لوله بازکنی نارمک

خدماتینو > لوله بازکنی شرق تهران > لوله بازکنی نارمک
لوله بازکنی نارمک با فنر برقی، رفع گرفتگی توالت، آشپزخانه و حمام در نارمک با بهترین کیفیت.

ارائه کلیه خدمات فقط در شهر تهران (شمال، جنوب، شرق و غرب)

ارائه خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه در منطقه نارمک

 • نام محله: نارمک
 • منطقه: 8 تهران
 • خیابان ها و محله های تحت پوشش: آیت، هنگام، شهید ثانی (۴۶ متری نارمک)، جانبازان (گلبرگ)، گلستان، دماوند، سامان، سمنگان، دردشت، فرجام، سراج، دلاوران، مدائن، چمن، مهر، مرجان (خیابان آغمیونی) و سهیلیان
 • زمان رسیدن لوله بازکن نارمک: معمولا 30 دقیقه
 • عمده ترین مشکلات سیستم فاضلاب: گرفتگی لوله های فاضلاب، گرفتگی توالت ایرانی و فرنگی، پر شدن چاه، افتادن اشیا در چاه توالت، انتشار بوی بد فاضلاب.

لوله بازکنی نارمک ، سالهای سال است که شرکت خدماتینو با راه اندازی شعبات مختلف در سراسر تهران توانسته خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی و غیره را بصورت شبانه روزی، فوری و 100% تضمینی به مشتریان عزیز ارائه دهد. ما هر روز در تلاش هستیم تا کیفیت خدماتمان را بالا ببریم و بیشتر از قبل رضایت شما عزیزان را جلب نماییم.

تصور منطقه ای بزرگ مانند نارمک که کلیه امور دفع فاضلاب آن به واسطه لوله های فاضلاب، سیستم فاضلاب شهری یا چاه ها انجام می گیرد، بدون وجود یک مرکز لوله بازکنی نارمک شبیه فیلم های ترسناکی است که نمی توان آن را حتی تصور کرد. پر شدن چاه ها یا مسدود شدن لوله های فاضلاب، در صورت عدم وجود خدمات لوله بازکنی نارمک، باعث می شود تا ما با معضلات و مشکلات بیشتری روبرو شویم. یک مثال ساده و محدود در این رابطه را می توان گرفتگی لوله در یک خانه دانست. در صورتیکه خدمات لوله بازکنی در منطقه نارمک وجود نداشته باشد، ساکنین آن باید برای ادامه زندگی چه کنند؟ آیا می توانند خانه خود را ترک کنند؟ بررسی و نگاه به این مشکل در ابعاد وسیع تر شبیه فاجعه ای است که از آن یاد کردیم.

لوله بازکنی در نارمک، خدمات تخلیه چاه و چاه بازکنی به کمک فنر و دستگاه های به روز با باز کردن 100% گرفتگی لوله و چاه از جمله خدماتی است که در مرکز خدمات لوله بازکن نارمک خدماتینو به مشتریان گرامی ارائه می شود. اگر هیچ ذهنیتی در این مورد ندارید، و قصد دارید با کلیت خدمات و فعالیت های آن آشنا شوید، پیشنهاد می کنیم که این مطلب را از دست ندهید.

لوله بازکنی منطقه نارمک

لوله بازکنی منطقه نارمک ، لوله بازکنی نارمک فوری و تضمینی

لوله بازکنی نارمک ، سالهای سال است که به عنوان یک نیاز کلی اما مهم در شهر های بزرگ و کوچک شناخته می شود. تخلیه چاه نارمک، چاه بازکنی نارمک و مواردی از این دست در عین وجود تفاوت های کلیدی که با یکدیگر دارند، نیاز بسیار بزرگی برای شهروندان محسوب می شوند.

تصور منطقه ای بزرگ مانند نارمک که کلیه امور دفع فاضلاب آن به واسطه چاه ها انجام می گیرد، بدون وجود یک مرکز لوله بازکنی نارمک شبیه فیلم های ترسناکی است که نمی توان آن را حتی تصور کرد. یکبار مصرف شدن چاه ها، در صورت عدم وجود خدمات لوله بازکنی نارمک، باعث می شود تا ما با معضلات و مشکلات بیشتری روبرو شویم. یک مثال ساده و محدود در این رابطه را می توان گرفتگی لوله در یک خانه دانست. در صورتیکه خدمات لوله بازکنی در منطقه نارمک وجود نداشته باشد، ساکنین آن باید برای ادامه زندگی چه کنند؟ آیا می توانند خانه خود را ترک کنند؟ بررسی و نگاه به این مشکل در ابعاد وسیع تر شبیه فاجعه ای است که از آن یاد کردیم.

