لوله بازکنی جردن

ارائه خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی در منطقه جردن

 • نام منطقه: جردن (خیابان آفریقا یا نلسون ماندلا)
 • منطقه: 1، 3 و 6 شهرداری تهران
 • بافت ساختمان ها: نوساز
 • اعزام سرویسکار از: بزرگراه مدرس، بزرگراه همت، بزرگراه حقانی، تونل نیایش، خیابان ولیعصر، بلوار میرداماد، خیابان ظفر، خیابان گاندی، خیابان بیهقی، خیابان وزرا، میدان ونک، میدان آرژانتین، الهیه، امانیه و کاووسیه
 • زمان رسیدن لوله بازکن: معمولا 30 دقیقه
 • عمده ترین مشکلات سیستم فاضلاب: گرفتگی لوله های فاضلاب، گرفتگی توالت ایرانی و فرنگی، پر شدن چاه، افتادن اشیا در چاه توالت، انتشار بوی بد فاضلاب.

لوله بازکنی جردن منطقه دیگر تحت پوشش شرکت خدماتینو در شمال تهران می باشد. زمانی که هر یک از لوله های فاضلاب منزل شما دچار گرفتگی می شود و یا آب را سخت عبور می دهد باید از خدمات لوله بازکنی در جردن استفاده نمایید. در این خدمات، لوله بازکن با استفاده از دستگاه اقدام به رفع گرفتگی می کند.

کیفیت عالی در لوله بازکنی جردن

گرفتگی لوله فاضلاب میتواند یکی از مشکلات همیشگی هر خانه ای باشد. هر چقدر هم که ساختمان و سیستم لوله کشی آن اصولی و عالی باشد باز هم امکان مسدود شدن لوله به دلایل مختلف که در ادامه توضیح خواهیم داد وجود دارد.

زمانی که لوله فاضلاب مسدود می شود و یا آب را از خود سخت عبور می دهد باید از سرویس فنر زنی لوله فاضلاب استفاده کنید. در این سرویس با دستگاه ژنراتور به وسیله فنر مشکل گرفتگی رفع می گردد.

شرکت خدماتینو از سرویسکاران مجرب و حرفه ای و همچنین دستگاه های پیشرفته استفاده می کند تا کیفیت انجام کار بالا باشد. ما در این مجموعه با کیفیت ترین خدمات را به شما عزیزان هدیه می دهیم چون لایق آن هستید و رضایتمندی شما برای ما بسیار مهم است.

کیفیت در لوله بازکنی جردن نه تنها مربوط به باز کردن کامل گرفتگی می شود بلکه، نظافت، بهداشت و آسیب نزدن به اموال مشتری نیز جزء آن می باشد.

لوله بازکنی جردن شرکت خدماتینو 100% تضمینی است تا شما عزیزان با خیالی آسوده از آن استفاده کنید. لازم به ذکر است لوله بازکنی خیابان آفریقا، لوله بازکنی خیابان نلسون ماندلا نیز همان خدمات لوله بازکنی جردن می باشند.

چه چیزی باعث گرفتگی لوله فاضلاب می شود؟

گرفتگی لوله فاضلاب دلایل مختلفی دارد و میتواند به خاطر یک چیز کوچک مثل درب نوشابه باشد و یا چیزهای بزرگتر این اتفاق رخ دهد. اما به طور کلی دلایلی که معمولا سبب گرفتگی لوله فاضلاب می شوند و شما را وادارا به استفاده از خدمات لوله بازکنی جردن می نمایند عبارتند از:

 • پرزهایی که از لباس ها وارد لوله ها می شوند. معمولا از طریق لباسشویی این اتفاق می افتد
 • موهایی که بعد از اصلاح درون لوله های فاضلاب ریخته می شوند
 • روغن و چربی که عمدتا بعد از شستشوی ظروف درون سینک وارد راه آب می شوند
 • کم بودن شیب لوله بر اثر مهندسی نادرست و لوله کشی غیر استاندارد
 • افتادن اشیا مثل ساعت، درب بطری، بطری، میله آهنی، اویز حوله و دستمال کاغذی و …
 • ریختن سیمان که معمولا بعد از بازسازی و یا هنگام ساخت و ساز ساختمان رخ میدهد
 • ریختن دستمال کاغذی و اشغال درون توالت

