لوله بازکنی مینی سیتی

خدماتینو > لوله بازکنی شمال تهران > لوله بازکنی مینی سیتی
لوله بازکنی مینی سیتی ، لوله بازکنی مینی سیتی ، لوله بازکنی مینی سیتی شمال تهران

ارائه کلیه خدمات فقط در شهر تهران (شمال، جنوب، شرق و غرب)

ارائه خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی در منطقه مینی سیتی

 • نام منطقه: مینی سیتی
 • منطقه: 1 تهران
 • خیابان ها و محله های تحت پوشش خدمات: سوهانک، ازگل، اراج، لارک، لاله، یاس، کوثر، آتی ساز، ابوذر، قائم، محلاتی، نفت، البرز، اقتدار، صدف، گلها، دانشگاه، مهرگان، خلبانان (پرواز)، یاران، آفتاب، فراز، ولیعصر، بابایی، خوشرو، صادقی، بزرگراه ارتش، بزرگراه امام علی و تمام محله های اطراف مینی سیتی
 • زمان رسیدن لوله بازکن: معمولا 30 دقیقه
 • عمده ترین مشکلات سیستم فاضلاب: گرفتگی لوله های فاضلاب، گرفتگی توالت ایرانی و فرنگی، پر شدن چاه، افتادن اشیا در چاه توالت، انتشار بوی بد فاضلاب.

لوله بازکنی مینی سیتی از جمله خدماتی است که افراد ساکن شمال تهران هنگام مواجه شدن با گرفتگی لوله های فاضلاب از قبیل توالت، حمام، حیاط، آشپزخانه و غیره به آن نیاز پیدا می کنند. این خدمات شامل باز کردن کامل لوله از هر نوع گرفتگی است. شما هنگام انتخاب شرکت لوله بازکنی در مینی سیتی باید دقت کنید که مجموعه ای با تجربه و متعهد را انتخاب کنید. شرکت خدماتینو با سال ها تجربه در زمینه فنر زنی لوله های فاضلاب و باز کردن لوله های مسدود شده، توانسته مشکل تعداد زیادی از مشتریان عزیز را رفع کند. اگر میخواهید مشکلتان به دست نیروهای فنی حرفه ای و باتجربه حل شود، خدماتینو در خدمت شماست.

اعزام لوله بازکن مینی سیتی در سریع ترین زمان ممکن

اعزام لوله بازکن مینی سیتی در سریع ترین زمان ممکن

در خدمات لوله بازکنی یکی از مهمترین مسائلی که شرکت ارائه دهنده خدمات باید به آن دقت کند، زمان رسیدن سرویسکار به محل می باشد. به عنوان مثال برای لوله بازکنی مینی سیتی بهتر است لوله بازکن از مناطق شمال تهران به محل فرستاده شود تا سریع تر برسد. اهمیت این موضوع به خاطر حاد بودن مشکل گرفتگی لوله های فاضلاب است. چون تعلل کردن برای رفع مشکل میتواند وضعیت بدی را ایجاد کند که بدترین آنها انتشار بوی بد فاضلاب و از همه مهمتر امکان ورود فاضلاب به داخل سالن خانه می باشد!

شرکت خدماتینو برای حل این موضوع، اقدام به اعزام لوله بازکن مینی سیتی از نزدیکترین نقطه به مشتری نموده است. به این ترتیب شما تنها با یک تماس میتوانید نزدیکترین چاه بازکن در منطقه مینی سینی را پیدا کنید و درخواست اعزام جهت باز کردن لوله مسدوده شده را ثبت نمایید.

ما در خدماتینو سعی میکنیم سرویسکاران را از خیابان ها و محله های زیر اعزام کنیم تا سریع تر به محل برسند:

سوهانک، ازگل، اراج، لارک، لاله، یاس، کوثر، آتی ساز، ابوذر، قائم، محلاتی، نفت، البرز، اقتدار، صدف، گلها، دانشگاه، مهرگان، خلبانان (پرواز)، یاران، آفتاب، فراز، ولیعصر، بابایی، خوشرو، صادقی، بزرگراه ارتش، بزرگراه امام علی و تمام محله های اطراف مینی سیتی.

اگر وقت و زمان برای شما هم ارزشمند است و دوست ندارید بیش از حد برای دریافت خدمات لوله بازکنی در منطقه مینی سیتی منتظر بمانید، برای یکبار هم که شده از خدماتینو استفاده کنید تا لذت سرویس دهی سریع را بچشید!