لوله بازکنی در نارمک، خدمات تخلیه چاه و چاه بازکنی به کمک فنر و دستگاه های به روز به صورت صددرصد تضمینی بدون پیشامد مشکل مجدد از جمله خدماتی است که در مرکز خدمات لوله بازکن نارمک خدماتینو به مشتریان گرامی ارائه می شود. اگر هیچ ذهنیتی در این مورد ندارید، و قصد دارید با کلیت خدمات و فعالیت های آن آشنا شوید، پیشنهاد می کنیم که این مطلب را از دست ندهید.

خدماتی در همین زمینه: لوله بازکنی شرق تهران

چرا به خدمات لوله بازکنی نارمک نیازمندیم؟

لوله بازکنی نارمک با دستگاه فنر برقی و تضمینی

استفاده از دستگاه های لوله بازکنی نارمک شرکت خدماتینو کاملا به این دلیل نیست که مشکل لوله شما یا تخلیه چاهی که نیاز به بررسی دارد حتما عمیق و پیچیده است. در بسیاری از موارد از این دستگاه ها استفاده می شود تا کارشناس لوله بازکنی در نارمک به آسانی متوجه شود که مشکل گرفتگی لوله چیست و سپس در صدد رفع آن برآید. دستگاه های لوله بازکنی نارمک، شامل فنر لوله بازکن نارمک دستی و دستگاه لوله بازکنی با فنر هر کدام بر اساس نوع گرفتگی لوله مورد استفاده قرار می گیرند.

مثلا، فنر لوله بازکن دستی برای مواردی استفاده می شود که گرفتگی لوله بسیار محدود و جزئی است. در چنین حالتی با کمک فنر لوله که چندان طول زیادی ندارد، مشکلات پیش پا افتاده را حل می کنیم. این دستگاه برعکس مدل دومی آن یعنی لوله بازکنی نارمک با فنر، با دست کار می کند و گرفتگی پیش آمده در کمترین زمان ممکن قابل حل است. این روش بسیار پر کاربرد تر از دستگاه لوله بازکنی نارمک با فنر است. چرا که بسیاری از مشکلات جزئی، عامل گرفتگی لوله ها در خانه ها و لوله های دیگر هستند. در صورتیکه عمق مشکل بیشتر باشد، به سراغ دستگاه دوم می رویم.

دستگاه لوله بازکنی نارمک با فنر آسیبی به لوله ها نمی زند. استفاده از این دستگاه در مقایسه با روش های مشابه مثل رفع گرفتگی لوله با اسید، بسیار بی خطر تر و ایمن تر است و سلامت  و عمر لوله های یک ساختمان یا یک خانه یا محل کار را تضمین می کند. درست است که روش باز کردن لوله ها با اسید سریع تر است اما اگر آینده نگری داشته باشید، دستگاه لوله بازکنی نارمک با فنر را ترجیح خواهید داد.

توجه داشته باشید که استفاده از این دو دستگاه (حتی فنر لوله بازکن دستی) نباید توسط افراد نابلد انجام شود، چون به لوله ها آسیب وارد می شود. درست است که مکانیزم کار فنر لوله بازکن دستی بسیار ساده است، اما این بدان معنا نیست که هر شخصی می تواند به کمک آن لوله را تخلیه کند.

چگونگی رفع گرفتگی لوله در سرویس بهداشتی های فرنگی و ایرانی

اگر بخواهیم به دستگاه های لوله بازکنی فنری و روند کار آن ها دقیق تر نگاه کنیم به نتایج جالبی می رسیم. فنر لوله بازکنی نارمک که برعکس فنر لوله بازکنی دستی است، طوری عمل می کند که هرگونه گرفتگی در سرویس های بهداشتی را رفع می کند.

