه یوسف آباد تهران، فنر زنی لوله فاضلاب می باشد. برخلاف ذهنیت عموم مردم که فکر میکنند فنر برقی لوله را سوراخ می کند یا باعث شکستگی آن می شود، باید گفت که اصلا اینطور نیست و فنر مخصوص اینکار ساخته شده و در صورتی که اشکالی در لوله نباشد، هیچ آسیبی به لوله نمیرسد. همچنین دستگاه های حرفه ای جدید کثیف کاری کمتری نسبت به دستگاه های قدیمی مثل دریل دارد.

اعزام لوله بازکن در یوسف آباد بصورت شبانه روزی

شبانه روزی شدن خدمات لوله بازکنی یوسف آباد شرکت خدماتینو به مشتریان این اطمینان را میدهد که دغدغه ای بابت بالا زدن چاه و گرفتگی لوله نداشته باشند. چون با 24 ساعته بودن این خدمات به راحتی در کوتاه ترین زمان ممکن و در هر ساعتی که به مشکل خوردید میتوانید با شماره پشتیبانی جهت هماهنگی برای اعزام سرویسکار تماس بگیرید.

لازم به ذکر است که سرویس لوله بازکنی شبانه روزی یوسف آباد در سراسر شهر تهران ارائه داده می شود و شما میتوانید برای استفاده از کلیه خدمات با ما تماس بگیرید.

باز کردن لوله با کمترین حد کثیف کاری

کثیف کاری در خدمات چاه بازکنی چیزی است که مردم نگران آن هستند. به نظر ما هم این موضوع مسئله ای است که حتما باید به آن اهمیت داد. چون پاشیدن فاضلاب به اطراف واقعا کثیف کاری زیادی دارد و با تمیز کردن آن هم باید مدت ها بوی بد فاضلاب را تحمل کرد.

به همین دلیل یکی از ویژگی های ما در این چند سال خدمت رعایت نکات بهداشتی و پایین آوردن میزان کثیف کاری تا حد ممکن بوده است. در همین راستا از دستگاه هایی استفاده می کنیم که فنر متصل شده به آن مانند دستگاه های قدیمی تر مثل دریل، ضربه نمیزند، در نتیجه فاضلاب به جایی پاشیده نمی شود.

به همین خاطر است که خدمات باز کردن لوله فاضلاب در یوسف آباد را با کمترین میزان کثیف کاری انجام می دهیم تا خیال شما هم از بابت کثیف نشدن منزل یا محل کارتان راحت باشد.

تخلیه چاه یوسف آباد

تخلیه چاه یوسف آباد

به جز خدمات لوله بازکنی، سرویس تخلیه چاه نیز در یوسف آباد تهران ارائه می شود. زمانی که چاه فاضلاب پر می شود هر چه زودتر باید آن را تخلیه کنید تا علاوه بر اینکه نشت نکند، با ریزش چاه هم مواجه نشوید. تخلیه به موقع میتواند از کم شدن عمر چاه جلوگیری کند.

تخلیه چاه در یوسف آباد شرکت خدماتینو به وسیله ماشین های بزرگ مکنده و پمپ لجن کش صورت می گیرد. ما آب و فاضلاب چاه را تا جایی که ممکن است به طور کامل تخلیه می کنیم.

به طور کلی تمامی خدماتی که در این سرویس ارائه می شود عبارت است از:

 • پیدا کردن محل دقیق چاه (در صورت اطلاع نداشتن مشتری از محل چاه)
 • باز کردن دهانه چاه
 • ارائه خدمات تخلیه چاه یوسف آباد
 • بستن دهانه چاه

برای استفاده از خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی یوسف اباد میتوانید بصورت شبانه روزی با شماره پشتیبانی درج شده در سایت تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید. پس از ثبت درخواست هماهنگی اعزام سرویسکار به سرعت انجام می شود و لوله بازکن یوسف اباد سریعا در محل حاضر خواهد شد.

پاسخ به سوالات لوله بازکنی یوسف آباد

آیا در لوله بازکنی یوسف آباد بهداشت رعایت می شود؟

ما هم مانند شما به بهداشت اهمیت میدهیم و سرویسکاران خود را موظف کرده ایم که بهداشت را رعایت کنند تا خیال شما از هر بابت راحت باشد. در همین راستا برای جلوگیری از انتقال ویروس کرونا، سرویسکار با ماسک وارد منزل یا محیط کار مشتری می شوند.