چرا لوله فاضلاب می گیرد؟

گرفتگی لوله امری طبیعی است و نباید نگران این باشیم که چرا لوله منزل ما مسدود شده و اصلا چرا این اتفاق افتاده! چون در هر جای دنیا حتی با بهترین سیستم لوله کشی هم، امکان بالا زدن چاه وجود دارد. به جای نگرانی بهتر است با دلایل گرفتگی لوله آشنا شوید تا برای رفع آن اقدامات بهتری انجام دهید.

علل گرفتگی لوله عبارتند از:

 • کم بودن شیب لوله
 • افتادن اشیا
 • مو، پرز و هر چیزی شبیه اینها
 • روغن و چربی
 • پسماند مواد غذایی، سبزیجات و میوه جات
 • مصالح ساختمانی
 • رسوب و جرم
 • دستمال کاغذی

بیشترین موارد گرفتگی لوله فاضلاب در مینی سیتی به خاطر وجود یکی از علل بالا می باشند. اگر بخواهیم کمی بیشتر توضیح دهیم باید بگوییم مثلا در گرفتگی توالت، ریختن دستمال کاغذی و افتادن اشیا سبب گرفتگی می شود. یا مثلا در آشپزخانه بیشتر گرفتگی ها به دلیل مو، پرز، چربی و ازین دست موارد می باشد.

تمامی این گرفتگی ها با فنر زدن قابل رفع هستند. برای باز کردن لوله منزلتان با هر نوع گرفتگی کافی است جهت استفاده از چاه بازکنی مینی سیتی با شماره پشتیبانی در تماس باشید.

موثرترین روش لوله بازکنی در مینی سیتی چیست؟

برای لوله بازکنی مینی سیتی روش های زیادی وجود دارد که از دستگاه های متفاوت برای اینکار میتوان استفاده کرد. اما در میان 3 دستگاه زیر تنها فنر برقی است که میتواند تقریبا تمامی گرفتگی ها را باز کند.

 • فنر برقی
 • تراکم هوا
 • ساکشن

معمولا دستگاه هایی که برای لوله بازکنی در مینی سیتی استفاده می شود، سه مورد بالا می باشد. البته به جز فنر برقی، دستگاه های دیگر در موارد خاص که در ادامه توضیح می دهیم استفاده می شوند.

 • فنر برقی: برای اغلب گرفتگی ها قابل استفاده است. با استفاده از آن میتوان تمامی گرفتگی ها را باز کرد. در دستگاه های جدیدتر کثیف کاری نسبت به قبل کمتر شده.
 • تراکم هوا: اگر فنر برقی قادر به باز کردن گرفتگی نباشد، از تراکم هوا استفاده می شود. تراکم هوا، دستگاهی است که فشار هوا را به یکباره وارد لوله می کند. این مکانیزم بیشتر برای لوله هایی که چیزی درون آنها گیر کرده مناسب است.
 • ساکشن: ساکشن دستگاه مکنده ای است که معمولا برای منهول و فاضلاب شهری مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان مثال در یکی از خدمات لوله بازکنی تجریش، لوله فاضلاب شهری با شن و ماسه پر شده بود، با استفاده از ساکشن توانستیم لوله را تخلیه کنیم تا مسیر خروجی فاضلاب باز شود.

با توجه به توضیحات، نتیجه می گیریم که برای منازل مسکونی و شرکت ها، بهترین دستگاهی که میتوان از آن نتیجه مثبت گرفت، فنر برقی است. پس بهتر است برای لوله بازکنی تخلیه چاه مینی سیتی نیز ابتدا از فنر استفاده شود.

خدماتی در همین زمینه: لوله بازکنی شمال تهران

لوله بازکنی شبانه روزی مینی سیتی

لوله بازکنی شبانه روزی مینی سیتی

در گذشته پیدا کردن لوله بازکن در روز شاید ساعت ها وقت خیلی از مردم را می گرفت و حتی برخی از افراد به دنبال لوله بازکن کوچه ها و خیابان ها را می گشتند. همین موضوع در شب تقریبا غیر ممکن بود و باید تا صبح صبر می کردید تا لوله بازکن پیدا کنید. اما امروزه به لطف اینترنت تنها با یک جستجوی ساده میتوانید نزدیکترین لوله بازکنی در مینی سیتی را بصورت شبانه روزی پیدا کنید و درخواست اعزام لوله بازکن مینی سیتی را در کوتاه ترین زمان ممکن ثبت نمایید.