دستگاه فنر لوله بازکنی  به واسطه مکانیزمی که دارد، مانع را از سر راه کنار می زند. ورود دستگاه در کل طول لوله باعث می شود تا مابقی بخش های لوله که احتمالا دچار گرفتگی شده اند یا رسوب در آنها وجود دارد به سادگی باز شوند و مانعی وجود نداشته باشد. در نتیجه، با کمک این دستگاه می توان احتمال وقوع گرفتگی های آینده را هم کاهش داد. مثل از بین بردن تجمع چربی ها و روغن ها در سرویس بهداشتی که بعدا ممکن است برایتان دردسرساز شوند. استفاده از این نوع دستگاه برای لوله هایی با عمق گرفتگی بالای ده متر ایده آل است.

کاربرد های این دستگاه لوله بازکنی منطقه نارمک متعدد است. برای بازکردن گرفتگی لوله های توالت فرنگی از این دستگاه استفاده می شود. نیروی این دستگاه در مقایسه با روش دستی بهتر است چون در نهایت همه گرفتگی ها رفع می شوند و نیاز به تلاش اضافه با نیرو محرکه دستی برای از بین بردن گرفتگی لوله نیست. با اینکه این دستگاه تنها گزینه موجود جهت رفع گرفتگی لوله نیست اما یکی از بهترین ها است. بسیاری از کارشناسان لوله بازکنی نارمک خدماتینو از این دستگاه در موارد مختلف و در صورت لزوم استفاده می کنند تا مشکل گرفتگی لوله ها به آسانی رفع شود.

در همین زمینه بخوانید: رفع گرفتگی توالت فرنگی

ویژگی های دستگاه فنر لوله بازکنی نارمک

 • بد نیست اطلاعات کلی در مورد دستگاه فنر لوله بازکنی نارمک که نقش بسزایی در رابطه با رفع گرفتگی لوله ها دارد کسب کنیم.
 • امکان باز کردن گرفتگی های مختلف و حتی با ریسک بالا را دارد.
 • از برق شهری استفاده می کند.
 • دستگاه کوچکی است که کارایی بالایی دارد.
 • برای رفع گرفتگی و لوله بازکنی شبانه روزی نارمک لوله های بلند و طویل مناسب است.
 • سرعت تخلیه و رفع گرفتگی با آن برعکس ظاهرش بالاست.

چرا لوله های آشپزخانه دچار گرفتگی می شوند؟

لوله های موجود در سینک آشپرخانه یا آنهایی که به ماشین لباسشویی و ظرفشویی و غیره متصل هستند، ممکن است در طی بازه های زمانی مختلف دچار گرفتگی شوند. رفع گرفتگی این نوع لوله ها اول، با در نظر گرفتن جنس آنها و سپس عیب یابی مانعی که سر راه لوله قرار گرفته است انجام می شود. در بسیاری از موارد، گرفتگی این نوع لوله ها به جرم، مو و آشغال های کوچک مربوط می شود که با یک اقدام سریع فورا از بین می روند.

روش های رفع گرفتگی لوله شیمیایی بهتر است یا مکانیکی؟

لوله بازکنی نارمک ، لوله بازکنی شبانه روزی نارمک

حالا که با دو روش رفع گرفتگی لوله آشنا شدید بهتر است نگاهی مقایسه ای به هر دو داشته باشیم. گفتیم که در موارد محدود و خاص که می توان از مایع برای رفع گرفتگی لوله استفاده کرد، بهتر است آن را امتحان کنیم. اما در بسیاری از موارد شایع، یک شئ فیزیکی یا تجمع رسوبات موجب گرفتگی لوله می شوند و از بین بردن آنها چه بسا بسیار سخت تر است و مایع باز کننده در این روش ها پاسخگو نیست.

پس می توان از بین بردن چربی ها، مو، جرم ها و مواردی از این دست را با مایع و روش های شیمیایی (به اصطلاح) حل کرد و برای اجسام سخت و خاص از روش مکانیکی که همان دستگاه های لوله بازکنی نارمک هستند استفاده کرد. در هر دو این موارد بهتر است با کارشناسان زبده در این زمینه مشورت کنید. اما در صورتی که می دانید مشکل گرفتگی لوله چندان پیچیده نیست، همان روش شیمیایی مشکل شما را حل خواهد کرد.