اینها علل متداولی هستند که باعث بالا زدن چاه فاضلاب می شوند. در چنین شرایط بدون شک باید از یک متخصص فنر زن و شرکت لوله بازکنی جردن استفاده نمایید تا بتوانید مشکل را به طور کل حل کنید.

خدماتی در همین زمینه: لوله بازکنی غرب تهران

چطور علائم گرفتگی و بالا زدن چاه را تشخیص دهیم؟

برای تشخیص علائم گرفتگی لوله فاضلاب میتوانید از نشانه های زیر کمک بگیرید تا در اسرع وقت جهت باز کردن عامل انسداد لوله اقدام نمایید.

 • صدای قل قل آب
 • بوی بد فاضلاب
 • دیده شدن حشرات موذی
 • بوی روغن یا ماهی
 • نم و رطوبت اطراف لوله
 • بالا زدن گهگاه آب و فاضلاب از لوله
 • تاخیر در تخلیه آب
 • جمع شدن آب در اطراف لوله و تخلیه یکباره آب

با مشاهده هر کدام از این علائم باید از خدمات لوله بازکنی جردن جهت رفع گرفتگی استفاده نمایید. در این زمینه سرویسکاران شرکت خدماتینو آماده خدمات رسانی به شما عزیزان هستند.

لوله بازکنی شبانه روزی جردن

لوله بازکنی شبانه روزی جردن

از آنجا که گرفتکی لوله فاضلاب هیچگاه خبر نمیکند و امکان دارد اول صبح این اتفاق رخ دهد و یا آخر شب، پس باید حداقل شماره یک شرکت لوله بازکنی شبانه روزی در جردن را داشته باشید تا به موقع برای دریافت خدمات اقدام کنید. گرفتگی لوله فاضلاب از آن دسته از مشکلاتی است که حتی 5 دقیقه تاخیر در برطرف کردن آن میتواند یک خانه را با کثیف کاری جدی رو به رو کند.

شرکت خدماتینو با درک این موضوع اقدام به راه اندازی بستری کرده تا خدمات خود را در 7 روز هفته بصورت شبانه روزی خدمت مشتریان ارائه دهد. از این پس میتوانید در هر ساعتی که به مشکل خوردید هر جای شهر تهران که بودید بدون نگرانی با شماره پشتیبانی شرکت تماس بگیرید تا هر چه سریعتر یک سرویسکار مجرب و متخصص به محل مورد نظر اعزام شود.

کلیه لوله بازکن های جردن که بصورت شبانه روزی در شرکت خدماتینو فعالیت می کنند، بدون سوء پیشینه هستند. شما عزیزان بدون نگرانی از این موضوع میتوانید با اطمینان کامل جهت رفع مشکل خود اقدام به ثبت درخواست نمایید.

اعزام سریع لوله بازکن در محله جردن

یکی از مشکلات اساسی هنگام گرفتگی یکی از لوله های فاضلاب آشپزخانه، حمام، توالت و سایر مکان های ساختمان، این است که سریعا جهت رفع انسداد لوله اقدام شود. اگر این کار فوری صورت نگیرد امکان دارد آب چاه بالا بزند و خانه پر از آب و فاضلاب شود. این مشکل برای هر کسی به ویژه خانم ها یک کابوس است.

فکر کنید لوله توالت منزلتان گرفته و شما به دنبال یک شرکت لوله بازکنی در تهران هستید و اصلا حواستان به زمان نیست. در همین حین آب چاه دستشویی بالا می آید و اگر سریعا اقدامی نکنید پس از چند دقیقه شاهد ورود آب و فاضلاب کثیف و نجس به داخل سالن پذیرایی یا حال منزلتان خواهید بود.