تضمینی بودن لوله بازکنی یعنی چه؟

ما با ضمانت باز کردن لوله، لوله بازکنی تهران را ارائه می دهیم. این یعنی لوله را باز شده تحویل مشتری می دهیم. به این ترتیب از بابت کیفیت نیز باید خیلتان راحت باشد

لوله بازکنی یوسف آباد کثیف کاری هم دارد؟

این موضوع بستگی به میزان و شدت گرفتگی دارد اما به خودی خود کثیف کاری ندارد. سرویسکاران ما نیز موظف هستند با کمترین میزان کثیف کاری، لوله را برای مشتری باز کنند.

یک دیدگاه بگذارید

مطالب اخیر

رفع گرفتگی سینک ظرفشویی با روش های آسان و فوری
5 تکنیک آسان برای رفع گرفتگی سینک ظرفشویی شما
مارس 25, 2021
گرفتگی چاه توالت ، گرفتگی توالت ایرانی ، رفع گرفتگی توالت با روش های اسان و فوری
گرفتگی چاه توالت – 10 روش آسان رفع گرفتگی توالت ایرانی
مارس 15, 2021
گرفتگی لوله فاضلاب حیاط مشکلی است که برای باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب حیاط باید از دستگاه فنر برقی استفاده شود.
3 روش ساده باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب حیاط
فوریه 27, 2021
گرفتگی توالت فرنگی با مدفوع ، گرفتگی توالت با دستمال کاغذی ، رفع گرفتگی توالت فرنگی ، رفع گرفتگی توالت فرنگی با روش های خانگی
10 روش رفع گرفتگی توالت فرنگی با مدفوع ، دستمال کاغذی ، پلاستیک و نوار بهداشتی
فوریه 24, 2021
افتادن صابون در چاه دستشویی مشکلی است که برای همه پیش می آید. 6 روش برای در اوردن صابون از توالت فرنگی و ایرانی
افتادن صابون در چاه دستشویی – ۵ روش درآوردن صابون از توالت
فوریه 23, 2021
باز کردن لوله فاضلاب با فنر ، فنر زنی لوله فاضلاب
باز کردن لوله فاضلاب با فنر
فوریه 18, 2021
چاه بازکنی ، چاه بازکنی در تهران
خدمات چاه بازکنی با فنر برقی و پمپ هوا
دسامبر 31, 2020
آیا می توان به لوله بازکنی سیار اعتماد کرد؟
آیا می توان به لوله بازکنی سیار اعتماد کرد؟
دسامبر 22, 2020
چگونه گرفتگی لوله فاضلاب را باز کنیم ، 4 روش رفع گرفتگی لوله فاضلاب، 10 روش تضمینی رفع گرفتگی لوله های فاضلاب
چگونه گرفتگی لوله فاضلاب را باز کنیم؟
دسامبر 2, 2020
لوله بازکنی ارزان ، ارزان ترین و سریعترین لوله بازکنی ، لوله بازکنی ارزان تهران ، خدمات لوله بازکنی ارزان و سریع
لوله بازکنی ارزان – ارزان ترین و سریعترین لوله بازکنی
نوامبر 1, 2020

لوله بازکنی شمال تهران

لوله بازکنی سعادت آباد
جولای 5, 2021
لوله بازکنی تجریش
ژوئن 15, 2021
لوله بازکنی ونک
ژوئن 7, 2021
لوله بازکنی نیاوران
می 4, 2021
لوله بازکنی اقدسیه
آوریل 17, 2021
لوله بازکنی جردن
مارس 23, 2021

لوله بازکنی غرب تهران

لوله بازکنی ستارخان
جولای 20, 2021
لوله بازکنی جنت آباد
آوریل 29, 2021
لوله بازکنی مرزداران
آوریل 20, 2021
لوله بازکنی تهرانسر
فوریه 5, 2021
لوله بازکنی مهرآباد جنوبی
ژانویه 28, 2021
لوله بازکنی پونک
ژانویه 9, 2021

لوله بازکنی شرق تهران

لوله بازکنی مجیدیه
جولای 26, 2021
لوله بازکنی وحیدیه تهران
جولای 14, 2021
لوله بازکنی تهرانپارس
می 26, 2021
لوله بازکنی حکیمیه
می 20, 2021
لوله بازکنی میدان امام حسین
آوریل 11, 2021
لوله بازکنی پیروزی
آوریل 6, 2021
تماس با شرکت خدماتینو

۰۹۱۹۲۶۰۴۳۱۳

۰۹۱۹۲۶۰۴۳۱۳

خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران با رعایت بهداشت | ۲۴ ساعته بدون تعطیلی
+