در همین زمینه بخوانید: رفع گرفتگی توالت ایرانی

رفع گرفتگی لوله فاضلاب در حمام

گرفتگی های شدید، مثل گیر کردن اجسام سفت و سخت داخل لوله حمام به کمک دستگاه های لوله بازکنی تخصصی توسط کارشناس مربوطه انجام می شود تا مانع مذکور از سر راه برداشته شود. کارشناس مربوطه به کمک این دستگاه ها، اجسام جامد یا رسوباتی که در اثر گذر زمان در لوله فاضلاب حمام پدید آمده اند را از سر راه برمیدارد. این مورد به کرات ممکن است رخ دهد. پس در صورتی که با مشکل گرفتگی لوله فاضلاب حمام یا دستشویی مواجه شدید نگران نباشید و خودتان به تنهایی به اقدام عملی دست نزنید. این دست لوله ها حساس هستند و باید توسط کارشناس مجرب رفع گرفتگی شوند.

مثلا، در خانه هایی که بازسازی آنها داخل آشپزخانه، یا حمام و دستشویی انجام شده است و بسیاری از مصالح ساختمانی ممکن است داخل چاه یا لوله گیر کرده باشند، از دستگاه های مخصوص و ویژه برای از بین بردن آنها استفاده می شود. پس در صورتی که مثلا یک سنگ راه لوله را سد کرده باشد، می توان از آنها استفاده نمود. گیر کردن درب شامپو، یک اشیاء قیمتی مثل گوشواره، رسوب گچ  یا جرم صابون همه دلایلی هستند که می توان در مورد علت گرفتگی لوله فاضلاب حمام حدس زد.

یک متخصص لوله بازکنی نارمک باید چه تجهیزاتی داشته باشد؟

فارغ از نوع گرفتگی لوله و دستگاه مورد استفاده برای رفع آن، یک متخصص لوله بازکنی نارمک مثل کارشناسان خدماتینو، کلیه لوازم و تجهیزات را برای رفع مشکلات احتمالی لوله ها یا گرفتگی چاه ها در اختیار دارند. در اختیار داشتن دستگاه های زیر کاملا طبیعی و لازم است:

 • دستگاه لوله باز کن دریلی: که مشابه دریل عمل می کند.
 • تجهیزات فنر زنی: برای انواع لوله ها مثل لوله های سیمانی یا مسی، استفاده از این تجهیزات باعث عدم آسیب رسانی به جداره لوله ها می شود.
 • تجهیزات و لوازم لوله بازکنی تراکم هوا: از این دستگاه ها برای رفع رسوبات استفاده می شود.
 • لوازم لوله بازکنی کارواش: با آمدن نام کارواش قطعا به یاد آب می افتید؟ بله، از این دستگاه ها و تجهیزات برای باز کردن لوله ها با آب و فشار آن استفاده می شود.
 • دستگاه فنر زنی ارابه: در این روش دستگاه روی دو چرخ حرکت می کند و یک نوع دستگاه فنر زنی مفید به شمار می آید.

انواع و اقسام این دستگاه ها می توانند به صورت برقی یا شارژی کار کنند که شیوه کار با آنها را تنها متخصصان تخلیه چاه و لوله بازکنی در نارمک می دانند. در صورتی که این دستگاه ها توسط افراد ناشناس و غیر متخصص به کار گرفته شود، نه تنها نتیجه مطلوبی به دنبال نخواهد داشت، بلکه باعث آسیب رساندن به لوله ها و اتصالات آنها خواهد شد. پس دقت کافی در انتخاب متخصص داشته باشید.