در حال حاضر شرکت خدماتینو، این سرویس را بصورت 24 ساعته ارائه می دهد. یعنی شما هر ساعتی از شبانه روز که به مشکل خوردید، کافی است با شماره پشتیبانی تماس بگیرید و درخواست خود را اعلام کنید، خواهید دید که در کمترین زمان ممکن، نزدیکترین چاه بازکن مینی سیتی به محل اعزام می شود.

پس دیگر لازم نیست نگران پیدا کردن سرویسکار فنر زن در ساعات پایانی شب باشید، چون با خدماتینو نیازی به داشتن دغدغه نیست. ما شبانه روز گوش به زنگ شما هستیم تا بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم.

ارائه تمامی خدمات در منطقه مینی سیتی

موثرترین روش لوله بازکنی در مینی سیتی چیست؟

در هر نقطه از منطقه مینی سیتی در شمال تهران باشید، دسترسی به خدمات ما خواهید داشت. در حال حاضر تلاش ما این است که کل تهران بزرگ را تحت پوشش خدمات خود قرار دهیم. لوله بازکنی مینی سیتی نیز همانند لوله بازکنی نیاوران و دیگر مناطق شمال تهران توسط بهترین سرویسکاران ما که تجربه بالایی در زمینه باز کردن انواع گرفتگی دارند، انجام می شود.

تمامی خیابان ها و محله های مینی سیتی در ابتدای این مطلب نام برده شده است، اگر هر جای دیگری از قلم افتاده ما در آنجا هم خدمت رسانی می کنیم. در هر جای مینی سیتی که هستید، کافی است تمای بگیرید تا سریعا جهت رفع مشکلتان نیروی فنی زبده اعزام کنیم.

خدمات تخلیه چاه در مینی سیتی

خدمات تخلیه چاه در مینی سیتی

در کنار لوله بازکنی، خدمات بیشماری را در منطقه شمال تهران ارائه می دهیم که یکی از آنها تخلیه چاه مینی سیتی است. در این خدمت، زمانی که مشتری با مشکل پر شدن چاه فاضلاب مواجه شده با اعزام تانکرهای مخصوص جهت تخلیه چاه اقدام می کنیم.

کلیه مراحل تخلیه چاه مینی سیتی عبارتند از:

 • پیدا کردن موقعیت دقیق چاه (در صورت اطلاع نداشتن مشتری از محل چاه)
 • باز کردن دهانه چاه با اندازه های استاندارد
 • تخلیه چاه با تانکر مکنده یا لجن کش
 • بستن درب چاه

برای تمامی این مراحل اکیپ حرفه ای اعزام می شود تا مشتری از بابت کیفیت انجام خدمات تخلیه چاه منطقه مینی سیتی خیالی آسوده داشته باشد.

اگر نیاز به خدمات تخلیه چاه، رفع بوی بد فاضلاب، در آوردن اشیا از توالت یا لوله های دیگر و لوله بازکنی در مینی سیتی دارید، کافی است با شماره پشتیبانی تماس بگیرید و درخواستتان را ثبت کنید. همکاران ما خیلی سریع، نزدیکترین لوله بازکن مینی سیتی را به محل اعزام می کنند.

پاسخ به سوالات متداول

آیا لوله بازکنی مینی سیتی تضمینی است؟

بله ما ضمانت می دهیم لوله را از هر نوع گرفتگی با هر شدتی بصورت کامل باز کنیم و باز شده تحویل شما مشتری عزیز بدهیم.

آیا فنر زدن لوله فاضلاب و باز کردن گرفتگی کثیف کاری دارد؟

همانطور که میدانید لوله بازکنی کثیف کاری های خاص خود را دارد. اما ما با تکیه بر سرویسکاران با تجربه و استفاده از دستگاه های جدید توانسته ایم میزان کثیف کاری را به حداقل برسانیم و تا جای ممکن کار را تمیز انجام دهیم.

زمان رسیدن سرویسکار به محل چقدر است؟

معمولا 30 دقیقه ای به محل میرسیم.