شرکت خدماتینو تمامی این مشکلات و معضلات را که امکان دارد مردم با آن دسته پنچه نرم کنند در نظر گرفته و این مسائل را کاملا درک می کند. به همین خاطر است که ارائه خدمات لوله بازکنی جردن در شرکت خدماتینو سریع و فوری صورت می گیرد.

پرسنل ما برای رفع هر چه سریعتر مشکل شما، معمولا نزدیک ترین لوله بازکن به محل را اعزام می کنند، تا خیلی سریع به آدرس مورد نظر برسند و گرفتگی لوله را با فنر و یا دستگاه های مخصوص دیگر رفع نمایند.

اگ به ابتدای همین مطلب توجه کرده باشید توضیح داده ایم که سرویسکاران از کدام خیابان ها یا محله ها به جردن اعزام می شوند.

خدمات تخلیه چاه جردن

از دیگر سرویس های شرکت خدماتینو میتوان تخلیه چاه تهران آن را نام برد. در این شرکت کلیه خدمات با کیفیت عالی انجام می شود. همانطور که میدانید تخلیه چاه در جردن با دو تانکر ساکشن یا پمپ لجن کش انجام می شود. فرق این دو تانکر در این است که ماشین های ساکشن نیازی به کندن بیش از حد دهانه چاه ندارند و تنها یک شلنگ وارد چاه می شود و آب و فاضلاب را کاملا تخلیه می کند. اما تخلیه چاه جردن با پمپ لجن کش نیاز به تخریب دهانه چاه به اندازه 60*60 می باشد تا بتوان پمپ را به انتهای چاه فرستاد.

هر دو روش مناسب است اما تنها در زمان تخلیه و میزان تخریب تفاوت دارند. در شرکت خدماتینو بنا به شرایط از هر دو روش استفاده می شود و هر دو روش نیز با کیفیت عالی صورت می گیرند.

در صورت نیاز به خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه در جردن کافی است جهت هماهنگی های لازم با شماره ثبت شده در سایت تماس بگیرید.

سوالات متداول در مورد لوله بازکنی جردن

خدمات لوله بازکنی جردن در شرایط کرونا چطور ارائه می شود؟

ما نیز همانند شما برای حفظ جان خود و شهروندانمان ارزش قائل هستیم و این خدمات را با رعایت بهداشت انجام میدهیم. لوله بازکن های جردن موظف هستند همواره از ماسک استفاده نمایند.

لوله بازکنی شرکت خدماتینو ضمانت دارد؟

بله قطعا ما با تضمین، لوله بازکنی جردن را انجام میدهیم. ضمانت کار ما تحویل لوله باز شده بصورت کامل به مشتری است. جهت اطمینان از این موضوع میتوانید باز بودن مسیر راه آب را آزمایش نمایید.

آیا لوله بازکنی با فنر برقی کثیف کاری دارد؟

در حال حاضر که دستگاه های لوله بازکنی بروز شده اند و دیگر مثل سابق نیستند، کثیف کاری واقعا به حداقل رسیده است. هنگام فنر زدن فاضلاب به جایی پاشیده نمی شود و به همین خاطر کثیف کاری نخواهد داشت.

ساعات کاری شرکت چگونه است؟

7 روز هفته بصورت شبانه روزی در خدمت شما بزرگواران هستیم.

نحوه ثبت درخواست لوله بازکن جردن چگونه است؟

این کار بسیار ساده است. کافی است با شماره پشتیبانه 09192604313 تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید. به محض انجام این کار سریعا لوله بازکن در محل حاضر خواهد شد.

5/5 - (3 امتیاز)

یک دیدگاه بگذارید

تماس با شرکت خدماتینو

۰۹۲۱۸۸۳۹۲۶۳

۰۹۲۱۸۸۳۹۲۶۳

خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران با رعایت بهداشت | ۲۴ ساعته بدون تعطیلی
+