خدمات تخلیه چاه نارمک

از لوله بازکنی در نارمک زیاد سخن گفتیم، اما خدمات تخلیه چاه یکی دیگر از مهم ترین خدمات این گروه است. از کجا باید فهمید که تخلیه چاه ضروری شده و نیاز به بررسی کارشناسانه و اقدام عملی فوری دارد؟ بوی بد و نامطبوع در سرویس بهداشتی یا وجود حشرات مختلف مثل سوسک نشان دهنده نیاز فوری به تخلیه چاه و خدمات لوله بازکنی نارمک تهران است. بسیاری از خانه های قدیمی و حتی جدید پس از مدتی به این خدمات نیاز پیدا می کنند. دلیل نیاز به تخلیه چاه و پر شدن آن مثل گرفتگی لوله و نیاز به لوله بازکنی نارمک متفاوت است. مشابه هر دو، پر شدن چاه با اقلام و موادی که باعث گرفتگی میشوند، سبب پر شدن و نیاز به تخلیه چاه یا رفع گرفتگی آن دارد. ممکن است چاه با رسوباتی مثل روغن، مو، دستمال، آشغال های مختلف مثل در شامپو، زباله های سفت و غیره پر شده باشد. شاید هم ظرفیت چاه پر شده باشد یا اینکه مقاومت خاک پایین باشد و توانایی جذب آب در آن صفر یا نزدیک به صفر باشد. در هریک از این موارد شانس مسدود شده و نیاز به تخلیه چاه بالا می رود.

اگر بوی نامطبوعی را در آشپزخانه یا سرویس بهداشتی حس می کنید یا از وجود سوسک های بزرگی که همیشه در چاه زندگی می کنند خسته شده اید، وقت تماس گرفتن با یک کارشناس لوله بازکنی نارمک و خدمات چاه بازکنی است. عدم توجه به این موضوع می تواند در نهایت و در آینده ای نزدیک به ضرر شما تمام شود. تخلیه چاه موضوعی نیست که بتوانید در صورت بروز نشانه های اولیه با کمک مایعات و روش های فیزیکی خودتان به تنهایی رفعش کنید. سپردن تخلیه آن به یک متخصص، هم مشکل شما را  رفع خواهد کرد و هم مجددا چاه تان سریعا پر نخواهد شد.

نحوه تخلیه چاه نارمک چگونه است؟

تخلیه چاه نارمک

متخصصان تخلیه چاه نارمک مجموعه خدماتینو به واسطه تانکر معمولی، تانکر ساکشن یا لجن کش و تجهیزات مختلف، خدمات تخلیه چاه نارمک را برای شما انجام می دهند. از جمله آنها می توان به پمپ تخلیه، ماشین لجن کش، لایروبی چاه ( در مواردی که مشکل چاه تکرار پذیر است و می توان با لایروبی مشکل را حل کرد)، اشاره نمود.

در تمامی این موارد، انجام سریع و به موقع تخلیه به نفع شماست. پس در صورت بروز مشکل سریعا با خدمات لوله بازکنی نارمک و تخلیه چاه خدماتینو تماس بگیرید. کارشناسان مربوطه در هر کجای نارمک که باشید، سریعا خود را به محل رسانده و خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی نارمک را برای شما به صورت تضمینی انجام می دهند.

آیا لوله بازکنی نارمک تضمینی است؟

ما تضمین این را میدهیم که به وسیله لوله بازکن های حرفه ای و دستگاه های پیشرفته، گرفتگی لوله را به طور کامل باز کنیم و لوله باز شده را به شما تحویل دهیم. برای اطمینان خاطر میتوانید از سرویسکاران درخواست تست باز بودن راه اب لوله را بکنید.

آیا فنر زدن فاضلاب کثیف کاری زیادی دارد؟

سال هاست با تغییر دستگاه ها و همچنین استخدام نیروهای فنی زبده، توانسته ایم کثیف کاری در لوله بازکنی نارمک را به حداقل برسانیم. ما نیز مانند خیلی از شرکت های دیگر از دستگاه های پیشرفته استفاده می کنیم اما تفاوت ما این است که، سرویسکارانمان تلاش میکنند منزل یا محیط کار شما کثیف نشود.

زمان رسیدن سرویسکار به محل چقدر است؟

معمولا 30 دقیقه ای به محل میرسیم.

در شرایط کرونایی لوله بازکنی نارمک چطور ارائه می شود؟

تمامی متخصصین ما باید بهداشت را رعایت کنند و همنطور برای پیشگیری از کرونا باید از ماسک در طول انجام کار استفاده نمایند. همانطور که گفتیم کثیف کاری نیز در کمترین حد خود می باشد.

5/5 - (4 امتیاز)
2 پاسخ
 1. رامین

  دمتون گرم تا به حال لوله بازکنی تو نارمک انقدر سریع و فوری ندیده بودم
  خیلی زود اومد باز کرد رفت

 2. کاشانی

  مادر من ساکن دردشت هستش چند وقت پیش ازتون خدمات گرفتیم که مشکل گرفتگی لوله حمام مادرمینا رو حل کنید. خیلی تمیز بود کارتون دستتون درد نکنه.