آیا سرویسکاران خدماتینو در شرایط کرونایی بهداشت را رعایت می کنند؟

هر کسی در این شرایط بحرانی باید بهداشت را رعایت کند. سرویسکاران این مجموعه نیز موظف هستند بهداشت را رعایت کنند. همچنین تمامی نیروهای فنی هنگام ورود به منزل مشتری ماسک دارند.

یک دیدگاه بگذارید

مطالب اخیر

رفع گرفتگی سینک ظرفشویی با روش های آسان و فوری
5 تکنیک آسان برای رفع گرفتگی سینک ظرفشویی شما
مارس 25, 2021
گرفتگی چاه توالت ، گرفتگی توالت ایرانی ، رفع گرفتگی توالت با روش های اسان و فوری
گرفتگی چاه توالت – 10 روش آسان رفع گرفتگی توالت ایرانی
مارس 15, 2021
گرفتگی لوله فاضلاب حیاط مشکلی است که برای باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب حیاط باید از دستگاه فنر برقی استفاده شود.
3 روش ساده باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب حیاط
فوریه 27, 2021
گرفتگی توالت فرنگی با مدفوع ، گرفتگی توالت با دستمال کاغذی ، رفع گرفتگی توالت فرنگی ، رفع گرفتگی توالت فرنگی با روش های خانگی
10 روش رفع گرفتگی توالت فرنگی با مدفوع ، دستمال کاغذی ، پلاستیک و نوار بهداشتی
فوریه 24, 2021
افتادن صابون در چاه دستشویی مشکلی است که برای همه پیش می آید. 6 روش برای در اوردن صابون از توالت فرنگی و ایرانی
افتادن صابون در چاه دستشویی – ۵ روش درآوردن صابون از توالت
فوریه 23, 2021
باز کردن لوله فاضلاب با فنر ، فنر زنی لوله فاضلاب
باز کردن لوله فاضلاب با فنر
فوریه 18, 2021
چاه بازکنی ، چاه بازکنی در تهران
چاه بازکنی با فنر برقی و پمپ هوا
دسامبر 31, 2020
آیا می توان به لوله بازکنی سیار اعتماد کرد؟
آیا می توان به لوله بازکنی سیار اعتماد کرد؟
دسامبر 22, 2020
چگونه گرفتگی لوله فاضلاب را باز کنیم ، 4 روش رفع گرفتگی لوله فاضلاب، 10 روش تضمینی رفع گرفتگی لوله های فاضلاب
چگونه گرفتگی لوله فاضلاب را باز کنیم؟
دسامبر 2, 2020
لوله بازکنی ارزان ، ارزان ترین و سریعترین لوله بازکنی ، لوله بازکنی ارزان تهران ، خدمات لوله بازکنی ارزان و سریع
لوله بازکنی ارزان – ارزان ترین و سریعترین لوله بازکنی
نوامبر 1, 2020

لوله بازکنی شمال تهران

لوله بازکنی سعادت آباد
جولای 5, 2021
لوله بازکنی تجریش
ژوئن 15, 2021
لوله بازکنی ونک
ژوئن 7, 2021
لوله بازکنی نیاوران
می 4, 2021
لوله بازکنی اقدسیه
آوریل 17, 2021
لوله بازکنی جردن
مارس 23, 2021

لوله بازکنی غرب تهران

لوله بازکنی چیتگر
سپتامبر 11, 2021
لوله بازکنی گیشا
آگوست 31, 2021
لوله بازکنی بلوار فردوس
آگوست 18, 2021
لوله بازکنی ستارخان
جولای 20, 2021
لوله بازکنی جنت آباد
آوریل 29, 2021
لوله بازکنی مرزداران
آوریل 20, 2021

لوله بازکنی شرق تهران

لوله بازکنی مجیدیه
جولای 26, 2021
لوله بازکنی وحیدیه تهران
جولای 14, 2021
لوله بازکنی تهرانپارس
می 26, 2021
لوله بازکنی حکیمیه
می 20, 2021
لوله بازکنی میدان امام حسین
آوریل 11, 2021
لوله بازکنی پیروزی
آوریل 6, 2021
تماس با شرکت خدماتینو

۰۹۱۹۲۶۰۴۳۱۳

۰۹۱۹۲۶۰۴۳۱۳

خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران با رعایت بهداشت | ۲۴ ساعته بدون تعطیلی
+