یک دیدگاه بگذارید

مطالب اخیر

رفع گرفتگی سینک ظرفشویی با روش های آسان و فوری
5 تکنیک آسان برای رفع گرفتگی سینک ظرفشویی شما
مارس 25, 2021
گرفتگی چاه توالت ، گرفتگی توالت ایرانی ، رفع گرفتگی توالت با روش های اسان و فوری
گرفتگی چاه توالت – 10 روش آسان رفع گرفتگی توالت ایرانی
مارس 15, 2021
گرفتگی لوله فاضلاب حیاط مشکلی است که برای باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب حیاط باید از دستگاه فنر برقی استفاده شود.
3 روش ساده باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب حیاط
فوریه 27, 2021
گرفتگی توالت فرنگی با مدفوع ، گرفتگی توالت با دستمال کاغذی ، رفع گرفتگی توالت فرنگی ، رفع گرفتگی توالت فرنگی با روش های خانگی
10 روش رفع گرفتگی توالت فرنگی با مدفوع ، دستمال کاغذی ، پلاستیک و نوار بهداشتی
فوریه 24, 2021
افتادن صابون در چاه دستشویی مشکلی است که برای همه پیش می آید. 6 روش برای در اوردن صابون از توالت فرنگی و ایرانی
افتادن صابون در چاه دستشویی – ۵ روش درآوردن صابون از توالت
فوریه 23, 2021
باز کردن لوله فاضلاب با فنر ، فنر زنی لوله فاضلاب
باز کردن لوله فاضلاب با فنر
فوریه 18, 2021
چاه بازکنی ، چاه بازکنی در تهران
چاه بازکنی با فنر برقی و پمپ هوا
دسامبر 31, 2020
آیا می توان به لوله بازکنی سیار اعتماد کرد؟
آیا می توان به لوله بازکنی سیار اعتماد کرد؟
دسامبر 22, 2020
چگونه گرفتگی لوله فاضلاب را باز کنیم ، 4 روش رفع گرفتگی لوله فاضلاب، 10 روش تضمینی رفع گرفتگی لوله های فاضلاب
چگونه گرفتگی لوله فاضلاب را باز کنیم؟
دسامبر 2, 2020
لوله بازکنی ارزان ، ارزان ترین و سریعترین لوله بازکنی ، لوله بازکنی ارزان تهران ، خدمات لوله بازکنی ارزان و سریع
لوله بازکنی ارزان – ارزان ترین و سریعترین لوله بازکنی
نوامبر 1, 2020

لوله بازکنی شمال تهران

لوله بازکنی مینی سیتی
آگوست 5, 2021
لوله بازکنی سعادت آباد
جولای 5, 2021
لوله بازکنی تجریش
ژوئن 15, 2021
لوله بازکنی ونک
ژوئن 7, 2021
لوله بازکنی نیاوران
می 4, 2021
لوله بازکنی اقدسیه
آوریل 17, 2021

لوله بازکنی غرب تهران

لوله بازکنی چیتگر
سپتامبر 11, 2021
لوله بازکنی گیشا
آگوست 31, 2021
لوله بازکنی بلوار فردوس
آگوست 18, 2021
لوله بازکنی ستارخان
جولای 20, 2021
لوله بازکنی جنت آباد
آوریل 29, 2021
لوله بازکنی مرزداران
آوریل 20, 2021

لوله بازکنی شرق تهران

لوله بازکنی تهران نو
اکتبر 1, 2021
لوله بازکنی مجیدیه
جولای 26, 2021
لوله بازکنی وحیدیه تهران
جولای 14, 2021
لوله بازکنی تهرانپارس
می 26, 2021
لوله بازکنی حکیمیه
می 20, 2021
لوله بازکنی میدان امام حسین
آوریل 11, 2021
تماس با شرکت خدماتینو

۰۹۱۹۲۶۰۴۳۱۳

۰۹۱۹۲۶۰۴۳۱۳

خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران با رعایت بهداشت | ۲۴ ساعته بدون تعطیلی
+